• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. marca 2017 
@waitiekatie Ani ja som test neocikala, povedala som si, že sa nebudem stresovať, čo ak bude chybný a ukáže to čo nechcem... :grinning: Ak to malo vyjsť, počkám si na výsledky z krvi a tak aj bolo.
Ja keď som odchádzala z GF, tak sestrička že: Držím vám palce, aby ste bola tehotná. A ja na to: Ja som tehotná. :slight_smile: A keď som volala, že aké sú výsledky, tak ona: No ako ste povedala. Ste tehotná. :grinning: Držím palce, aby to aj u teba tak bolo. :slight_smile:
11. mar 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
otazka: Je tu niekto taky,komu povedali po punkcii,že nezískali ani jedno jediné vajíčko?mne sa to stalo a asi dosť dlho ešte potrvá, kým sa s tým vyrovnám.
11. mar 2014 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie No tak ako? :slight_smile:
11. mar 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka1979 takto :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
vraj do tretice vsetko dobre povedal moj muz... :frowning2: :frowning2:
11. mar 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie Ach jaj, tak to je mi ľúto.... :frowning2: ale držím palce, aby ďalší pokus vyšiel.
11. mar 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie a manzelovi treba verit :wink: drziiiiim palce silno moc moc moc !!!
11. mar 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie to mi je veľmi ľúto :frowning2: , ale určite to raz dobre dopadne, držím palce!
11. mar 2014 o 17:05  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kita26 raz ano... aleze KEDY, to by ma uz fakt zaujimalo.... :confounded:
11. mar 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie co povedat? :frowning2: vsetky tu uz cakame na nejaku pozitivnu spravu snazilky z GF ... mate u nich este mrazacikov? neuvazujes ci nejdes inam? my uz riesime s par babami odtialto antolsku
12. mar 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 este mame 4 mrazacikov... o zmene zatial neuvazujem... skusim KETy tu a dla vysledku uvidime co dalej... ja naivka som si myslela, ze budem medzi tymi 25% co maju stastie pri KETe... :sunglasses: ja neviem, kde su vsetky tehotne z GF?? potrebujene vzorovu tehulu, aby sme vedeli, ze im to ide :grinning: a ako sa ti paci na antolskej?
12. mar 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie aj ja mam v gf 4 ks :slight_smile: ale nech si ich nechaju ... antolska je v pohode, vela pre aj proti ako vsade, ale upokojuje ma pocit, ze robia menej ivf rocne a podla toho nie su ako na beziacom pase v GF ... ale nie som rozhodnuta pre dalsie ivf ani nic ... stacilo mi v GF ... tak sup na ket, niektory musi vyjst, mas este aspon 2 pokusy .... a naozaj by sa tu zisla nejaka nova tehula :slight_smile: nielen na povzbudenie ale skor ako dokaz, ze to vedia :slight_smile:
12. mar 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 oni si ich nechaju 1 rok od OPU a predtym ti zaslu fakturu na dalsi rok, plus tlacivo kde mozes prehlasit, ze ich maju zlikvidovat, musi byt notarom overene
12. mar 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 dakujem za info, uz s nimi nechcem mat nic spolocne
12. mar 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JAj ha Baby ja sa chystam do GFna druhy pokus o dva ci try mesiace ale nejak som neni presvedčena že tam chcem íst po tom čo tu čítam,,,poradte my
12. mar 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 no ja tam teda 4 moje embryjka nenecham vyhodit do smeti.. som rada, ze ich mame este aspon tolko, nech uz mam vztah k GF akykolvek.. nemienim do seba pchat dalsie injekcie, ked mozno medzi tymito spinka moje babatko :wink:
13. mar 2014 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bubbbulik mne vyšiel až 4.vklad/TRETIE IVF/ v GF a neľutujem,stále som verila,že raz to vyjde.
13. mar 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie prajem ti uprimne uspech :slight_smile: kazdej jednej co tu ste
13. mar 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcence davali ste si pri ket predlzenu kultivaciu??tie co ste mali viac vajicok?
13. mar 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonie777 tak sa hlasim :slight_smile:) minuly rok v aprily som sla prvykrat do gf, v auguste sme zacali dlhy protokoĺ...dnes som v 33tt... A nemozem na gf povedat jedno jedinke zle slovo... Od zaciatku sa o nas starali super, vsetko vysvetlili.. A pevne verime, ze este par tyzdnov a nas vytuzeny pokladik mame v rukach zdravucky...
13. mar 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@waitiekatie je mi to moc ľúto :frowning2: ale ty to dáš, verím tomu. máš ešte nejaké pokusy. treba ísť do toho.
dievčatá, nevzdávajte to. treba veriť sebe aj im(nech už ste v akomkoľvek centre)
my v GF 3x neúspešné IUI, 1. IVF pozitívne.

držím všetkým palce :slight_smile:
13. mar 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka135 a si si ista, ci pri ket vobec robia PK? ja som nad tym tiez rozmyslala, ci dat ci nedat, ale nikto sa na to ani nepytal.. podla mna sa uz asi nedava pri ket...
13. mar 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbbulik aj mne to povedal DR HARBULáK že my da dlhší protokol no uvidíme
13. mar 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie hej dava bo mne povedali ze ak chcem mozem ze je aj taka moznost.tak neviem co spravit.prvy krat som mala PK a nic stoho tak neviem
13. mar 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka135 ja som sa rozhodla rychlo.. po OPU nam po PK ostalo z 5 len 1e.. kedze som sa bala, ci sa vobec rozmrazia, nechcela som riskovat, kolko ich ostane z 2... :rolling_eyes:
13. mar 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie mne zo 6 vkladali jedno a jedno zmrazili ostatne 4boli zle
14. mar 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
prosím Vás vie mi niekto poradiť ohľadom odobratia vajíčok ich mrazenia a okolo toho? dali mi papier kde sú ceny a nerozumiem tomu. Koľko je dobré dať si zamraziť ?
14. mar 2014 o 09:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fesanda7 ahoj, nemrazia vajicka, ale embrya a zamrazia ti vsetky, ktore su vhodne na mrazenie
14. mar 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 jj embrya. oni sa neopýtajú kolko ich chcem zmrazit?
14. mar 2014 o 09:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok