• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
dobre ranecko vsetkym a pekny den.
loginka kukam ze zajtra mas krvicku? Mooooooc drzim palce. :slight_smile:
18. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi ahooooooj,
co este nespis? :grinning:
18. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mayka, dik baby :slight_smile:
labu, ved je piatok, kto by uz v piatok pracoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka a robila i si testik alebo pockas do zajtra? :dizzy_face:
18. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, nechavam to na istotu
ty si uz riadna tehula, co?
18. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no riadna teda uz som... :grinning: Aj ty budes. :grinning: Si bola v GF?
18. jún 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy raz GF a teraz som FC :slight_smile:
18. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som pocula same chvaly na FC. Tak drzim palce. A ako sa citis?
18. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ja neviem tento tyzden vobec uz spat dnes som tiez od 5:30h hore a neviem co so sebou....cca hodinu som sa nutila v posteli aspon driemat,ale bezuspesne :frowning2:
18. jún 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa dobre, sem tam brusko, no uvidime :confused:
18. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka ake ze uvidime ! jasne ze to vyjde a zajtra tu mame pozitivnu spravicku s dobrym HCG :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi co by som ja dala keby som si mohla cez den schrupnut. Rano sa mi taaaaak nechce vstavat. Normalne ti zavidim ze si uz v klude domka. Aj ked asi vsetkeho vela skodi. Ja mam teraz lietacky aj po praci kvoli bytu co chceme predat a dojdu nam zajtra montovat vstavanu skrinu tak sa tesim ako budem upratovat potom ten bordel a prach z montaze. Uff este ze ide vikendik a pospim si dlhsie.
A v utorok huraaaa na poradnu. Aj ked krpca mi asi neukaze lebo predpokladam zem a v blizkej buducnosti posle na velky utz.
:unamused:
18. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes poradnu ale az okolo obeda ,ale za chvilku sa uz budem musiet veru aj do BA chystat,este sa pojdem predtym niekde najest nech mi tam neskvrka v bruchu :grinning: ,ale drobcov ani ja dnes neuvidim,lebo velky utz mam presne o tyzden
18. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi tak drzim place na poradni a pto sa ozvi ci je vsetko ok, co samozrejme je . :grinning: A daj si neico dobre papat. Napr. vysm. syr s hranolkami. hehe
18. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie dnes si nedam syr (neuveritelne ja si nedam syr?) mam chut na indicku kuchynu a na obchodnej je jedna taka restika ci ako to nazvat tam sme obcas chodievali z prace na obed a velmi mi tam chutilo dokonca ako tehulke este viac je to vegetarianske a velmi chutne tak uz odvcera si na to robim chute :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne sa inac do tej poradne vobec trepat nechce zbytocna cesta do BA na kramare nemohol mi to dat v jeden den ako ten UTZ?! Myslim ze je vsetko ok uz davno som sa tak dobre necitila ako teraz,zacinam mat energie za troch :grinning: ,teraz som sa tu musela nahanat (nie doslova) s mojou micinou,lebo otravovala potvorka jedna a potom bude cely den drichmat, aj ja chcem macaci zivot!
18. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi obavam sa z macaci zivot ti porodom skonci natrvalo. hehe
18. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka neuveris ale aj ja sa toho nejako obavam :grinning: , ale velmi sa aj tesim !!!! :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pipinky ja som tu len na skok ale chcem vas vsetkych pozdravit chrumi nech je vsetko ok v poradni loginka drzim palce zajtra na krvicku :slight_smile: labutienka ahoj ja tiez zacinam stimulku od 21dc zacinam brat estrofem potom cakam na mrchu a potom injekcie... :slight_smile: :wink: ale mne to vsetko zacne az buduci tyzden ja som este nebrala estrofem nevies co je to za liek? drzim palce nech sa ti to teraz podariiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :wink: mayka och :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonie aj tebe prajem pekny dnik. :wink:
18. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leonie,
ja som začala už tento pondelok s estrofemom. sú to nejaké hormóny,kt. pripravujú výstelku maternice na dobré uhniezdenie, to som sa dočítala včera na internete. tak neviem na čo mi to teraz je, keď ich potom brať nebudem :confused: čakám na mrchu. mala by prísť v piatok. ale objavuje sa u mňa krvička vždy nejaké 2-3 hodinky po zobratí tabletky, tak som z toho trochu mimo :confused: dúfam, že to nie je mrcha a že neprešvihnem 3. deň, kedy mám začať brať clostil. ešte som aj 2 týždne po laparke, takže ani netuším ako sa moje telo zachová...
včera som mala migrénu jak sviňa a tú mávam 2 dni pred mrchou, tak piatok to hádam tá pani mrchatá istí :grinning:
18. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...estrofem môže spôsobiť špinenie alebo krvácanie...
aj to som sa včera dočítala...
18. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :grinning: :grinning:
To mi trvalo,ale prečítala som čo ste popísali.
Mayka,Chrumi,Loginka :slight_smile:
Zdravím všetky nové aj staro nové pipinečky :grinning:
18. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukricek, a ty si tu davno nebola. St&le si pN? Ako ti dal mudr. vychadzky? nenudis sa?
18. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mayuška
Som na PN,vychádzky mám 2 hod.doobeda a 2 hod.poobede :grinning: :grinning:
Niekedy sa nudím,ale našťastie sme v rod. dome tak tu sa nenudím,však to poznáš.
18. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vám posielam pár vírusikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj takých dvojičkových :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukricek, ja sa tesim an to nudenie doma. Ale ved okolo domu je kope roboty a kdeze teraz nam vsetko trva dlhsie tak je to ok. :grinning:
Mala si aj kontrolu zo socialky?
18. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRÚ CHUŤ! :grinning:
18. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Aj ja posielam vírusíky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
18. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute pipinky, len som sem nakukla, ako všetky pokračujete. ja ešte čakám stále na výsledky krvi na protilátky, dúfam, že to bude ok. a potom šup na KETko. stále nás tam čaká 11 mrazáčikov. neviem sa už dočkať. Ozaj, stalo sa tu už niekedy, že po všetkých hormonoch čo tu v sebe máme, ostala niektorá tehotná prirodzenou cestou medzi IVF, ET alebo tak??? asi nie, že? už mi asi z toho všetkého haraší.... :slight_smile:
18. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikita nic nei je nemozne. A mozno mame nabudene vajecbniky tymi hormonmi takze podla mna to mozne je.
18. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok