• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

19. októbra 2017 
drobec, v zaciatkoch tehotenstva problemy nebyvaju ale skor neskor si myslim. teda aspon podla seba. Ja uz niekedy nevladzem ani sediet v praci na stolicke a tie schody vo firme ma idu zabit. ked idem hore tak sa najprv musim vydychat aby zo mna nieco vyliezlo a samozrejme idem hore schodmi pomaly a zabudnem polku veci co som chcela vybavit. A to idem len na druhe poschodie. :grinning:
10. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och pokial sq dobre citis tak je to fajn. Ale rataj s tym ze o fhvilu budes funet aj ty. :grinning:

Drobec aj my ideme do Chrovatska autom. Muz zohnal pohodlne a velke auto aby sa tehotna manzelka mohla natiahnut. Tak snad to zvladneme. :grinning: ozaj a to akoze my by sme sa nemali kupat? Viem ze je problem s nadmernym opalovanim. Vraj sa potom prehrieva plodovka a dieta by sa mohlo obrazne povedane uvarit. :grinning: Ale si myslim take 2 - 3 hodky neuskodia s ovlazovanim studenou vodickou. :grinning:
10. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak vam poviem ze tu do nasich jazier by som urcite nevlizela ani za beznych okolnosti. vecne si potom prinesiem nejake patalie odtial.
10. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec ved to ze aj ja fungujem v total ochrannom rezime :grinning: som nezamestnana tak si vies predstavit tu aktivitu doma pred telkou :grinning: taky mam biceps na pravej ruke od vkladania si hovadim do huby ze az :grinning: ako vsetko s mierou, viem ze nic netreba prehanat :grinning: :grinning: mam svoj vlastny rozum :grinning: :grinning: :grinning: len ma to fakt dnes zobralo ked zase do mna hucali nemozes ist na dovolenku nemozes si strcit nohu po koleno do jacuzi, nemozes, nemozes, nemozes, nemozes... tak som si v aute poplakala a uz je dobre :grinning: :grinning: to asi aj tie hormony :wink:

ved do kelu som tehotna nie chora ani postihnuta :grinning: :grinning:

mayka to je co 10tt :wink: ta dobehnem, inak kocka co s tym stretkom v senci? nedame ho dievcence na langosika a cigansku :wink: co vy na to :grinning:
10. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: och ja mozem aj tenot vikendik. Som slamena vdova. Ani o muza sa nemusim postarat. hehe :grinning: Inak v piatok si beriem volno lebo idem do banky a do realitky do SC tak mozem aj v piatok. :wink:
10. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigansku by som si dala.
10. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mayka slniecko by sme mali aj nemali :grinning: je to prirodny vitaminik E na brusko a ked vystavujes hole busko vzduchu deti sa citia lepsie :grinning: som niekde citala, ja napriklad slniecko dlho nemusim sa mi potom kruti hlava ale pod paraplickom je to parada :grinning: :grinning: :grinning:

ved to ze plavanie hlavne vo vyssom stadiu sa doporucuje bo odlahcuje chrbticu :wink:
10. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka cez vikend som v senci sto percent stary sa uz trasie na skutre :grinning: tak dufam ze bude teplo :grinning: ho necham na gulaske a tusim sa aj senecke leto otvara :grinning: :grinning: takze kto pojde?
10. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och ani ja opekanie sa nemusim. Akurat mi v bruchu dieta zabublinkovalo. :grinning: je to srandovne.
Senecke leto je uz tento vikend? Som myslela ze az buduci. To tam bude veeeeeeela naroda. Kedy budete na gulaske?
10. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite aj v sobotu aj v nedelu uz od jedenastej :grinning: som myslela ze by sme len tak vybehli nakupili zranicu a sadli niekam do tiena na decku :grinning: :grinning: vela ciganskej mastnej bravcovej :grinning: langosik so smotanou a syrom :grinning: a gofra by tiez dobre padla :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok. Som za. :grinning: Asi tolko jedla nezvladnem ale pokusim sa o to aspon. Tak sa v piatok dohodneme. Mne vyhovuje sobota, lebo v nedelu chcem varit jahodovy dzemik. mnam
10. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak v piatok sa dohodneme a uvidime aj podla pocasia :grinning: este by nevadili pokial by bolo pod mrakom len nech je 28 stupnov a neprsi :grinning: :grinning: ten dzemik je vynikajuci napad :grinning: aj ja by som mala robit uz mi dosiel :grinning:
10. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och dohodnute. Tesim sa.
Pred tescom na Zlatych predavaju uzasne vonave a krasne jahodky. Sme s muzom na posedenie zjedli skoro kilo. Sladunke a vonavucke. Ziadna umelina.
10. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty dzemik tusim varis bez gelfixu ze? no pojdem si ja kupit ale najprv sa musim rozhybat a ist ich kupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papam trescie jatra s kopou masla :astonished: litrom limetkovej stavy mnaaaaaaaaaaam to je basta :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej v arim s klasickym cukrom. Ale jahodovy som robila len ratz v zivote. Musim nastudovat recept. Mam mudru knihu. Ale mozno sa nastvem a spravil s tym speci cukrom. Ja aj marhulovy robim klasicky.
trescie jatra aj jalubim s mladou cibulkou a cerstvym pecivom. mnamka
10. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim som dostala cut na melon a sisky. Musim ist kupit.
10. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod kupit :grinning: :grinning: nooo aj marhulovy by sommohla uchochnit :grinning: :grinning: :grinning: ja leniva s gelfixom robim :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie si leniva. ja to s tym gelfixom neviem. :grinning: Ale asi sa tento rok nastvem a skusim to s nim. :grinning:
10. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky.Ako sa mi dnes mate?Babulky ake vysetrenia ste uz podstupili?Vcera som bola v CAR povyrastli sme,mame 1,1cm :slight_smile: a doktorka mi povedala ,ci chcem aby ma objednala na testy u nich alebo pojdem k mojmu gyndr.Spominala mi testy na downov syndrom v ktorom tyzdni sa robia.
10. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka s gelfixom to mas za pol hodku hotovot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
corinne ja som este na ziadnych testoch nebola :grinning: :grinning: :grinning: vlastne este stale som nebola prepustena k svojmu gynekologovi :astonished:

prave mi stary oznamil ze ideme na vikend do slovinska :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :slight_smile: , ja uz dnes zarezavam v praci. Od obeda ma dost pobolievaju krize, myslite, ze je to normalne? :pensive:
10. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krakul jasne vselico bude teraz normalne :grinning: :grinning: mne napriklad kezdy treti den strasne zalahne v usiach :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neva, ze ti zalahne v usiach, hlavne, ze ides do Slovinska na vikend. :grinning:
Babule, nechodite na nakupy do Madarska? My sa chystame v piatok bud do Gyoru, alebo do Budapesti.
10. jún 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, neviete mi nahodou poradit, kolko sa v Gynfive doplaca za laparoskopiu ked mam Spolocnu zdravotnu poistovnu? Totiz v Iscare chcu odo mna az 500EUR a zda sa mi to prilis. Dakujem vopred :wink:
10. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Pipinky a tehuľky!
Dlho som tu nebola, pozerám, že sú tu samé tehuľky!
Krakulka gratulujem! Luly, držím palce, nech to už konečne bude pozitívne a budeš úspešne tehuľkovať.

Skorki, mne keď Dr. hovoril o laparoskopii, tak v Gyn-five to bolo 6000,-Sk a v Ružinove tuším 5000,Sk.

Ako sa mávate? Ako Vám to všetkým strašne rýchlo ide, o chvíľu budete rodiť! Veľmi Vám držím palčeky!

Ja som dnes bola u Dr. v CAR, mám pozitívnu jednu vrodenú trombofilnú mutáciu, tak idem na hematológiu. A dúfam, že potom už budem môcť ísť na úspešný KET.

Zatiaľ ahojte!
10. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, pri čítaní Tvojich dnešných sťažností na okolie som sa dnes prvý krát zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
A ešte si ma aj povzbudila tým pozitívnym prístupom, že problém je v mužovi, Ty máš "len" PCO, keby boli spermie OK, po laparo si hneď tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mám totiž PCO, spermie máme OK, ale nemám pocit, že po piatkovej laparoskopii budem za 2 mesiace tehu :confounded: :confounded: :confounded: .
Prečo ja nevnímam tie problémy tak optimisticky :angry: :angry: :angry:
10. jún 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano pipinky :slight_smile:
11. jún 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pipinky,

mimmi treba mysliet pozitivne. Inak to nejde. Budes tehula ako my a hotovo. Mozno nie hned ale budes. Ja som bola v situacii, ze by som kludne tehotenstvo preskocila a hned by som rodila. :grinning: Teraz si to uzivam. Rastiem zo dna na den. A za chvilu sa budem vazne gulat. U mna to vyzera ze budem mat veeeeeliky pupek. Uz teraz vy&zeram akokeby som koncila 6 mesiac .

Ochina, tak idete do toho Slovinska? Tak tu cigansku prelozime o tyzden. A co sa deje v Slovinsku? Je tam kam ist? V zivote som tam nebola.
11. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mayka, ako sa mas?
11. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krakul, no dnes je to ok. Zajtra mam dovolenku tak sa tesim ze mam dnes uz akoze piatok. :grinning: Ked asi predstavim ako sa zajtra dobre vyspinkam . No parada.
11. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok