Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

franzziska
5. nov 2014

ahojky kočky, tak ja jako pipina koncim...dnes som bola v GF poslednykrat...odmietli ma definitivne..aj som si to myslela...

aqva
5. nov 2014

@pancuska tak dnes ma sestrička potešila...výsledok krvy pozitívny...hcg som mala 117...v pondelok idem na ďalšiu krv... z toho čísla mi to na dvojičky nevyzerá...možno že ma ešte prekvapia....ále už som zase o kúsok pokojnejšia,ále dopredu sa ešte nechcem tešiť....a to jabĺčko s mrkvou vyskúšam 😉))

silvik1
5. nov 2014

@franzziska ahojky. nečítala som diskusiu, takže neviem prečo Ťa v GF odmietli. ale treba skúsiť iné centrum - nie sú jediný na svete (aj keď si to niekedy myslia - viem o čom hovorím, po troch rokoch som ich tiež vymenila). držím palce 😉

waitiekatie
5. nov 2014

@aqva gratulujem 🙂

aqva
5. nov 2014

@waitiekatie ďakujem už som zase o kúsok bližšie k vytúženému dieťatku 😉

lucatko1987
5. nov 2014

@aqva pripajam sa ku gratulantom 🙂 len nech ti to krasne stuuupa

aqva
5. nov 2014

@lucatko1987 ďakujem 😉))

pancuska
5. nov 2014

@aqva dakujem za info....naozaj prijemna sprava 😉 a sa cudujem ze z troch by sa len jedno.... kto vlastne navrhol vlozit 3?

pancuska
5. nov 2014

@aqva tak budem drzat palce nech to aj nadalej tak dobre pokracuje!!! a nech to len pekne stupa a bublinka nech rastie 😉

maru333
6. nov 2014

@viva13 dakujem pekne za radu, len aby si mala pravdu 🙂

annamary27
6. nov 2014

@aqva jééé,gratulujem,nech hcg dalej pekne rastie 😉

annamary27
6. nov 2014

@pancuska aj mne raz navrhli pri Ket vložiť 3,že 2sú ukážkové a to tretie je slabšie,že by sa mali uchytiť všetky iba teoreticky a ja som si vtedy pomyslela,že ale prakticky by som ich vychovávala ja a nie embryologička,tak sme šli len do dvoch.

pancuska
6. nov 2014

@franzziska ahoj a preco koncis?co povedala Stenova?

viva13
6. nov 2014

@maru333 ja som to tiež mala, kedy ideš na krv, stále špiníš?

viva13
6. nov 2014

@aqva gratulujem 🙂

franzziska
6. nov 2014

@pancuska ze mi nebude robit ivfko

amy25
6. nov 2014

ahojte.
Hladám baby čo boli so mnou na ivf. Som zvedavá, či im to vyšlo alebo nie. Na odbere vajíčok sme boli piatok 1. augusta. Na vklade v stredu, 6. augusta. Boli sme tam 4, tri sme boli prvý krát na ivf, jedna už mala dieťatko z prvého ivf a bola druhý krát.
Nečítala som celú diskusiu, možno ste sem aj písali. Len som zvedavá či budeme naraz aj rodiť, alebo pokračujete v snažení.

amy25
6. nov 2014

@franzziska nesledovala som diskusiu, ale oni ťa ako úplne odmietli, alebo ti len nechcú spraviť ivf a navrhujú niečo iné?

ddanaa
6. nov 2014

@aqva gratulujem

ddanaa
6. nov 2014

@franzziska ale preco ta odmietli?

franzziska
6. nov 2014

@amy25
@ddanaa
uplne kvoli zdravotnemu stavu.

amy25
6. nov 2014

@franzziska pôjdeš skúsiť niekam inam? Alebo aj inde by ťa odmietli?

ddanaa
6. nov 2014

@franzziska cooo...to je divne:(

amy25
6. nov 2014

Mne sa to tiež zdá divné.
@franzziska a čo všetko už máš za sebou?

codynko
6. nov 2014

@aqva Gratulujem!!!

codynko
6. nov 2014

@franzziska Ahoj, tak to mi je úprimne ľúto, ale netreba sa vzdávať a vyskúšať inde!!! Myslím na Teba! Drž sa!

blcha76
6. nov 2014

@aqva Super, držím palce 🙂 Daj vedieť v pondelok ako hcg stúplo 🙂 ... Drž sa!

scheflera
6. nov 2014

@aqva gratulujem.aj mna by zaujímalo prečo 3 naraz.nebyvajú druhé KETy úspešnejšie?nie je to moc riskantné,že práve ten jeden prvy nevijde?lebo ja mám 2 a2 ebbrijká, vraj na 2 KETY a povedali mi,že ked sa rozmrazí jedno,vložia jedno,ked 2,tak dve.a ešte keby som tak chcela vložiť jedno,to druhé sa dá šupnúť naspäť mraziť.že v minulosti sa len takto robili IVF z darovanych,nezosúladovali sa cykly.

pancuska
6. nov 2014

@franzziska prepac necitala som tvoje doterajsie diskusie lebo som sem nabehla len asi 2 strany dozadu po velmi dlhej dobe..... a tak ak mozes napisat ,preco ta odmietla ? aky je dovod zdrav.stavu? ako aky problem tam vidi? nechapem..... taketo jednanie sa mi velmi nepaci

pancuska
6. nov 2014

@annamary27 ved to aj ja rozmyslam ze ak pojdem mozno o rok na KET ze co mi budu tlacit do hlavy lebo ja by som chcela vkladat len po jednom!!! mozno sa to podari.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre