Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

linda10
1. dec 2015

Baby ja som bola vcera na KET a chcem sa spytat citili ste nejake priznaky? A ak ano kedy? Stane sa ze niekto neciti ziadne a aj tak sa podari? Viem este som dnes len 2 den takze nemozem mat asi ziadne asi.Ale velmi sa bojim :(

efkaelfka
1. dec 2015

@zuzana75 Utrogestan by mi bodol, ak ho este mas. Napis mi prip. IP Dik

zuzana75
2. dec 2015

ahoj uz ho nemam.. prepac.. ale drzim palceky..

efkaelfka
2. dec 2015

@zuzana75 nevadi, dakujem 🙂

zuzsat
2. dec 2015

baby, ked ste boli na IUI, robili ste si aj tehotenske testy? alebo ste to vydrzali...
ja sa to snazim vydrzat... v piatok idem na krv po 14 dnoch...

stanka2612
3. dec 2015

@zuzsat nie nerobila som si vydrzala som 🙂 tiez som po umelom v GF

zuzsat
3. dec 2015

@stanka2612 ja som to dnes nevydrzala a negativny ☹

stanka2612
3. dec 2015

A kedy si bola na ET? Ono po dvoch tyzdnoch sa to robi z krvi preto,ze tie testy niesu take citlive...

zuzsat
3. dec 2015

pred 13 dnami. zajtra idem na krv

stanka2612
3. dec 2015

Tak vydrz na tu krv,ak bude krv pozitivna tak to budes v stvrtom alebo piatom tyzdni a to by si v normalnom pripade ani nevedela ze si tehotna 🙂 drzim ti palce moc ✊

zuzsat
3. dec 2015

ta kde .... v stvrtom piatom tyzdni... ved len pred 13 dnami mi robili IUI

stanka2612
3. dec 2015

To som si aj ja myslela ale v GF mi vysvetlili,ze sa to rata od poslednej menstruacie 🙂

zuzsat
3. dec 2015

tak tomu nerozumiem 😀 kazdopadne hned pojdeme na druhe IUI ako to bude mozne

stanka2612
3. dec 2015

@zuzsat ved uvidis zajtra 🙂 drzim ti palce ;)

zuzsat
3. dec 2015

@stanka2612 si po iui alebo ivf? na prvy krat ci? a dakujem ved uvidime

stanka2612
3. dec 2015

@zuzsat som po IVF a vyslo to na prvy krat...ja som to celkovo brala tak,ze ved urcite sa to nepodari a vidis, podarilo...verim,ze aj tebe sa podari 🙂

zuzsat
3. dec 2015

a bola si pred tym na iui? ci rovno ivf?

stanka2612
3. dec 2015

Rovno na IVF nakolko aj manzel aj ja sme mali urcite problemy a inak to neslo...

zuzsat
3. dec 2015

tak to gratulujem dvojnasobne ze to na prvy krat vyslo... my mame vysledky v poriadku a vidis... a co to bude baba ci chalan?

stanka2612
4. dec 2015

@zuzsat bude to chlapec 🙂

zuzsat
4. dec 2015

@stanka2612 cista zavist z mojej strany... prajem hlavne vela zdravicka obom

stanka2612
4. dec 2015

@zuzsat dakujeme 😉 verim tomu,ze aj vy sa dockate uvidis,dnes nastastie dokazu lekari velmi pomoct ;) inak uz vies vysledky?

zuzsat
4. dec 2015

az o 14tej volat,

stanka2612
4. dec 2015

Drzim palce 🙂

zuzsat
4. dec 2015

takze negativne 😢 ☹

linda10
4. dec 2015

Ahojte baby v nedelu budem 6den po ket a ked si spravim test myslite ze to bude skoro?

stanka2612
4. dec 2015

@zuzsat :( to mi je luto,ale pevne verim,ze vam to nakoniec vyjde,moc ti to prajem.

zuzsat
4. dec 2015

baby ktora z vas ma vseobecnu? ako dlho ste cakali na schvalenie IVF? rozmyslam ze si podam ziadost

misela103
4. dec 2015

Ahojte mozno to sem az tak nepatri ale neviem na koho sa mam obratit... tak sa pytam vas zenusky 🙂 mam taky problem ja beriem duphaston kedze mam nepravidelnu menstruaciu mam PCOS... neviem sice ci tu ma niektora z vas skusenosti s tymito liekmi. Ale ide o to ze uz mame poslanu ziadost do poistovni na schvalenie ivf a v piatok min tyzden som mala poslednu tabletku zvycajne mi potom prisla menstruacia 4-5 dni potom sice som si jednu zabudla dat ale menstruacia mi stale neprisla... som skepticka kedze som v oktobri absolvovala laparku kde zistili ze su vajcovody nepriechodne... teraz som aj chora a brala som antibiotila trojdnove... tak neviem co si mam o tom mysliet... a dost casto mi zvykne byt aj nevolno v poslednych dnoch tyzdnoch... aj citim taku jemnu bolest v podbrusku... myslite ze by som mohla byt tehotna? Alebo mate nejake tipy? Prosim poradte za lazdu radu budem vdacna

stanka2612
4. dec 2015

@misela103 asi by som si na tvojom mieste spravila tehu test...aspon budes vediet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre