• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. júla 2017 
@bubinko1506 no esteze tak, lebo som si uz myslela, ze mi uplne sibe :D
aj som mu povedala, ze je to hormonami, aj tak voci mne "bojuje"..nechapem, ze to proste nevydrzia tu chvilu...jaaaaaaaaaaaaj chlapi
11. apr 2016 o 13:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka222 a mne preco povedali ze mam zavolat zajtra nechapem :frowning2:
11. apr 2016 o 15:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 asi si volala keď mali veľa. Skus hneď zavolať znova. Do 16,00h sú tušim
11. apr 2016 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne sak cinknem zajtra ale uz to chcem mat vsetko za sebou.... :frowning2:
11. apr 2016 o 17:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 Plne ťa chápem. Ale verím tomu že toto absolvujeme a pôjde to ako po masle :wink:
11. apr 2016 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Psychika mi nedovoli ist dalej :frowning2:
11. apr 2016 o 19:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,co obnasa krátky protokol?som z toho všetkého jasná,hlavne psychický:disappointed:
11. apr 2016 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanettta6 dlzka protokolu zavisi od dlzky cyklu..to vobec neries...neviem teda aky mas postup liecby (ted ak sa to tak da nazvat), ale mne pocas stimulky meskala mrcha 5 dni, proste to neuponahlas...
11. apr 2016 o 19:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2003 dik,ja myslela,že menej hormon natlacia domna,cyklus mam 25den,zatiaľ pravid,ale co porobia tie horniny:disappointed:
11. apr 2016 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanettta6 no ja som mala pravidelnych 28 dni, zacala som uzivat 22dc hormony a meskalo 5 dni, niekomu nic nemeska..takze preto mas kratky protokol
11. apr 2016 o 20:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2003 však to práve,koľko dni si ich uzivala?nemal ešte nič schvalene,len dnes podali žiadosť,,keď stihneme tak začneme od najbliz menstr.
11. apr 2016 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanettta6 taaakze 10 dni samotne jedny hormony, potom som 6 dni pridala dalsie (silne) a zajtra kontrola, tento tyzden by mal byt odber...vsetko zalezi od toho co mas v plane, ci ivf, alebo iui alebo co..
11. apr 2016 o 20:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula2003 u nas je iui zbytočne,takže hneď skusime ivf,kolky máte pokus?
11. apr 2016 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 ano, siesty, ratam do toho ale aj KET...prvy pokus sme mali v Iscare, neuspesny, tam to bolo riadne predrazene..a do dvoch mesiacov po tom som otehotnela prirodzene, aj ked to vylucili (mali sme IVF+ICSI) takze najstarsia dcera je moj zazrak. chceli sme druhe, tak nasledoval KET, potom sme predli do GynFivu, tam dalsi pokus a dve KET- neuspesne, ale dalsie IVF (+ICSI) vyslo- otehotnela som, ale skoncila som v nemocnici s hyperstimulacnym syndromom, napichali do mna take lieky...ze sa asi nemozem cudovat, ze som babo na konci tretieho mesiaca potratila. Nevzdali sme, do troch mesiacov od potratu som isla na KET, a prisiel zazrak dvojmo:D
11. apr 2016 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zanettta6 my mame prve ivf, cez vikend bude odber
12. apr 2016 o 08:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2003 tak prajem veľa sil a šťastný očakávaný výsledok:wink:
12. apr 2016 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zanettta6 dakujem, dakujem, dakujem...uz je to dost na hlavu :D ale vydrziiiime a to nehovorim o naladovych vykyvoch a moj manzel je chudak (ale to mu nepriznam :D ) drzim palec aj Vam
12. apr 2016 o 09:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula2003 verim ti,lebo my sme sa ešte poriadne ani nerozbehli,ani horniny neuživame a psychicke vykyvy máme už obaja,nervozita sa dá krajat,aj napätie..ked sme na seba zlí,potom nas to oboch mrzí a povieme si,že už nebudeme(no do prvej príležitosti :grin:slight_smile:
12. apr 2016 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otazka: ak si mam pichat dve injekcie, musim pokazde menit ihly? teda tie vacsie na "miesanie" prasku a rozpustadla a potom aj na vpich? neviem ci sa zrozumitelne pytam
12. apr 2016 o 15:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2003 ahoj zamiesas s velkou pychnes s malou.... a samozrejme ze vzdy cistu ihlu vzdy
13. apr 2016 o 09:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, konecne nam to poistovna schvalila, takze v pondelok ideme na konzultaciu ohladom nastavenia stimulky. Ktora ste zacinala v prvy den menstruacie?
14. apr 2016 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levisa akú mas poistovnu a ako dlho im to trvalo?
14. apr 2016 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponukam cetrotide ak niekto potrebuje
14. apr 2016 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 ahoj. ako si dopadla? Podarilo sa ti objednať?
14. apr 2016 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som dnes absolvovala HyFoSy a hned aj podávala žiadosť do poisťovne. Mam VŠZP a Dr hovorila, ze sa im to nejako menilo v schvalovani žiadosti, tak dúfajú, ze im to bude trvat kratšie ako predtym. Snad to nepotrvá dlho. Ale so stimulkou chce cakat az do výsledkov z genetiky, co moze trvat este 2 mesiace. Uz som sa tešila, ze to pojde rychlo a zasa to cakanie :slight_smile:
14. apr 2016 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka222 ano 20.4 ale neviem co a ako vcera mi vysiel duch na teste.. :slight_smile: a neviem ci mam prikladat k tomu vyznam :frowning2:
14. apr 2016 o 18:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo ahoj,ako prebehlo to hyfosy? Je to neprijemne? Mna zo caka v pondelok..akurat som si chcela ist pohladat ci mam od nich instrukcie v akom poradi si dat ten cipok a tabletku...
14. apr 2016 o 19:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mkatkam bolo to celkom ok, ako bežne vyšetrenie, sice nepríjemne, ale da sa to vydrzat. 2 hodiny predtym diazepam, z toho sa mi trochu točila hlava a hodinu pred antibiotikum a čipok.
14. apr 2016 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leelloo super sa mozem tesit;) diky. Nam tiez hovorila ze v den vysetrenia by sme podpisali ziadost...na genetike sme boli pred mesiacom, tiez cakame na vysledky...
14. apr 2016 o 21:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 Super duch :slight_smile: Baby hlavne sa nenervuj :slight_smile: Tak to ťa objednali deň po mne.
Ja dnes doberem duphaston a mam uz take tlaky v bruchu že dufam že čo najskôr prídu. Nech možem ísť 20.4 na krv do givfin :slight_smile:
15. apr 2016 o 04:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok