Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilly158
19. feb 2015

@katka17044 - no mam tu najuzastnejsiu dcerku na svete 🙂 Chceli by sme este druhe - mali sme este 8 emryjok, no prvy KET dopadol zle v 6 tt sme o babo prisli, dali KET neuspesny a ostatne embryjka sa nezvladli rozmrazovanie ☹ Takze teraz jedine vyhrat sportku a mozme ist na dalsi ET 🙂

katka17044
19. feb 2015

@lilly158 jej tak to ti verím 🙂
A co sa týka toho ze len do 6tt aj ti to nejak odôvodnili? Ja som pri prvom ivf nič, lebo bola zlá stimulka slabé embryjka a pri druhom ivf som bola tehu tak do 4tt a potom este 2x pri ket som tiež bola tak do 5-6tt a teraz mi zistili, že si vytváram protilátky a beriem na to lieky tak snáď to už bude ok

zuzicek88
20. feb 2015

@mistymay33 ahoj ja idem na odber vajicok zajtra

mistymay33
20. feb 2015

@zuzicek88 držím palce. Daj potom vedieť ako to dopadlo a ako to prebieha. Mna to caka za par dni a vobec neviem co ma caka :'(

zuzicek88
20. feb 2015

@mistymay33 dobre,dohodnute napisem ti potom a pekny den ti prajem,aj bliziaci sa vikend

mistymay33
20. feb 2015

@zuzicek88 Ďakujem. Aj ja tebe prajem krasny vikend. Budem na teba mysliet. Drz sa!!!

alinaxx
21. feb 2015

dobrý večer milé dievčatá,
potrebovala by som od vás jednu radu:robia odberi krvi v gyn five aj v neďelu?vopred veľmi pekne Ďakujem 😉 a prajem krásny večer

katka17044
21. feb 2015

@alinaxx ahoj asi skor nie lebo mne vychadza kontrola na 10 den v sobotu a ze mam prist piatok alebo pondelok tak asi skor nie

alinaxx
21. feb 2015

ja teda neviem 🙂sestrička mi do tel .povedala že nedeľu ale mne sa to nezdá 😉 a teda tá cesta keď má byť zbytočná ☹ ale ďakujem

katka17044
21. feb 2015

@alinaxx aha ked ti povedali tak ano lebo oni su tam aj víkend len som nevedela ci aj odber krvi ale ja som mala kontrolu aj cez víkend

alinaxx
21. feb 2015

ja tam teda s mužom asi pôjdem 😉 ďakujem veľmi pekne

katka17044
21. feb 2015

@alinaxx nie je zac

candour
22. feb 2015

Baby ktora mate skusenost s Dr.Drabekom?ja chodim do Repromedica a dnes som zistila ze Dr.Drabek tam z Gynfiv presiel,zrejme,namiesto mojho doterajsieho lekara.som z toho zmatena,tak sa chcem poradit.dik

tinka9075
22. feb 2015

@candour ja som bola z Drábekom spokojná ako z jediným lekárom z GF 🙂 🙂 ja som si s ním dobre rozumela aj odber a vklad mi robil on 🙂 🙂

candour
22. feb 2015

@tinka9075 dakujem

ingrid0105
22. feb 2015

@katka17044 no ako kedy testujes?

katka17044
22. feb 2015

@ingrid0105 krv mi vychádza na sobotu tak pojdem na 9 den v piatok a test spravím asi den skôr na 8 den

miskab
22. feb 2015

@lilly158 ahoj chcem sa spytat ako dlho ste mali mrazacikov zmrazenych? mi mame od roku 2011 a mam obavy ze sa nam nerozmrazia 😒

mailinka1980
22. feb 2015

@katka17044 netreba to siliť , ja išla na krv iba 13ty den a ani neviem hcg, test som neočúrala doteraz 😂 proste som dala tomu čas a už ťaháme zatial 13tt , držte sa a nesílte to Dajte si ananás 😊

katka17044
22. feb 2015

@mailinka1980 to máš naozaj môj obdiv, ja som vždy musela spraviť test, lebo ten telefonát bol pre mňa strašne stresujúci, tak je to pre mňa lepšie vedieť. Na krv mám prísť na 10 deň, lebo som bola na et, ale vychádza to na sobotu, nechcem ísť až v pondelok, lebo potrebujem vedieť výšku hcg, vždy mi to hcg veľa dalo... tým, že som mala veľmi nízke a naozaj tehotenstvo vydržalo len pár tt preto potrebujem vedieť výšku hcg, lebo už na moc nízke hcg moc neverím tak aby som presne vedela.

mailinka1980
22. feb 2015

Aj ja som bola na ET , nemysli tak nato držim peste🙏🍀

katka17044
22. feb 2015

@mailinka1980 dakujem pekne.. Veď sa snažím nemyslieť už je to môj 5 vklad tak už si zvykám :D ale tak keď kážu kedy prísť tak sa snažím tak spraviť, skôr ako by povedali by som určite nešla.

diska
22. feb 2015

@candour ahoj aj ja poznam Drabeka z GF,on mi zistil hned na zaciatku IR ale potom som uz viac nemala naneho stastie.
V repromedice je teraz este aj Mudr.Feldmar a on je strasne zlaty a ma aj skusenosti s CR.

candour
22. feb 2015

@diska dakujem ti pekne za info,toho druheho som uz videla,dosiel tam ked som mala druhe ivf.taK mam teraz tazke rozhodovanie ktoreho z tych dvoch si zvolit miesto marsika.ja tam uz len na ket mam chodit,kedze mame 17mrazakov.jaj neviem,ktory je ludskejsi 🙂

diska
22. feb 2015

@candour keby som sa rozhodovala ja ,tak beriem Feldmara.
Ozaj a Marsik a Durechova,tam uz vobec niesu? 😕

candour
22. feb 2015

@diska citas mi myslienky🙂veru k tomu som sa uz rozhodla objednat.nie obaja su uz prec.

diska
22. feb 2015

@candour a nevies kam isli?

candour
22. feb 2015

jedine na antolsku tipujem,ale neviem

lilly158
22. feb 2015

@miskab - Ahoj 🙂 No my sme boli na IVF v decembri 2011. Mali sme 10 oplodnenych vajicok. z toho 6 sme dali do embryoskopu / 2 blastocysty vkladali - dalsie 4 mi povedali, ze boli slabsie, ale zamrazili ich /, zvysne 4 zamrazili hned ako jednobunkove. Tie mi pri prvom KETE rozmrazili, prezili to 3 - jedno som dala vlozit a 2 zamrazit naspät. KET bol uspesny, ale len do 6 tt ☹ Pri dalsom KETE mi rozmrazovali najskor tie 4 co boli v embryoskope - no bohuzial ani jedno to nezvladlo, tak rozmrazili este tie zvysne 2, no ked som prisla na vklad, uz ostalo iba jedno - no KET neuspesny ☹ DRZIM TI PALCE, nech je KET uspesny !!! Kedy sa chystas ?

miskab
22. feb 2015

@lilly158 ja som bola tiez na IVF v juny 2011 🙂 a mam len 4 mrazacikov 😒 tak len jeden pokus na KET, ale vobec si nepamätam ake mi zmrazili ci to boli blastocysty alebo nie... dufam ze sa po takej dlhej dobe rozmrazia ... chcela by som ist k svojmu dokymu na vysetrenie a potom chcem volat do GF. tam mi daju lieky a potom mi zavolaju kedy je vklad ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre