• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

30. marca 2017 
Tak uz volali 10:30 namna myslite
30. mar 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gelinka75 a podarilo sa?
30. mar 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, neviete mi poradit, beru v gynfive aj gynekologicke pacientky? moj gynekolog chce po potvrdeni tehotenstva poplatok 300 eur. dakujem za info. :slight_smile:
31. mar 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska co chce????? sanka mi padla az na kolena... a to akoze z akeho dovodu???? zda sa mi, ze beru aj ako klasicke gynekol.pacientky, vidam tam aj tehotne a starsie zeny ktore podla mna nepotrebuju AR...
ten tvoj gyndos je uzasny, to mas nejakeho noveho,alebo na co potrebuje 300E?? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. mar 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska to zaco chce 300 eur? :confused: inac aj moj pytal za starostlivost do konca tehotenstva 100 eur a v tom mali byt vsetky poradne a sona..aj to neviem ci nie je vela..ale nejak som to neriesila kedze tehu skoncilo, este k tvojej otazke, sa mi zda, ze neberu nove gynekol. pacientky, ale skus sa opytat ked tam pojdes
31. mar 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbbulik nie, tehu skoncilo v 10tt tak preto pokracujeme dalej
31. mar 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@waitiekatie , @gelinka75 - ako klasicka gynekologicka pacientka 120eur a priplatok v tehotenstve 180eur. pisala som kamoske, co teraz porodila, ci daco platila a vravela,ze nechala u gyndosa 500eur aj za porod. kokso, a pritom vsetko hradi poistovna. pozerala som na stranku gynfivu a tam maju,ze teraz prijimaju nove pacientky, zajtra idem na tu krv tak to tam vsecko vyspizlujem :wink:
31. mar 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domeska skus sa popytat, ale ked som sa min.rok pytala, tak nebrali
31. mar 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska mas pravdu, pozerala som ich stranku a naozaj beru nove pacientky, takze sa to od min.roku zmenilo
31. mar 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata, neviete mi poradit ? Včera som mala punkciu , snazim sa veeela pit, ale mam malinko nafuknute brusko...bolesti nemam, len trosku ma to tlaci niekdy pri pohyboch ( sadnnuti, v aute ked su hrbolcena ceste) na wc, (ale sa to zlepsuje, vcera som mala vacsie tlaky) .. Myslite ze to je v pohode? Ci, mam ist doktorovi?
31. mar 2014 o 15:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa118 je to ok, to prejde postupne
31. mar 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 dakujem :slight_smile: bo som nieco citala o OHSS a som sa dost nastrasila bo v piatok mame mat transfer... A ja co som cely zivot poriadne vodu nepila, tak teraz len pijem, pijem a pijem a wc je moj najlepsi kamarat :slight_smile:
31. mar 2014 o 15:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa118 mna po prvej punkcii brutalne bolel lavy vajecnik neviem co mi s nim porobili a preslo to potom..trocha bolesti a tlakov je ok, ved to je zasah do vajecnikov..ak by si vsak mala pocit, ze ti moc rastie obvod brucha, alebo mala vyraznejsie bolesti tak urcite zbehni sa dat pozriet
31. mar 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ďakujem za odpoveď , ja dúfam že sa to bude zlepšovať :slight_smile:
31. mar 2014 o 15:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasa118 a kolko si mala vajok??? Daj si vedla seba vodu aby si stale pila aspon 4litre aj ja som to mala aby sa ti zriedili hormony
31. mar 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska ahoj, mne sa zda, ze beru len svoje pacientky, tie , ktore potrebuju apebo absolvovali umale oplodennie.myslim , ze sa to tu davno nejka baba pytala a odpovedali jej, ze maju vela pacientiek. Skus zavolat.....
31. mar 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa118 pokial ta tu bude boliet dlhsie ako 2-3 dni a nebude to utisovat. Ale stupnovat, tak radaej chod.
31. mar 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás poradte mi, interné predoperačné vyšetrenia ste si dávali robiť pred ms alebo po ms. Čo je lepšie? Alebo sa dá aj počas ms? Ďakujem za info :slight_smile:
31. mar 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas neostal niektore merional alebo menopur?dakujem moc
31. mar 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty5 ja som sla na predoperacne vysetrenia hned po ms, ale asi by mal poradit lekar :slight_smile:
31. mar 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty5 no kedy ty chces ale malo by to byt hotove do OPU, ked ides pocas ms, tak moc nevies odovzdat
31. mar 2014 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
@addo
dakujem za info ... ano viem nemoze to byt starsie ako 3 tyzdne pred OPU ale lekari maju same dovolenky a je to dost tazke to sklbit tak aby mi to vychadzalo ... ak to bude to vysetrenie stare viac ako 3 tyzdne (vychadza mi to 3 tyzdne aj dva alebo tri dni) tak to bude myslíte vadiť?
31. mar 2014 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty5 nie toho sa neboj akceptuju aj mesiac stare :slight_smile:
31. mar 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka135 dakujem :slight_smile: idem do cyklu iz treti krat ale z vacsimi obavami aby som nieco nepokaslala :slight_smile:
31. mar 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy ahojky zobrali mi 24, a snazim sa pit. Dnes este jeden pohar a mam uz vypite 4l, mne sa skor zda, ze som z tolkej vody taka nafuknuta... Len zblnkocem. Nikdy som tolko vody nevypila. Inak bolesti nemam...len take plne brucho.
31. mar 2014 o 21:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty5 Ahojky, lepsie je ist potom, lebo aspon mne brali aj moc a to asi cez nebude moc dobre...
31. mar 2014 o 21:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy a nevieš akému by som mala ísť doktorovi? či svojmu alebo v centre??
31. mar 2014 o 21:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa118 ak to mas blizko do centra, tak radsej do centra. Ked nie, tak k svojmu gyn . Alebo ak ti bude blbo vecer, tak na pohotovost. Dzim palce. Mne je strasne blbo, mota ma, prisla som z prace a musm si lahnut.....
1. apr 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte dievcata! Neviete ako je to s ultarazvukom v GF? Mam ist asi o tyzden, idu mi pozerat, kolko sa ujalo a ci im bije srdiecko. Moze ist so mnou do vnutra aj manzel? pustia ho? Vdaka
1. apr 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prosím akou farbou ihly sa pichá pregnyl? dakujem
1. apr 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok