Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
24. mar 2014

@maru333 netreba moc citat letaciky.vela bab si tie vedlajsie ucinky vsugeruju.ja som to nikdy necitala a ziadne vedlajsie ucinky som nemala 🙂 netreba to az tak skumat .kamoska si letak precitala az po 2tyzdnoch a zrazu mala vsetky vedlajsie ucinky..zaujmave ze dovtedy ani nevedela ze nieco berie.takze tak 🙂

marverka
24. mar 2014

dievcata, prosim vas neostal niektorej merional alebo menopur??dakujem aj po kusoch.

gelinka75
24. mar 2014

@maru333 estrofem je hnus, radsej necitat letak, mna z neho vzdy boleli svaly a klby..aj som chcela ist na ket bez estrofemu, ale nedovolili mi to..podla mna keby som ho nebrala ani by to nezistili 😀

motiv
25. mar 2014

@marverka ja mam dve krabicky Merionalu navyse

mirka135
25. mar 2014

Dievcence kde ste sa vsetky podeli?? Tak to tu zilo a v poslednej dobe tu uz nikto nieje .haloooooo 😒

karkana
25. mar 2014

@gelinka75 mne zas chcel docent posledný pokus skúsiť bez estrofemu, ale ja som odmietla, bála som sa ho neužívať,,,lebo len pomôcť by mal, hm, aj tak nepomohol, možno som mohla skúsiť, lebo sliznicu som mala vždy celkom peknú 😕

gelinka75
25. mar 2014

@karkana niekde robia vklady len v prirodzenom cykle, aj ja mavam dobru sliznicu aj bez estrofemu. takze sa mi zda, ze je aj zbytocny, teda aspon pre mna, ale dr. sa vyjadrila, ze ma svoju ulohu..blizsie nevysvetlila a nemala som chut sa dalej pytat.. 😉

gelinka75
25. mar 2014

@mirka135 vsetky su tu znechutene lebo tu furt niekto na GF nadava.. 😉

leto16
25. mar 2014

Tak ja vám po dnešku môžem priniesť pozitívne správy z GF ... 2 srdiecka na sone po 2.IUI. Držím palčeky, aby ste najbližšie boli všetky na tom rovnako. 😉

mirka135
25. mar 2014

@gelinka75 tak take treba presunut do inej temy.vecsina z nas potrebuje poradit a pomoct a nema sa nakoho obratit..podla mna su tie centra rovnake vsade je nieco dobre a nieco zle.ale MY potrebujeme podporu nie znechutenie tak sem sa 🙂 spolu to vsetky dobojujeme do uspesneho konca verim tomu aj ked som uz aj ja nanervy ale sme zeny a potrebujeme KECAT s niekym kto preziva to iste .....

gelinka75
25. mar 2014

@mirka135 suhlasim s tebou

mirka135
25. mar 2014

@leto16 super gratulujem ,hlavne sa drz 🙂 ....inak ticha zaaaaavist 😉 ale v dobrom prajem ti to

mirka135
25. mar 2014

@gelinka75 a ty si teraz ako natom???

domeska
26. mar 2014

@leto16 - gratulujem... 🙂 v tom GF to vedia, darmo... 😀
@gelinka75 - to mas pravdu, stale sa nam do tejto temy niekto derie s tym ako je v GF zle.

tak ci tak dievcata, uz tam raz sme a musime im verit. ja viem,ze vsetci robia co mozu. aj ked mame pocit,ze ide len o prachy. ja im verim. tak sa drzme a tento rok budeme vsetky tehule aj keby traktory padali... 😀

sarah00
26. mar 2014

dievčatá, nevzdávať sa! treba veriť a určite bude každá z vás maminou. 🙂 držím moc palce 🙂

waitiekatie
26. mar 2014

@domeska veru vedia 😉 a uz si to chcem vyskusat na sebe... 😀
byt tento rok tehula je moj osobny predvolebny program 😀
si mi vzorom, takze ako hovori Cibulkova POMEEEEEEEEEEEEEEEEEE 🙂

a @mirka135, obcas si musime oddychnut (aspon ja) od ruzoveho slonika 🙂 lebo potom ine nerobim, len citam diskusie a rozmyslam aj nad nesmrtelnostou chrusta...
takze teraz tak stojim opodal a len sa kukam

@leto16 presne toto sme potrebovali vediet...my Pipiny proste potrebujeme obcas vidiet svetielko na konci tunela (a vediet, ze to nie je vlak 😀 😀) gratulujem k srdieckam, 2 z iui, to je super 🙂

a koho by to nahodou zaujimalo (napr @leonie777), v piatok sono pred KET, teraz uz naozaj uspesnym 😉

gelinka75
26. mar 2014

@mirka135 ja idem na 3 ivf, takze dalsia sanca a uvidime ako to dopadne, ty ako?

gelinka75
26. mar 2014

@domeska ja myslim, ze kazdy si moze utvorit nazor sam a nepotrebuje fungovat podla nazoru inych..lebo kazdy pripad je iny a kazda riesime ine problemy 😉

gelinka75
26. mar 2014

@waitiekatie drzim palce

lennulik1
26. mar 2014

Ahojte dievcata,
aj ja som jednou z vas - z radov GF 🙂 ale uz nie ako cakatelka, ale stastna mamina. Len vas chcem povzbudit, i ked sa nedari, viem, ze potom casto krat niektore zvazuju odchod do ineho centra. Ale myslim, ze taketo uvahy nie su moc opodstatnene, ja som si vzdy vravela, ze v centre im ide len o to, aby sa babatko zadarilo, pretoze potom si odporucania budu ludia medzi sebou posuvat dalej a tym padom moze GF ziskat viac klientov (bohuzial, v dnesnom svete je problem s otehotnenim cim dalej tym vacsi). Strucne vam teda popisem nasu cestu za vysnivanym babatkom, a ze nebola kratka a bola tiez plna neuspechov, ale menit centrum sme vobec nechceli.
V GF sme absolvovali 3xIUI, 1xIVF (z ktorych nam zostali mrazene embryjka) a 4xKET. Vzdy to bolo negativne. Ten stvrty, posledny KET sme ani nechceli absolvovat, nakolko manzel podstupil vystrenie zvane fragmentacia DNA spermii, kde zistili, ze mame 2% sancu pocat babatko. Inak sme boli obaja zdravy, ziadne ine problemy sa nezistili. Az toto. Volala som Dr.Behunovej, ci nemam vysadit lieky, ze by sme mali o niekolko dni absolvovat vklad. Povedala, ze ak bude tento vklad neuspesny, prekonzultujeme, co dalej. Na vklad sme sli s tym, ze aj tak to nevyjde, ale teda skusime. Z vkladu sme sli do Avionu na nakupy (a boli fakt uspesne :D). Inak sme dovtedy vzdy z vkladu chodili rovno domov, a do postele a cely ten den som prelezala. Aky velky bol moj sok, ked som o 2 tyzdne volala sestricke, na vysledky z krvi a povedala, ze krv je pozitivna?! Nechcela som jej verit a myslela som si, ze si robi srandu. Ziadne priznaky som nemala a test som nerobila, ved naco. Tehotenstvo bolo bezproblemove, maly ma 4 mesiace a je to pre nas to najkrajsie babo na svete. V GF nam zostali este 2 zamrazeny fesaci, a o zhruba rok, ich chceme prist "vyzdvihnut" 🙂 Tak budeme dufat, ze to vyjde. Ak nie, pojdeme opat na IVF, nemame nad cim vahat.
Dievcata, ako vidite, vzdy je nadej. Len treba vzdy verit a mysliet pozitivne. A hlavne, pozerat na lekarov ako na tim odbornikov, ktori vedia co robia a nejde im o neuspechy, ale len o uspechy 🙂
Preto vsetkym drzim palce a zelam vam, aby ste mali skor ci neskor aj vy v naruci tie najkrajsie stvoreniatka 🙂

asura
26. mar 2014

@adulka1979 Ahoj Adulka, chcela som sa Ta spytat, ci mozem vratit vsetky lieky (teda ampulky) naspat , a vratia mi za ne peniaze> ak nie, rada by som ich darovala kto to potrebuje. nechcem to vyhadzovat. A tiez som nevedela, ze aky je rozdiel priPuregone 900, a 300 a ze mala som zacat s vacsiou ampulkou....Tak uz viem.🙂

mirka135
26. mar 2014

@gelinka75 no ja idem zajtra na sono pred KET..

mirka135
26. mar 2014

@waitiekatie jej ja idem na sono zajtra tak mozno budeme mat vklad spolu ;)

leto16
26. mar 2014

Ďakujem za blahoželania baby. My máme aj v rodine dvojičky, ale aj som mala 2 folikuly ... tak bohvie, či sa tieto dve okolnosti spojili dokopy a preto máme dvojičky z IUI 🙂

Mne už včera dali prepúšťaciu správu v GF, takže ja sa tam už neukážem a dúfam, že vy tam pôjdete tiež už iba max 3x - zákrok, krv, sono a späť k svojemu gynekológovi 😉

kita26
26. mar 2014

@mirka135 ja sem pozriem sem tam, len neprispievam, lebo sa tichučko teším, že sme mali v pondelok už skoro 2cm a sme v 8tt +4 a dostali sme aj materskú knižku 😀 .Len sa zároveň strachujem, že najbližšiu kontrolu a odbery mám až 17.4. a či bude fazuľka ok dovtedy, to čakanie je ťažké...ale musím veriť 🙂

mirka135
26. mar 2014

@kita26 jeeeeej super tesim sa stebou a ako alebo skor na kolky pokus sa to podarilo??? Urcite budete v poriadku a budete pekne rast .joooj tesim tesim

adulka1979
26. mar 2014

@asura Ahoj, odkúpia od teba celé balenia. Ak máš načaté, ponúkni ich tu na MK v skupine Mám/nemám lieky ..... veľa báb zháňa.

kita26
26. mar 2014

@mirka135 je to naše prvé IvF. IUI nám ani neodporúčali kvôli manželovmu sp., sme trocha prekvapení 🙂...

annamary27
26. mar 2014

@lennulik1 aj nám vyšlo až tretie ivf,celkovo 4.vklad,máme doma ročnú dcérku a asi o rok by sme šli tiež pre zmrzlinky,máme tam ešte 2 a keby nevyšlo skúsime opäť IVF,bolo to náročné,stále počúvať tie negatívne výsledky,ale tiež by som centrum nemenila,ale každého je to vlastná voľba a nech sa každej z nás zadarí mať bábo 😉 😀 😵

lennulik1
26. mar 2014

@annamary27 super, gratulujem. takze je jasne, ze sa v GF snazia, no nie? ;) nech mi nikto nevravi, ze im ide jedine o peniaze (akoby sa naschval nemali snazit)....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre