Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janula2003
11. apr 2016

@bubinko1506 no esteze tak, lebo som si uz myslela, ze mi uplne sibe :D
aj som mu povedala, ze je to hormonami, aj tak voci mne "bojuje"..nechapem, ze to proste nevydrzia tu chvilu...jaaaaaaaaaaaaj chlapi

baby24
11. apr 2016

@lucka222 a mne preco povedali ze mam zavolat zajtra nechapem ☹

lucka222
11. apr 2016

@baby24 asi si volala keď mali veľa. Skus hneď zavolať znova. Do 16,00h sú tušim

baby24
11. apr 2016

Ne sak cinknem zajtra ale uz to chcem mat vsetko za sebou.... ☹

lucka222
11. apr 2016

@baby24 Plne ťa chápem. Ale verím tomu že toto absolvujeme a pôjde to ako po masle 😉

baby24
11. apr 2016

Psychika mi nedovoli ist dalej ☹

zanettta6
11. apr 2016

Babenky,co obnasa krátky protokol?som z toho všetkého jasná,hlavne psychický😞

janula2003
11. apr 2016

@zanettta6 dlzka protokolu zavisi od dlzky cyklu..to vobec neries...neviem teda aky mas postup liecby (ted ak sa to tak da nazvat), ale mne pocas stimulky meskala mrcha 5 dni, proste to neuponahlas...

zanettta6
11. apr 2016

@janula2003 dik,ja myslela,že menej hormon natlacia domna,cyklus mam 25den,zatiaľ pravid,ale co porobia tie horniny😞

janula2003
11. apr 2016

@zanettta6 no ja som mala pravidelnych 28 dni, zacala som uzivat 22dc hormony a meskalo 5 dni, niekomu nic nemeska..takze preto mas kratky protokol

zanettta6
11. apr 2016

@janula2003 však to práve,koľko dni si ich uzivala?nemal ešte nič schvalene,len dnes podali žiadosť,,keď stihneme tak začneme od najbliz menstr.

janula2003
11. apr 2016

@zanettta6 taaakze 10 dni samotne jedny hormony, potom som 6 dni pridala dalsie (silne) a zajtra kontrola, tento tyzden by mal byt odber...vsetko zalezi od toho co mas v plane, ci ivf, alebo iui alebo co..

zanettta6
11. apr 2016

@janula2003 u nas je iui zbytočne,takže hneď skusime ivf,kolky máte pokus?

elisa7
11. apr 2016

@baby24 ano, siesty, ratam do toho ale aj KET...prvy pokus sme mali v Iscare, neuspesny, tam to bolo riadne predrazene..a do dvoch mesiacov po tom som otehotnela prirodzene, aj ked to vylucili (mali sme IVF+ICSI) takze najstarsia dcera je moj zazrak. chceli sme druhe, tak nasledoval KET, potom sme predli do GynFivu, tam dalsi pokus a dve KET- neuspesne, ale dalsie IVF (+ICSI) vyslo- otehotnela som, ale skoncila som v nemocnici s hyperstimulacnym syndromom, napichali do mna take lieky...ze sa asi nemozem cudovat, ze som babo na konci tretieho mesiaca potratila. Nevzdali sme, do troch mesiacov od potratu som isla na KET, a prisiel zazrak dvojmo:D

janula2003
12. apr 2016

@zanettta6 my mame prve ivf, cez vikend bude odber

zanettta6
12. apr 2016

@janula2003 tak prajem veľa sil a šťastný očakávaný výsledok😉

janula2003
12. apr 2016

@zanettta6 dakujem, dakujem, dakujem...uz je to dost na hlavu :D ale vydrziiiime a to nehovorim o naladovych vykyvoch a moj manzel je chudak (ale to mu nepriznam :D ) drzim palec aj Vam

zanettta6
12. apr 2016

@janula2003 verim ti,lebo my sme sa ešte poriadne ani nerozbehli,ani horniny neuživame a psychicke vykyvy máme už obaja,nervozita sa dá krajat,aj napätie..ked sme na seba zlí,potom nas to oboch mrzí a povieme si,že už nebudeme(no do prvej príležitosti 😁)

janula2003
12. apr 2016

otazka: ak si mam pichat dve injekcie, musim pokazde menit ihly? teda tie vacsie na "miesanie" prasku a rozpustadla a potom aj na vpich? neviem ci sa zrozumitelne pytam

misela103
13. apr 2016

@janula2003 ahoj zamiesas s velkou pychnes s malou.... a samozrejme ze vzdy cistu ihlu vzdy

levisa
14. apr 2016

ahojte kocky, konecne nam to poistovna schvalila, takze v pondelok ideme na konzultaciu ohladom nastavenia stimulky. Ktora ste zacinala v prvy den menstruacie?

zanettta6
14. apr 2016

@levisa akú mas poistovnu a ako dlho im to trvalo?

lenartova1
14. apr 2016

ponukam cetrotide ak niekto potrebuje

lucka222
14. apr 2016

@baby24 ahoj. ako si dopadla? Podarilo sa ti objednať?

leelloo
14. apr 2016

Ahojte, tak ja som dnes absolvovala HyFoSy a hned aj podávala žiadosť do poisťovne. Mam VŠZP a Dr hovorila, ze sa im to nejako menilo v schvalovani žiadosti, tak dúfajú, ze im to bude trvat kratšie ako predtym. Snad to nepotrvá dlho. Ale so stimulkou chce cakat az do výsledkov z genetiky, co moze trvat este 2 mesiace. Uz som sa tešila, ze to pojde rychlo a zasa to cakanie 🙂

baby24
14. apr 2016

@lucka222 ano 20.4 ale neviem co a ako vcera mi vysiel duch na teste.. 🙂 a neviem ci mam prikladat k tomu vyznam ☹

mkatkam
14. apr 2016

@leelloo ahoj,ako prebehlo to hyfosy? Je to neprijemne? Mna zo caka v pondelok..akurat som si chcela ist pohladat ci mam od nich instrukcie v akom poradi si dat ten cipok a tabletku...

leelloo
14. apr 2016

@mkatkam bolo to celkom ok, ako bežne vyšetrenie, sice nepríjemne, ale da sa to vydrzat. 2 hodiny predtym diazepam, z toho sa mi trochu točila hlava a hodinu pred antibiotikum a čipok.

mkatkam
14. apr 2016

@leelloo super sa mozem tesit;) diky. Nam tiez hovorila ze v den vysetrenia by sme podpisali ziadost...na genetike sme boli pred mesiacom, tiez cakame na vysledky...

lucka222
15. apr 2016

@baby24 Super duch 🙂 Baby hlavne sa nenervuj 🙂 Tak to ťa objednali deň po mne.
Ja dnes doberem duphaston a mam uz take tlaky v bruchu že dufam že čo najskôr prídu. Nech možem ísť 20.4 na krv do givfin 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre