• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. septembra 2017 
Dobre ranko pipiny.
loginka dakujem. A tebe sa ako dari? A co tehu priznaky? Uz su nejake?
24. jún 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko01 no uroda bola slabunka...mam len 2 vajicka :unamused: tak uvidime kolko embrii z toho bude
24. jún 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rienok, nevesaj hlavku. Aj chruminka mala tak nejak malinko a caka dvojicky. :wink: Ako sa inak citis po OPU?
24. jún 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mayka, su uz davnejsie :wink:
rano prsia, vecer hlad a tak divnejsie, predtym usilovne pichanie v brusku a tak pod.
rienok, dolezita je kvalita, niekedy je lepsie ked ich je menej
24. jún 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka no mas to pekne rozdelene tie tehu priznaky. :grinning: juj ten vecerny vlvci hlad si pametam. Som musela mat pri posteli suchare. Lebo nic ine mi nechutilo. jedine polystyreny s bambinom. :grinning:
Kedy ides na utz?
24. jún 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mayka OPU sa dalo zvladnut :grinning: nic neboli (obcas trosilinku pobolieva pravy vajecnik) len som prespala včera cely den...no a teraz utrogestan tak uvidime
ozaj vy ste normalne s utrogestanom soferovali?

loginka dakujem za povzbudenie , verim ze su kvalitne :wink:
24. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja soferujem len tak rekreakcne, ale nebranim sa tomu kvli utrosu, az tak mimo z neho nie som :wink:
utz mam tento piatok, ale to bude len 3 t od ET
24. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utrogestan hltas alebo si ho strkas dole?
Strkaj ho dole a nebudes z neho unavena a okrem toho je udajne ucinejsi ked sa tam strka. :grinning:
Vela pi vody aby si nemala hypestimulak, cica.
A oddychuj. Veeeela tiez. :grinning:
24. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera som ho hltala ale od dnes mam strkat . Uz som strkla :grinning:
Vela vody to je 6l?
uvidim co so mnou spravi utrogestan teraz a ked v pohode tak idem do prace autom...mam to cez pol mesta lebo opravuju tunel
24. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok , 6 l az tolk nemusis aby si sa neutopila. POcuvaj svoje telicko a no ti napovie. Ale urcite asspon 3 l denne.
Utrogerstan kede strkas je v pohode. Nebudes unavena.
24. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka tak to je v pohode, lebo 3l som pila uz aj pred stimulaciu. som taka spongia :grinning:
24. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok si dobra, ja som po OPU nemohla 2 dni normalne fungovat
24. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera som bola ako blato :grinning: a dnes zatial vyzeram culo
ziadne bolesti ziadna krv :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rienok pipinky majú pravdu, nevešaj hlavu.
24. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko01, mayka, loginka dakujem za podporu , :slight_smile: v kazdom pripade dnes o 11,00 to budem vediet uz teraz mam tlak asi 300 :grinning: no tak drzte palecky hned ako budem mat nieco nove ozvem sa :slight_smile:
24. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme cakat na dobre spravy. :wink:
24. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning: :grinning:

rienok zober si to tak, ze dobreho nikdy nie je vela :grinning: :grinning: :grinning:

idem hladat na internete ze preco sa moje dieta odmieta hybat ked ho pozeraju na utz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ziadne kotrmelce ani nic podobne len si tam tak levituje :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky, :wink:
Mayka super vysledky,
Rienok, uplne stacia 2 vajka, ak sa krasne oplodnia, budu z nich pekne dvojicky. :wink:

Babule mne vobec nic nechuti.... :frowning2: Keby som nemusela, ani jest nebudem. :frowning2: Sa tu premaham, ako sa da.
24. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rienok, už je skoro 11,00 :grinning: Ja čakám :grinning:
24. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och preco by sa mal drobec predvadzat uz teraz on si to nechava na neskor. nebude sa predsa unavovat len kvoli UTZ :grinning:
Krakulka nevadi mimco si vypyta :slight_smile: kamoska zvracala uz pri pohlade na jedlo a jedine co mohla boli jablka ... za 3 mesiace ich zjedla hadam tonu :grinning: a narodila sa jej krasna dcera :wink: davaj pozor ked dostanes na nieco chut tak sup sup zatial prajem nech sa umudri
24. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rienok, volaj!!! :grinning:
24. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pahu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ako sa mas?
24. jún 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiny mám 2 embrijka z 2 vajičok!!!! dakujem za podporu
24. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok no vidis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze dalsie dvojcence :grinning: :grinning: parada :grinning:
24. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem rienok, vidis, vsetky sme ti to hovorili. ET mas asi zajtra, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipiny.Rienok gratulujem :slight_smile: Krakulka ty si ako ja,tiez mi nic nechuti,ale sa mi zda tuk,tuk tuk,ze nevolnosti povoluju a uz sa citim lepsie.Uz mozem po troche aj jogurt,aj kusok mäsa,co predtym :zipper_mouth: mi to nehrozilo.Ale co mi najviac chuti je moja ranna zalievana kava :grinning: :grinning: :grinning: to je taka dobrota ani si neviete predstavit :grinning: ale ma natahuje ked otvorim dozu s mletou kavou :grinning: Babulky co sa robi na testoch v 1 trimestri?
24. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rienok :grinning: Držím palčekyyyy!!! :grinning:

Och, Krakulka, Corinne, Mayka ahooojte :grinning: Ako sa máte tehule? Čítam o Vašich ranných nevoľnostiach, bodaj by som ich aj ja mala... :frowning2: Ale zase ja môžem ísť na 2 dovolenky teraz v lete :grinning:
24. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, krakulka, och dakujem, dakujem :grinning: :grinning: :grinning: az sa mi toci hlava
Krakulka áno ET mam zajtra o 9,30
24. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rienok, tak dnes pekne oddychuj, aby si nabrala silu na zajtrajsi velky den. :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmuk a tfuj tfuj tfuj :grinning:
24. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok