• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. októbra 2017 
@bubinko1506 silno ti drzim palce! :slight_smile:
A ano, krasne meno, mame obe vkus :wink:
23. sep 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladyblcha dakujem. Prislo mi srdiecko "drzim ti palce" - to si bola urcite ty :slight_smile: . Este raz dakujem a nech nam nase Barborky robia radost :slight_smile: . Aj ked moja bude o 4 mesiace mladsia - nas darcek k vyrociu svadby :slight_smile:
23. sep 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubinko1506 tehu bacilky uz nie su v srdieckach, tam aspon takto :slight_smile: potom podaj hlasenie... :purple_heart:
23. sep 2015 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladyblcha 8.alebo 9. oktobra budeme vediet, ci sa to podarilo a co ma najviac tesi, na draheho narodeniny by mohol vyjst prvy ultrazvuk. je to aspon slaba naplast, kedze ak by islo uz vo februari vsetko dobre, mohol dostat na narodky dvojicky :frowning2:
23. sep 2015 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinko1506 ja som vo februari tiez bola tehu, a 1.aprila ma cistili ...
A dnes uz lamem polovicu ;) hned v maji sa nam podarilo .. Takze dalsie urcite vyjde aj vam ;)
23. sep 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky. Od dnesneho dna som tehu... :dizzy_face: vlozili mi 2 blastocysty :slight_smile: za par dni sa dufam pridem ukazat s \\ na testiku :dizzy_face:
23. sep 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@malik bozinku, blahozelam silno silno!!! A daj vediet novinky vzdy!!! Blahozelam! Prvy vklad? ET?
23. sep 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka88 dakujem. Tak po porode je to moj prvy Et, ket nam nevysiel, lebo embryjka sa vtedy nerozmrazili. Toto je 3.ivf . este mame 6 mrazacikov. Tak ako sa poznam po pk budem testovat uz na 7 den :dizzy_face:
23. sep 2015 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik vyjde to :wink: tak ukaz testik potom :slight_smile: budeme cakat!!
23. sep 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka88 :wink: musim verit a dufat, aj ked vysledok moze byt aj iny.. Ty sa teraz chystas na ket?!
23. sep 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik nie nie ziadny iny vysledok!! Ty teraz na take ani nepomysli. Od dnes si tehu a hotovo!! :slight_smile: Hej, ja cakam menstruaciu, a zacinam sa pripravovat na ket, mame dve blastocysty este. Tesim sa velmi, nemozem sa uz dockat :slight_smile: ty si chcela dve vlozit? Alebo aky bol dovod?
23. sep 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladyblcha
@motycka84
@bubinko1506 vďaka za Vaše príspevky. Dnes som bola v GF na tom Hyfosy. No, teším sa, že už som po! Bola som pripravená aj na horšiu verziu, a tak sa aj stalo. Síce s komplikáciami, ale potvrdili, že vajcovody sú priechodné, takže sa vyplnila aj žiadosť do ZP, teraz už len čakať na schválenie.
23. sep 2015 o 20:15  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yanka88 chcela som povodne len jedno, kedze uz mam dceru, ale nakoniec sme dali 2. Jedna blastocysta bola spickovej kvality a ta druha trosku slabsia. Tak uvidime. Deti su dar. Ja som vzdy tuzila mat velku rodinu. Tak drzim Ti palce! Teraz to klapne a das obe vlozit?
@evipeti nevideli sme sa dnes? O kolkej si bola v gf?my sme isli okolo cca 11.30 hod.
23. sep 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik ja sim chcela dve uz na prvykrat, aj teraz by som to prijala pokojne, ale dr. mi povedala, ze by bolo rozumne jedno. Tak uvidime ako sa rozmrazia a podla toho.
23. sep 2015 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evipeti ahoj prosim ta napis blizsie info o hyfosy, mne bolo v GF tiez odporucene hyfosy, ale mam troska strach :unamused: tak to stale odkladam...
24. sep 2015 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stefaniaj ahoj ja som bola nedavno na HYFOSY a da sa to vydrzat, trva to cca necelych 10min. bolest je nieco ako silne krce cez MS...
ziadost nam schvalili a bud. tyzden ideme na konzultaciu co a ako dalej :slight_smile:
24. sep 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katickaaa dakujem ti za info,troska si ma ukludnila a tych 10 minut bolesti hadam zvladnem :slight_smile: tebe drzim palceky :wink:
24. sep 2015 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stefaniaj pred zakrokom si das tabletku a cipok do zadku :slight_smile: a vsetko sledujes s dr. na obrazovke, mne ukazoval ako ta tekutina volne presla a ze vsetko je ok...po zakroku som mala trosku este krce ale kym som prisla domov uz bolo dobre a mala som aspon dovod si polenosit :wink: :slight_smile:
24. sep 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malik dosli sme okolo 13.40. mali sme termin na 14.00. tak sme sa asi nevideli.jajj, a my sme boli v Nitre.
24. sep 2015 o 17:55  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evipeti tak to sme sa urcite nevideli, ja som bola v blave.
24. sep 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny....tak a mam nafasovane...ododneska zacinam stimulovat....dak sa snad zadary@.....diphereline 4balenia,gonal 3balenia,luveris 8baleni a esteutrogestan 3balenia...
25. sep 2015 o 17:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sabuska26 smiem sa spytat kolko ta vysli vsetky tieto lieky na stimulku a aky mate problem ked idete na ivf?
25. sep 2015 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koka231 AHOJKY....no zaplatila som len za lieky 350eur
ja mam endometriozu a PCO
25. sep 2015 o 17:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabuska26 ja som mala presne tieto iste lieky, aj tie diagnozy, takto pred vyse rokom a teraz kocikam dvoch chrustov. :wink:
25. sep 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amy25..to vazne???? jezis no to som rada..aj mi chceme dat vlozit dve..tak sa aj nam snad zadari.....
25. sep 2015 o 17:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabuska26 urcite ano, treba verit. Ty uz jedno babo mas? Ci to na fotke je "pozicane"?
25. sep 2015 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amy25 a to hned na prvý krat ti to vislo??? to mam krsniatko..my este nemame,snazime sa uz vyse 7rokou....tak snad bocian uz oblieta aj nas komin...
25. sep 2015 o 17:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabuska26 ano na prvy krat nam to vyslo. Snazili sme sa 5 rokov a jedno babo nam zomrelo. Tak som bola stastna ze to vyslo. Mat dve je super, len mi je obcas luto, ze sa nemozem obom venovat na 100%,ze musim pozornost rozdelit na oboch. Ale nelutujem ze som trvala na vlozeni oboch.- mali sme totiz len tieto dve embrijka, ostatne to vzdali.
25. sep 2015 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amy25...no dve naraz je velke stastie.............aj my sme sa rozhodli pre dve,tak dufame ze aspom jedno z nich sa nam uhniezdi....
25. sep 2015 o 18:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabuska26 treba pocitat ze sa mozu kludne aj obe. :slight_smile: toto je prve ivf?
25. sep 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok