Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
27. jún 2009

nie je zaco 😉
mame sa dobre babetka posluchaju kopkaju a jedno sa nam vcera aj okazalo na UTZ ale druhe sa hra s nami na schovavacku,takze zatial vieme ze mame jednu babu a druhe este uvidime....hadam sa o 2tt ukaze na 3D UTZ,potvorka mala 😀

leonie28
27. jún 2009

takze ty uz vies ze jedno je dievcatko? 🙂

slniecko01
27. jún 2009

Ahoj Chruminka ako ti je ? Už si sa tu dlho neukazala. Takže jedno babatko sa hralo na skovku ?

Zdravím všetky pipinky 🙂

leonie28
27. jún 2009

ahoj slniecko ako sa mas? tu asi vsetky pipinky spinkaju 🙂 ake mas tehu priznaky a ako sa ma tvoje babo? 🙂 😉

gregy
27. jún 2009

Ahojte nechcem Vám skákať do témy ale inekcie odporúčajú pichať ráno a to kôli tomu že medzi podaním poslednej inekcie na stimlku a podaním HCG /pregnyl, choragon a pod./ by mala byť aspoň 12 hodinová prestávka a pokiaľ picháte večer nie je to možné ...

vika34
27. jún 2009

ahoj gregy,ako sa máš,
čO sa týka pichania injekcií,v GF ma na to nikto neupozornil,pichala som večer o pol 10 a pauzu som vlastne mala až 24 hodín,nikto sa ma ,ale pred OPU nepítal o koľkej som to pichala

slniecko01
28. jún 2009

Dobré ránko všetkým dievčatám pipinkám 😀

LEONIE28 celkom to ide, zajtra idem do poradne tak uvidím malinké, som zvedaná ako podrástlo a 14.7. idem na 3D, tehu príznaky mám každé ráno a niekedy aj večer. Strašne mi chutia limetky, ale o chvíľu nebudem mať zubnú sklovinu. A tebe sa ako darí ?

Inak ja som si injekcie pichala tiež večer a celkom sa to podarilo 🙂 jeden chrústik sa zahrizol

mayka
28. jún 2009

Dobre ranko pipinky,

leonie, to je jedno kedy si pichnes. Ja som si pichala o 17, 00 lebo rano sa mi nechcelo tym zaoberat. Takto som si vklude doma svacla bez stresu. 😀 Je to ale podla mna jedno . DOlezite je ab si dodrzala potom ten cas pichania. 😉

Ochinka ,to je v pohode bud rada ze nemam tehu priznaky. Sme tie stastnejsie. Chudatka niektore kocky si vytrpia. Teraz zacnes priberat tak aj to pobvaqzuj za tehu priznak. Mne v tom 13 -14 tt zacalo rast bruseno tak viac. 😉

mayka
28. jún 2009

chrumi gratulujem k jednej kocke. Aj ja ceeeeeeeeeeeeeeem. 😀 Ja idem na ten morfo utz vo stvrtok do GPN na RUzinovskej. SOm sa rozhodla radsej si to hradit sama a vediet na com sme ako cakat dufat. Dufam ze bude vsetko ok. ZAtial to vyzera ze hej tak verim ze mi to potvrdia. No a snad sa aj drobec otrci. Neviem ale tipuju mi chlapca tak im zacinam verit. 😀
Ale je to je jedno co to bude hlavne nech je zdravucke a spokojne zatial v brusku. My v piatok vecer odchadzame do Chorvatska tak sa tersim ale dufam aj ze cesta bude v pohode kedze zacinaju prazdniny. 😒

chruminka
28. jún 2009

mayka dakujem sme uz velmi zvedavi co je to druhe krpate,je nam to v podctate jedno (ale tipujeme chalana 😉 ) presne ako pises hlavne neh su zdrave vsetky deticky.
dnes maju extra kopkaci den nechapem co nespia potvorky malinke 😀
A inac asi aj dobre ze ides na ten morfol.takto sukromne lebo na tych kramaroch je to otras ☹ ,draheho nepustili ani so mnou dnu,len rychlo rychlo,sup sup to doki popozeral (UTz mi robil nakoniec ten Cunderlik) ani mi ich neukazal na monitore 😖 len diktoval udaje sestricke a mne povedal ze je vsetko ok.
Som rada ze ideme o 2tt na 3D lebo keby sme nesli tak by som sa ozvala,ale vyslovene bol ten doki v strese a len rychlo rychlo,trochu mi aj vymadal,ze som nemala dost plny mechur ,ale jasne ked ma zobrali o 30 min.skor ako som mala termin ...som pocula ze tam budem dlho cakat,no nevadi uz to mame za sebou a teraz sa tesime na 3D-cko.

slniecko01
28. jún 2009

Chruminka a ako sa inak cítiš ? Poctivo ležíš a nohy máš vyložené ? Čo ti nakoniec povedali, že by ťa museli zašiť ?

Mayka aj ja by som išla na dovču, ale nakoniec sme sa rozhodli, že pôjdeme asi až o dva roky. Tento rok nechcem nič súriť, veď začnem iba 12tt a na rok bude babo malinké ☹

mayka
28. jún 2009

chrumi, ten pristup lekarov je otrasny. 😠 Ja som len zvedava co mi povie moj mudr. ked mu o mesiac poviem ze som bola na tom morfo utz sama od seba. V GPN nepotrebuju odporucanie . Ale co moja vec kam supnem peniazky. Som zvedava ake to tam bude. Este som tam nebola.
Inak wau ze 22 tt. 😀

slniecko tiez sme la hutali ci ist alebo nie ale zasa polsedna bez deti neuskodi. 😉 Len sa tej cesty trosku bojim.

chruminka
28. jún 2009

skniecko citim sa dobre az na to ze uz zasa mam dva dni kyselinu 😠 asi sa mi zasa zdvihlo brusko vyssie a tlaci na zaludok....inac nelezim s nohami hore nikto mi nekazal,len sa nemam namahat a mam oddychovat ,ale ja som taky akcny tip takze dost pobehujem po byte aj vonku,ale koli chrbtici si musim casto apson na 15-20 min.lahnut

chruminka
28. jún 2009

mayka ja mam uz fakt dost s tych lekarov ale snazim sa nestresovat sa vsak ak by daco bolo zle tak hadam by nieco robili a deticky kopkaju tak su asi spokojne 😀

mayka
29. jún 2009

Dobre ranko pipinky.

Chrumi mi o tom hovor s tymi lekarmi. Chvaju sa hrozne. A ty co sa chovaju v norme tak chcu prachy. Akokeby my sme zato mohli aka je na SK situacia v zdravotnictve. 😠 Aj tak si myslim ze to lekari najhorsie nemaju iba ak iny personal. A furt budu frflat.

Ja som vcera mala polozenu ruku na bruchu a normalne ma to mrna mrnave koplo do nej. Doteraz som to necitila, iba v bruchu take pohyby a steklenie ale vcera podalo dieta futbalovy vykon . hehe Som sa smiala na tom.

sylvyka
29. jún 2009

dobre ranko
ako sa mame ? mayka takze futbal vravis ? 😀

krakulka
29. jún 2009

Dobre ranko 😉
ahoj slniecko, chruminka, mayka, sylvyka 😀 😀 😀 😀

Mayka, tak myslis, ze to bude chlapcek - fubalista?

Zajtra o takomto case uz budem vediet vysledky z UTZ. Boli s vami vnutri aj vase polovicky? 😉

sylvyka
29. jún 2009

krakul ahoj nie neboli
fu tak drzkam palceky na zajtrajsi utz 😀

mayka
29. jún 2009

baby ja ani len netusim co to tam v tom pupku mam. Ale je to dost aktivne asi po muzovi. 😀
Si uzijem. 😀
Ja som total kludas clovek. Tak som dufala ze to bude po mne ale asi nebude. 😀 Krakulka so mnou este manzel nebol na utz. Ja ho vezmem len na 3D. Tam uz bude pekne vidiet. Ale fotky mu nosim.
Ja idem vo stvrtok na ten velky utz. Aj som rozmyslala ze ho vezmem ale asi nie. Ved v polke augusta chcem ist na ten 3D.
Ale s niektorymi babami chodia aj chlopi. Podla mna to je zbytocne. Aspon zo zaciatku. A je to rychlovka na tych utz.

KRAKULKA sa tesim na vasu prvu fotku. Dufam ze ju sem supnes. 😉

Sylvyka ako sa ti dari. Bozzze ze 22 tt. mne zajtra nabehne 20 tt.
Jupiiiiiiiiiiiiiii polka tehu za nami.

sylvyka
29. jún 2009

a da sa to vydrzat 😉 nestazujem sa vsak len vegetim domka ale po tej amnio som bola taka bolestiva ze som sem ani nechodila len som lehnila a tak ...
ja som objednana na 4d zaciatkom augusta sa tesim a o tyzden mam vysledky z amnio tak sa neviem dockat ale leti to strasne rychlo a tie tyzdne to ani nevravim ...
poradnu mam az 23.7 no neviem ako to vydrzim a vtedy budem pit glukozu som zvedava ako chuti ... musim si ju ist kupit do lekarne dufam ze nezabudbnem 😀

mayka
29. jún 2009

sylvyka aj ja mam poradnu az 23.7. 😉
A aj ti trosku zavidim ze si doma. No ja to tu este vydrzim cez leto. Lebo v lete je aj tak menej prace kedze ma kazdy dovlenky tak bude klud a peniazky idu. 🙂
Ale fakticky sa mi ńechce.
Jana tu glukozu nejdem. My povedal ze netreba u mna. Neviem preco ale co uz. Ze u mna tehu cukrovku nepredpoklada podla doterjasich vysledkov. 😅

luciamk
29. jún 2009

Ahoj Pipinky,

mám takú otázočku... teda dve... išli ste na to predoperačné keď ste si pichali injekcie ? Neovplyvní to výsledky ?... a ešte.... boli ste u obvodného alebo gynekológa?... mne tie predoperačné v poslednej dobe doporučoval gynekológ... 😖

lienocka235
29. jún 2009

prepacte za vsuvku...

vysetrenie na cukrovku je povinne a je zaradene medzi povinnymi vysetreniami v tehotenstve.. ale fakt je taky .. ze lekar ku ktoremu chodis toto vysetrenie nerobi v teme je tu niekto zo senca je kocka co o tom presne pisala.. ze jej to neurobil a nakoniec cukrovku mala .. a prisli na to az tusim ked chodila do nemocky.. alebo tak nejak...
boli tam viacere negativne skusenosti so starostlivostou v tehu.. v tejto ambulancii..

a potom neviem ci si mala inzulinovu rezistenciu resp. PCOS tak v tom rpipade by ti mal prave este viac sledovat to ci sa u teba neprejavi gestacna cukrovka...

ale inak je to vysetrenie ktore sa ma robit kazdej tehotnej.. to bez debaty

krakulka
29. jún 2009

Mayka, jasne, ze dam fotecku do albumu... 😀 😀 😀
My ti zas zavidim, ze v piatok ides na dovolenku. 😀

mayka
29. jún 2009

luciamk, samozrejme ze predopreacne potrebujes. Bez toho tiv opu nespravia lebo to robia pod narkozou. Inak nad gynfivom ti spravia komplet predorpeacne za 20 eur. Je to centrum zdravia a su aj na internete. pozri www.snop.sk Su velmi ochotni a zvyknuti ze tam chodia pacientky z GF.

mayka
29. jún 2009

lienocka nevies ci tu je na konovi nejaka tema na konkretne Mudr Simka zo Senca? Nic take som nenasla iba ak svoju temu co som zalozila ale nikto nereagoval.

zukrik
29. jún 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Krakulka,tešim na fotečku 🙂
Ako sa máte pipinky?
Mayka,super,že dovča 😵 aj ja chcem,ale ja sa necítim,radšej ju odložím o dva roky 😀 😀

mayka
29. jún 2009

ahoj zukrik,
ako sa citis? Vsetko ok? Pupek rastie? 😀

zukrik
29. jún 2009

Ahoj Mayuška
Cítim sa dobre,ale drobci ma tlačia na močák úfff.
Zajtra idem na kontr.poradnu,dúfam,že sú ok.Pupuk mi rastie
mám ho ako balonik,taký väčší hihi. Len sa cítim strašne slabá
a to som akože doma.
A tyčooooooo? Pridaj foto pupku,aby som si mohla porovnať 😉

mayka
29. jún 2009

zukrik akurat dnes som preberala s kamoskou a mi vycitala ze som nejaka divna v poslednej dobe odkedy som tehotna. Taka prispata a bez nalady. 😀
Ale ja sa fuet citim unavene a som fakt az moc kludna a ptom vyzeram ako keby som bola mimo. Ze to uz nie som ja.
Tak ma tesi ze nie asom sama ako mucha padavka. 😀
Pridam fotky. len neviem kam som pichla fotak. 🙂 Zatial mam stale prisratok tak 3-4 kg. Len pupek trci zatial chvalabohu. Az mi to je cudne. Ked pocuvam ze kolko priberaju ostatne. Ale sak nech si dieta berie z tukovych zasob co som pre neho hormadila roky. 😀
Ty mas nejake nove fotky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre