• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

29. marca 2017 
Ahojte zienky, prosim tie ktore uz mate za sebou cely proces IVF...kolko vas to cele stalo? Dakujeeeem
22. aug 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babule, mala by som 3 otázočky na vás :slight_smile:
***mali ste niekto počas punkcie kontaktné šošovky? ja by som si ich najradšej nechala nech dobre vidím, ked sa zobudím :slight_smile:

***Baby, ktorých manžel bol na mesa/tese, na papieri čítam, že týžden pred operáciou prísť k anesteziologovi a arobia len stredu, to budem vedieť týžden popredu kedy budem mať punkciu? čo ked mi to oznámia vo štvrtok a manžel nestihne ísť k anesteziologovi?

***v papieroch mám 2 informatívne súhlasy oba treba dať notárovi? je to moje prvé IVF a pri IUI som mala len jeden.
23. aug 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chceli by sme vyskusat IUI, som druhy den cyklu. Na 9-10 by som mala ist na krv a sono. Vychadza to na buducu sobotu - nedelu (30-31AUG), predtym v piatok je sviatok a aj v pondelok 1veho je volno. Neviete mi niekto poradit ci to pojde? Alebo musime cakat na dalsi cyklus? Dakujem velmi pekne
23. aug 2014 o 10:28  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka409 treba zavolať do centra či robia a ktoré dni
23. aug 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 Urcite budem v pondelok volat. Len som sa tu chcela spytat, ci niekto neriesil podobnu zalezitost.
23. aug 2014 o 11:09  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka409 mne vychádzalo raz sono na víkend a vo štvrtok som volala a povedali mi, že v piatok mám zavolať že v piatok sa rozhoduje či robia v so alebo v ne piatok som volala a povedali mi,že robia v so a IUI som mala až v utorok :slight_smile:
23. aug 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 Dobre, dakujem velmi pekne. Zavolam a uvidim.
23. aug 2014 o 11:13  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianaaa32 cca 1500eur,ale mali sme veľa napichávaných vajíčok,predlženú kultiváciu aj embryoskop.......výsledná suma záleží od mnoho vecí,ceny hormonov,čo všetko využiješ z ich ponuky,ale myslím minimumtých 1000eur môžeš rátať.
23. aug 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 dakujem. Cca tych 1000 som si aj myslela. Len jedna kocka mi tu niekde napisala 3500, tak som zostals mierne v soku :slight_smile:
23. aug 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianaaa32 ahoj ja to mam zasebou už druhy krát prvy krat sme doplacali skoro 1000eček a druhý krát 1400...
23. aug 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Idem prvy krat na krv, picham diphereline a gonal, musi sa ist na lacno?A Injekcie sa mozu pichat na lacno?Dakujem
23. aug 2014 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leona45 nemusíš ísť nalačno.
23. aug 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete robia v GF aj soft ivf cyklus? Dakujem
24. aug 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky este mam jednu otazku. Podla coho ste si vyberali do ktoreho centra pojdete? Nejak neviem aky je v nich rozdiel a pre ktore sa rozhodnut...dakujeem za pomoc
24. aug 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianaaa32 poviem ti z vlastnej skusenosti --) možno skus viacere a uvidíš, alebo ak sa nebude pacit a nevyjde ti ivf tak chod dalej...pretoze ja som napr dala na rady od MK a zazila som presny opak
24. aug 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska myslis ist na vstupny pohovor do viacerych centier a potom si vybrat?
24. aug 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianaaa32 odporučila kamoška,na ich stránke mi bola sympatická dr.Stenová,chcela som ženu a v druhom centre čo mi doporučila moja gyn robili niektoré vyšetrenia v Dunajskej Strede a to sa mi nechcelo lietať hore dole,ale to bolo ešte v roku 2010.
24. aug 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly158 ANO MALA SOM JEDNEHO A UPLNE PEKNE SA ROZMRAZIL,DOKONCA STO BUNKOVY,ALE ZIAL NEPODARILO SA :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. aug 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesik - tak to ma moc mrzi :frowning2:
25. aug 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky chcem sa spítat boli sme v GF na konzultáciu ohladom nahradneho protokolu,,,lenže sme tam povedali že chceme počkat s transferom rozmrazenych embriy.ale rozmysleli sme si to chceli by sme íst už v septembry treba tam zavolat alebo normálne začat brat tie lieky čo my dali že ked my začne menzes??dakujem za odpoved
26. aug 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbbulik - Ahoj, no ak nemas nejaky problem, alebo necakas na vysledky vysetreni, tak podla mna ich mozes zacat brat. Mne tiez dal doktor lieky, ze ked budeme chciet ist na to, tak ich mam zacat brat od 1 dna MS. A kedy pojdeme, to uz je na nas :slight_smile: Takze september ... :wink:
26. aug 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellyel - Ahoj, no maju ho napisany v cenniku, tak by ho mali robit. Cena bez poistenia SOFT IVF CYKLUS - 550,- € http://www.gyn-fiv.sk/wp-content/uploads/2014/06/cennik-ivf.pdf
26. aug 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 ahoj!kontaktné sosovky nemozes mat.bude to napísané na papiery co musís podpísat.ani ja som ich nemala,zobrala som si okuliare.
26. aug 2014 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly158 ved prave, v cenniku to maju, ale ci to aj realne robia,ja som uz jedno klasicke IVF podstupila nastastie uspesne, ale uvazovala som do buducna, keby sme chceli surodenca a KETko nam nevyslo ( mame 1 mrazacika) , ci by soft nebol setrnejsi
26. aug 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly158 aj ty ideš v septembry??nie nemam len sme neboli rozhodnuty alebo sa bojíme neviem,,,
26. aug 2014 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubbbulik - no ked som bola prvy krat / uspesne :slight_smile: / , tak som strasne chcela ist v decembri - proste som si povedala, ze v decembri sa to urcite podari a vyslo to :slight_smile: Teraz som si az taka ista neni, ale nevadi. Ideme na KET, tak snad sa nam zmrzlinky rozmrazia. Idu nam rozmrazit 4 - jednobunkove a davame ich na predlzenu kultivaciu. Nemas sa coho bat. Tak, sup, sup - nech sa stretneme :grinning:
27. aug 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babyje mozne vratit lieky na stimulaciu spat do GF alebo lekarne ? Kupila som ich u nich v lekarni na prizemi . Aj blok od nich mam Diky
28. aug 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marttina333 ahoj. ja som ich vrátila do GF. za niektoré by dali aj nejaké peniaze.
28. aug 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 tak najviac som dala za Gonal, asi 250eur tak to by som chcela spat :slight_smile:
28. aug 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok