• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
@moo jej dakujem,si zlata,ze si mi napisala,no to by bolo super,keby sme nemuseli zasa tolko cakat,no uvidime,ako vysledky budem mat zajtra ja
29. okt 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Už sa vidím ako tam stresujem a koktam pri otázkach ruky sa mi uz teraz klepocu :grinning: Vyšetreniemi urobia až na druhej návšteve že?Najskôr by sme chceli vyskúšať IUI
29. okt 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. tak mame za sebou vstupný pohovor.. manzel ma spermiogram uplne dobry.. no a ze mam prist v 3. den cyklu na krv a mam si premysliet ci kontrolu vajcovodov laparo alebo len ultrazvukom.. hm.. zachytila som, ze niektora z vas spomenula, ze bola na tom vysetreni.. co to obnasa? ozaj si vas tam nechaju aj cez noc? A potom asi nesmiem nic tazke zdvihat, ze? hm :(
29. okt 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenns ja som bola na laparke ale nie v GF...vraj pustaju aj v ten den poobede ja som bola v nemocke 3 dni...ranka boli mne sa to napríklad zle hojilo a asi tak 3 tyzdne ma to bolelo...a samozrejme ze by si sa mala setrit od tazkej vahy aspon v prvých dnoch...
29. okt 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenns ja som bola na priechodnosti pomocou ultrazvuku. stálo to 120 € . dve hodiny pred zákrokom som užila tabletku diazepam a hodinu pred zákrokom čípok do zadku...zákrok mi robili v ambulancii, trvalo to tak 10min a vôbec som to ani necítila, dokonca som nemala ani žiadne bolesti, keď som došla domov, len som trošku krvácala, ale to prešlo za jeden deň...
29. okt 2014 o 12:24  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 drzim ti palce na tie vysledky...tiez som nemavala zenske problemy ale hold mam problemy ktore brania oplodneniu a 4 roky sa snazim....pockaj ale takto nevieme ci mas za sebou vsetky testy...mozno ti ohodnotia vysledky a navrhnu este nejake dalsie...ci ti povedali ze uz ich mas vsetky? ak ano tak sa rozhodnes ci ivf alebo iui a zacnes s liekmi....schvalenie mne trvalo vo Vseobecke 3 tyzdne
29. okt 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A schvaluje sa vsetko v poistovni? Aj IUI?
Ja este nie som rozhodnuta napevno.. mozno pojdem na to laparo nech mame uplne jasno na com som..
29. okt 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska dakujem,palce sa vzdy zidu. uvidime co nam zajtra povedia a vecer tu napisem,ze co dalej
29. okt 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenns ja som boa len na prefukoch,to je ambulantne za paár minút a ked sú vajcovody priechodné,tak to v pohode prežiješ :wink: ja som cítila pri tom len tlaky.
29. okt 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenns poistovna schvaluje len ivf...na iui mozes ist hockolkokrat :slight_smile: ale mne tvrdili ze je len 10% sanca uspechu ze sa to vlastne neoplati...tak neviem :slight_smile:

@zuzicek88 tesim sa....rada sledujem jako niekto pokroci v tomto :slight_smile:
29. okt 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenns iui sa neschvaluje poistovnou lebo to si hradis sama....u nich to stoji 80e...pokial ides s hormonmi tak asi closik +utrogestan/duphaston, ked bez hormonov tak len utrogestan/duphaston, na to nepotrebujes ani prefuk (laparku) vajcovodov....pre ivf aby to poistovna schvalila pokial nie je jasny zdravotny problem musi byt iui a tie prefuky
29. okt 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenns ahoj,ja byt tebou,tak by som isla radsej na laparoskopiu aj ked to stoji viac a zistia ti ci si v poriadku alebo nie.ja som isla len na tie prefuky,kde mi zistili,ze mam obidva vajicovody priechodne.ale lutujem,ze som nesla hned na laparoskopiu,lebo zatial babatko nemame.priatel je v poriadku,no a teraz si chcem vybavit tu laparoskopiu.kazdopadne drzim paste ci sa rozhodnes,tak ci tak
29. okt 2014 o 14:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,ked ja mam take podozrenie,ze som tehu,bojim sa to povedat nahlas,lebo nebolo by to poprve,co som si to myslela,ale od soboty je mi divne a stale divnejsie,najskor mi bolo len tak trosku na vracanie,ako ked sme boli male a bolo nam zle pri cestovani,no od pondelka ma zacalo pobolievat k tomu aj brucho,od dnes ovela viacej a dnes hlavne na pravej strane dole,ms mam dostat az v nedelu,ale stane sa,ze dostanem aj o take dva dni skor,no keby mam doma test,uz ho davno ocikam,no kvoli tomu,sa mi z dediny do mesta nechce,manzelby kupil,no nechcem ho tym dopredu stresovat,no tak som zvedava co bude,zajtra do BA 100km,dufam,ze sa nepovraciam na dialici hihi
29. okt 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@waitiekatie to aj ja :slight_smile: my to dáme
29. okt 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@codynko ahoj, mne sa tam stalo tolko zlého ze sa neodvazim ani napisat :frowning2:
29. okt 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maru333 Ak chces napis mi do spravy.
29. okt 2014 o 17:47  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám len jemne nervy z tej anestezy pri laparo.. v zivote som nebola operovana, moj vobec prvy pobyt v nemocke bol pri porode.. a nejak citim v kostiach ze mi z toho bude nenormalne na tycku.. :(
co sa nejakej bolesti tyka, to neriesim, ja mam prah bolesti trochu posunuty, chvalabohu.. akurat bude zložité vysvetlit tomu moju certisku doma, ze ju nesmiem zdvihat na ruky ;)
Takze este stale neviem, co urobim..
pre moj vlastny pokoj, ako sa poznam, by som mala dat tu laparo.. hm
29. okt 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 a mozno dobre, ze nemas tester, lebo takto skoro by ti mohol ukazat negativny vysledok aj ked si uz tehotna ;)
29. okt 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenns no bodaj by si mala pravdu
29. okt 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce @zuzicek88 nech nezakriknem :slight_smile:
29. okt 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenns si zlata
29. okt 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenns a neboj tej laparky,urcite to dobre dopadne,ja budem zasa drzat palceky tebe,vsetky aj na nohach
29. okt 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a aby som nezabudla, dik, baby, za infosky.. zacinam sa trochu orientovat..
29. okt 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@codynko ahoj no super ,.. gratulujem , verim, ze v piatok ti to potvrdia z krvi.. chcela som sa spytat , vies v akom stadiu ti vkladali embryjka? mala si blastocysty,ci?
lebo ja som dnes 12 den po KET a mne davali morulky.. :pensive:
tento rok je to moj 3 pokus... tak uvidime, ale ked som bola v centre 1x v novembri 2011, tak nam pani doktorka Stenova povedala , nebijte sa na buduci rok mate babtko a tak aj bolo , narodila sa nam dcerka hned na prvy sup. A tak som si myslela , ze druhe tiez pojde tak isto, no ale vidis... od marca 3 pokus a v pondelok idem na krv.. Ale tebe este raz gratulujem....
30. okt 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzicek88 Drz sa , aj ked uz mas asi potom..
30. okt 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby pridavam este dnesny, 13den pred zajtrajsim dnom pravdy. Nie je to blede na 13den?
30. okt 2014 o 12:15  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zuzana75 Ahojky. Prvý krát pri ET mi vkladali jedno, blastocystu, vyliezalo samé z obalu, embryologička mi ho vychválila do nebies a neujalo sa :(
Teraz pri prvom KET mi vkladali dve, jedno bolo blastocysta (povedali že je brutálne silné) a druhé bolo slabšie, ale viac ako polovica buniek žila. Embryologička vravela, že to silné ho môže vyživovať a môže sa kľudne ujať. Tak uvidíme, čo zajtra povie krvička, aj keď stále mám veľký strach, že tie testy klamú :(
Pri tomto druhom vklade mi až oznámili, že mám maternicu otočenú dozadu, dovtedy mi tvrdili, že som úplne v poriadku. Myslím si, že ten prvý vklad úplne odflákli, ale že úplne, vedela som už na tej koze, že sa to nepríjme.
30. okt 2014 o 12:26  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@codynko Kááásny test :slight_smile: , ja som ani takýto nemala... Zajtra to máš v suchu, krvička bude určite pozitívna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
30. okt 2014 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 Ďakujem. No podľa tej tvojej fotky si ho mala krásny už na 9ty deň!
30. okt 2014 o 13:06  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@codynko kraaasny testik a super ze ti to vyslo, drzim palce na krvicku :slight_smile:
30. okt 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok