• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. mája 2017 
@maru333 netreba moc citat letaciky.vela bab si tie vedlajsie ucinky vsugeruju.ja som to nikdy necitala a ziadne vedlajsie ucinky som nemala :slight_smile: netreba to az tak skumat .kamoska si letak precitala az po 2tyzdnoch a zrazu mala vsetky vedlajsie ucinky..zaujmave ze dovtedy ani nevedela ze nieco berie.takze tak :slight_smile:
24. mar 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim vas neostal niektorej merional alebo menopur??dakujem aj po kusoch.
24. mar 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maru333 estrofem je hnus, radsej necitat letak, mna z neho vzdy boleli svaly a klby..aj som chcela ist na ket bez estrofemu, ale nedovolili mi to..podla mna keby som ho nebrala ani by to nezistili :grinning:
24. mar 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marverka ja mam dve krabicky Merionalu navyse
25. mar 2014 o 13:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence kde ste sa vsetky podeli?? Tak to tu zilo a v poslednej dobe tu uz nikto nieje .haloooooo :unamused:
25. mar 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 mne zas chcel docent posledný pokus skúsiť bez estrofemu, ale ja som odmietla, bála som sa ho neužívať,,,lebo len pomôcť by mal, hm, aj tak nepomohol, možno som mohla skúsiť, lebo sliznicu som mala vždy celkom peknú :confused:
25. mar 2014 o 17:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana niekde robia vklady len v prirodzenom cykle, aj ja mavam dobru sliznicu aj bez estrofemu. takze sa mi zda, ze je aj zbytocny, teda aspon pre mna, ale dr. sa vyjadrila, ze ma svoju ulohu..blizsie nevysvetlila a nemala som chut sa dalej pytat.. :wink:
25. mar 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka135 vsetky su tu znechutene lebo tu furt niekto na GF nadava.. :wink:
25. mar 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja vám po dnešku môžem priniesť pozitívne správy z GF ... 2 srdiecka na sone po 2.IUI. Držím palčeky, aby ste najbližšie boli všetky na tom rovnako. :wink:
25. mar 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@gelinka75 tak take treba presunut do inej temy.vecsina z nas potrebuje poradit a pomoct a nema sa nakoho obratit..podla mna su tie centra rovnake vsade je nieco dobre a nieco zle.ale MY potrebujeme podporu nie znechutenie tak sem sa :slight_smile: spolu to vsetky dobojujeme do uspesneho konca verim tomu aj ked som uz aj ja nanervy ale sme zeny a potrebujeme KECAT s niekym kto preziva to iste .....
25. mar 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka135 suhlasim s tebou
25. mar 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto16 super gratulujem ,hlavne sa drz :slight_smile: ....inak ticha zaaaaavist :wink: ale v dobrom prajem ti to
25. mar 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 a ty si teraz ako natom???
25. mar 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leto16 - gratulujem... :slight_smile: v tom GF to vedia, darmo... :grinning:
@gelinka75 - to mas pravdu, stale sa nam do tejto temy niekto derie s tym ako je v GF zle.

tak ci tak dievcata, uz tam raz sme a musime im verit. ja viem,ze vsetci robia co mozu. aj ked mame pocit,ze ide len o prachy. ja im verim. tak sa drzme a tento rok budeme vsetky tehule aj keby traktory padali... :grinning:
26. mar 2014 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dievčatá, nevzdávať sa! treba veriť a určite bude každá z vás maminou. :slight_smile: držím moc palce :slight_smile:
26. mar 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@domeska veru vedia :wink: a uz si to chcem vyskusat na sebe... :grinning:
byt tento rok tehula je moj osobny predvolebny program :grinning:
si mi vzorom, takze ako hovori Cibulkova POMEEEEEEEEEEEEEEEEEE :slight_smile:

a @mirka135, obcas si musime oddychnut (aspon ja) od ruzoveho slonika :slight_smile: lebo potom ine nerobim, len citam diskusie a rozmyslam aj nad nesmrtelnostou chrusta...
takze teraz tak stojim opodal a len sa kukam

@leto16 presne toto sme potrebovali vediet...my Pipiny proste potrebujeme obcas vidiet svetielko na konci tunela (a vediet, ze to nie je vlak :grinning: :grinning:) gratulujem k srdieckam, 2 z iui, to je super :slight_smile:

a koho by to nahodou zaujimalo (napr @leonie777), v piatok sono pred KET, teraz uz naozaj uspesnym :wink:
26. mar 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka135 ja idem na 3 ivf, takze dalsia sanca a uvidime ako to dopadne, ty ako?
26. mar 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domeska ja myslim, ze kazdy si moze utvorit nazor sam a nepotrebuje fungovat podla nazoru inych..lebo kazdy pripad je iny a kazda riesime ine problemy :wink:
26. mar 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie drzim palce
26. mar 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata,
aj ja som jednou z vas - z radov GF :slight_smile: ale uz nie ako cakatelka, ale stastna mamina. Len vas chcem povzbudit, i ked sa nedari, viem, ze potom casto krat niektore zvazuju odchod do ineho centra. Ale myslim, ze taketo uvahy nie su moc opodstatnene, ja som si vzdy vravela, ze v centre im ide len o to, aby sa babatko zadarilo, pretoze potom si odporucania budu ludia medzi sebou posuvat dalej a tym padom moze GF ziskat viac klientov (bohuzial, v dnesnom svete je problem s otehotnenim cim dalej tym vacsi). Strucne vam teda popisem nasu cestu za vysnivanym babatkom, a ze nebola kratka a bola tiez plna neuspechov, ale menit centrum sme vobec nechceli.
V GF sme absolvovali 3xIUI, 1xIVF (z ktorych nam zostali mrazene embryjka) a 4xKET. Vzdy to bolo negativne. Ten stvrty, posledny KET sme ani nechceli absolvovat, nakolko manzel podstupil vystrenie zvane fragmentacia DNA spermii, kde zistili, ze mame 2% sancu pocat babatko. Inak sme boli obaja zdravy, ziadne ine problemy sa nezistili. Az toto. Volala som Dr.Behunovej, ci nemam vysadit lieky, ze by sme mali o niekolko dni absolvovat vklad. Povedala, ze ak bude tento vklad neuspesny, prekonzultujeme, co dalej. Na vklad sme sli s tym, ze aj tak to nevyjde, ale teda skusime. Z vkladu sme sli do Avionu na nakupy (a boli fakt uspesne :D). Inak sme dovtedy vzdy z vkladu chodili rovno domov, a do postele a cely ten den som prelezala. Aky velky bol moj sok, ked som o 2 tyzdne volala sestricke, na vysledky z krvi a povedala, ze krv je pozitivna?! Nechcela som jej verit a myslela som si, ze si robi srandu. Ziadne priznaky som nemala a test som nerobila, ved naco. Tehotenstvo bolo bezproblemove, maly ma 4 mesiace a je to pre nas to najkrajsie babo na svete. V GF nam zostali este 2 zamrazeny fesaci, a o zhruba rok, ich chceme prist "vyzdvihnut" :slight_smile: Tak budeme dufat, ze to vyjde. Ak nie, pojdeme opat na IVF, nemame nad cim vahat.
Dievcata, ako vidite, vzdy je nadej. Len treba vzdy verit a mysliet pozitivne. A hlavne, pozerat na lekarov ako na tim odbornikov, ktori vedia co robia a nejde im o neuspechy, ale len o uspechy :slight_smile:
Preto vsetkym drzim palce a zelam vam, aby ste mali skor ci neskor aj vy v naruci tie najkrajsie stvoreniatka :slight_smile:
26. mar 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@adulka1979 Ahoj Adulka, chcela som sa Ta spytat, ci mozem vratit vsetky lieky (teda ampulky) naspat , a vratia mi za ne peniaze> ak nie, rada by som ich darovala kto to potrebuje. nechcem to vyhadzovat. A tiez som nevedela, ze aky je rozdiel priPuregone 900, a 300 a ze mala som zacat s vacsiou ampulkou....Tak uz viem.:slight_smile:
26. mar 2014 o 08:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no ja idem zajtra na sono pred KET..
26. mar 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie jej ja idem na sono zajtra tak mozno budeme mat vklad spolu ;)
26. mar 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem za blahoželania baby. My máme aj v rodine dvojičky, ale aj som mala 2 folikuly ... tak bohvie, či sa tieto dve okolnosti spojili dokopy a preto máme dvojičky z IUI :slight_smile:

Mne už včera dali prepúšťaciu správu v GF, takže ja sa tam už neukážem a dúfam, že vy tam pôjdete tiež už iba max 3x - zákrok, krv, sono a späť k svojemu gynekológovi :wink:
26. mar 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka135 ja sem pozriem sem tam, len neprispievam, lebo sa tichučko teším, že sme mali v pondelok už skoro 2cm a sme v 8tt +4 a dostali sme aj materskú knižku :grinning: .Len sa zároveň strachujem, že najbližšiu kontrolu a odbery mám až 17.4. a či bude fazuľka ok dovtedy, to čakanie je ťažké...ale musím veriť :slight_smile:
26. mar 2014 o 18:53  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kita26 jeeeeej super tesim sa stebou a ako alebo skor na kolky pokus sa to podarilo??? Urcite budete v poriadku a budete pekne rast .joooj tesim tesim
26. mar 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asura Ahoj, odkúpia od teba celé balenia. Ak máš načaté, ponúkni ich tu na MK v skupine Mám/nemám lieky ..... veľa báb zháňa.
26. mar 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka135 je to naše prvé IvF. IUI nám ani neodporúčali kvôli manželovmu sp., sme trocha prekvapení :slight_smile:...
26. mar 2014 o 20:44  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lennulik1 aj nám vyšlo až tretie ivf,celkovo 4.vklad,máme doma ročnú dcérku a asi o rok by sme šli tiež pre zmrzlinky,máme tam ešte 2 a keby nevyšlo skúsime opäť IVF,bolo to náročné,stále počúvať tie negatívne výsledky,ale tiež by som centrum nemenila,ale každého je to vlastná voľba a nech sa každej z nás zadarí mať bábo :wink: :grinning: :dizzy_face:
26. mar 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 super, gratulujem. takze je jasne, ze sa v GF snazia, no nie? ;) nech mi nikto nevravi, ze im ide jedine o peniaze (akoby sa naschval nemali snazit)....
26. mar 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok