Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
10. jún 2009

drobec, v zaciatkoch tehotenstva problemy nebyvaju ale skor neskor si myslim. teda aspon podla seba. Ja uz niekedy nevladzem ani sediet v praci na stolicke a tie schody vo firme ma idu zabit. ked idem hore tak sa najprv musim vydychat aby zo mna nieco vyliezlo a samozrejme idem hore schodmi pomaly a zabudnem polku veci co som chcela vybavit. A to idem len na druhe poschodie. 😀

mayka
10. jún 2009

Och pokial sq dobre citis tak je to fajn. Ale rataj s tym ze o fhvilu budes funet aj ty. 😀

Drobec aj my ideme do Chrovatska autom. Muz zohnal pohodlne a velke auto aby sa tehotna manzelka mohla natiahnut. Tak snad to zvladneme. 😀 ozaj a to akoze my by sme sa nemali kupat? Viem ze je problem s nadmernym opalovanim. Vraj sa potom prehrieva plodovka a dieta by sa mohlo obrazne povedane uvarit. 😀 Ale si myslim take 2 - 3 hodky neuskodia s ovlazovanim studenou vodickou. 😀

mayka
10. jún 2009

Inak vam poviem ze tu do nasich jazier by som urcite nevlizela ani za beznych okolnosti. vecne si potom prinesiem nejake patalie odtial.

och
10. jún 2009

drobec ved to ze aj ja fungujem v total ochrannom rezime 😀 som nezamestnana tak si vies predstavit tu aktivitu doma pred telkou 😀 taky mam biceps na pravej ruke od vkladania si hovadim do huby ze az 😀 ako vsetko s mierou, viem ze nic netreba prehanat 😀 😀 mam svoj vlastny rozum 😀 😀 😀 len ma to fakt dnes zobralo ked zase do mna hucali nemozes ist na dovolenku nemozes si strcit nohu po koleno do jacuzi, nemozes, nemozes, nemozes, nemozes... tak som si v aute poplakala a uz je dobre 😀 😀 to asi aj tie hormony 😉

ved do kelu som tehotna nie chora ani postihnuta 😀 😀

mayka to je co 10tt 😉 ta dobehnem, inak kocka co s tym stretkom v senci? nedame ho dievcence na langosika a cigansku 😉 co vy na to 😀

mayka
10. jún 2009

😉 och ja mozem aj tenot vikendik. Som slamena vdova. Ani o muza sa nemusim postarat. hehe 😀 Inak v piatok si beriem volno lebo idem do banky a do realitky do SC tak mozem aj v piatok. 😉

mayka
10. jún 2009

cigansku by som si dala.

och
10. jún 2009

no mayka slniecko by sme mali aj nemali 😀 je to prirodny vitaminik E na brusko a ked vystavujes hole busko vzduchu deti sa citia lepsie 😀 som niekde citala, ja napriklad slniecko dlho nemusim sa mi potom kruti hlava ale pod paraplickom je to parada 😀 😀 😀

ved to ze plavanie hlavne vo vyssom stadiu sa doporucuje bo odlahcuje chrbticu 😉

och
10. jún 2009

mayka cez vikend som v senci sto percent stary sa uz trasie na skutre 😀 tak dufam ze bude teplo 😀 ho necham na gulaske a tusim sa aj senecke leto otvara 😀 😀 takze kto pojde?

mayka
10. jún 2009

och ani ja opekanie sa nemusim. Akurat mi v bruchu dieta zabublinkovalo. 😀 je to srandovne.
Senecke leto je uz tento vikend? Som myslela ze az buduci. To tam bude veeeeeeela naroda. Kedy budete na gulaske?

och
10. jún 2009

no urcite aj v sobotu aj v nedelu uz od jedenastej 😀 som myslela ze by sme len tak vybehli nakupili zranicu a sadli niekam do tiena na decku 😀 😀 vela ciganskej mastnej bravcovej 😀 langosik so smotanou a syrom 😀 a gofra by tiez dobre padla 😀 😀 😀

mayka
10. jún 2009

Ok. Som za. 😀 Asi tolko jedla nezvladnem ale pokusim sa o to aspon. Tak sa v piatok dohodneme. Mne vyhovuje sobota, lebo v nedelu chcem varit jahodovy dzemik. mnam

och
10. jún 2009

ok tak v piatok sa dohodneme a uvidime aj podla pocasia 😀 este by nevadili pokial by bolo pod mrakom len nech je 28 stupnov a neprsi 😀 😀 ten dzemik je vynikajuci napad 😀 aj ja by som mala robit uz mi dosiel 😀

mayka
10. jún 2009

och dohodnute. Tesim sa.
Pred tescom na Zlatych predavaju uzasne vonave a krasne jahodky. Sme s muzom na posedenie zjedli skoro kilo. Sladunke a vonavucke. Ziadna umelina.

och
10. jún 2009

ty dzemik tusim varis bez gelfixu ze? no pojdem si ja kupit ale najprv sa musim rozhybat a ist ich kupit 😀 😀 😀 😀 papam trescie jatra s kopou masla 😲 litrom limetkovej stavy mnaaaaaaaaaaam to je basta 😀 😀 😀

mayka
10. jún 2009

hej v arim s klasickym cukrom. Ale jahodovy som robila len ratz v zivote. Musim nastudovat recept. Mam mudru knihu. Ale mozno sa nastvem a spravil s tym speci cukrom. Ja aj marhulovy robim klasicky.
trescie jatra aj jalubim s mladou cibulkou a cerstvym pecivom. mnamka

mayka
10. jún 2009

tusim som dostala cut na melon a sisky. Musim ist kupit.

och
10. jún 2009

chod kupit 😀 😀 nooo aj marhulovy by sommohla uchochnit 😀 😀 😀 ja leniva s gelfixom robim 😀 😀

mayka
10. jún 2009

no nie si leniva. ja to s tym gelfixom neviem. 😀 Ale asi sa tento rok nastvem a skusim to s nim. 😀

corinne
10. jún 2009

Ahojte pipinky.Ako sa mi dnes mate?Babulky ake vysetrenia ste uz podstupili?Vcera som bola v CAR povyrastli sme,mame 1,1cm 🙂 a doktorka mi povedala ,ci chcem aby ma objednala na testy u nich alebo pojdem k mojmu gyndr.Spominala mi testy na downov syndrom v ktorom tyzdni sa robia.

och
10. jún 2009

mayka s gelfixom to mas za pol hodku hotovot 😀 😀 😀 😀
corinne ja som este na ziadnych testoch nebola 😀 😀 😀 vlastne este stale som nebola prepustena k svojmu gynekologovi 😲

prave mi stary oznamil ze ideme na vikend do slovinska 😲 😲 😲 😲

krakulka
10. jún 2009

Ahojte pipinky 🙂 , ja uz dnes zarezavam v praci. Od obeda ma dost pobolievaju krize, myslite, ze je to normalne? 😔

och
10. jún 2009

krakul jasne vselico bude teraz normalne 😀 😀 mne napriklad kezdy treti den strasne zalahne v usiach 😀 😀

krakulka
10. jún 2009

To neva, ze ti zalahne v usiach, hlavne, ze ides do Slovinska na vikend. 😀
Babule, nechodite na nakupy do Madarska? My sa chystame v piatok bud do Gyoru, alebo do Budapesti.

skorki
10. jún 2009

Ahojte dievcata, neviete mi nahodou poradit, kolko sa v Gynfive doplaca za laparoskopiu ked mam Spolocnu zdravotnu poistovnu? Totiz v Iscare chcu odo mna az 500EUR a zda sa mi to prilis. Dakujem vopred 😉

mima11
10. jún 2009

Ahojte Pipinky a tehuľky!
Dlho som tu nebola, pozerám, že sú tu samé tehuľky!
Krakulka gratulujem! Luly, držím palce, nech to už konečne bude pozitívne a budeš úspešne tehuľkovať.

Skorki, mne keď Dr. hovoril o laparoskopii, tak v Gyn-five to bolo 6000,-Sk a v Ružinove tuším 5000,Sk.

Ako sa mávate? Ako Vám to všetkým strašne rýchlo ide, o chvíľu budete rodiť! Veľmi Vám držím palčeky!

Ja som dnes bola u Dr. v CAR, mám pozitívnu jednu vrodenú trombofilnú mutáciu, tak idem na hematológiu. A dúfam, že potom už budem môcť ísť na úspešný KET.

Zatiaľ ahojte!

mimmi77
10. jún 2009

och, pri čítaní Tvojich dnešných sťažností na okolie som sa dnes prvý krát zasmiala 😀 😀 😀
A ešte si ma aj povzbudila tým pozitívnym prístupom, že problém je v mužovi, Ty máš "len" PCO, keby boli spermie OK, po laparo si hneď tehu 🙂 🙂 🙂
Ja mám totiž PCO, spermie máme OK, ale nemám pocit, že po piatkovej laparoskopii budem za 2 mesiace tehu 😖 😖 😖 .
Prečo ja nevnímam tie problémy tak optimisticky 😠 😠 😠

krakulka
11. jún 2009

Dobre rano pipinky 🙂

mayka
11. jún 2009

Dobre ranko pipinky,

mimmi treba mysliet pozitivne. Inak to nejde. Budes tehula ako my a hotovo. Mozno nie hned ale budes. Ja som bola v situacii, ze by som kludne tehotenstvo preskocila a hned by som rodila. 😀 Teraz si to uzivam. Rastiem zo dna na den. A za chvilu sa budem vazne gulat. U mna to vyzera ze budem mat veeeeeliky pupek. Uz teraz vy&zeram akokeby som koncila 6 mesiac .

Ochina, tak idete do toho Slovinska? Tak tu cigansku prelozime o tyzden. A co sa deje v Slovinsku? Je tam kam ist? V zivote som tam nebola.

krakulka
11. jún 2009

Ahoj Mayka, ako sa mas?

mayka
11. jún 2009

ahoj krakul, no dnes je to ok. Zajtra mam dovolenku tak sa tesim ze mam dnes uz akoze piatok. 😀 Ked asi predstavim ako sa zajtra dobre vyspinkam . No parada.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre