Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskakolacikova
13. júl 2016

Dievcata dnes nam potvrdili ze nam vyslo druhe iui. Pricom mm mal pri to iui horsi spermiogram ako pri prvom🙂 tak nestracajte nadej! Ja som ani nedufala ked som ta volala. Ani sa mi nechcelo rano ist na tu krv. A ono to vyslo🙂

zuzsat
13. júl 2016

@miskakolacikova gratulujeeem 😀 uvidis o 3 tyzdne na ultrazvuku ako ta rozciti bijuce srdiecko

zuzsat
13. júl 2016

@sonulienka13 aha... nechcem byt zla ale mamatest nie je spolahlivy.robi duchov. ten ktory ti ostal je spolahlivejsi a medzi najspolahlivejsie tiez patria testy 2v1 id dr. maxa. no mamatesty ee . takze zajtra ti ukaze ci ano ci nie

sonulienka13
13. júl 2016

@zuzsat noo citala som a aj pocula uz viac nazorov.kazdy hovori inac 🙂 niektore si zase chvalia mammatest.moze a nemusi dobre ukazat.

sonulienka13
13. júl 2016

@zuzsat pozri na stranku IVF 2013 skúsenosti, rady, úspechy.tam som pridala foto testov.sem sa mi to nejako neda ☹ horny je zo vcera a dolny z dnes rana.je to mammatest.

cucica
13. júl 2016

Ahojte, tiež som po IVF v GF, ale asi neúspešnom, viď dnešný ranný test - 2.7. som podstúpila transfer. Vidím tam síce čiaročku, ale je to asi iba tá ryha. Mám na Vás otázku, čo sa ráta do prvého cyklu IVF, celkom tomu nerozumiem. Bolo mi schválené poisťovňou 1. cyklus IVF, stimulovali ma, mám ešte 8 zmrazených embryí. To znamená, že ďalšie transfery, keď mi budú vkladať tie moje zmrazené embryá patria stále pod ten 1. cyklus?

wewika1
13. júl 2016

@cucica ako cyklus sa berie stimulacia a punkcia, mrazaciky su vramci tohto prveho cyklu. Kazdy transfer uz len platis 160€

cucica
13. júl 2016

Ďakujem, to som milo prekvapená🙂

leelloo
13. júl 2016

@cucica to vyzera ako duch, na krv si este nebola? Ja som tiez bola ten istý den v GF, ale žiaľ neúspešne.

clarissa77
13. júl 2016

@sonulienka13 jeej to je peknee..aj ja ta mam rada. A dakujem za 💙 (urcite od teba). Tak zajtra budem cakat na info ✊🏼✊🏼🍀🍀🍀

19lilly
13. júl 2016

@cucica ako ja ti nechcem davat falosne nadeje ale mne sa tam zda duch druhej ciarky a to ja skoro nikdy nevidim

clarissa77
13. júl 2016

@cucica toto je podla mna pozitivny test 👍

cucica
13. júl 2016

Ahojte dievčatá, ďakujem za pozitívne komentáre, ale to som si robila len taký kontrolný, pretože som chcela vysadiť Utrogestan. Ja som dostala totiž menštruáciu už na 6-ty deň od transferu (o 4 dni skôr akoby som reálne mala dostať), tak som išla na krv od jedu skôr - už na 9. deň - tá mi vyšla negatívne. Tak mi prišlo zbytočné užívanie liekov, keď som už aj domenštruovala, za to som robila test - pre istotu. Ale keďže mi tam predsa len vyšla slabulilinká čiarka, tak beriem ten Utrogestan ďalej, zajra idem na kontrolný odber už na 12-ty deň. Tak vám dám vedieť, ale to by bol skutočný zázrak. Ste milé 😉

sonulienka13
14. júl 2016

@clarissa77 aaano zlatusik 🙂 uhadla si 🙂 noo az zajtra idem na krv,test si dnes nerobim.poskodila som ho a uz nemam 🙂 tak vydrzim do zajtra 🙂

zuzsat
14. júl 2016

@sonulienka13 tak drzim palce... u mna do odberu krvi padlo cca 20testov 😀 co som testovala aj viac krat za den

sonulienka13
14. júl 2016

@zuzsat nooo ja to znaam 🙂 len isla som si robit rano test. Ten rapid clear co sa kvapka donho moc.tak ja som nakvapkala pekne,do okienka,ale chytila a nahla som ho omylom.tak moc s okienka sa posunul na testovaciu stranu.tak som ho vyhodila.

evelka81
14. júl 2016

Ahojte zostal vam gonal niekto priamo z Tn alebo Ba?

miskab
14. júl 2016

@sonulienka13 Ahoj este sa chcem spytat na prvu konzultaciu ma prist aj manzel? robia hned spermiogram? prepac ze ta stale otravujem otazkami 😅

sonulienka13
14. júl 2016

@miskab ahooj.noo na prvu musel aj manzel.lebo doktor sa chcel aj snim rozpravat.ale manzel b ol dokopy 2 krat vnutri. Viac uz nemusel 🙂a ano.my sme hned ako prve na prvej navsteve davali spermiogram.ale ten stoji len 15e 🙂

miskab
14. júl 2016

@sonulienka13 dakujem 🙂 si zlata , a drziiim ty mooooc palce aby si bola tehu a vsetky babenky co su tu aby to vyslo , lebo tato cesta k babatku nie je lahka , ale co neurobime pre babatenka 🙂

misela103
14. júl 2016

Ahojte. Včera mi to už nedalo tak som volala do GynFiv-u že teda čo je stou genetikou našou a nejak som aj tušila že u nas to bude trvať tie 3 mes. a cosi aj viac. Tak vcera som sa dozvedela, že Dr. je na dovolenke a až v pondelok bude ale že vysledky by uz mali byt, že len oni snimi este nedisponuju... taakže 18.apríla sme boli v pondelok je 18.júla to su 3 mes. a že oni zavolaju. Tak snad v pondelok sa už dockame :-P

leelloo
14. júl 2016

@misela103 normalne to trva 2,5 mesiaca, takze to nie je az take hrozne, aj ked chapem, ze sa nemozes dockat 🙂 aspon to nepredlzuju 😉

hateria
14. júl 2016

@misela103 ta cela genetika je jedno velke svinstvo a odrb. Nam lekarka povedala, ze urcite do 8-9 tyzdnov to na 100% bude ale ze ked to chceme do 4-5 tyzdnov, tak nam jeden den povedala,ze musime doplatit 180e a potom na druhy den volala, ze viete je s tym vela roboty a robi to vysokoskolak jeden a nema cas a nestiha,takze suma je 360e 🙂 podotykam okrem toho co preplaca poistovna 🙂 samozrejme som isla na IVf aj bez vysledkov a skusila som tesne pred vkladom po 7.tyzdnoch zavolat ci nahodou nieco uz nemaju, tak lekarka,ze keby nieco nasli,tak by mi uz volali a ze kludne mozem ist na vklad, ze ona sa za celu svoju karieru nestretla s tym,zeby bol nejaky problem. ked som sa jej spytala,ze potom naco sa vobec robia tie testy, aky to ma vyznam a este mala tu drzost pytat dalsich 360e, tak iba koktala,ze nech idem len na vklad a ze ona mi najneskor na druhy den na obed bude volat kvoli vysledkom ale ze mozem byt kludna,ze isto je to dobre...no preslo dalsich 5 tyzdnov ci kolko od toho telefonatu, uz som aj tehotna a dotycna pani doktorka sa doteraz neozvala 🙂 cize dokopy cakame uz tiez 3 mesiace 🙂

hateria
14. júl 2016

@leelloo tak normalne to nie je, preco potom lekarka tvrdila,ze urcite to budeme mat do 8 max 9 tyzdnov. Este som sa jje naschval pytala,ze ci to urcite bude dovtedy lebo sme zvazovali aj doplatit peniazky len aby to bolo rychlejsie a niekolkokrat ma presviedcala,ze ano, na 100% 😀

leelloo
14. júl 2016

@hateria fuuuuha, to vazne??? Tak to je pekny odrb, len aby vymamili prachy id poisťovne a niekedy aj od ludi za "rýchlejšie" vysledky. Nam nic take doktorka nevravela, len ze zo trva max 3 mesiace a poslala nas tam, kvoli tomu, ze mam malo vajíčok a ze mozno z toho zistia nieco viac. Samozrejme, ze nic nezistili, ale museli sme cakat na vysledky, az potom sme mohli zacat riesit stimulku. Žiaľ u mna prvy ET nevyšiel, ale tebe gratulujem 🙂 no ale každopádne biznis je biznis 🙂

janinuska
14. júl 2016

Dievčata, chcem sa opytat, tie ktore ste boli na reprodukčnej imunologii a zistili vam zvyšene CRP, može byt zvyšene CRP pričinou neúspešných IUI a IVF? Na imunologii mi povedali, že dokial nebudem mat CRP v norme, tak ma nijako nemožu liečit. Vraj zvyšene CRP zvyšuje cytokiny, ktore možu byt embryotoxicke. Mate s tymto niektora skusenost. Dakujem za každu odpoved.

misela103
15. júl 2016

@leelloo Ved toto, že zrovna ja musim cakat cele 3 mes. 😝

misela103
15. júl 2016

@hateria K babatku ti blahozelam.... no mne sa nic taketo nestalo... ziadne peniaze nepytali a hned ma upozornili ze to bude trvat tie 3 mes. Dr. na genetiku bola velmi mila... robili nam genetiku pretoze po stimulke som mala 5 dobrych folikul vhodných na oplodnenie ale len 3 sa oplodnili jedno mi vlozili tie dalsie 2 sa prestali delit. A nakoniec ani to jedno nebolo 100% tak si chcu byt isty ci tam nieje nejaky problem. To ktora dr. ti takto povedala?

vladka77
17. júl 2016

ahojte kočky, chodíde niekto do Gyn fiv v NR?

xxxena
17. júl 2016

@bubinko1506 ahoj, ten kontakt na tu babu som nevyuzila. Objednala som si tu u nas.prislo.mi kedno balenie, a buduci tyzden by mali dalsie.
Ako sa inak máš máš? Kedy ides k lekarovi najblizsie? Ja v piatok 22.7.aj na krv a sono.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre