Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miuska49
18. apr 2016

@mkatkam ok vdaka, ano hovorili mi, ze musim mat doprovod, akurat mne povedali, ze mam prist o hodinu skor, nie o dve hodiny...nie som z ba, tak teraz neviem ako si to mam naplanovat, ci radsej prist o tie dve hodky dopredu..uz nech to mam za sebou, ale uz som ovela pokojnejsia, tak dakujem este raz 🙂

leelloo
18. apr 2016

@miuska49 stresovať urcite nemusis, nie je to nic hrozne 🙂 ak ti lieky este nedali, tak asi preto kázali prist skor. Mna akurat trosku motalo z toho diazepamu, inak v pohode, ale tiez som si pospala, ked som prisla domov 🙂

mkatkam
18. apr 2016

@miuska49 jasne neboj nic,nastastie to skonci skor ako to zacne;) chod tam tak,ako ti povedali.nech sa tam zbytocne nestresujes.dali ti nieco tabletku/cipok,ze si mas dat uz doma?

miuska49
19. apr 2016

@mkatkam nie nedali mi nic, preto mi kazali prist o hodinu skor, aby som si stihla dat lieky hodinu predtym. O cipku nic nehovorili (obisla by som sa aj bez 🙂 )

lucka222
19. apr 2016

@baby24 Ahoj, tak už to mám za sebou. Ráno sme prišli akosi sk§r lebo sme neodhadli čas. Potom sa to postupne začalo plniť. Asi zo 10 dôchodcov. Ale dáko ma to netankovalo keďže som bola objednaná na čas. Prišla potom sestrička a vpustila nás do čakárne. Mi sme prišli po jednej pani čo tam bila asi už od šiestej. Troška ma prepadla škodoradosť keď vyšla sestrička a ta pani sa už dvíhala a zavolala mňa. 😀
Postupne tam pribudlo ľudí :D Vyšetrenie v pohode dala som jej ranný moč z domu a brala mi krv zo žili a potom ma pichla do prsta a brala dve piďi ampulky. 😅 A potom mi dala hrnček glukózy vypiť. Potom som o hodinu niesla zas moč a o hodinu zas. O deviatej som odchádzala domov. 😉 Podotýkam celí čas som nemohla ani piť a ani jesť. Ale doma som to dobehla 😀 Muž bol som nou tak to ubehlo rýchlo. 😉 Výsledky mám volať v pondelok aké boli. A aby si sa zasmiala ešte tak tretí krát keď som mala cikať do skúmavky normálne mi to nešlo nacikala som asi 3ml z 10ml ampulky :D A ešte k tomu som ráno dostala mrchu tak si vieš predstaviť to komické cikanie :D
Zajtra idem zas na krv do Gyn-fiv keďže budem mať 2DC .

baby24
19. apr 2016

@lucka222 ďakujďakujem ze si sa ozvala som rada ze si to zvladla Som na teba myslela a personal bol aky?? Na vysledky sa kolko caka???

lucka222
19. apr 2016

@baby24 Personál bol príjemní 😉 a ja čakám cca do pondelka. Hovorili že výsledky trvajú asi týždeň a mám si zavolať a podla toho sa dohodneme kedy prídem po ne a či bude treba niečo liečiť alebo mi dajú len správu. 🙂
P.S: Dnes som varila na večeru chleba vo vajci a som sa zasmiala lebo som išla rozbiť vajco a hovorím si že tam budú dve žĺtka a a oni tam fakt boli :D /to len taka správa na pobavenie/ 😝

mkatkam
19. apr 2016

@miuska49 ahoj no ako? Zvladla si to dnes?

baby24
19. apr 2016

@lucka222 😀😀 zlate....🙂 este sa chcem opytat treba tam ist na lacno?? Rano kava cigaretka mozem si dat???

lucka222
19. apr 2016

@baby24 úplne nalačno a ani nejesť a ani nepiť. 😖 ale dá sa to vydržať

augustbabo
19. apr 2016

ahojte snažilky, ja idem na hyfosy začiatkom mája, chcem sa spýtať, ako dlho ste sa po tomto vyšetrení nemohli snažiť?

baby24
19. apr 2016

@lucka222 tak ze ziadna kava ani ciga to neeee ☹

lucka222
20. apr 2016

@baby24 To zvládneš. 😎 A trpím dnes s tebou, ja zas idem na krv do Gyn fiv 🙂 A tiež nalačno.

miuska49
20. apr 2016

@mkatkam ahoj, no bodaj by som to uz mala za sebou, ale ja idem az v piatok ;) , ale urcite dam vediet, uz sa tak velmi nebojim...ale to pride az v piatok pred :D

janula2003
20. apr 2016

Damy, tie co ste uz boli na vklade, podpisoval sprievod, ze si vas odviedol ako to bolo pri odbere? ide mi o to, ze byvam ulici odtial, ze ci so mnou niekto musi ist, kedze manzel bude v robote..dakujem

leelloo
20. apr 2016

@augustbabo po hyfosy sa snazit mozete, ale pred nie, keby si nahodou otehotnela, tak by to nemuseli vidiet.

zuzsat
20. apr 2016

baby mali ste niektora takto ze... v pondelok vecer som si zo srandy robila ovu test, a tam // čiarky nie uplne rovnako silne, ale ovu už prebehla 11.4 tak ma to šoklo lebo po nej som mala čiste testy.... a tak som v utorok rano urobila ovu aj tehu test, na ovu zasa // čiarky no jedna slaba, a na tehu teste uplne slabulililinky duch.... dnes rano som tehu test zopakovala a tam nič, len bielo.... ja viem ze je to skoro, mrchu mam dostat v sobotu-nedelu, ale je tu moznost ze by sa nam podarilo?

lucka222
20. apr 2016

@baby24 Ako si to zvládla? Ja som dnes rýchlo otočila gyn fiv. Urobili odber zobrali 3 ampulky. 1.6.2016 som objednaná na konzultáciu k výsledkom z testov.

leelloo
20. apr 2016

@zuzsat na ovu teste mozes mat slabu druhu ciarku aj po ovulacii, kedze hladina stale kolisa. Ale ten tehu test tazko povedat, hcg hladina sa zvysuje kazdy druhy den myslim, a ak bola slaba ciarka mohol to byt zvyrazneny kanalik alebo duch 🙂 ak si iba 9-ty den po ovu, tak je este skoro na tehu test. Ale drzim palce, nech je tam ta druha ciarka aj o par dni 😉

zuzsat
20. apr 2016

@leelloo dakujem... no uvidime čo to bolo :D ked nie, tak príde mrcha a aj tak dobre, lebo konečne muž povedal ze chce ist druhy krat na IUI, minuly mesiac vecer pred stimulkou cuvol ze este nie nechodme :D tak uvidime....

augustbabo
20. apr 2016

@leelloo ďakujem

janie7
20. apr 2016

Ahojte, mam termin na hyfosy a chcem sa spytat ako dlho to trva a ci ste tam mali aj doprovod. Nesla by som tam autom a drahy by ma uz potom vyzdvihol.
Vdaka.

miuska49
20. apr 2016

@janie7 ahoj, ja idem v piatok a povedali mi, ze treba mat doprovod

janie7
20. apr 2016

@miuska49 No to spomenuli aj mne. Das prosim potom vediet ako to prebiehalo? Vopred dakujem.

janula2003
20. apr 2016

@janie7 @miuska49 caute, trvalo to max 15 min, nebolestive ale neprijemne..a doprovod som nemala a vsetko som zvladla..ide o to,ze jeden diazepan z teba neurobi matohu, len sa chrania..za hodku som soferovala a pohoda

mkatkam
20. apr 2016

@janula2003 prosim ta krvacala si po hyfosy? Lebo ja som len troska spinila v ten den, ked mi to robili,druhy den nic a dnes (treti den)-13 den cyklu.. som uz isla cvicit kondicne hodku a po cviceni sa mi silnejsie spustilo...dik

janula2003
20. apr 2016

@mkatkam myslim,ze par dni som spinila vcelku dost a potom to preslo same

mkatkam
20. apr 2016

@janula2003 diky,lebo uz si nadavam,ze co som sa hrabala cvicit...tak hadam to prejde..

baby24
20. apr 2016

@lucka222 ale z akych testov som trochu zmatena co ti robili vsetko ja v pohode to cakanie ma ubijalo tam 🙂 ale mam to za sebou v pondelok mam volat o vysledky ty kedy ???

baby24
20. apr 2016

@lucka222 a na krv chodis naco?? Ja som zaciatocnik tak zistujem.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre