Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rienok
9. jún 2009

och ukludnila si ma, len som bola zmatena ... a este to pero som studovala 🙂 snad ho zvladnem . ale ano doteraz boli vsetci velmi milí . Tak Ti prajem dobru noc, pekne sa vyspinkaj . Zajtra zreferujem ako bolo 😀

esther80
10. jún 2009

Ahojte chcela tiež som po IVF v Gyn five a chcela by som sa spýtať ( chrumika, mayka ste približne rovnako dlho tehotne ako ja som v 18 týždni) či vás ešte stále niekedy slabo bolí v podbrušku? A či plánujete dovolenku?

sylvyka
10. jún 2009

esther neboli sme tam nahodou spolu ? aj ja mam 22.2. et ?

sylvyka
10. jún 2009

jaska ze si to ty 😀

chruminka
10. jún 2009

esther mna este minuly tyzden pobolievalo ako pred mrchov dokonca som mal pocit ze mi to tam exploduje,ale doki ma ukludnil,ze to je koli tomu ze sa to roztahuje a zväcsuje,ale zda sa mi ze vzdy okolo toho casu akoby som mala mat mrchu tak sa vyhadzem na tvary a vtedy mam tie tlaky a je mi aj viac zle,inac ma tam obcas pichne a tak....

chruminka
10. jún 2009

sylvyka aj tu si 😉

sylvyka
10. jún 2009

chruminka ja som vsade ale hlavne ze tu sedim v pyzamku a este som sa ani neumyla 😎 😀

chruminka
10. jún 2009

sylvy tak to sme na tom rovnako,ale napapana som teda uz zasa zacinam byt hladna 😠

sylvyka
10. jún 2009

aj ja vsak som ranajkovala iba jeden chlebik a to o 6 tej rano asi si dam musli este

chruminka
10. jún 2009

o 6:00h ? to by som nevydrzala ja som jedla okolo 7:30h a uz by som zasa jedla,ale ja musli teraz nemusim ,
dam si asi ceresne aj ked s tych ta kyselina bude este horsia,ale vlastne ja mam kyselinu so vsetkeho este aj s popcornu 😒
kde su ostatne pipiny?

sylvyka
10. jún 2009

neviem asi pracuju 😉

mayka
10. jún 2009

ahojte pipinky, mne sa nechce ani pisat dnes. 😀
Som hladna ako vlk. Uz som si pojedla za sacik ceresni, vypila kavicku, zjedla som jedno koko a asi by som si mala dat uz aj nieco normalne . 😀

sylvyka
10. jún 2009

mayka no jaska same kravinky papas 😀 ako ja chichi ale ceresne nene tie by som nezjedla ale neviem co bude zajtra mozno ze si ich dam ale konecne mi je troska lepsie dufam ze to tak zostane 😉

mayka
10. jún 2009

no uz som si dala aj acidko. Ziadme normalne jedlo mi nechuti. aspon ze vela ovocia papam.Na obed mam vypr. karfiol so zemiakmi.

sylvyka
10. jún 2009

mnam karfiol by som si dala aj ja mnam mozno bude ale najskor az zajtra lebo fakt mam divoky zaludok

och
10. jún 2009

no dobre ranko pipinky

ja mam dnes uplne depresivny den 😒 strasne sa na deti tesim ale mne uz fakt lezie hrozne na nervy, ze kazdy po mne len krici, ze nemozem toto nemozem hento 🙄 ako si mam uzivat tehotenstvo a tesit sa na deti ked sa nemozem pomaly ani nadychnut? 😖 ved toto je na mozog, postavene na hlavu ☹

pomoooc podla mna to nie je normalne ☹ aby mi stale niekto nieco zakazoval a rozpraval mi strasidelne historky 😲

mayka
10. jún 2009

ochinka ajoj, nepocuvaj nikoho. Mozes vsetko s mierou. ved sama citis fyzicky co zvladas a co nie. A co sa tyka stravy tak ja uz jem vsetko . Tatarak by som v lete aj tak nejedla viem ze na vianoce sdi ho uz mozem dopriat. hehe
Aj ja som sa najprv task strazila hlavne prve 3 mesiace a teraz zereme vsetko co nezezere mna. 😀 Akurat som na nervy ze sa do mna vela nezmesti . Zuem ledva pol obedu a funim ako prasa. Fak nemam pocit zeby som sa prezierala ale asi tym ze mam zaludok vyssie a asi materinca mi na neho tlaci tak sa do mna zmesti ovela menej. na jednej strane je to fajn ale neviem zatial odhadnut tu hranicu, aby mi nebolo tazko. jedlo citim az v krku a mam chut ho ist vyvracat z toho aka sa citim byt plna. Fuuuuj
Nechapem y&ko niekot moze veeeela papat. kam sa to do vas zmesti?

mayka
10. jún 2009

Ozaj Och, kedy ides na utz? Alebo uz si bola?

mayka
10. jún 2009

pocuj och ty mas na obed rano? 😀

och
10. jún 2009

no ja zerem ako prasa 😀 😀 v poslednom case strasne musim jest vyprazany syr so sunkou hranolky a tatarska 😀 😀 a to si objednavam hned dva 😲 a potom este musia byt palacinky alebo aspon nanuk 😀 prasa som 😀 😀 no co sa tyka toho jedla to mi uz nevadi a husaciu pecienku si proste na jesen na hodoch dam nech ma slak trafi aj s loksami do kelu ved ju nezerem kazdy den 😀 😀 tatarak na vianoce no este porozmyslam ale ten robi svokra z cerstveho masa takze sa asi bat nebudem 😀 a ked mi nedovoli donesie mi do porodnice a basta 😀 😀 😀

skor som mala na mysli ze nemozem plavat lebo bakterie(pritom sa plavanie vysoko doporucuje) nemozem ist k moru lebo lietadlo a ina strava, nemozem mat sex, nemoz golf, bowling a ani dlho soferovat, bublinky atd atd. lebo som po IVF a to neni normalne no nikomu nevysvetlis ze chyba je v muzovi a nie v tebe lebo PCO ma kazda druha a keby bol normal spg po laparke som tehotna ako repa 😠 😀 😀 😀

na utz idem buduci tyzden a rano nemam na obed 😀 som bola na nechtoch preto tak neskoro pisem 😉

och
10. jún 2009

a preco by som nemohla ist niekam na SR do niakych kupelov? alebo do tatier co zafuka vietor a padne na mna kliest? 😝 ved to je uz fakt na hlavu 😒

katrin21
10. jún 2009

prepacte, ze vam sem pisem 🙂

och: prosim ta, to co je za blbost, ze nemozes hento vsetko len preto, ze si po IVF??? to je bolbost.! mam kamosky, co su po IVF, robia uplne vsetko, jedna bola dokonca v marci( IVF v januari) v DUbaji na dovolenke 2 tyzdne!!!!! a pohoda... tatarak, OK, ale ostatne v pohode.... preco by si nemohla bublinky a pod.. akurat Tonicu sa vyhni...a grepfruitom, je tam chinin...

jaaaj, nepocuvaj to, rob vsetko tak, ako sa citis... IVF nic neznamena... ked sa uz babo uchytilo, je toi dalej normalne tehotenstvo 🙂))
a sexik? je to na tebem ak ti ho doky nezakazal, tak zar za cas sa da.... no nie?

ivalak
10. jún 2009

Och ty si presne moj pripad aj v diagnozach tie iste problemy okrem toho jedenia lebo ja som viac menej bola na vode tak mi bolo zle 😀 a na dovolenke som nemohla nic a taaaaaak som chcela plavat hm ale co neobetujes sa? 😀 😀 😀 😀

mayka
10. jún 2009

Och, mozes ist na dovlenku k moru. Odporuca sa let do 3 hodin kvoli tlakom na maternicu. my ideme autom do Chorvatska o mesiac, ale ti poviem ze uz teraz funim ako besna krava. Neviem co bude o mesiac. 😀 Ale dnes sa mi napr aj tazko chodi. Mam total slabe nohy. Neviem ci mi nezacnu cochvila puchnut. Brucho mam uz riadne. Skor by som to tipovala na 6 mesiac a nie piaty. 😀 Zacinaju ma krize boliet, no bude zo mna asi kripel. 😀 ked to takto pojde dalej tak od augusta ma bude do prace vozit zeriav a budu pre mna musiet spravit zvlast WC lebo je na poschodi a ja som na prizemi.
😀

Inak kupele milujem ale pre nas ozaj nie su tie liecive vody vhodne. Hlavne kvoli tej teplote. Ani kupanie vo vani sa neodporuca. Urcite veci treba brat vazne.

och nieco som ti nasla http://www.studiomiracle.sk/ su tam welness pobyty pre tehulky hihi

och
10. jún 2009

katrin 😉 juuuuj dakujem ze ma aspon niekto chape 😀 😀 najhorsie su na tom tie baby co este ani tehotne neboli iba poculi co vsetko nemozes a proste nevysvetlis ze ked fajcis 15 rokov 20 cig denne proste proste prestat hned nie je dobre 😲 alebo nevysvetlis ze lepsie letiet ako ist 8 hodin v aute 😀 😀 no lebo kamoske sa stalo ze letela v 5 mesiaci do talianska aj sa kupala a chytila bakteriu a o babetko prisla 😢 ale to neznamena ze sa to stane aj mne 😨
no sexik este nechcem bo utros 😀 😀 a
ivalak mne je zle iba v noci respektive tazko z prezratia 😀 ale ked si spomeniem co vsetko som za den stlacila do hlavy 😀 zle by bolo kazdemu 😀 😀

drobec123
10. jún 2009

och, prepac ze ti tu skacem do temy ale potrebujes asi povzdbudit od rovnakeho pripadu ako si ty !
tiez som po IVF a jasne ze fungujem v ochrannom rezime ale .... pred tyzdnom som bola na vikend v Nice (francuzko), letela som a prezili sme to s cervikom ! v 5tt som bola na navsteve u starych rodicov na druhej strane republiky (cca 500km) - autom. kazdy druhy vikend chodime na vikend do tatier za rodicmi (inak v tatrach nie su klieste, su tam len ihlicnane stromy 🙂 a kazdy den dochadzam hodinu do prace a hodinu z prace autom. a vsetko ok.
nehovorim o tom, ze som v nice jedla tri dni za sebou len kacaciu pasteku na veceru kedze to je ich specialita ! a vies ako mi chutila !!!! ako keby som to nikdy nejedla !!! mnam !
plavanie som si povedala ze budem absolvovat az po ukonceni tretieho mesiaca, plus chcem zacat chodit na pravidelne tehu cvicenia ci uz jogu alebo pilates .... ide mi uz hore usami ze nic okrem sedenia v praci nerobim. takze prosim ta neprehanaj to so sebou lebo ked si na tom takto psychicky len tym ublizujes miminku !

mayka
10. jún 2009

och ty brdo ze 10 tt. 😀

drobec123
10. jún 2009

jedine s tym sexikom ti dam za pravdu ! utros je zabijak chute na to ! teda aspon ja to tak vnimam, bolo by mi to neprijemne a tiez si myslim ze tie 2-3 tyzdne uz vydrzime ...

och
10. jún 2009

mayka hej viem vcera som si uz pozerala 😀 mne ani tak nechyba to plavanie ale ten pocit na bielom piesku s nealko pinakoladou 😀 😀 hukot mora a dobra knizka 😀 😀 ranajky do postele 😀 a nemusis riady pratat alebo pri sporaku stat, upratovat ani mysliet ci mas chleba na rano 😀 😀 proste nech mozem robit tulena na plazi a spat cely den 😀 😀

drobec123
10. jún 2009

a napriklad my riesime letnu dovolenku a myslim ze pojdeme autom do chorvatska, ved kupanie v mori je urcite bezpecnejsie ako kde kolvek inde tu na slovensku !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre