• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

26. mája 2017 
@levisa ahoj prosim ta a na vysledky genetickych testov ste nemuseli cakat? tento tyzden to uz budu dva mesiace, co nam brali krv a stale nic. dakujem
17. máj 2016 o 16:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 Nie ale skoro si uhádla. Som v tescu. Tak pozícia mi ostala. Ale ide to dole vodou.
17. máj 2016 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxena ano, tych 190e je za vsetky - ja som naposledy mala vela embryi, tak polovicu dali zamrazit ako jednodnove a polovicu dali na PK. tie jednodnove vraj lepsie znasaju mrazenie a rozmrazovanie, blastocysty su citlivejsie. ananasovy dzus som pila od OPU az do 7. dna po ET - kazdy den liter dzusu alebo som zjedla cerstvy ananas.
ked pojdes na antolsku kvoli pregnylu, tak ani necakaj a hned klop na dvere ambulancie, ze ti to musia pichnut v konkretnom case. zober si so sebou ten papierik, co si dostala v GF.
drzim palce, nech OPU prebehne v poriadku a nasledny transfer je uspesny.
17. máj 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka222 haha velmi ti drzim palce nech vsetko dobre dopadne a informuj co nove 1.6 idete naco vlastne??
17. máj 2016 o 17:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 To sa dozvieme výsledky z krvi mojej. Robili test na protilátky a hormonálny profil.
A aj mužové výsledky budú pripravené. Som zvedavá čo sa bude diať potom.
17. máj 2016 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxena ahoj, nic sa neboj, je to celkom v pohode. Ulozia vas na izbu, sestricka vam pekne povie co vas caka- bola uplne zlata. Potom pojdes na salu, tam ta uspia a zobudis sa na izbe. Najhorsie pre mna bolo cakanie na embryologicku. Ale vsetci boli strasne zlati, vysvetlia vam co a ako, dohodnete sa co chcete a co nie- embryologicka nam jednotlivo kazdej vysvetlovala co a preco odporuca, fakt bola super. Mala som 8 vajicok, 6 som dala icsi a 2 nechala ivf, 5 sa oplodnilo, isli na PK a vcera boli este 4 v pohode, 1 bolo "bojovnejsie" - blastocysta- tu mi vlozili a zvysok nechali do dneska, ale 2 sa zastavili v deleni, takze 2 este mrazime. Embryoscope mi povedala ze je zbytocny v mojom pripade, takze ten sme nedali. Po opu lez- vtedy som nemala ziadne bolesti. Na druhy den este trochu tlak odspodu, na 3.den som uz bola uplne fit
17. máj 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mkatkam nam tie testy vobec nerobili- neviem podla coho to robia, ze niekomu ano, niekomu nie
17. máj 2016 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievčatá...Čítam tu už dlho vaše starosti...Chcem sa iba trošku pochváliť, keďže doma o tom ešte nikto nevie :slight_smile: ... 2.5. som podstúpila druhý krát IVF a včera som volala za výsledok, ktorý bol pozitívny ... až som si poplakala od šťastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... Snažíme sa o bábo už roky a roky ... až pri druhej operácii cýst, minulý rok som sa dozvedela kde je vlastne problém....mám zdeformované vajíčkovody... takže ono to samo len tak nepôjde...momentálne som neskutočne šťastná, že sa to podarilo po toľkom trápení...Držím vám všetkým palce aby ste prišli do svojho vytúženého cieľa...
17. máj 2016 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@zizu244 gratulujem. taketo spravy sa oplati citat!!!
17. máj 2016 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzsat dakujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak po 12 rokoch bude konečne ako má byť :grinning:
17. máj 2016 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zizu244 gratulujem! Tesi ma citat taketo dobre spravy, aj ked sa nepozname, vsetkym snazilkam drzim palce :wink:
17. máj 2016 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka222 aj ja to uz mam za sebou pak napisem... :slight_smile: drz sa zatial
17. máj 2016 o 20:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levisa dakujeeeeem krásne :wink: :wink:
17. máj 2016 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 oki :slight_smile: Ozvem sa potom
17. máj 2016 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinko1506 ďakujem za všetky tvoje rady.:slight_smile: si veľmi milá. ananás nemali pekný, tak preto som volila džús. zajtra pojdeme s partnerom kupiť tak 10 kusov(lebo verím že aj on bude piť) :D
papierik určite zoberiem. a zaklopem pojdeme tam aj o 20minut skor pre istotu. po pregnyle si si už potom injekcie nepichala?
17. máj 2016 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levisa dakujem ti za rozsiahlu odpoveď:slight_smile: už som pokojnejšia. :slight_smile: čo to znamená že blastocysta? kedy ideš na krv? ja verím , že NÁM aj VÁM to víde!!!!! ja by som to mala ten najkrajší darček k narodeninám.:slight_smile:
17. máj 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@xxxena Blastocysta je štádium embrya, ktoré je vysoko vyvinuté približne na 5.-6. deň po oplodnení a je pripravené uhniezdiť sa v maternici. Embryá v tomto štádiu majú vysokú šancu na uhniezdenie sa v maternici. Do štádia blastocysty sa však dostane asi len jedna tretina embryí. - to som nasla :blush:
17. máj 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levisa ty si super. takže si ani ty nevedela čo to predtym je. Dakujem že si mi to našla a poslala.:slight_smile: tak ale keď tam je vyššia šanca tak to stojí za tu PK. aspon ja si to myslím.. a kedy ideš na kontrolu?
17. máj 2016 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxena nevedela som to ani ja :grinning:, ale potesilo ma to. Na krv idem bud.tyzden vo stvrtok. PK odporucaju vzdy ak je aspon par oplodnenych vajicok. To vsetko embryolog vysvetli a odporuci
17. máj 2016 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levisa ahoj dakujem,moze to byt kvoli veku? Ja mam uz 35,partner 36.
17. máj 2016 o 22:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko prosím vás cca stojí 1 ivf v Gyn five,keď som samoplatca?
Ospravedlňujem sa,ale zajtra tam už ideme a túto tému som našla až teraz a nemám už čas všetko si prečítať.:slight_smile:
17. máj 2016 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levisa a samozrejme gratulujem
17. máj 2016 o 22:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizu244 zo srdca gratulujem a prajem všetko len to najlepšie :slight_smile:
17. máj 2016 o 22:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marbia ahoj pozri si nieco tu,zavisi co vsetko vam budu robit http://www.gyn-fiv.sk/cenniky/cenniky-na-stiahnutie/
17. máj 2016 o 22:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizu244 super spravy,gratulujem!
17. máj 2016 o 22:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mkatkam ďakujem veľmi pekne,už som to trochu študovala,len neviem,ktoré všetky úkony mám do toho zarátať.
17. máj 2016 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marbia tak jeden cyklus ako samoplatca tam maju 1100,plus este ak by vam museli robit icsi alebo ine ukony tam je este cennik na laboratorne techniky..plus bude este, ak vobec nemate ziadne vysetrenia pred ivf ako priechodnost,spermiogrami...Nie som samoplatca, ale uctuju nam to tak ppstupne..ppdla
17. máj 2016 o 23:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marbia ...pisem z mobilu..;)..len som chcela ze sumicky pekne postupne rastu podla toho co nam robia,ked sme tam.
17. máj 2016 o 23:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marbia najlepsie sa tam uz zajtra pytat lekara. Vzdy mi oznamili cenu ukonu popredu hned v ambulancii.bud sestricka alebo lekarka.urcite su tu baby,co vedia lepsie poradit,len som chcela ason na zaciatok...
17. máj 2016 o 23:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria294
@mkatkam
Ďakujem vám veľmi pekne...držím palce nech sa vám splní všetko po čom vase srdiečka túžia :slight_smile: :wink:
17. máj 2016 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok