Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miuska49
22. jún 2016

@zuzsat parada, drzim palce a tesim sa na dobre spravy zajtra 😃

zuzsat
22. jún 2016

@miuska49 az piatok po 15tej.... ale vyzera to celkom fajn

zuzsat
22. jún 2016

@janula2003 velmi drzim palce.... u mna to bol prvy tukanec ze nieco je inak... v zibote dom nepotrebovala na wc pocas spanku a teraz som o 23.30 sla spat vycikana a pravidelne o 2-2,30 som musela na wc

baby24
22. jún 2016

Tak babulky moja skusenost s hyfosy v BA v gynfive pani Dr.Stenova velmi prijemna vsetko vysvetlila mierne tlaky v podbrusku ako pri ms ked mi s tou tekutinou napustali vajecniky ale dalo sa to vydrzat stale som myslela na babo ze uz sme o krok blizsie aj sme dnes sme podpisovali ziadost na IVF do poistovne mate niektora skusenost s Unionkou ?? Ako dlho to trva?? Dakujem.... 🙂

xxxena
22. jún 2016

@baby24 ahoj ja mam union a cca do dva a pol tyzdna prišlo rozhodnutie mne domov, a v ten den mi volali aj z gynfiv ze tp je schvalene😉

baby24
22. jún 2016

@xxxena wau super a so stimulaciou ste zacali na kt.den cyklu??

xxxena
22. jún 2016

@baby24 na 2den cyklu som zacala pichať menopur, a na 9den menopur +cetrotide, potom som chodila na krv a ultrazvuky, a na 12den som večer bola na pohotovosti aby mi pichli pregnyl. a na 14den bol odber vajicok,

baby24
22. jún 2016

@xxxena fuu takze celkom rychlo to ide... A injekcie ti kto pichal dost sa,toho bojim.... ☹

xxxena
23. jún 2016

@baby24 ja sa injekcii bojím, takze som poprosila partnera a ten bez váhania súhlasil. Ale tak aj sestricky ked sa s nimi dohodnes tak ti budu pichat.
Mo a ano islo to rychlo ale to záleží ci má žena krátky alebo dlhy protokol. A kolko druhov injekcií potrebuje,

baby24
23. jún 2016

@xxxena aj sa vam podarilo?? Aku mas pracu da sa to pichnut aj v praci??

xxxena
23. jún 2016

@baby24 podla mna sa da. Podla toho ako budes reagovať na injekcie ja som reagovala dobre.nebo mi zle a ani nic podobne.
A ja som z prace odisla, potrebovala aom sa psychicky naladit na cely proces. A bolo to suoer rozhodnutoe.nemame sice penazi na rozdavanie, ale pre mimčo sme rozhodnuty urobit vsetko. A ano podarilo sa nám ☺

baby24
23. jún 2016

@xxxena hned na prvykrat prosim ta kolko ste si davali vlozit vajicok??

xxxena
23. jún 2016

@baby24 ano na prvýkrát. My sme mali len jedno,ktoré sa podarilo oplodnit, takze na vyber sme nemali, ☺

baby24
23. jún 2016

@xxxena fuuu uz chcem to mat za sebou a ked to vlozilo oplodndne vajko isla si aj na pn?? Nam to akurat tak vychadza dovolenka ideme len na chatu na terchovu....

baby24
23. jún 2016

@xxxena este sa chcem opytat ci si mala aj nejaku nadvahu v case ivf??

xxxena
23. jún 2016

@baby24 písala som,ze.som dala v oraci vypoved. Takze ja som od vtedy doma. A nie nemala som vážila cca 53kg ked som isla na IVF

zuzsat
23. jún 2016

@baby24 pardon ze sa miesam. alr ja mam velmi velku nadvahu a nam vyslo tretie iui. takze nemyslim ze vo vahe je az tak velky problem... najvacsi problem je psychika

baby24
23. jún 2016

@xxxena aha ja ze si z prace odisla pred ivf co asi ano ale ja som myslela ci mozem ist na dovolenku.... No nic dakujem za vsetky rady 🙂

xxxena
23. jún 2016

@baby24 odporúčajú sa šetriť najmä prvý den,potom mozesk kľudne fungovat normalne, a dovolenka ti prospeje.☺

baby24
23. jún 2016

@zuzsat dakujem velmi pekne kludne sa mozes miesat je to otvorena tema a som rada ked niekto napise a pomoze a poradi... 🙂

baby24
23. jún 2016

@xxxena ach bojim sa uz nech je potom.... 🙂 dakujem 🙂

xxxena
23. jún 2016

@baby24 viem ze sa to lahko píše, ale nestresuj sa. Ani sa nenazdas a budes mat po tom.

baby24
23. jún 2016

@xxxena dakujem za povzbudenie si fakt super ze si mi takto pomohla je mi lepsie ked viem ako to prebieha 🙂

xxxena
23. jún 2016

@baby24 kľudne sa eate opytaj,ak budem vediet tak pomôžem. Ale nemusi to byt u teba taka ista liecba ako u mna.zalezi od protokolu 😉

baby24
23. jún 2016

@xxxena jasne dakujem ak budem nieco vediet hned napisem bojim sa lebo 4 roky uz je moc a ja uz nevlafzem... ☹

lenockalenka
24. jún 2016

@baby24 ahoj, čítam že si absolvovala hyfosy..mňa to čaká v júli.. Chcela by som sa spýtať, ako ti toto vyšetrenie dopadlo? Či bolo všetko v poriadku - priechodne vajíčkovody? ...lebo mne bolo povedané, že ak by neboli, tak musím ešte absolvovovať laparku 😳

baby24
24. jún 2016

@lenockalenka ja som mala našťastie priechodné oba.... Držím ti palce.... Ak chceš pytaj sa... Kľudne

lenockalenka
24. jún 2016

@baby24 ďakujem veľmi pekne 🙂..IUI vám nebolo doporučené? Idete hneď na IVF?

baby24
24. jún 2016

@lenockalenka nebolo nechápem prečo no asi vedia prečo ja už len chcem mať doma babo a tešiť sa z každej sekundy a

lenockalenka
25. jún 2016

@baby24 držím vám palčeky, nech sa vám to podarí hneď v prvom cykle..veď to - dni utekajú, od jedného vyšetrenia čaká k druhému ..chceme to mať všetky čo najskôr za sebou a najmä - s úspešným výsledkom. Všetko dobré prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre