Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nikol1992
6. aug 2014

@akach nic mi nenasadil, ja len pijem inofolic a gynex.. a dnes mi jedna liecitelka namiesala cajiky ze Angelika a Kačaba.. ze mam skusit prirodnu liecbu..uvidime.. a tebe? ano hned ma na laparku poslal

akach
6. aug 2014

@nikol1992 ja inofolic a Siofor zatial. Uvidime, ale po pravde ti poviem, mne najviac pomahali len homeopatika. Take co mi namiesal priamo homeopat. Ja som to potom zavrhla ze to mi urcite take kraviny nemozu pomahat a od vtedy preslo pol roka a ziadne z liekov mi nezabrali tak ako tie homeopatika. Takze sa asi idem vratit k tej liecbe spät. A ides na tu laparku ci ako?

nikol1992
6. aug 2014

@akach aj mne dnes navrhla liecbu homeopatikami..ano idem v septembri, ja skusim vsetko pre to 🙂

rybkanz
7. aug 2014

@janan82
@ivka3901 ja som priamo z nz...
V piatok som mala punkciu a od stredy mam bublinku u seba 🙂
@annamary27 dakujem za odpoved mam to uz za sebou teraz uz len cakat a dufat 😉

annamary27
7. aug 2014

@rybkanz tak držím palce ,nech všetko dobre dopadne 😉 🙂

ivka3901
7. aug 2014

@rybkanz tak tfuj tfuj tfuj a kolko bunkové embryjko ti vkladali?a dali ti aj na mrazenie?

janan82
7. aug 2014

@rybkanz Tak to držím palčeky. Tfuj tfuj tfuj

blcha76
8. aug 2014

@rybkanz Držím palčeky 🙂 🙂 🙂 ...

bubbbulik
10. aug 2014

baby brali ste už niektorá estrofén ??pred transferom?neviete načo je to dobreéé?

ivka3901
10. aug 2014

@bubbbulik mne sa zdá,že to na rast sliznice 🙂

bubbbulik
10. aug 2014

@ivka3901 dakujem lebo idem na vklad s rozmrazenych embrii ale neviem sa rozhodnut že kedy...

ivka3901
10. aug 2014

@bubbbulik ahá tak tfuj tfuj posielam tehu vírusíky 🙂

rybkanz
11. aug 2014

@annamary27
@ivka3901
@janan82
@blcha76 dakujem vam za podporu 🙂 vkladali mi jednu hatchujucu blasto 😉 neviem kolko bunkove je v tomto stadiu? baby testovali ste pocas cakania na test na krv? A ked ano tak po kolkych dnoch? Mala som PK cize vklad po 5 dnoch... Dnes som 5 den po vklade a uz ma svrbia dlane 😀 a to som si myslela ze to vydrzim a testovat nebudem vobec...

bubbbulik
11. aug 2014

@ivka3901 dakujem ste zlataa bodaj by ste mali pravdu a zadarilo sa už aj náááám

janan82
11. aug 2014

@rybkanz Ahojko. No my sme vtedy nevydržali a prvý test sme spravili tuším na 5. deň po vklade. Mali sme tiež PK. A čiarku sme tam mali, ale taký duch a na 6.deň sa to zvýrazňovalo a tak.....
Držíme palčeky nech sú tam //.

ivka3901
11. aug 2014

@bubbbulik v pohode musíme sa navzájom podporovať bude nám lepšie na dušičke 🙂

marttina333
11. aug 2014

Ahojte mam otazocku pichali ste si injekcie na stimulku ivf same ? Mne dali gonal, diphereline, luveris

annamary27
11. aug 2014

@rybkanz netestovala,lebo nemám dobré skúsenosti s testovaním,pri prvom ivf som mala negat testy a pozitívnu krv a mala som aj taký test,čo mi neukázal ani tú kontrolnú čiarku,tak som sa zbytočne pri dalších pokusoch už testami nestresovala.dokonca som si ani pri tehotenstve neurobila test,ani na pamiatku.

annamary27
11. aug 2014

@marttina333 mojej známej dali také,pár som jej pichla ja a potom jej to už pichal jej priatel.

marttina333
11. aug 2014

@annamary27 tak by to nemalo byt nic narocne asi. Nemam znamu sestricku za ktoru by som chodila ....

lilly158
11. aug 2014

@martina333 - ahoj, ja som si pichala sama, dokonca mi to nikto ani neukazal, iba mi to opisali ako to mam pichat. Zacinala som v nedelu, takze by som musela ist len na pohotovost - tak som to skusila radsej sama. Prvy krat mi to dost trvalo, kym som to namiesala a nasla odvahu pichnut, ale potom ta radost, ze som to dokazala 😉 Nie je to nic narocne a islo to ako do masielka 🙂 Tie posledne uz boli horsie, ked som mala vela brucho dopichane, ale to zvladnes, neboj 🙂 Drzim palceky.

bubbbulik
11. aug 2014

@ivka3901 a možem sa ta spítat ked mam ešte 6zamrazenych a pojdem na ten vklad embrya ony rozmrazia wšetky a zase stoho vyberu či ako??tomu nerozumiem može sa to aj viac krat zmrazit??tie ostatne???

ivka3901
11. aug 2014

@bubbbulik no moja v tomto ti velmi neporadim,kedze som nikdy nemla z zamrazene ani KET som nikdy nemala

bubbbulik
12. aug 2014

@ivka3901 aha to nevadii aj tak dakujem 🙂

ingrid0105
12. aug 2014

@bubbbulik vacsinou mrazia po 2 a aj rozmrazia 2 a aj ti narhnu vklad 2,

bubbbulik
12. aug 2014

@ingrid0105 dakujem

katulik1108
12. aug 2014

@marttina333 ahoj, mne včera predpísali presne tie injekcie ako tebe.Od zajtra si mám začať pichať diphereline.Ku komu chodíš??

slavomirarebecca
12. aug 2014

Ahoj píšem. Aby som podporila každú jednu mamičku ktora sa vybrala na túto cestu s Gyn fivom. Taktiež som jedna z vás ktorá týmto prešla, našťastie len raz. Čítala som veľa vašich príspevkov ked som sa dozvedela že mám nepriechodne vajcovody čo som si nemyslela nakoľko mám teraz už 8 roč dcérku . Potom vybrať si centrum, čakať na poisťovňu, pichať si injekcie čakať či odoberú, vložia a či sa to ujme. oistovna schválila ale aj tak nás to vyšlo okolo 1500 eur.Taký stres si vie predstaviť len ten čo tým prejde. Bolo to mojich najdlhších 10 dni kým som sa dozvedela či som alebo nie tehotná. Oplatilo sa ,som v 30 tt a čakáme príchod nášho vytúženého Mathiaska . Prajem vám aby ste aj vy prišli do vytúženého cieľa. Veľa veľa šťastia..

annamary27
12. aug 2014

@marttina333 to je všetko pod kožu,tak je to v poho.

marttina333
12. aug 2014

@katulik1108 ajoj ja chodim Stenovej a zacnem si pichat Diphereline od 6.septembra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre