Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janula2003
12. júl 2016

@miskab ja tam idem sama, naco manzel, ten pojdem az potom k odberu...ja idem hlavne zistit, ci mam ist na nejake vystrenia, alebo len proste pojdeme do druheho kola...podla mna to vyjde tak isto, ci preco myslis, ze nie? vsak lieky budem mat tie iste a potom len vyberiem iny druh oplodnenia, cize to bude este asi drahsie :D

xxxena
12. júl 2016

@bubinko1506 uz na strecniansku len chodim, no ved to ze uz v dvoch lekarnach som bola a nemaju. Tak skusim este nejake po ceste, a ked nebudu mat tak si dam objednať. Lekar mi tam povedal ze si to mam pichat podkozne. Trebars do ramena,stehna,zadku ale ze nie do bruska tak teraz neviem. 😞

miskab
12. júl 2016

@janula2003 no nas to vyslo v roku 2011 okolo 150 eur preto sa pytam ci to neni drahsie teraz, a viem ze ked som vsetky injekcie nevyuzila tak sa dali vratit v centre a vratili mi peniaze ci je to aj teraz tak tam.

miskab
12. júl 2016

@janula2003
@janula2003 nie 150 eur ale 1500 eur

janula2003
12. júl 2016

@miskab nas to teraz vyslo na dve tisicky, aj s jednym KET za 160€...je otazne ake budes mat lieky a ako co si das potom po odbere...cennik maju na stranke..a lieky sa daju vratit do care...mne sa nepytali ci mi zostali a potom ked som bola na konzultacii pred KET tak sa ma pytali ci mam a hovorim, ze mam a ze si ich mam nechat, keby daco a vtedy som podpisovala aj ziadost o dalsie kolo...podla mna sa nic moc asi od roku 2011 nezmenilo, jedine zdrazelo :D

bubinko1506
12. júl 2016

@xxxena aha, mne este v GF povedali, ze do bruska, tak zatial picham tam, ale coskoro prejdeme na ramena, kedze riasu na brusku mi uz muz moc neurobi - uz tam mam kozu dost napnutu.
s tym fraxiparinom je to fakt dost blbe, ze ho nie vzdy v lekarni maju - ja sa chystam vyskusat lekaren pri nemocnici Antolska, ci ho tam nemaju.

miskab
12. júl 2016

@janula2003 no sak to ze zdrazelo :/ idem pozriet cennik kolko by nas cca vyslo

xxxena
12. júl 2016

@bubinko1506 a ty si ho kde predtym zohnala prvykrat? A ty si ho preco pichas? Tiez mas ze 0,3?no.mne to tiez bude pichat partner. Myslis ze to je jedno ze o koľkej ci treba v presny cas? Zabudla som sa na to opytat.

bubinko1506
12. júl 2016

@xxxena mavali ho v tej lekarni Medical, co je pri GF, ale podarilo sa mi ho zohnat aj tu na MK. skus poslat IP tejto kocke - milaja - ona mala Fraxiparine 0,3 - ja potrebujem bohuzial 0,4.
mne ho odporucila hematologicka, kvoli minulorocnemu potratu, takze picham od 1dc stimulacie pred KET az do konca sestonedelia. a urcite ho treba pichat v presny cas - idealne vecer kratko pred spanim, ked uz mas klud. nic sa nestane, ked ho raz za cas pichnes neskor, ale ten stanoveny cas by som sa snazila dodrziavat.

miskab
12. júl 2016

@janula2003 prosim ta ten Embryoscop je na co dobry a AZH ? to nebolo vetdy ked som bola ja na prvom IVF.

janula2003
12. júl 2016

@miskab poslala som ti spravu

xxxena
12. júl 2016

@bubinko1506 dakujem za typ a kontakt.ked nezozeniem tak jej napisem. No cca v presny cas to bude. Mne to bude pichat partner tak sa musim prispôsobiť k jeho casu. Tak cca okolo 16tej mi to bude pichat.
Fuuuu tak ty mas teda riadne tych injekcii za sebou.ale voes ze to je pre dobru vec,☺

bubinko1506
12. júl 2016

@xxxena ten cas si zvol naozaj tak, aby si si bola ista, ze ho budes stale dodrziavat. ako dlho si mas pichat ten fraxiparine? ak ho mas len na par dni, tak by ten cas mohol byt v pohode, ale pokial ti ho dal dlhodobo, tak by som si fakt zvolila cas, pri ktorom mas istotu, ze budete urcite doma.

xxxena
12. júl 2016

@bubinko1506 zatial mi ho dal na mesiac. A potom ,ze sa uvidi.
No o tej 15tej alebo 16tej ame s partnerom vzdy spolu. Ci uz v ten den robi alebo nerobi. Iny cas je taky nevyhovujuci.

bubinko1506
12. júl 2016

@xxxena tak potom je ten cas v pohode. mne to najlepsie vyhovuje vecer o 22ej, kedy sme urcite uz doma a je klud. aj ked parkrat sa stalo, ze sme to pichli neskor, ked sme boli na koncerte alebo na oslave 🙂
ta kocka, co som ti dala na nu kontakt, mala myslim akurat tri balenia, co by ti na mesiac stacilo- ak nezozenies v lekarni, tak jej napis, ci je to este aktualne

sonulienka13
12. júl 2016

Jaaaj babulky rano sme mali dve // a pred chvilkou som si robila len tak test obycajny a nic cim to je??? potrebujem nejake povzbudive slovicka

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 rano je moc koncentrovanejsi. teraz to nemusi byt vidiet ja som si vcera vecer robila len tak z prce ci mi bude vidiet pregnyl na teste a ledva ho bolo vidiet

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly noo ja som dnes 13den po pregnyle.tak ten by mal byt uz strateny.

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 no to hej ale aj hcg teotenske bude teraz vecer nariedene s preto ti mozno test nic neukazal

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly moze byt.rano mam zlty moc.a potom uz taky belsi.bude to asi tym.ze??

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 urcite skus rano znova testnut a budu tam urcite dve // 🙂

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly dakujeem za podporu.aj keby tam neboli verim.a silno!!!!a zelam kazdej aby sa zastastilo!!!

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 daj potom vediet 🙂 kedy ides na krv?

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly idem v piatok na krv.na 9den kazali.lebo 10ty vychadza v sobotu.samozrejmeee.dam 🙂tieto dni sa vlecu strasne pomaly.

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 neboj to zbehne rychlo 🙂 ja sa uz tiez neviem dockat nedele a potom tych 10 dni bude nekonecnych ale tak planujem sa dajak zabavit

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly noo veru to ti aj odporucam 🙂 🙂mne uz hrabka s toho.ja mam prve ivf.tak si vies predstavit 🙂

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly neboj.tiez ti to prejde ako nic.a uvidis.vsetko bude ako ma byt 🙂

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 dufam tiez to je nase prve ivf ale tak snad z tych 17 vajicok sa najdu dve najsikovnejsie :D

sonulienka13
12. júl 2016

@19lilly fuuuha.krasny pocet 🙂mne odobrali 6,oplodnili sa 4.jedno 100%-5dnovu blastu my vkladali.a dve sme dali zamrazit.tak som zvedava 🙂ja si myslim ze aj viac sa u teba najde 🙂

19lilly
12. júl 2016

@sonulienka13 dufajme embryologicka povedala ze mam ratat s 50% stratou tak uvidime. 12 som ich dala napichnut a 5 nechala prirodzene. ale tak este nebolo jasne ci su vsetky zrele.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre