• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. mája 2017 
@mirka135 ceruzkou moja dcera
28. apr 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 - ahoj, ja som týždeň po ET bola doma. tie prvé tri dni som oddychovala (mali sme PK) a potom som sa pomaly hybala. a po týždni som išla normálne do roboty. aby mi z toho nešvihlo :grinning:
29. apr 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska a uz mas vysledok? ja sa asi tiez zblaznim :slight_smile:
29. apr 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 - o áno, sme tehotni :grinning:
29. apr 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska jeeeej to je super, gratulujem, ja dufam tiez ze sa zadari, davali mi jednu blastocystu tak dufam ze uz sa zahniezdila :slight_smile: Testovala si sa alebo si sa statocne drzala az do odberu? akam chodis?
29. apr 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 - ja som sa testovala. nevydrzala som. nam vkladali dve embryjka - jednu expandovanu blastocystu a jednu blastocystu. uchytili sa obe :grinning: a verim,ze sa im u mna paci a dari. a chodim do gyn fivu
29. apr 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska ja ma 39 rokov za 2 dni, chceli aj mne dat 2, ale v septemri mi operovali myom mal 6 cm tak aby to nebol napor pre maternicu keby sa ujali obe. Aj ja tam chodim k dr.Stenovej som zatial velmi spokojna. A kdey si sa testla? Tvoje 1 IVF?
29. apr 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...v maji idem na prvu konzultaciu do Gyn-Fiv, do sekundarnej ambulacie (aspon tak to nazval moj gynekolog). Vedel by mi niekto poradit, ze co ma caka? Snazime sa skoro rok, mam jeden vajecnik, manzel uz na testy bol a je uplne v poriadku. Tak ideme zistovat, ze kde je chyba. Dakujem velmi pekne
29. apr 2014 o 15:54  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem za odpoved....aj mne sa zdalo že to prve nam schvalili skor
29. apr 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka409 pri prvej konzultácii nám založili kartu,povypytovali sa čo to o našom zdrav.stave,aj mna doktorka vyšetrila,lebo som bola v strede cyklu,že či prebieha ovulácia,aj mi robila stery,či som o.k.,objednali ma na krv na hormonálny profil a manžela na spermiogram.
29. apr 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 - ja som sa testla na siedmy den. to som mala ciarku velmi slabu - skor duch. a potom mi silnela. ja som bola presvedcena,ze to nevyslo a vidis. dvojity zasah :dizzy_face: ale ty nemusis testovat, to len ja som bola taka mimo :sweat_smile: a toto bolo nase 2ivf, prve nam nevyslo a prestavku sme mali skoro 4 roky. a vidis asi sme dorastli na deti :grinning: drzim ti silno palce, neboj vide to :dizzy_face:
29. apr 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domeska drzim palceky nech o dotiahnete do uspesneho konca :grinning: a dam ti vediet ako som dopadla :slight_smile:
29. apr 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Dakujem. Manzel uz bol na spermiogram, takze vysetrenia cakaju iba mna. Len sa bojim, aby mi hned nepovedala, ze to vidi na IUI alebo IVF. Ako som sa docitala na fore. Este raz dakujem
29. apr 2014 o 20:59  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola na prvom IVF a dnes cakam vysledky po odbere krvi. Tehu test mi vysiel negativny ale aj tak dufam ze to este nic neznamena. Cakanie je to najhorsie a vsetkym drzim palce
30. apr 2014 o 09:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr ahoj daj potom vediet ako si dopadla. Si si robila test? Ja som bola na vklade v pondelok :slight_smile:
30. apr 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka409 oni ti porobia vsetkky vysetrenia a aj manzelovy este raz spermiogram teda aspon unas to tak bolo aj ked ho uz mal oni chceli vlastny. Stery ti vezmu,krv spravia priechodnost vajecnikov...atd hned si daj spravit geneticke vysetrenie bo nato sa caka najdlhsie .neboj nic z toho nieje bolestive ;) drz sa .my sa chystame na dalsi KET.
1. máj 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janan82 ahoj my sme tie čo boli v tabuľke dlho samé svietili sme tam,že sme tehotné...my máme Karolínku MADE in GYNFIV a má už 3 mesiace...teším sa stebou je to skvelý pocit a to keď sa usmeje...:slight_smile:
1. máj 2014 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka135 - silno ti drzim palce :slight_smile:
1. máj 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ahoj, no bohuyial to nevyslo. Robila som si test 2 x ale negativny, a aj krv bola negativna. Takze prvy pokus nam nevysiel... Bohuzial. Den po odbere krvy som dostala aj menzes, takze potrebujem sa dobre precistit a ideme na druhy pokus. Verim ze ten uz bude uspesnyyyyy.
1. máj 2014 o 20:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sonulka81 Ahojky. Ďakujeme a teda aj ja vám gratulujem. Je to nádherný pocit mať taký pokladík doma. Teraz máme 2,5 týždňa a učíme sa na režim. Ja mám málo alebo slabé mliečko, takže už aj dokrmujeme.
1. máj 2014 o 20:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka409 aj moj manžel bol u nás na spermiograme,ale urobili mu ho aj oni,lebo robia podrobnejší.
1. máj 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Pipinky :slight_smile: mame vsetky testy aj potvrdenia a ide sa na IVF... prave som sa objednala na stretnutie s Dr ohladom dalsieho postupu - ma tam byt aj partner alebo staci, ked tam budem sama? Som nespytala.... :unamused:
2. máj 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elabka - no je to na tebe. mozes tam byt aj sama. ja som bola s mm. ale vobec nechapal co a ako :slight_smile: takze uz ides na stimulaciu, tak drzim palce, nech vsetko ide ako ma, nech mas velku urodu a.... a potom dve ciarky :wink:
2. máj 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeska Dakujem :slight_smile: ja som to brala tak automaticky, ze ide so mnou aj partner, az potom som zacala premyslat, ze to v podstate pojde len o mna, ci tam moze byt so mnou, v ordinacii, aj partner... len nech pekne ide a pocuje na vlastne usi co ma / nas caka :slight_smile:
2. máj 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domeska dakujeeem ;) snad to do tretice vide
2. máj 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elabka - presne tak, nech len pekne ide :wink:
@mirka135 - ako snad, to urcite vide :slight_smile:
2. máj 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mate nejaku fajn android aplikaciu na sledovanie menstruacie, plodnych dni ap?
2. máj 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elabka stiahni si menstruacny kalendar taka ruzova kniha
2. máj 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elabka po schvaleni IVF poistovnou staci ked pojdes sama, pretoze ti lekar naordinuje nejake injekcie a to sa bude tykat len teba :slight_smile: Drzim palce
2. máj 2014 o 20:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elabka somnou bol vzdy manzel a bolo to dobre aspon o vsetkom vedel .vzdy ide somnou
2. máj 2014 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok