Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

koka231
7. jún 2016

@baby24 takze vaha nieje problem toho sa neboj 😉

baby24
7. jún 2016

@koka231 treti vklad?? To znamena??

koka231
7. jún 2016

@baby24 no ze to sme mali nase 1 IVF ...z toho
ET bol neuspesny(1vklad) nasledne
1KET (2vklad) neuspesný a
2KET(3vklad) uspesny ...snad sa da v tom vyznat cize treti vklad 1x et a 2xket v tom jednom IVF cykle

stanka2612
7. jún 2016

@koka231 joj,uzivaj si to a papaj vsetko na co mas chut 🙂 ked budes kojit,tak toto vsetko okrem melona nebudes moct 😀 😀 😀 a kila neries,ja som pocas tehu pribrala 21 kil a uz mi dva mesiace po porode zostali len dve,kojenim sa asi fakt chudne...

koka231
7. jún 2016

@stanka2612 tak to mi je jasne ze ked budem kojit ze to nebudem moct ale tak nahradime niecim inym 🙂 ....ooo ja kila neriesim nech s amam hlavne babo dobre ci uz mam o niekolko kil navyse to mi vobec neprekaza momentalne 🙂

baby24
7. jún 2016

@koka231 et a ket je co?? To je zahrnute v tych 800e co je ivf a tie vklady aky Mali odstup??

koka231
7. jún 2016

@baby24 et je Embryotransfer to je vlastne vklad s nemrazenych embrii ....a KET - kryoembryotransfer to je vlastne vklad s rozmrazenymi embriami .....no podla toho co mas zahrnute v tych 800e ...ten KET sa plati zvlast pri kazdom vklade ktory podstupis ......v tych 800e mozes mat zahrnutu predlzenu kultivaciu napichavanie vajicok spermiami mrazenie embryi

baby24
7. jún 2016

@koka231 tak ze teba to vyslo kolko?? No mne Dr.stenova povedala ze umele stoji okolo 800e

janula2003
7. jún 2016

@koka231 za ket sa plati? vsak to by malo byt v ramci ibf ne?

koka231
7. jún 2016

@janula2003 nie ten som si kazdy platila zvlast

janula2003
7. jún 2016

@koka231 jeezis, to je des..a kolko ?

koka231
7. jún 2016

@janula2003 160€ za jeden ket ...ale to je vsetko v cenniku na stranke GF za co si pacient doplaca co mu poistovna nepreplaca

lmt
8. jún 2016

baby čo chodíte do GF Nitra, ked ste mali ísť po každých injekciách na kontrolu tak vám brali len krv či aj sono vám robili, ja len či to stihnem pred prácou ráno. Ak je to len krv tak to by som dala, ale ak aj sono tak tak neviem, nakolko sú tam len 3 dni v týždni, hádam nebudem musieť ísť do Ba kvôli tomu. Dík za odpoved.

janula2003
8. jún 2016

@koka231 dakujem za info, vobec ma nenapadlo,ze by sa to platilo, tak som to ani nehladala..

koka231
8. jún 2016

@janula2003 no plari sa to vsetko ono vlastne poistovna preplaca len samotny zakrok a embryotransfer ostatne uz doplnkujuce si plati kazdy sam

lucka222
8. jún 2016

Ahojte. Mám takú otázočku. Tie ktoré ste boli pred IUI. Ja mám zápal na krčku a idem brať antibiotika o dva dni. A potom ideme na IUI začiatkom júla cca. Mali ste niektorá takýto problém? Ide o to že v práci to je dosť stresujúce pracujem aj často v chlade v strese a manipulujem z tovarom ktorý je aj ťažký. Otázka je či Vás vypísal aj obvodný lekár alebo išli ste na PN aby ste da dali do poriadku? Ďakujem

zuzsat
8. jún 2016

@lucka222 ja by som iui posunula. mala som tak zapal mocovych ciest bola som PN a antibiotika 7dni radsej som sla na iui neskor.ja po vsetkom strese az o 3 mesiace 😀 a na ON ma vypisal obvodny. ak je to gynek.problem tak myslim ze gynek. vypise papier pre obvodneho abybta vypisal na pn. takto to budem mat aspon ja ked zistia ze som tehotna.bavila som sa s gynekologom. on musi dat navrh na pn obvodnemu.

lucka222
9. jún 2016

@zuzsat mesiac po antibiotikách ideme na IUI. Ale najradšej by som počas IUI bola doma v kľude.

zuzsat
9. jún 2016

@lucka222 tak ak ti nevadi zarobok tak chod na pn

anjeliik
9. jún 2016

Prosim vas,nevie tu niekto nachodou kde by som vedela objednat tabletky Proxeed plus. Dakujem za kazdy odpoved.

misela103
10. jún 2016

Ahojte babenky 🙂 idem si k vám po radu.... my ešte stále čakáme na výsledky z genetiky tie by mali byť tak začiatkom júla čiže keď tak rátam stimulácia by mohla byť v auguste. Ide o to, že moja polovička je chorá, dostal antibiotiká môže ich podľa Vás brať?? Keďže pôjdeme na tú stimuláciu a potom odber a tam už bude treba aj jeho pomoc 🙂 vie mi niekto poradiť ďakujem pekne. Pekný zvyšok dňa prajem

janula2003
10. jún 2016

@misela103 vsak to ma antibiotika tyzden ci? do augusta bude mat naboje urcite v pohode :D
tie sa predsa tvoria kazdy den... 😀

mkatkam
10. jún 2016

@misela103 ahoj ja som prave citala,ze obnova spermii 72 dni po antibiotikach...ale tak asi ich musi brat...my mame to iste,partner prave dobral a stimulka asi az september...hm:(

mkatkam
10. jún 2016

@misela103 radsej sa porad s lekarom.lebo podla mna nema vyznam to nahanat ked spermie budu oslabene z atb...

leelloo
10. jún 2016

@misela103 moj muz bral antibiotika pred spermiogramom a povedali mu, ze aspon mesiac po ich dobrati ma ist, aby sa obnovili zasoby 🙂 stimulka tiez nieco trva, takze ked ich zacne brat teraz, tak v auguste uz by to malo byt v pohode 🙂

bubinko1506
10. jún 2016

@misela103 ahoj, myslim, ze mozete ist na stimulku uz v auguste. my sme davali spermie aj mrazit, kym sme cakali na schvalenie ziadosti. kedze mojmu muzovi museli preliecit nejaky zapal v tele, odporucili nam aspon mesiac pockat, kym dame zamrazit dalsiu vzorku.

kristinaon
13. jún 2016

@ria294 ahoj...tak uz to mame za sebou..nedopadli sme nejak moc dobre ja mam nizke amh...a partner trosku lenive spermie pricom pred rokom mal v pohode spermiogram trosku sa to zhorsilo nakupili sme vitaminy...ja idem na hyfosy a este nam odporucila genetiku takze sa ideme objednat...a ze porom sa uvidi ...dufam ze sa dockam toho vytyzeneho babenka odchadzala som odtial nestastna ale uz som sa trosku pozbierala musim to nejak dotiahnut do uspesneho konca a verit ze to sobre dopadne...ty ako? Ako sa mas?

ria294
14. jún 2016

@kristinaon aho, no sme na tom rovnako. Ja tiež nič moc, mám zápal na krčku, tak budem do seba dávať antibiotiká 😠 tiež mám nízke AMH a dr mi odporúčila dheu. Tiež sme nakúpili ďaĺšie vitamíny, priateĺ má tiež trošku spomalené spermie, ale povedali, že to nie je najhoršie. No a ja som objednaná na hyfosy 8.7 a že potom , keď budem brať aj dheu, tak budú nastimulované vaječníky a mohli by sme začať s oplodňovaním. To sme ale dopadli 😉 😉 pekne to budeme prežívať spolu, všetko dobre dopadne 😉

wewika1
14. jún 2016

@bubinko1506 moje obavy boli neopodstatene. pekne reagujem aj na nizske davky gonalu, tak dufam, ze budu aj kvalitne vajicka. mam mierne pcos, tak som sa bala, ci bude stacit a na druhej strane nech to neprezenu s kvantitou na ukor kvality, ale vyzera to ze vsetko ok. na prvej kontrole bolo 8DF a nejake drobne, v piatok mam dalsiu 🙂

misela103
14. jún 2016

Ahojte ďakujeme pekne za informácie... tie antibiotika boli len 3 dnove chvalabohu ho to uz aj prešlo. no v kazdom pripade o tom bude informovat dr. oki tak este staaaale nekonecne cakanie na vysledky z genetiky 😝 uz nejak vydrzime tento tyzden to uz budu 2 mesiace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre