• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
baby, v piatok mam vklad KET, uz zacinam trocha stresikovat :slight_smile: mate pre mna nejake osvedcene rady co mam jest, pit, neviem co? :slight_smile: tie ktore ste absolvovali ket, zostali ste po vklade doma? lezali ste, alebo aky plan? :slight_smile:
29. jan 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari ahoj, ja som pichala menopur do zadku, aby som nedávala všetko do brucha, pýtala som na to aj v GF a povedali mi, že ako mi vyhovuje, môže sa do svalu aj podkožne. držím palce :wink:
29. jan 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonie777 nestresikuj... ja si myslim, ze tak ako po ET.. v ten den max. kludovy rezim, ale ziadne vykladanie noh na plafon, vikend take leharo, nechaj sa pekne obskakovat, ziadne vysavanie a v pondeli normalne fungovat... ale nie som odbornik... len moj laicky nazor :grinning:
29. jan 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 ja som po vklade zostala jeden den doma, potom bol vikend a potom som uz isla normalne do roboty. Co sa tyka jedla a pitia, ziadny specialny rezim, akurat alkohol nepijem. Kavicku si davam, ked mi chuti... :slight_smile:
29. jan 2014 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie tak nejako si to aj ja predstavujem :slight_smile: dobre vysiel vklad na piatok, tak budem mat vikendik v klude :slight_smile: v piatok uz nepojdem ani do prace, budem a motat doma a mysliet na bambulov :slight_smile: co mas nove ty?
29. jan 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi20 som rada, ze mi to vychadza tiez na piatok a budem par dni v klude ... musim sa opytat potom v GF, ze dokedy sa maju uchytit emb od vkladu :slight_smile: mam mrazene hned na druhy den po opu. vidis, dobre ze pises o tej kave, ja som tiez kavickar ale uvazujem, ze ju uplne vysadim alebo vymenim za bezkofeinovu :slight_smile: co hovoris na cervene vinko? po vklade uz asi ne?
@waitiekatie
29. jan 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lorena14 strasne drzim palceky!!!!!
29. jan 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonie777 po vklade nie, nechces ho predsa naucit hned od mladosti :grinning: ja nove nic.. mrcha sa nejak nechysta, uz neviem co si mam o tom mysliet, tak si nemyslim nic :grinning: veru, skvele ti to vyslo, doma oddychuj a kavu podla mna mozes... pokial nie si zvyknuta na nejaky ekrazit 10x denne :grinning: 1 by som dala urcite aj ja..
29. jan 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie pocuj, nie si ty nejako podozrivo pokojna? :grinning: nechces nam nieco prezradit?
dobre teda, posledne vinko si dam dnes a od zajtra poslucham :slight_smile: kedy vlastne zacnu rozmrazovat emb, ked mam vklad v piatok? zajtra? maju mi o 16:00 volat, ze kedy mam prist a to akurat budem u kadernicky, tak do snad neprepasiem :slight_smile:
29. jan 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 ja sa nechcem znepokojovat.. beriem to tak, ze co ma prist pride... netestovala som, ak to myslis :grinning: podla mna mozno uz dnes zacnu,aby zajtra videli, ci sa dobre rozmrazili, ci sa delia, nie? podla mna aj zajtra si este mozes dat.. deci este nikomu neublizilo... a frizuru si daj spravit, aj ked doktor sa ti bude uuuplne inde pozerat... alebo si daj spravit aj tam :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 vinko mozes, ja som si akosi ani nestihla dat...Kavicku som minule velice vynechala, bolo mi to aj tak prd platné.....takze vobec som tentokrat nemenila svoje zaužívané stravovacie návyky :slight_smile: aby som neurobila šok svojmu organizmu :slight_smile:
29. jan 2014 o 12:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ďakujem....
29. jan 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi20
@waitiekatie pravdu mate, nejdem robit ziadne zasadne zmeny, kavu pijem len rano a to si v piatok dam az po vklade, aby som sa nepototo :slight_smile: vinko mi uz nepasuje teraz, nejaky mam divny zaludok aj tak posledne dni ... stale mam milion otazok, ked neviem co sa v mojom tele teraz deje ... boli ma podbrusko , tak neviem ci normalne aj v takomto cykle mam ovu a co v pripade, ze by sa zadarilo prirodzene a este mi aj vlozia dvojky ... viem viem, nonsens, ale nemam v tom jasno :slight_smile:
micka neprovokuj s frizurou :slight_smile: ktovie koho vylosujem na vklad, najradsej by som nemala harb., ale hocikoho ineho :slight_smile:
29. jan 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 ďakujééém :grinning:
29. jan 2014 o 12:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 ale jaka vyberava :grinning: nedivim sa ti... ja tiez obcas rozmyslam ze co sa tam deje.. dnes ma tak pichlo vo vajecniku, ze ma skrutilo pri registracke a nevedela som sa narovnat.. neviem, ci je to meskanie TYM, alebo mam definitivne rozhadzany cyklus a uz ani Agolutin nepomaha...:slight_smile: uvidime, jak povedal ten slepy :grinning:
29. jan 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari Ahoj moje no supeeer:slight_smile:Drzim palce:slight_smile::slight_smile:Ja sa mam ok,teraz oddychujem a potom sa nachystam na Brno:grinning::grinning:
29. jan 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blavabla Jaaaj moja tisko ti zavidim...ale len v dobrom:grinning::grinning:To ti verim ze sa mamicka a ocino tesi:slight_smile::slight_smile::slight_smile:Aj ja sa tesiiim:slight_smile::slight_smile:Umna vsetko po starom,beriem tie aloe,pracujem , klasika a pomaly sa chystam do Brna na umele...
29. jan 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie ach jaj :slight_smile: vyberala by som si najradsej, ale nemozem mat vsetko s tym som akotak zmierena :slight_smile: som veruze zvedava, co ten tvoj cyklus, ci to nie je TAM celkom nahodou :slight_smile:
29. jan 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnari uz sa ti to blizi:slight_smile::slight_smile::slight_smile:pod kozu zlatik, ja uz fraxik do ruky..brucho uz je obrovske-:slight_smile:
29. jan 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo ahoj mojka...tak potom daj o sebe vediet, drzim palceky:slight_smile:
29. jan 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonie777 - vinko mozes aj kavu. mne doktor povedal, ze nemam s ,,neduhmi,, seknut zo dna na den. pomalicky. :slight_smile:
29. jan 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 nooo, ved som netrpezliva s tebou, hlavne nestresuj!! ja sa chystam v den vkladu a este jeden den po byt som v kludovom rezime. resp. HO v klde pri kompe doma. a potom do prace. MM vychadza akurat sluzobka na cel tyzden, tak riesime vencenie nasho certa, ale inak pohoda. este mi hovori - ja ti navarim, nakupim a upratane bude, takze nebudes nic robit, pustis si dake folmy, pocitas knihu, pojdes sa prejst . . . len psa treba poriesit - je to divoch divoky
29. jan 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Koči už viem odpoveď bohu žial výsledok je negatívny tak že som neni tehotná a moj sen o bábetku je zase v nedohľadne :frowning2: tento pocit neprajem nikomu :frowning2: prajem vám šťastie keď to moje už nevišlo :frowning2:
29. jan 2014 o 14:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 napisala so mto ako madar, ale da sa z toho vyrozumiet, co som chcela napisat. :grinning:
29. jan 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lorena14 oooch to mi je luto.
29. jan 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guginenka inak kava sa moze aj pocas tehotenstva - len nie v takom velkom a silnom mnopzstve! a vinka trochu tiez :grinning: nove studie preukazali
29. jan 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@guginenka
@majkulik dakujem babule :slight_smile: sak nie som nejaka velka kavickarka, tak si dam jednu denne a vinko pijem tak preventivne, ale s tym uz dnes seknem ... vy mi neviete vysvetlit ako to tento cyklu s estrofemom u nas je? ci mame aj ovulku, lebo mam take bolesti od rana ako pred ovu ... tak som magor z toho co a ako ... uz nech je piatok a mam dvojky u seba a potom cakam na vas :slight_smile:
dobre to mame vymyslene :slight_smile:
29. jan 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lorena14 hmmm, to mi je luto, dufala som s tebou ... nejako im zas v GF nejde karta...
29. jan 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 mna tak boli brucho od kedy som ho zacala brat. aj ked teraz sa mi to trochu ukludnilo.
29. jan 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 - podla mna vy ,,KET-acky,, ovulaciu mate. preco nie... takze dnes posledny poharik, ja si ho dam o siedmej vecer a budem mysliet na teba a zajtra si dam decko aj za teba a prida sa podla mna aj @waitiekatie - pokial moze :wink:
29. jan 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok