Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
3. aug 2015

Ahojte, chcela som sa vas opytat, ci niektorej z vas robili problemy s vkladom, ked ste mali zhorsenu cytologiu. resp. pytali od vas cytologiu? boli sme tam pred mesiacom a bola som prekvapena, ze dokina to odo mna pytala. v Brne to vobec neriesia. dakujem

malik
3. aug 2015

@zuzuliatko151 k tomu menopuru, tiez som ho kedysi pichala, to rozpustadlo je na menopur, to sa natiahne do striekacky a potom sup s nim do ampulky menopur.
@yanka88 krasne, neboj, to Ti zbehne ako voda a coskoro sa nam pochvalis s pozitivnym testom. Ja 😎 😎
od cca 7. 8 zacinam s prednisonom. 🙂 musim ho brat cca 6tyzdov pred vkladom a vysadim ho az v cca 15-16tt 😀 😎 😵 krasny den zeny ;)

yanka88
3. aug 2015

@malik uz si to absolvovala? Bozinku, vy ste uz take zbehle vsetky 😉 si budem chodit po rady 😉 drzim palce!

malik
3. aug 2015

@yanka88 vdaka, nuz zbehle .. ☹ skor som tiez dlhe roky cakala na prve dieta( snazili sme sa vyse 6 rokov a mam toho za sebou vela...), teraz ked ho mam, mam este vacie tuzbu mat druhe dietatko. 😵

scheflera
4. aug 2015

@malik Ja som v GF brala Prednison kvoli darovaným vajíčkam pol roka a nabrala som 10 kg a bolo mi to nanič.v Brne som ho brala iba od 1.dňa cyklu kedy bol ET a vysadila v 8.tt.Zatiaľ úspešne.

yanka88
4. aug 2015

@malik och, to je teda riadne dlho, my zatial iba rok a pol..... o prve baby. Mas moj obdiv, museli to byt narocne obdobie, silno drzim palce!!

malik
4. aug 2015

@scheflera takto som ho brala prednison aj v juni a juli 2010 a mam s toho cyklu dceru ;) dokonca to bol Ket. polroka sa mi nezda, toto v gf nerobia, jedine ak si dlho cakala na darkynu.
@yanka88 treba mysliet pozitivne 🙂 bol to dlhy cas, ale krasne to vystihuje citat: okamih stastia da zabudnut aj na roky utrpenia..
Zeny tie co mate Ivf za sebou, skusali ste tzv." lepidlo" pri transfere?

bozidara123
4. aug 2015

ahojte som tu nova sme v programe ivf a neviem kolko si mam nachystat peniazkov na inekcie neviete mi poradit

scheflera
4. aug 2015

@malik Hej,čakala som na darkyňu pol roka,aj to mala iba 4 vajíčka,skoro ma porazilo.v brne som nečakala,ponúkli mi hned 3 darkyne,vybrala som si a šlo sa na to.keby som všade mala čakať pol roka,a brať prednison + iné hormony,tak som ako tank.a tá tam mala 11vajíčok,tak mám 2 5-dňové detičky ešte v mrazáku.

zuzuliatko151
4. aug 2015

@bozidara123 Ja som akurat pred tyzdnom kupovala injekcie a lieky, dokopy 280 eur. Dnes som dala dalsich 100 euro za interne vysetrenie a pocitam ze este vela peniazkov sa odkotula 🙂 Kedy zacinas s pichanim? Neviem inac ci je to tym teplom alebo injekciami ale som neskutocne unavena. Zvyknem vela sportovat a teraz mi je zatazko aj obycajna chodza, nastastie ziadne ine vedlajsie ucinky nepocitujem, aj to pichanie je celkom oki 🙂

17_dominika_5
4. aug 2015

ahojte 🙂 baby,ked ste boli v GF na prvy ultrazvuk,pustili aj manzela s vami dovnutra?.... a dali vam aj fotku?

adulka1979
4. aug 2015

Všetkým snažilkám držím palce. Ja ďakujem Gyn Fivu za syna. 🙂 Vyšlo nám to na prvýkrát, takže treba veriť a nevzdávať to!

adulka1979
4. aug 2015

@17_dominika_5 ano 🙂 a dali aj fotku

zuzuliatko151
5. aug 2015

@adulka1979 Jeej sa tesim s tebou a gratulujem, rada citam taketo dobre spravy. Verim ze sa nam vsetkym podari, kiez by na prvy krat, drzim velke palce vsetkym 🙂

ivanka2201
5. aug 2015

Ahojte baby mam na predaj lieky gonal f 450, urogestan dve balenia, estrofem tri balenia, luveris styri balenia, diphereline 0,1 mg dve balenia ak by mal niekto zaujem ozvite sa mi na email bazinek@azet.sk. 🙂

linda10
5. aug 2015

Ahojte ja idem na druhy pokus teraz tento mesiac.Prvy pokus embryjko sa ujalo ale ked som uz sla na druhu krv tak hcg kleslo bola som strasne smutna ale nic sa neda robit.Dufam ze tentokrat budem uspesna.Vsetkym zelam len to najlepsie aby sa nam splnilo to pocom tak tuzime 🙂

yanka88
6. aug 2015

@linda10 drzime palce silno!!!

linda10
6. aug 2015

@yanka88 Dakujem

bubbbulik
8. aug 2015

@linda10 ahoj aj mne sa to stalo najprv pozitívne na druhu krv to kleslo,,,a predtim pozitine a nebilo srdiečko,,,,ja už som si vyčerpala všetky try pokusy 😒 a teraz neviem čo dalej ale určite sa nevzdam bez boja 😉

scheflera
9. aug 2015

Včera na TA3 bol dr.Drábek.Z GF odišiel do Repromedica.Ani sa nedivím 😎

meggie393
10. aug 2015

Ahojte baby,
aj ja chodim do GF v bratislave ,chcela by som od vas nejake skusenosti s prvym IVF,dnes som mala poslednu KO pred odberom,uzivam dipherellin,menopur,fostimon a pregnyl.V stredu by sme mali ist na to,tak som nejaka taka vselijaka 😒 🙂 🙂 .... Folikuly mam dost velke cca od tych 20 - 35mm ,cize som velmi zvedava ,ideme metodou ICSI.Dakujem

annamary27
10. aug 2015

@adulka1979 Bože ako to letí,len nedávno som Ti držala palce a tvoj synček má už rok 😀

zuzuliatko151
10. aug 2015

Ahojte babulky, tak ja uz mam po odbere vajicok. Mala som ich 11 a podarilo sa oplodnit 8 , tak styri sa mrazia a styri su na predlzenej kultivacii. Odber bol oki akurat som nafucana ako balonik, nastastie som doma tak sa to da vydrzat. Boli velmi zlati vsetci tam, rano sme prisli a o 12 uz aj boli doma 🙂
Drabek bol super v tej relacii, som ani nevedela ze je veduci v inom centre.

adulka1979
10. aug 2015

@annamary27 vidíš,tak to letí 🙂

yanka88
11. aug 2015

@zuzuliatko151 no to su krasne cisla, drzim palce, nech to vajicka zvladnu! Povedali ti aj kedy bude vklad? Ja som bol vcera na kontrolu, vsetko ok, tak sa tesim 🙂

zuzuliatko151
11. aug 2015

@yanka88 Jej tak super, to rada pocujem. Ktory si teraz dnik? Aky mas protokol? Mne tolko liekov poostavalo ze az, jeden som ani nezacala brat, a mi zabera polku chladnicky 🙂 Dakujem velmi za palce. Den D bude v Piatok, sa uz aj tesim na to, sa mi zda teraz ze ten cas tak pomalinky ide. Vybrali sme si nakoniec metodu ISCI, ze vraj je istejsia, PK a Embryoglue, len stale neviem ci jedno alebo dve, manzel by chcel radsej jedno vlozit, podla mna pri dvoch je vacsia sanca ze sa asponto jedno uchyti.

yanka88
11. aug 2015

@zuzuliatko151 som 3dc, stimulujem od 23dc, dlhy protokol, v pondelok kontrola 😉 tiez by som chcela aj icsi, pk, lepidlo, vsetko co pomoze.... svokrovci vyrazne financne pomahaju, tak sa da.
Aha, to az v den vkladu povies kolko chces vlozit? To som nevedela.... my sme sa s manzelom bavili, ze ak vsetko pojde dobre a budeme si moct vybrat, tak chceme dve 😵 v piatok teda na teba myslim silno!!! Daj vediet priebeh potom 😉

zuzuliatko151
12. aug 2015

@yanka88 To mate super, kazda korunka sa zide. My sme to nepovedali nikomu, ani rodicom takze ziadne korunky navyse, aj ked myslim ze by nam to nasi sami navrhli. Hej hej, az v ten vkladu ze povieme kolko chceme vlozit. Ja by som bola urcite za dve, len viem dopredu ze budu odhovarat v centre. Inac mam kamosku v Dubaji a ta mala tri IVF a vzdy jej vkladali po styri , som len pozerala, aj som jej vravela ze take nie je u nas ani povolene tak sa cudovala ze preco nie 🙂 Sranda je ze sa jej sice nepodarili IVF, ale hned po nich otehotnela prirodzene 🙂

yanka88
12. aug 2015

@zuzuliatko151 aj ja so myslim, ze su v centre prikloneni k tomu, aby sa davalo jedno, ktovie. Mne je to uplne jedno, hlavne, aby slo vsetko ako ma. Styri? Preboha, tak to uz nie.... 😀
Mne prednedavnom vestec povedal, ze budeme mat jedno baby cez umele oplodnenie a potom jedno prirodzene 😀 tak snad sa vestba vyplni. Vy sa snazite o prve?

zuzuliatko151
13. aug 2015

@yanka88 Snazime sa o prve, ja mam 30, manzel 31 tak sme si povedali ze po tolkych rokoch cakania tomu pomozeme takto. Teraz som na pn, pekne oddychujem a planujem pnkovat do prveho testu, nastastie mam dobru doktorku , ta by ma nechala aj mesiac kludne 🙂 Vestba znie velmi dobre, phuj phuj aby sa na 100% vydarila. Dnes cakam telefonat z Gyn fiv ohladom instrukcii k zajtrajsku, dufam ze sa bunkam podarilo pekne delit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre