Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
22. jún 2009

slniecko ani tak nejde o foto ako o to aby ti ukazovalo v kolkom tt si

zukrik
22. jún 2009

Mayuška,zajtra ti nabehne 19tt čooooooo 🙂
Ale to uteká,nestíham to počítať 😀 Ako sa máš?

slniecko01
22. jún 2009

Mayka v 11 tt

zukrik
22. jún 2009

Slniečko ahooooj,daj si to profilu,nebuď labuť 😀 😀

mayka
22. jún 2009

zukrik ahooooj, vidim ze mam as pod kontrolou. Tebe tusim vo stvrtok alebo v piatok nabieha. hehe

Rastieme ako z vody.
Uz ta steklia drobci?

veru slniecko nebud labut. Zmen si to v nastaveniach svojich . 😀

mayka
22. jún 2009

zukricek ako sa ti dari? secko v poradecku? 😉

sylvyka
22. jún 2009

ahojko pipinky ako sa mate ? 😉

zukrik
22. jún 2009

Mayuška,všetko je ok,len v poslednej dobe mi večer neako tvrdne bruško.
Drobcov cítim,ale nie často 🙂 Stále ma tlačia na moč.mechúr. Ked som
bola naposledy na poradni,lekárka mi povedala,že sú stále pri sebe a možno
preto ma to tak tlačí.
Asi si budem musieť kúpiť magnézium,vraj to pomáha na tvrdnutie bruška.
A ty ako,ako sa máte?

zukrik
22. jún 2009

Ahoj Sylvyka 😀 😀

danielitka26
22. jún 2009

ahoj zukriik sylvynka vám tie týždne ozaj rýchlo naskakujú aj ja by som chcela ...ale ja som vzdala všetko snaženie mimi teraz absolútne neplánujem až ked budem mať klud vo svojom dome tak potom možno a to vidím najskôr okolo septembra októbra 😝

mayka
22. jún 2009

zukrik aj ja som mala pocit ze mi tvrdne brucho a lekar mi poradil kupit sumive tabletky magnezium. Odvtedy klop klop klop ziadny problem. To si mozes aj sama naordinovat. Neublizi ti to a ani krpcom. Ale ak je to prilis casto radsej zavlaj mudr. Prdsa len mas tam vbruchu 2 ks.

😀

my sa mame fajn. Zajtra mam poradnu o 16,00 tak som zvedava. Zukrik kto ti robil utz 3 D v GF? Asi ma tam moj mudr posle na ten morfologicky utz co sa tobi okolo 20 tt.

sylvyka ahojky, a ty sa mas ako? uz si bola na morfologickom utz?

Danielitka tak si uzijes pekne leto. No len aby pocasie vyslo vsak ano.

😀

sylvyka
22. jún 2009

no robili mi ho a vyzera byt vsetko ok tak uz sa neviem dockat 9.7 na vysledky z amnio dufam ze budu dobre ...
a mam sa vselijak stale sa pozorujem teraz este viac po tej amnio lehnim a tak a brunko sa rozhodol ze ma zacne kopkat akoze to co som doteraz myslela ze su pohyby no kdeze to nebolo ono a po tom morfologickom ty kokso ja ze wau ... no brutal 😀

zukrik
22. jún 2009

Mayuška,robil mi ho Drábek 😀 😀
Mne majú robiť za 2 t.zase skrining,to je ten veľký utz. krv mi
už brali. Tvoja gyn. nemá v ambulancii morf.utz?

zukrik
22. jún 2009

Sylvy,ty si bola na amio 😕 Nemala si dobré výsledky?

luciamk
22. jún 2009

Ahoj Babulky, aj ja si už chcem písať o "Vašich záležitostiach" 😀
Dr. D bol dnes veľmi zhovorčivý a neuveríte ale sesrtička sa usmievala....
Ale dôležité je že všetky výsledky sú v poriadku a ja som dostala taky " štartovací balíček" 😀 😀 s receptami, poučeniami, cennikom, doporučeniami na pred op. atď.... Teším sa ako blcha.. ak všekto pôjde ako má okolo 6.8. budeme robiť prvý odber .... Júl je vraj plný tak sme to posunuli na august... aj sa teším aspoň si to všetko urovnám , inak by som si musela začať pichať injekcie už dnes ... a tolko radosti by som asi na jeden deň nezvládla 😀 😀 😀

sylvyka
22. jún 2009

zukricek no nemala som dobre na dawna my vyslo 1:42 tak skoro som spadla z noh ... a minulu stredu som bola v ruzinove na amnio nechutne nieco

zukrik
22. jún 2009

Luciamk,super.len si pekne všetko prečítaj 😀
Teraz ked si v poriadku,aj všetky výsledky,pekne si oddýchni a relaxuj 🙂

zukrik
22. jún 2009

Mna lekárka upozornovala,že pri dvojičkách môžem mať zlé výsledky ☹
Ked budú,povedala,že ma pošle do GF na 3D,aby to skontrolovali,tak
neviem.
Prepáč,ale chcem sa spýtať,rozhodla si sa hned,alebo ťa aj niekto
odhováral.Počula som,že je tam riziko.

sylvyka
22. jún 2009

ja som bola strasne pokakana a kamoska bola pred rokom vravela ze to je nic moc A VSETKO je ok tak som nemala az taky strach . bola som na genetike a potom som sa uz ani nerozhodovala len dufam ze to bude dobre...
jasne ze je tam aj riziko ale je male a dufam ze mna obide ...
no aj moj dr vravel ze pri ICSI a predlzenej kultivacii su vysledky skreslene ale budem cakat este 4 mesiace v neistote ? no a samotne ICSI je indikaciou na amnio ☹ tak mi drzte palceky aby to dobre dopadlo

luciamk
22. jún 2009

Pipinky chcem sa spýtať robili ste si niektorá to PGD/PGS ?
Dr. D mi hovoril, že je to sice drahé , ale dosť dobré vyšetrenie....
čo Vy na to?

zukrik
22. jún 2009

Sylvyka,jasné,že ti držíme palčeky 🙂
Všetko dobre dopadne neboj,len si to treba hovoriť VŠETKO BUDE OK 😀 😀

zukrik
22. jún 2009

Luciamk,v tomto ti neporadím,neviem čo je to PGD 😒
Určite ti niektorá pomôže 😀

sylvyka
22. jún 2009

no ja som si dala aj PGD a tym padom sme museli mat ICSI cize viac peniazkov a davali mi iba zdrave embrijka nemali by mat dawna a prave na to mi vysli zle vysledky pri AFP tak neviem ... ale v nasom pripade 28 embriji sa to asi oplatilo a iba 10 by ich malo byt vhodnych na transfer.

mayka
22. jún 2009

no ak pojdem na morfologicky& do GF a bude mi ho robit SDrabek tak ho hned poziadam aby ma aj odrodil. 😀 Ved ked ma oplodnil tak nech ma aj odrodi.

ivalak
22. jún 2009

Ahojte pipinky moc nepisem ale kazdy den si vas citam a drzim Vam silno palceky vsetkym tehulkam prajem nech si ti poriadne uzivaju je to to najkrajsie obdobie a snazilkam prajem nech sa im to podari na prvy krat ako mne.
Mayka ty si presne moj ukazkovy pripad menstruacia ako rocne obdobie ovulka ziadna manzelov sper. onicom a super ze nam to vyslo hned len s tym ze mi nemame mrazacikov takze ak budeme chciet dalsie musime vsetko nanovo.
Sylvyka neboj ak si mala PGD tak to dobre dopadne inak na tych testoch staci mala odchilka a uz su zle. 😉
luciamk oddychuj a v auguste hura na to 🙂 🙂

mayka
22. jún 2009

no mne nikto inak nepovedal ze po ICSI a PK odporucaju amnio. Ani mudr. mi to nespominla. A asi by som ani nesla. 😒 Iba keby boli mooooooc zle vysledky. Podla mna ten morfollogicky tiez vela napovie ci ma mimino nabeh na tie choroby atd.

Ja sa zajtra dozviem aj vysledky z AFP tesotv tak som zvedava ale kedze mi nevolalai tak si zle vysledky nepripustam.

luciamk, to pgd ani neviem co poriadne je. Chvalabohu. Ale znie to draho.
😀

slniecko01
22. jún 2009

no pipinky už som sa tam zavesila ešte v plnej krase 😀

luciamk
22. jún 2009

No Dr. D mi to vysvetlil, že ak by bolo vela embrii tak to doporučuje, v podstate sa nechajú len tie zdravé....Ale ako čítam čo píše Sylvyka, no neviem.....
Záleží to od toho koľko bude vajíčok....
Bože normálne začínam mám strach....
😖

ivalak
22. jún 2009

Mayka super ze si sa prenho rozhodla neolutujes 😀 a ten posledny mesiac budes chodit k nemu na kontrolu do GF dalsia vyhoda oproti nemocke len aby bol volny na tvoj termin a hlavne nemal dovolenku ja som kvoli jeho dovolenke rodila o tyzden skor 😀 a naplanoval to na piatok13 super nie 😀 😀 😀

mayka
22. jún 2009

lucia na strach je skoro. 😀 Ten pride neskor po porode urcite. Ja som sa bala vela v 1 trimestri a teraz je to super. Uz sa nebojim nicoho.

ivalak, no este som si ho nezajednala a fakt nad tym uvazujem, ze ho oslovim. 😀
Ale este mam casuuuuuuuu.
A ty sa mas ako a Alexandra poslucha maminku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre