Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

linda10
29. sep 2015

Ahojte baby tak ja som bola raz na vklade.Prvy sa mi neujal. Tak mi pani Dr. Zobrala krv a vysledky trvali mesiac. A vlastne mam nejake mutacie v genoch tak ma poslala na hematologiu bud mi tam predpise nejake lieky alebo nebude musiet este neviem. Mate stakymto niecim skusenost?Dakujem za odpovede 🙂

malik
29. sep 2015

@linda10 vacsinou , ak su mutacie, tak sa picha fraxipharin cele tehu.
Zeny, dnes 6 den po ET a pk, som testovala 😵

gelinka75
29. sep 2015

@linda10 ja mam mutacie a nedali mi nato nic, takze je to individualne

linda10
30. sep 2015

@gelinka75 Aha dakujem za odpoveď. aka je sanca na otehotnenie dufam ze tento problem nejak neovplyvnuje aby sa to podarilo?Ci?

yanka88
30. sep 2015

@malik a testik?? Odfooooot, cakame! A drzime palce 😉

malik
30. sep 2015

@yanka88 ked bude riadna dialnica, tam ju sem supnem, dnes som testla o 3.00 , neviee spat.

misela103
30. sep 2015

Ahojte babulky. konečne som dostala termín na laparoskopiu a hľadám niekoho kto to už absolvoval, môžem poprosiť niektorú z vás ktorá to už má za sebou aby mi napísala? chcem sa niečo opýtať 😖 vďaka

17_dominika_5
30. sep 2015

@misela103 napis mi ip 🙂

bubinko1506
30. sep 2015

@misela103 ahoj, laparka v GF je uplne v pohode. vybavis si interne a objednas sa na anesteziologicke konzilium, kde ti vysvetlia priebeh anestezy - asi o tyzden bude potom samotna laparka.
v den laparky uhradis poplatok, neda sa platit kartou, takze maj so sebou hotovost. sestricka ta vezme na izbu, pripravi ta. samotny zakrok je uplne kratky.
ked sa zobudis, tak si este polezis, odmeraju ti TK a ked si schopna sa sama posadit, postavit a prejst na WC, tak ta prevezu na izbu, kde budes do dalsieho rana. mne robila laparku dr. behunova - rano ma prisla skontrolovat, povedala mi vysledok, a mohol po mna mm prist. po laparke odporucam aspon take 2 dni oddych doma a potom mozes fungovat normalne.
ak by si mala hocijake otazky, kludno pis

malik
1. okt 2015

Zeny, ked ste isli na krv, mozem ist do nr? A vysledky volat do ba? Neviete nahodou?

misela103
1. okt 2015

@bubinko1506 nebudu mi to robit v ba ale bude mi to robit moja gynekologicka...

yanka88
1. okt 2015

@malik mne krv bral moj gynekolog tu doma a vysledky som im volala, je to ok takto.

malik
1. okt 2015

@yanka88 jaaj, tak ja teda pojdem do nr. Vdaka.

malik
2. okt 2015

@yanka88 vyslo to! Som tehotna. Hcg 80,13 na 9 den po ET 🙂

evipeti
3. okt 2015

Baby, koľko ste čakali kým Vám uznali žiadosť na IVF v ZP? dá sa ísť potom hneď na ďalší cyklus? Ďakujem🙂

yanka88
3. okt 2015

@malik zlatko, velme velmi velmi ti blahozelam, z celeho srdca, zdravicka vela vela!!! Nech rastiete do krasy!!

linda10
4. okt 2015

@malik ahoj a to ti brali len prvy krat krv?Aj ja som sa tesila prvy krat ked mi zobrali krv tak sa podarilo ale uz ked som isla na 14den na krv tak hcg kleslo.Cize ja uverim uz len ked uvidim bit srdiecko.Ale tak to nemusi byt tvoj pripad gratulujem

malik
5. okt 2015

@linda10 ano, to bolo prvykrat na 9 den po ET, v stredu mam kontrolu, testiky vsak silneju kazdym dnom, tak verim, ze je vsetko ok 😵

linda10
6. okt 2015

@malik tak to je dobra sprava drzim palce

malik
6. okt 2015

@linda10 dakujem.

Zeny, za aky cas vas potom objednali na utz? Cca 2 tyzdne?

17_dominika_5
6. okt 2015

@malik gratulujem Ti 🙂 ... mna od pozitivneho testu objednali o 3 tyzdne... ze aby uz bolo vidiet srdiecko 🙂

sabuska26
6. okt 2015

ahojte kocky mi este stale stimulujeme...museli sme zvisit davku Gonalu, v piatok znova na utz...snad uz buduci tyzden pojdeme na odber....

pancuska
6. okt 2015

@linda10 Ahoj tak ako si dopadla s tymi mutaciami? Ja mam tiez nejake a nakoniec sme presvedcili dr na hema kde mi dala fraxik ktory vsetko vyriesil...

malik
7. okt 2015

Taka zeny hcg 474 na 14 den po ET 😵 kontrola utz 26.10 🙂

yanka88
8. okt 2015

@malik super hodnoty, drzte sa!!! 😉

malik
8. okt 2015

@yanka88 hm, mbe sa zda, ze je nizsie. Dnes som bola na kontrolu iba ako samovysetrenie a hcg mam uz cez 600,5 . je to zeny ok, ze ?! 😅

pancuska
8. okt 2015

@malik myslim ze ano...neviem sice kolko si si dala vlozit ale ja som mala 2 a na 14den som mala hodnotu okolo 3000 a na 10den som mala 600 hcg ale kazda to ma inak! podstatne je ze sa to ujalo a podarilo,uz len nech pekne v brusku rastie 🙂

malik
8. okt 2015

@pancuska mala som 2 blastocysty, ale myslim, ze stohto bude jedno babatinko. Ja uz dcerku mam, tak duufam, ze to dame 😵 krpana ma v plane uz prebalovat a pomahat
Juj, dufam, veriiim.

pancuska
8. okt 2015

@malik po tom vsetko je clovek rad ze sa to hlavne podarilo!! drzim palce a ak budu dvojicky tak budes mat doma aspon pomocnicku...mne by sa vela krat taka doma zisla no nevydalo 🙂

malik
8. okt 2015

@pancuska dakujem, jedno, ci dve...na tom nezalezi, len nech to dotiahmeme do zdarneho konca 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre