Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pauliq
13. aug 2015

Dobry den. My navstevujeme GinFive od januara. Priatel ma za sebou MESA TESE.
Je tu niekto kto chodi p. Dr. MUDr. Behuňovej?
Ja dnes idem na HYFOSY. Dufam ze vsetko dobre dopadne.
Pekny den prajem 😊

meggie393
14. aug 2015

Ahojte tak dnes som po ET.Mala som iba 3 oocyty,z toho iba 1 embryjko...dufam,ze to bude bojovnik,len ma dost pobolieva brusko,a este mam aj chripku.Je niektora z vas co mala vlozene iba 1 embryjko?ja tomu sancu moc nedavam :/

yanka88
14. aug 2015

@zuzuliatko151 ako??? Myslim 😉 na teba, drzim prsty!! A posielam vela vela pozitivnej energie!

yanka88
14. aug 2015

@meggie393 skusenosti nemam, ale aj tebe drzim prsty, urcite to bude velky bojovnik!!

meggie393
14. aug 2015

@yanka88 dakujem pekne 😉 tak ja sa mu stale prihovaram ,ze musi to nejako so mnou vydrzat 😁😁

zuzuliatko151
15. aug 2015

@meggie393 ja som tiez bola na ET vcera. Asi sme sa nevideli, sme troska meskali 🙂 @yanka88 dakujem velmi pekne za pozitivnu energiu :* Podla mna August bude dobry pre vsetky z nas, phuj phuj pre stastie.
Z tych styroch co boli na PK dve boli nedobre a dve sa vyvyjali v pohode tak mi vlozili dve. Sestricka povedala ze treba vela pit ze 5 litrov, som to vcera vyskusala a aj ked som pila od rana do vecera som dala 4. Jedine take minus je to nafuknute brusko, ale akoze cisty melon, to je asi zadrzana voda podla toho co som citala. Za 10 dni sa ide na prvy test. Kedy ti vychadza odber? Drzim velke palce

yanka88
15. aug 2015

@zuzuliatko151 5 litrov ja nedam ani do tyzdna,hahah 😀 😀 ale ved co by sme neurobili...takze dve? Paaaanu, super, tedim sa s tebou velmi, aj ja chce3eeem dve 😉 uz za 10 dni na test, fiiiha. Och, tak ti drzim palce, vyjde to, urcite, august je nas 😵 musi byt .. ja idem v ponelok na kontrolu rano aj s krvou, odber cca 24.8., presne budem vediet v pondelok.
Panecku, mas pred sebou dlhych 10 dni, co? Budes aj sama testovat? Ci pockas na krv? Myslim na vas obe!!!!!
@meggie393
@zuzuliatko151

meggie393
15. aug 2015

@zuzuliatko151 jeej super ,tak silno silno drzim palceky nech vidu oboje.Mybaugustove sme silne .my to musime dat 😝😁
@yanka88

meggie393
15. aug 2015

@zuzuliatko151 este sq chcem opytat,ci ti kazali lezat par dni alebo nie,ja neviem co skor 🙂 ...chvilu lezim,chvilu chodim,robim bezne veci,samozrejme setrim sa...a 5litrov???uf to ja nedaam ,max 2-3

zuzuliatko151
15. aug 2015

@yanka88 Testovat asi nebudem skor, som citala ze vela inych veci to moze ovlyvnit tak skusim vydrzat. Veru dlhych 10 dni 🙂 @meggie393 Tak tak August je nas 🙂 Sestricka vravela ze mam na vsetko zabudnut a zit si klasickym zivotom len teda nerobit nejake tazke sporty. Ja sa snazim setrit a budem pnkovat tak ani stres nebude ziadny. Tych 5 litrov to sa ani neda, mam pocit ze uz zblnkam ked chodim 😀
Presla som si rano ceskeho modreho konika a tam baby odporucali po ET prijimat vela chilli a kazdy den deci cerveneho na prekvenie a ze sa neodporuca pohlavny styk, s tym poslednym teda velmi nepotesili. Myslite ze ozaj by to mohlo uskodit?

scheflera
16. aug 2015

@zuzuliatko151 Chodila som do jedného CAR-u v Brne.tam odporúčajú nemať styk až kým nie je plne vyvinutá placenta a tým pádom plod dobre uchytený,to znamená min.do konca 12.tt.A ked som sa pýtala na tie tekutiny,dr. mi povedal,že odporúča 2-3 litre,inak zbytočne zaťažovať ladviny. 🙂A môžem povedať,že mi to stačilo.

meggie393
16. aug 2015

@zuzuliatko151 tak vydrzat bez sexu hmm 😁😁 tazke ale co by sme mi zeny neuribili pre drobca..Ja pijem ,cikam,pijem,cikam...hahaa a nie je cervene vinko nahodou na vyvolanie?😕

zuzuliatko151
16. aug 2015

@scheflera Vsak toto ze ked bude treba clovek vydrzi ale bude to pekelne tazke 🙂
@meggie393 Ja mam podobny denny program 🙂 Cervene vino je vraj fajn na prekrvenie maternice a v jednom ceskom centre to vraj aj odporucaju, len asi je to dobre len v tych prvych dnoch po aby to potom nahodou neprivolalo ms.
Dnes som sa troska vylakala, ma bola pozriet sestra s neterkou a mala mi zo srandy zaboxovala do brucha, dufam ze nic tam neposkodila 🤐

meggie393
16. aug 2015

@zuzuliatko151 uff tak dufam ze to bude ok,mozno ze aj ty mas tajych bojovnikov 😊😊 ..ved prave ,ze chilli a cervene vinko odporucaju vtedy ak chces spustit mrsku,alebo horsie a to vyvolat potrat.Ja uz som prestudovala tolko info,ze som sa rozhodla riadit sa sebou,ved kazda zena ma iny organizmus a je to viac menej o stasti ,☺ ja dufam,ze sa nam to augustovym podari.Najviac sa biojim bud.tyzdna kedy by sa malo embryjko uhniezdovat..a ci potom vydrzi.😑

meggie393
16. aug 2015

Babule este sa chcem opytat ci nemate niektora skusenosti s tymto:Som 3 den po ET,ten bol druhy den po odbere nakolko sa nam uchytilo iba jedno embryjko,a to ani neviem ci malo vyznam vkaldat lebo bolo iba 2-bunkove,dnes mam tlak na pravom vajecniku az to striela do nohy,pobolievaju ma oblicky aj krize...ci sa mam bat mimomaternicoveho tehu,a ci je to mozne uz na treti den od ET.Dakujem za vsetky rady 😐😟

zuzuliatko151
17. aug 2015

@meggie393 Presne, najlepsie je riadit sa sebou, na internete su vela krat aj protichodne info. Ja som citila take pichanie v bruchu a po vcerajsku uz necitim, tak neviem ale uz pre istotu sa neterke budem vyhybat najblizsi tyzden. Embryjko sa bude uhniezdovat az tento tyzden ? ja som myslela ze to hned 🙂 Bude to dlhy tyzden, neboj vsetko bude dobre a za par dni budu dve ciarky :*

meggie393
17. aug 2015

@zuzuliatko151 bodaj by si mala pravdu 😉😳 ..ja citim stale tlaky,aj pichanie,ale uz som si povedala ze co ma byt bude.Drzim aj tebe palceky moc !:*

meggie393
17. aug 2015

@zuzuliatko151 a ano bejby sa zacina uhniezdovat az od roho cca 5 teho dna od vkladu,preto by si mali baby davat vtedy viac pozor.. Je to dlhy proces vsetkeho,ale treba verit ze mas bojovnika 😊

sabuska26
17. aug 2015

yanka88 ahoj aj ja idem 24.8 na poslednu kontrolu pred tymto namahavim procesom...tak dufam ze v septembri pojdeme uz na vklad....kocky drzim vam vsetkym palce aj na nohach....lebo len tie ktore musia vsetko toto podstupit vedia aky tazky je boj za vytuzenim dietatom..

meggie393
17. aug 2015

@sabuska26 to mas uplnu pravdu!dakujeme,aj ja ti drzim vsetkych 10 prstov,hlavne bud v klude,nedaj sa nicim odradit.ja som bola v tom ze aaa dam si zamrazit aspon tri embryjka a hop...ujalo sa len jedno a to mi aj vlozili,aj ked na treti den z coho som nebola nadsena,ale ina moznost nebola..cize ziadny mrazacikovia...tak budbradsej pripravema na vsetko,tak ta menej zaskoci mozny neuspech.Moc ti to prajem tak daj vediet ako postupujes 😊👍

sabuska26
17. aug 2015

meggie393...to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ dakujem ti za tu nesmiernu psych. podporu...ja som pripravena uplne na vsetko ale tak verim ue tam hore je niekto kto mam s tym pomoze a konecne sa uz aj na nas usmeje slniecko...meggie len to nevzdavaj,budem ti strasne strasne drzat palce a snad sa to cim skor podary... 🙂 🙂

alibabaa
17. aug 2015

@zuzuliatko151 ahoj, po strasne dlhej dobe som sem nakukla ziadnu z vas uz nepoznam... ale nedalomi nepodelit sa co viem atd... ak neberies vit E tak ho zarad. podporuje udrzanie plodu. ja som treti den po ET vosla do obchodu a rovno ma naplo ked okolo mna presiel navonany chlap. rovno som odtial vyletela.. ja si myslim, ze uhniezdovanie bolo prave v tom prvom tyzdni... hlavne vypni a nemysli moc na to. ja som prave ten tyzden mala hodne stresy a hovorila si ze ak to bublinka prezije teraz, potom uz s nami prezije bars co.. a narodila sa nam lujza 🙂 drzim ti palceky
je to tazka cesta ale stoji za to...

zuzuliatko151
17. aug 2015

@meggie393 a kto vie, mozno prave to pichanie znaci nieco dobre. Veru, mame malych bojovnikov a oni to dokazu, len skoda ze im to trva tak dlho , tych 10 dni je nekonecnych 🙂
@alibabaa Dakujem za tip, som poslala manzela a akurat mi ho doniesol. Gratulujem k malinkej, velmi rada pocujem ze sa podarilo takto pekne 🙂
A dakujem vsetkym za podporu, vzdy ked si precitam nove prispevky som taka optimistickejsia a aj veselsia, to cakanie a rozmyslanie vela na nalade nepridava, aj ked teda snazim sa na to nemysliet, len volako to nejde 🙂
Velke palce vsetkym Augustovym a Septembrovym, nech v Aprili - Maji mame o jednu radost navyse 🙂

yanka88
17. aug 2015

@alibabaa
@zuzuliatko151
@sabuska26
@meggie393 och dievcata, ste super. Tak by som to dopriala kazdej z vas, velmi, z celeho srdca. Teraz ked viem, cim ste prechadzali aj niekolkokrat, mate moj velky obdiv. Som po kontrole, vajicok pomenej, ale sliznica fajn, vo stvrtok opat. Uz som neratala s dalsou kontrolou, uz len s odberom, ale co uz. Sme z vychodu, cize je to narocne byt v bratislave rano o 7.30 kazdy treti den. Ale urobime vsetko, lebo my sme silne zeny 😉 ozaj baby, pred odberom by som si asi mala dat gelove nechty dole, co?

meggie393
17. aug 2015

@yanka88 ahooj,ja som pri odbere mala gelace a nikto nic nepovedal,cize neviem...myslim.ze tam ziadny vplyv nie je,aurat po transfere uz na nechtiky radsej nechod.moj nazor 🙂
A dakujem za podporu,teraz kazda podpora potesi ;)

alibabaa
18. aug 2015

@yanka88 gelove nechty ... ono by malo byt vidiet pod nechty ci ti nahodou nemenia farbu... tam je najrychlejsie vidiet ze sa nieco deje a nie je v poriadku. ved ked pojdes na tu uz dufam poslednu kontrolu tak sa spytaj. za to nic nedas. ja som gelove sice nosila ale nedrzali mi dlho. a to som vyskusala fakt rozne druhy a rozne damy co to robili a nist... a teda ked uz prislo k prvemu OPU tak som to davno vzdala..
ale viem ze som isla na priechodnost vajecnikov do nemcky a kedze som mala len priesvitny lak teda francuzsku bez podkladu, tak mi nic na to nepovedali...
silno drzim palceky kazdej z vas... sme akoby jedna velka parta kamosiek. len sa nevidime... navzajom podporujeme...
ja som teda konkretne brala vit. E, kyselinu listovu . do oplodnenia tusim aj C a od kedy som vedela ze som tehotna tak ked ma napadlo za den max 5 vlasskych orieskov. podporuje to spravny vyvoj mozgu dietatka a teda celkovo je to prospesne...
je to uz skoro tri roky co som to riesila vela si nepamatam... ale toto su take najzakladnejsie vitaminy ktore som nevynechala...

meggie393
19. aug 2015

Ahojte,tqk ma este napadlo,baby ktorebste nemali PK,vklad som mala uz na treti den od odberu,a kazali mi prist na krv uz na 10.den..nie je to este skoro?poznam baby ktore mali PK aj 6dni a potom isli na 10.den na krvicku..neviem,ci to nejak neskresli vysledok.diky za info ;)

amy25
20. aug 2015

@meggie393 oni vzdy porovnavaju hodnoty podla toho kedu bol odber, teda kedy doslo k oplodneniu. Ja som mala pk, mala som prist o 10 dni, to bol piatok a ja som nemohla, tak mi kaxali az v pondelok a tu hodnotu porovnavali 🙂

amy25
20. aug 2015

Takto presne pred rokom som volala do ginfivu ze ake su vysledky a dozvedela sa tu uzasnu spravu. 🙂
Drzim paste vsetkym co teraz cakaju na tu spravu a budu mat aprilovcatko. 🙂

zuzuliatko151
20. aug 2015

@amy25 dakujeme 🙂 Velmi rada pocujem ze sa takto pred rokom podarilo, tesim sa s tebou a dufam ze ta budeme nasledovat 🙂
Ja som len teraz volaka sklamana lebo necitim vobec nic, brucho hladke a ziadne pichnutie nic co by aspon naznacovalo nieco. Citila si nieco v brusku pocas cakania na prvy test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre