Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lucecita25
7. mar 2016

@misela103 no tak zatiaľ nevešaj hlavu 🙂 uvidíš piatok...držím palce 🙂 kým ms nepríde, vždy je nádej 😉

misela103
7. mar 2016

@lucecita25 snazim sa.. ale nie je to lahke... ms tak lahko nepride kedze som ju ja mala riadenu duphastonom a mam polycysticke vajecnimy tak mrcha len tak nedojde

stanka2612
7. mar 2016

@misela103 tak este uvidis v piatok,ale neviem,ci sa do piatka moze ukazat iny vysledok...kazdopadne by som ti to velmi priala,aby piatok bol tvoj stastny den
A ako potom dalej?idete do dalsieho cyklu?

zuzsat
7. mar 2016

@misela103 cica mica, hlavu hore.... mysli pozitivne.... aj na teste si mala az po hodine ducha :D take verim tomu ze vo stvrtok ked si rano urobis test tak tu budes pisat ake kolajnice mas... a v piatok krv bude len potrvedenim..... keby nic nebolo tak toho ducha tam nevuvidis nikdy no nie? 😎

misela103
7. mar 2016

@stanka2612 nuz kedze mam pcos moze to ukazat az na 13ty den napr.... vsak potom treba cakat 4-6 mes nie na dalsi cyklus... nie?? Vsak budeme musiet kedze inu moznost nemame.... vo stvrtok mam narodky tak by mi mohol byt dopriaty taky krasny dar

misela103
7. mar 2016

@zuzsat ahoj dakujem snazim sa.... no nieje to lahke...tomu duchovi nechapem to bol asi omyl nejaky.. neviem... nuz vo stvrtok by tam mohli tie kolajnice byt kedze mam narodeniny v ten den :-P ale zatial sa musim spamatat z dbesneho vysledku

stanka2612
7. mar 2016

@misela103 myslim,ze mozes aj hned na dalsi cyklus,ale 100% ista nie som,asi sa radsej spytat v Car...no tak drzim palce,nech mas vo stvrtok najkrajsi darcek 🙂

misela103
7. mar 2016

@stanka2612 ja som v papieroch citala ze az o 4-6 mes. Este plus schvalovanie ivf od poistovne a vsetko odznova... ani pomysliet na to nechcem lebo to ma hned panika chyta... podla mna sanca moc velka na ten piatok nieje hoci si to moc prajem.... ale ja mam pocit ze toto kolo sme prehrali bohuzial.... dakujem pekne snad to vyjde ceru bol by ten najkrajsi ach moc si to prajem

janaplt
7. mar 2016

@mauerka No popravde, ja by som bola rada, keby mi MS meškala aspon pár dní, lebo takto mi transef vychádza cca na velkonocne sviatky 😀 takze ak mi MS bude meškať, tak pekne po sviatkoch ideme na to 😀 a ty si picháš lieky večer? ja ráno. veď ono to je v podstate jedno, nie? Ja budem po kontrole ked dostanem MS mudrejsia, ale kazdopadne si budem pichat ešte Gonal a potom ešte aj Luveris. Inak, sama sa čudujem, že sa v tom aj vôbec vyznám 😀
inak ako prvé ivf? podarilo sa?

janaplt
7. mar 2016

@mauerka že transef :D transfer tam malo byt :D

mauerka
7. mar 2016

@janaplt hej, prve ivf aj hned prvy transfer beha prave po kuchyni 🙂

janaplt
7. mar 2016

@mauerka Tak to je super, zelam take stasticko aj tento krat 😵

mauerka
7. mar 2016

@janaplt jaaaj, tak to by si prial kazdy 🙂

lucka222
7. mar 2016

Ahojte. Zvažujem objednať sa do Gyn-Fiv. Nakoľko môj lekár nevie čo som nou robiť.
Zas mi meškajú a vytúžene // stále niesu. Mám problém z pravidelnou ms a aj ovu asi.
Ako prebieha prvá návšteva? A ako rýchlo Vás objednali?

hateria
7. mar 2016

@lucka222 ja som im napisala mail a dali mi termin do 2 tyzdnov. Pri 1.navsteve sme iba rozoberali problemy a vysvetlili nam ake su moznosti, skontrolovala ma a zobrali ster lebo som mavala problemy s opakujucimi sa zapalmi. Potom som mala hned prist rano na odber krvi a potom uz ked boli vysledky, tak na druhu konzultaciu a tam uz so mnou riesili konkretny problem. Celkom rychlo na slovenske pomery 🙂

lucka222
7. mar 2016

@hateria Ďakujem 🙂

misela103
8. mar 2016

Ahojte, odvcera som velmi nepokojna co som sa dozvedela ze vysledok bol negativny no na 14 den mam ist znova na krv... dalej mam brat utrogestan tak som sa vas chcela opytat ci tu ma niektora z vas skusenost stym ze najprv negat a na druhej kontrole sa to zmenilo??

janie7
8. mar 2016

@lucka222 Ahoj u mna to bolo tiez tak cca do 2 tyzdnov, zalezi od toho ci sa chces objednat doobedu alebo poobede a objednavala som sa telefonicky. Ako prvy krat som cakala iba konzultaciu ale pani doktorka mi hned urobila aj ultrazvuk, stery a zobrala krv. Sa nekaslala aj ked som mala ms ale uz stvrty den, zo zaciatku bola trosku odmeranejsia ale potom sme sa este aj nasmiali. Idem tento tyzden na druhu konzultaciu a podebatit o vysledkoch a co by navrhovala dalej.

zuzsat
8. mar 2016

@misela103 a dalsi test si neskusala? neviem preco ja verim ze si tehu....

misela103
8. mar 2016

@zuzsat nie neskusala.... mam to v plane az vo stvrtok den pred poslednou kontrolou... neviem co si uz mam mysliet.... zas som mala taky slabunky vytok dnes.... jeeeej to je mile dakujem 🙂

chmurkaxy
8. mar 2016

Baby co ste po KETe. Kedy vám začali vychádzať //? Po koľkých dňoch?

lucka222
8. mar 2016

@janie7 ďakujem. Takže nieje problém sa objednať aj poobede? A prvá návšteva je aj z manželom ze?

janie7
8. mar 2016

@lucka222 Nie, nie je problem sa objednat poobede. Mozes ist s manzelom a nemusis. Ako Vam to vyhovuje. Ja som bola sama, lebo moj sa nemohol uvolnit. Ale samozrejme on ked isiel na spermiogram, tak bezo mna ani na krok 😀

lucka222
8. mar 2016

@janie7 To je super. Chcem aby sme išli obaja na prvý krát. Dúfam že mi povedia čo mi je a prečo sa nám nedarí. Viem že chyba je vo mne. Manžel má jedno dieťa. A možno mi povedia prečo moje telo nezvládlo tehotenstvo hneď 1 trimestri pred 4 rokmi, Veľa asi očakávam od toho. 😅 😝

miskab
8. mar 2016

Ahojte pipinky 🙂 chcem sa spytat ako dlho trva priprava na KET? a budu mi robit aj nejake vysetrenia? co ma vsetko caka? dakujem

janie7
8. mar 2016

@lucka222 Nezabudni sa hlavne pytat, co by si chcela vediet, su tam od toho aby poradili. Mne moj gynekolog pred odporucanim do Gyn Fiv povedal, ze som hotova pre materstvo 🙂 ale vzhladom na vek odporucal urobit dokladnejsie vysetrenia. No a v januari som k nemu prisla s typickymi tehotenskymi bolestami, avsak tehotenske testy som mala negativne, vystrasili ma, ze je to mimomaternicove tehotenstvo a nakoniec sa z toho vyklula neznasanlivost niektorych strukovin 🙂 Toto ma definitivne presvedcilo ist sa pozriet do Gyn Fivu. Drzim silno palce nech pomozu a pekny vecer zelam!

lucka222
9. mar 2016

@janie7 moj gynekolko zas nevie co ma somnou robot. Chcel mi nasadit zas aktikoncepciu na 3 mesiace ze potom sa mozno cyklus upravi. Zas mam meskanie a nemam chut ani k nemu ist.

bubinko1506
9. mar 2016

@miskab ahoj, pri KET zacinas od 1dc uzivat estrofem, cca. na 10dc ides na ultrazvuk a od 14dc uzivas utrogestan. transfer byva medzi 16. - 18dc a na prvy krvny test ides na 14. den po transfere

janinuska
9. mar 2016

@lucka222 No ked ti možem povedat podla seba, tiež som verila, že sa dozviem, prečo nemožem otehotniet, vyšetrenia urobili len zakladne, hned mi dali 2xIUI, ktore boli samozrejme neuspešne, pričinu, že prečo nemožem otehotniet som sa vobec nedozvedela, nechcem ta strašit, ale vela od toho nečakaj, možno, ale ty budeš iny pripad a tebe niečo zistia. Držim palce.

misela103
9. mar 2016

@zuzsat
Ahoj test som si robila dnes hned po prebudeni a bola tam len ta jedna / ... myslim ze tento boj mame uz prehraty... ☹ 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre