Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pahu
16. jún 2009

Noo, 4.-11.8.2009 ideme na Chalkidiki, kamaráti tam majú prenajatý apartmán 😀
A 8.-...júl chceme ísť buď autom po taliansku až na juh alebo do Franzúzska..., alebo chytiť nejakú arabskú krajinu last minute. Ja som osobne za to auto a talianske alebo francúzske vinice 😀

rienok
16. jún 2009

parada ja som sa presla toskanskom a umbriou a nadhera... vlastne som presla cele taliansko ale ja to mam v naplni prace 😀

pahu
16. jún 2009

Hi hi a my to budeme mať v rámci náplne robenia detí na rôznych miestach 😀

rienok
16. jún 2009

tak to je paradna napln 😉 skoda ze mne sa neda ... to by bola cesta 😀

babulka123
16. jún 2009

a v ramci naplne.. sa vrati ked ja budem rodit. sak ????

larita112
16. jún 2009

ahojte pipinky 🙂
pahu, loginka, babulka... "staré" známe pipinky 😀 😀 😀 cmuuuuuuuk

babulka123
16. jún 2009

laritkaaaa zlatiik ahooj ako ??

larita112
16. jún 2009

no ja teraz tak normálne, nič nové pod slnkom 😎 😀 o IVF teraz ani počuť, ešte sa po tom všetkom na to necítim... neviem kedy... možno po lete - ešte máme v GF 3 zamrazených drobcov a keď ani to nevyjde, tak prestupujeme do FC. Ale až keď bude na to ten správny čas...
a ty mojenko? držíš sa? cmuuuk

babulka123
16. jún 2009

ja rastiem rastiem ..
pahuin drahy hvooril ze som nejako pribrala. nooo co dorazis ho ??? hehehe len pouhych 15 kg.. sakra..
ale aj tak super, zijem, ale uz aby bolo 38tt a krpce vonku.. uz sa neviem dockat..

larita112
16. jún 2009

😀 😀 😀 hehehe kašlať na priberanie a na problémy, hlavne že je krpček v poriadku... nooo ešte tých pár týždňov to musíš vydržať a potom sa budeš veeeeľmi vytešovať z toho malého zázraku 🙂

pahu
16. jún 2009

Odchádzam, pa, bežím k mamine pre hafana 😀

mayka
16. jún 2009

no toto pipiny veteranky su tu. 😀
zdravim stare zname. WAu babulka ved si bola nedavnov 13 tt ked som ja stresovala. Ved ty sa nam cochvila rozdvojis... 😀

sivusa
16. jún 2009

Ahojte 🙂
No vidím,že stará partička sa tu zišla 😉
Lari nová fotečka 🙂 zlaté ste tam obidve 😉
Včera nám prišli výsledky z imuna z Prahy a našťastie všetko je o.k, tak sa teším...

vika34
16. jún 2009

ahojte,vážne ste tu skoro všetky zo starej partie,zdravím

larita112
16. jún 2009

no zdravím stará partička 😀 ja ešte ponocujem, tak som nakukla 😎 🙂
sivuška 🙂 , teším sa s tebou, že výsledky z imuna sú o.k. a spg vám tam aký vyšiel (lepší alebo ešte horší ako tu)?
vikuška 🙂 😀 😉 🙂

mayka
17. jún 2009

pipinky dobre ranko prajem.
A pekny den tiez. 😉

leonie28
17. jún 2009

dobre ranko pipinky ja som tu nova a chcela by som sa k vam pridat ak mozem. tiez chodim do GF mam za sebou 2x neuspesne IVF a teraz v juli mam zacat stimulku na 3IVF uz posledne co mi hradi poistovna.pozeram ze je tu sama tehulka mayka,och,zukrik,corine,chruminka... atd.drzim vam vsetkym palce nech vam vsetko dobre dopadne.prosim poriadne ma oplujte aby sa aj mne konecne podarilo otehotniet.snazime sa s mm uz 7rokov.

pahu
17. jún 2009

Leonie, vitaj 😀
Stará partička, haloooo, kedy sa stretneme? Ja som budúci víkend sama doma, hmmm? Sivuska, ty to máš blízko, neprídeš ma pozrieť? Aj ostatné jasan..A ako bolo na dovči? 😀

mayka
17. jún 2009

leonie, tak ja ta teda oplujem pfuj pfuj pfuj. nech to konecne vyjde. Je mi smutno z toho cim vsetkym muisite prejst hlavne vy kocky ktorym sa ani ivf zatial nepodatrilo.
Moc vam to vsetkym prajem.

pahuska ahoj moja. 🙂

leonie28
17. jún 2009

Mayka dakujem chytaaam virusiky verim ze mi pomozu.a ty sa ako mas? 🙂 🙂

pahu
17. jún 2009

Leonie, ja mám za sebou 2 IVF a nič.. Ale to 3.IVF raz, nie hneď určite vyjde 😀

Mayka 😉 Kedy ťa teda uvidím, bruško už máš riadne 😀

chruminka
17. jún 2009

ahojte citam ze sa tu stretla opät stara particka 🙂
zdravym babulky a vsetkym vam drzim palce nech tie mimca pridu co najskor 😵
A posielam pre vsetkych par tehu-dvojitych virusikov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pahu
17. jún 2009

Crumi ahooooj 😀

leonie28
17. jún 2009

Pahu urcite to raz vyjde musime tomu verit takze sme na tom rovnako co sa tykaIVF. 😒 ale neboj ked na nas pluju nase tehulky tak to musi vyjst 🙂 chruminka dakujeme za dvoite tehu-virusiky 😀

chruminka
17. jún 2009

ahoj pahu ako mas? citam ze mas plny rozvrh na leto 😀

leonie (inac meno Leonie sa mi paci 🙂 ) nie je zac ale pozor lebo moje su silno infekcne! 😀

leonie28
17. jún 2009

ahoj chruminka aj mne sa paci meno leonie ked raz budem mat dcerku tak jej ho dam. a budem rada ak od teba chytim tehu-infekciu 😀 tak ma dufam nakazis 😎

mayka
17. jún 2009

No ja sa mam fajn. Akurat ma zacalo trapit palenie zahy tak asi skocim do lekarne kupit nejake lieky na to. vraj take existuju, lebo svina jedna pali furt. 😀
No a som uz pupkata. Vraj vyzeram na viac ako na 5 mesiac. A miminko stekliiiii o dusu. Buduci utorok mam poradnu tak sa tesim ale aj trolinku bojim lebo som bola na AFP testoch tak neviem ake budu vysledky. Vraveli ze ak budu dobre tak mi volat nebudu. Tak dufam ze sa ani neozvu a ze to bude ok. No a okolo 20 tt nas caka velky utz tak som zvedava ci mi ho spravi moj mudr alebo ma niekam posle. Snad sa aj mimi aj otrci a ukaze co tam ma. Strasne som zvedava.
Zatial co novembrovky vedia co cakaju tak su to vacsinou chlopi, tak najvyssi cas vyrovnat skore. 😀
Jedine este zeby chruminka cakala dve dievcatka, tak by sa to vyrovnalo rychlejsie. hehe
Pahu rozmyslali sme s Och zeby sme mohli spravit stretko niekedy cez vikend na Slnecnych jazerach v Senci. Len neviem kedy.
😀 Zacina dovolenkoe obdobie tak sa asi rozprchneme po svete. My sa chystame zaciatkom jula do Chorvatska tak sa uz velmi tesim. Dufam ze na poradni bude secko ok a doktor mi to odobri. A cestu snad nejako prezijem. Dlhodobe sedenie mi nerobi najlepsie a hned ma bolia krize ako staru babu. Ale inak sa citim skvele. Fakt ako sa hovori o druhom trimestri ze je to najkrajsie obdobie tehotenstva. Tak je to pravda pravduca. Strasne si to uzivam. vsetci su ku mne pozorni a nedovolia mi nic robit. hehe

churminka ahoj moja

chruminka
17. jún 2009

mayka ako dnes si uz kludnucka 😀 ?

mayka
17. jún 2009

leonie najlepsie oplutie je osobne. Takze ak bude stretko tak sa pekne postavite do rady a budeme na vas plut.

leonie28
17. jún 2009

Mayka rada by som s vami prisla na stretko ale ja nie som z blavy ja som z bb ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre