• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. júla 2017 
@annavallova - diky za info. Keby to tak aj teraz bolo,by som bola celkom rada :slight_smile:
16. dec 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly158 držím palce, aby sa ti to podarilo :slight_smile:
17. dec 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavallova - DAKUJEM , si zlata :slight_smile:
17. dec 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky,ktoré sa chystáte na Ket a potrebovali by ste Estrofem,mám 2balenia s expiráciou 4/2015,rada pomôžem a pošlem Vám to. :wink: len tak :slight_smile:
17. dec 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak v včera sme sa dozvedeli výsledky z Krvy mala som strach či nám nepovedia že sme zabudnutí prípad.Takže mi zistili že mám imunitu na spermie a v januári sme sa rozhodli vyskúšať IUI a potom IVF.Takže som bola včera zavalená informáciami že na prvej zatacke som všetko zabudla :grinning: Len nechápem načo im musíme priniesť overené podpisy od notára?
19. dec 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicanuska od notára treba potvrdene, jednak že súhlasíte s liečbou, že s nou súhlasíte obaja, takže tvoj mm sa nebude môcť "vyvliecť" z otcovstva, keby vám dali hoci aj darované spermie (čiže dna by nebola jeho), a pod.
19. dec 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cicanuska ak máte protilátky proti spermiám, nie je iui
zbytočné? ja som myslela že pri protilátkach treba spermie napichovať.
19. dec 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amy25 No ja neviem len Dr.nám najskôr navrhol iui že môže vyskúšať 2x a že keď to nebude tak ivf že tie protilatky sú ešte v norme tak asi preto nám to navrhol a ešte by som sa opýtala k tomu notarovy treba prísť už s podpisom alebo sa treba podpísať pred ním?a či to môže byť notár ktorého mám v bydlisku,alebo centrum má svojho?dakujem.
19. dec 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.viete mi prosim niekto povedat ako to funguje ked si chcem zobrat kartu z centra?chodime do GF mali sme 1 IVF ale som tehotna prirodzene a chcela by som vysledky co nam tam robili.mate s tym dakto skusenost?dakujem
19. dec 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicanuska vzdy ked podpisujes odkumenty musis podpisat pred notarom (matrikar) a mozes si vybrat ktorykolvek urad
19. dec 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ddanaa Ďakujem tak dobre že som to ešte nepodpísala sama doma :wink:
19. dec 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicanuska podpísať musíš pred ním. A dokonca to nemusí byť ani notár, stačí overiť na mestskom alebo obecnom úrade - je to ovela lacnejšie a podla mna aj dostupnejšie.
19. dec 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nezabudka8 podla mna ti celú dokumentáciu nedajú, ale výpis z nej, resp. správu čo ti robili ti musia dať. Skús si tam zavolať a dohodnúť si termín, kedy si pre to môžeš prísť, určite to nedávajú na počkanie. Prípadne či nemusíš o to písomne požiadať. Inak ja zatial ked som si také niečo pýtala od hociktorého doktora, každý si za to niečo vypýtal, tak počítaj aj s tým.
19. dec 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicanuska ked sú protilátky v norme, ty máš priechodné vajcovody a mm má spermie ok, tak potom sa dá skúsiť aj iui.
19. dec 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amy25 áno u mňa aj u mm je všetko v poriadku,len neviem ci nám to iui pomôže keďže ako nám dr povedal žeje tam len malá šanca že treba vyskúšať tak neviem preco nám nenavrhol hneď ivf.
19. dec 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavallova - ahoj, tak dnes mi robil ultrazvuk Harbulak :slight_smile: mala si pravdu, DAKUJEM a ak vsetko dobre pojde, tak v utorok by som mala mat vklad a mala by ho robit asi Stenova :slight_smile: Uz len dufat, ze sa ti drobci dobre rozmrazia ...
19. dec 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vie niekto prečo skončil dr.Drábek v gyn five?
19. dec 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@belusa - coze ? O tom som nepocula. Dnes som tam bola na ultrazvuk, pytali sa ma ku komu chodim, ja ze k Drabekovi a nic mi nepovedali, ze by tam skoncil . Ale na dverach kde robia ultrazvuk bol napisany aj Drabek a styria novi lekari, ktorych som zatial vobec nepoznala. Uz tam nebola napisana napr. Stenova - oni teraz zacali robit aj v Nitre a v Ziline - tak sa nejako podelili.
19. dec 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly158 kámoška tam dnes bola a povedali jej to tak ja neviem
19. dec 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belusa ja som bola u neho vcera a rozlucil sa somnou s tim ze v januari sa vydime tak neviem.
19. dec 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amy25 Dakujem pekne za info.zavolam veru
19. dec 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cicanuska je to šetrnejšie ako ivf. Traba vyskúšať, je kopec báb, ktorým zabralo práve to.
20. dec 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nezabudka8 ahoj. Mne od tial dali len vypis na necelu A4 za 10 eur. A ako tu uz niekto pisal, treba im zavolat skor, oni ti to pripravia a potom si po to zbehnut. Ale uprimne ... u mna bol ten vypis neskutocne strucny
20. dec 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilly158 no teda budem silno držať palečky, a koľko sa rozmrazuje? nás to čaká na budúci rok, uvidím chcela by som ísť asi marec/apríl na ket
20. dec 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicanuska ahoj aj ja mám imunitu proti spermiám a IUI mi zrušila hneď len ja mám aj endometriózu tak možno preto, držím palce
20. dec 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amy25 Jasné vyskúšam všetko čo sa dá a pevne budeme dúfať že sa nám zadary:slight_smile:
20. dec 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavallova Ahoj my ešte pred návštevou centra sme sa s mm dohodli že najskôr skúsime iui tak sme čakali že nám do dr hneď navrhne,ale keďže sme ešte nemali výsledky z krvy tak sme sa bavili len o ivf ale vo stvrtok nám navrhol iui,výsledky som mala v norme.Dakujem :wink:
20. dec 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,neviete od koľkej robia odbery v Nitre?tiež až od 7:30?idem v pond.na krv.
20. dec 2014 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto s endometriozou uspesne Ivf?
20. dec 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mailinka1980 aj ja mam endometriozu, Pco, slabo priechodné vajcovody, ... . Ivf bolo pre nás riešenie po piatich rokoch snaženia.
20. dec 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok