Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie @janielik87 @majkulik @blavabla @sarah00 @guginenka ... tak dievcata, test biely ☹ nic sa nekona teda ani u mna ☹

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 ... nic ani ja, ako som pisala vyssie ☹

janielik87
12. feb 2014

@leonie777 :-/ ale ved test nemusi este nic znamenat!!!!!

leonie777
12. feb 2014

@janielik87 nejdem si robit nadeje, kazdej babe co je tehu, ukaze aspon ducha, takze u mna nic ☹

janielik87
12. feb 2014

@leonie777 ved to nebol ani ranny moc...
Chapem, ze si nechces robit nadeje. Lepsie je sa prijemne potom prekvapit.
Ja ti stale drzim palce a stale verim, ze to dopadne +

leonie777
12. feb 2014

@janielik87 si zlata, ale som uz pri zemi 🙂 urobim este ten dalsi test rano a pojdem na krv, ale viacmenej je to iste, nic sa nekona 🙂

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 iste su len dve veci... dane a smrt (neviem,preco Fico slubuje istoty pre SKV..a le to je do inej kategorie 😀 ) zajtra krv.. plakat az potom..jo? este stale mozes byt 😵 nezufaj...

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie zlatko som optimistka, ale hlavne realistka, proste nic, pojdem na krv ked sa dovolam do GF, lebo su obsadeny

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 ved aj ja som.. optimisticky realista.. ale ani nerozmyslaj prosim ta, ze by si nesla na tu krv... kamoska bola v 6 tyzdni a 3 testy jej vysli negativne..a to robi v lekarni a ma okukane ktore su ake...naozaj este nehadz bublinky do kosa 😉

guginenka
12. feb 2014

@leonie777 - to este nic neznamena. naozaj, a nie su to ziadne slova utechy 🙂

guginenka
12. feb 2014

@leonie777 - presne ako pise @waitiekatie - nic nie je iste. a nemas tie testy preexpirovane? 😉

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie
@guginenka dakujem baby, dovolala som sa sestrickam do gf a zajtra idem na krv, kedze uz nemam ani estrofem a sestricke som povedala ze som si uz robila testy a su biele, tak ma sprdla, ze nemam robit uzavery, ked nekrvacam a nebola som na krv, ale aj tak si myslim, ze to je pase ... uzavriem to a dame si par mesiacov pauzu a pouvazujem, ze zmenim centrum ...

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 pocuvaj nestvi ma... este drz myslienku do zajtra.. prosim, nevzdavaj to, do zajtra vydrz.. sme s tebou.. ci uz ako Pipiny, alebo nie 😎

waitiekatie
12. feb 2014

@guginenka a ty neprovokuj.. prva si povedala ze mozem ocikat aj preexpirovany 😝 😝 ale radsej nech ma teraz negativne a zajtra pozitivnu krv, no nie? 😀

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie pipiny moje, dakujem ze ste so mnou 🙂 uz som pokojnejsia a zmierena s vysledkom 🙂 nerobme si zbytocne nadeje 🙂
@guginenka

majkulik
12. feb 2014

@leonie777 hore hlavu, nebol to ranny moc. skusaj zajtra rano.

majkulik
12. feb 2014

@leonie777 nestresuj, prosim. som zostala teraz taka mimonova. rychlo balim a vylozit domov nohy. no stres a pustim bublinkam dalsi krasny filmik romanticky, alebo pustim dalej ten vserajsi pri ktorom som zaspala 😀 .Prosim nerob unahlene zavery, pockaj na vysledky z krvnych testov.

mirka135
12. feb 2014

@leonie777
@waitiekatie
@guginenka. Takze test ukazal pravdu ...HCG 0 takze negativne a ide sa na druhy pokus ale neviem ze co a ako

leonie777
12. feb 2014

@majkulik zlatko ja viem, ze to nebol ranny moc, ale predsa ... nechcem si robit nadeje, jasne, ze pojdem na krv a pockam na vysledky, ale neocakavam ziadny zazrak ... davaj na seba pozor, nech to aspon tebe vyjde ... uz to niektora musime dat na pozitivno aby sa nam ostatnym chcelo dalej bojovat 🙂
@mirka135 takze testy neklamu, je mi to luto, vzdy strasne verim, ze krv bude pozitivna ... zial ... drzim palce na dalsi pokus ... ides hned v dalsom cykle? co ti povedali? mas vysadit utros aj estrofem? ms sa uz rozbehla?

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 povedali ze ak sa mi rozbehne naplno menzes tak mam vysadit a nemusim uz chodit ale ak sa nerozbehne mam pokracovat a v pondelom na krv.ale pocitam ze zajtra bude somna tiect ako s kona ...je mi fakt hrozne ....a tak som sa oseba starala a pozri ako to dopadlo..som si povedala ze nebudem plakat ak to bude negativne bo som sa nato od toho testu pripravovala no nieje to take lahke slzy tecu prudom....nemam energiu...ale ty nezufaj aspon nespinis to je dobre znamenie

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 zlatko, ver ze viem ako sa citis ... toto si zazivame kazda a tie neuspechy su otrasne ubijajuce ... ziadne slova utechy nezmenia to ako ti je ale prosim vyplac to a od zajtra si povedz ze hlavu hore a bojujeme dalej ... mas pravo na smutok aj na vsetko ... musime byt silne a verit ze nam to vyjde zas nabuduce, inak to nema vyznam ... ja uz neocakavam zmenu, to by bol zazrak, ked su oba testy biele ...

mirka135
12. feb 2014

Dievcence a co ma caka pri KET??? Ako to prebieha a kolko to trva?????poradte prosim

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 ket je v pohode, budes brato od prveho dna ms estrofem, medzi 10 az 14 dc pojdes na sono kontrolu a potom ti povedia, kedy budes mat vklad ... okolo 16 - 18 dc ... a nasadis vtedy aj utrogestan, to je cele ... budes vo vacsej pohode a menej prehormonovana ako pred ivf et

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 cize kontroli su iba 2?? Bo pred ivf som mala pocit ze som stale v GF.takze sa obnednam na konzultaciu a od najblizsieho menzesu idem nato??? Ci tam treba nejaky ten mesiac pockat???

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 kontrola je iba jedna pocas toho 10-14 dna cyklu ... pred ms si chod pre recepty na utrogestan a estrofem, daju ti plan co a ako a k notarovi na potvrdenie papiere ...

sarah00
12. feb 2014

@leonie777 nestrácaj ešte nádej, sestrička ti dobre povedala, až krv potvrdí, inak ja teraz keď tak rozmýšľam, ja som si robila test pri IVF až na druhý deň ráno po tom ako mi volali, že krv je pozitívna a to bolo vlastne na 11 deň po vklade, z ranného moču a na teste iba slabý duch a to si k tomu prirátaj +5 dní, keďže bola predlžená kultivácia. takže nie každému hneď ukáže kolajnice. zajtra držím palce 😲

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 a kolko sa zato plati
????

elabka
12. feb 2014

Tak som sa dnes pri rannej kave dozvedela, ze uz aj nasa asistentka je tehotna! Fakt vsetci okolo len ja NIE!!! ☹ Samozrejme si neodpustila dat mi par dobrych rad... napriklad, ze mam brat kyselinu listovu - ja aj partner... co vy na to? Citala som, ze kys.listova az v tehotenstve a u muzov uz vobec som nepocula, ze by mali brat... Ale necham si, samozrejme, poradit 🙂

sarah00
12. feb 2014

@elabka kyselinu listovú je dobre brať 3 mesiace pred plánovaným tehotenstvom 😒 čo by sme si my všetky tu samozrejme naplánovali, len to nie je také jednoduché 😠 ja som ju brala počas cyklov IUI, potom som ju vysadila a potom zasa až počas stimulácie na IVF. predtým som si ju nasadila hneď ako som prestala brať antikoncepciu, keď sme sa rozhodli mať baby, jedla som ju asi rok, potom som pochopila, že my si asi tehotenstvo nenaplánujeme, tak som ju vysadila a potom tak ako som písala, až keď sme začali riešiť IUI

elabka
12. feb 2014

@sarah00 Ved to, citala som aj ja... ale kedze to bude planovane tehotenstvo, tak ju zacnem brat az ked to bude aktualne.. a co partner? Nie je to zbytocne? Nikde som necitala, ze by kys.listova ovplyvnovala spermiogram...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre