Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie28
1. júl 2009

tak drzim palceky nech len pekne rastie a silnie ten vas maly cloviecik 🙂 🙂 🙂 to uz je velkyyy 😀 a uz mozno budete vidiet co to je? no to je jasne ze deticky su krasne po maminke ved sme my zeny krasavice vsetky 😀 😀 😀

mayka
1. júl 2009

no ja dufam ze sa ukaze lebo sme straaaasne zvedavy s manzelom. Ked sa neukaze tak ma nahneva a dostane domace vezenie.

leonie28
1. júl 2009

tak drzim palce mayka ja uz musim ist zatial pa pa 🙂

slniecko01
1. júl 2009

dobré ránko po druhý raz, tá gebeňa ma strašne bolela musela som si ísť ľahnúť. Ale naratala som že budem spať 2 hodiny. Aj tak čakam kedy ma to zase drapne . Musím ísť niečo rýchle spraviť. Už by som aj jedla

Leonie aj ja ti posielam virusiky, dufam že ti pomôžu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slniecko01
1. júl 2009

Leonie ideš na IVF prvý raz ? Takže teraz začneš mať pichandu s injekciami 😀 a potom s utrošom 🙂 . Musíš tomu len veriť. Ja som verila že nám to vyjde na prvý raz a vyšlo.

mayka
1. júl 2009

slniecko, mne sa zda ze leonie ide na KET.

krakulka
1. júl 2009

ahojte pipinky, aj ste si kupovali nejaku knizku o tehu? 🙂 ja prave nieco hladam na nete, ale je toho strasne vela. doporucili by ste mi nieco?

mayka
1. júl 2009

ahoj krakul, ja som si kupila taku malu knizku kde sa pise o kazdom tt nieco. A od kamosky mam pozicane dve velke ale akosi som do nich moc nekukla. Ale kupila som si aj knizku chutnucka mamina. Su tam recepty ale aj rozne citanie o tehotnestve a tak. Celkom zaujimave.
Vela si precitas aj na nete. Tie velke knizky sa mi zdaju byt dost drahe. Ale askus poziret na www.gorila.sk maju dobre ceny a za nakup za 20 eur mas dovoz zdarma. Ja si vzdy objednavam odtial a ovela lacnejsie nez v obchode.
Alebo skus pozriet v kamennoim obchode a co sa ti apaci tak objednaj cez gorilu. 😉 Fakt sa da dost usetrit.

krakulka
1. júl 2009

dakujem za radu mayka. Ja vacsinou kupujem knihy len cez net. Snad si z tolkej ponuky nieco vyberiem. 🙂
Na zajtra drzim paste, nech je svetko tak ako ma byt. Aj nam napises, ako bolo? Uz si pobalena na dovolenku?

mayka
1. júl 2009

zajtra vas budem informovat o vahe, mierach a pohlavi. 😀
PObalena nie som .Najprv musim pozavarat marhule a porobit marhulkovy dzem. Uf neviem ako to sdtihnem ale zajtra budem doma. Som si vzala celodenneho lekara a az o 13,00 hod idme na utz. tak verim ze aspon nieco stihnem porobit. Dnes mam velke pranie. Dufam ze nebude zasa prsat. 😠

Ja objednavam knihy , dvd a cd len cez gorilu. maju dobre zlavy. Ked idem do Panta rei tak ma chyta infarkt ako to s tymi cenami prehanaju.

leonie28
1. júl 2009

ahojte pipinky 😀
slniecko dakujem a chytaaaaaaaaaaaaaam verim ze mi pomozu tehu virusiky 🙂 😉
ja bohuzial idem uz na 3IVF ☹ tak viem co ma caka ale celkom sa teraz na to tesim lebo ani pri jednom som tak velmi neverila ako teraz neviem preco 😉 prvy krat som sa velmi bala a bola som skor skepticka ze preco by to malo prave teraz vyjst ked sa to predtym za 7r.nepodarilo 😖 a pri druhom som bola dopredu presvedcena ze to nevyjde neviem preco a to som inak veeelka optimistka 😀 😀 😀 a teraz mam od zaciatku celkom iny pocit som taka pokojna vyrovnana so vsetkym bud to vyjde 🙂 alebo nevyjde 😢 😢 ina moznost nie je ale neviem preco veriiiiiiiiiiiiiiim 🙂

andriss23
1. júl 2009

Ahojte pipinky-tehulky-snažilky. tak sa po dlhšej dobe znova hlásim. možno si ešte niektoré pamätáte na mňa,
bola som tu v marci,po ďalšom neúspechu,dala som si pauzu a v auguste ideme na to. Ale "sledujem" vás
pravidelne. 😀 Gratulujem všetkým úspešným tehulkám a držím palce snažilkám. 😉
Mám ešte 9 zmrzláčikov,tak dúfam,že to vyjde

slniecko01
2. júl 2009

Ahojte pipinky, dnes som tu prvá ? Mayka ty už máš asi cestovnú horúčku, alebo sa teším že uvidíš mimi že ? 😀 😀 😀
Idem na prechádzku a ešte rýchle do studenej sprchy 😵

callex
2. júl 2009

Ahojte kocky...tiez som tu dlhsie nebola tak si vravim ze nakuknem.
dnes mi v apolle povedali ze 29.6. schvalili moju ziadost...tak uz len pockat kedy sa mi ozvu z GF.tak som zvedava ze kedy to bude.
neviete maju tam dovolenky alebo funguju normalne?

knihy: ja kupujem cez martinus.sk....tiez maju dobre akcie,kazdy mesica nieco zlacnia a podobne.uz len keby som mala cas to citat co som si pokupila.

slniecko01
2. júl 2009

Callex mohla by si nás aj trochu schladiť a je super, že ti to schválili

callex
2. júl 2009

tak babulky pripravte sa na zavan studeneho vzduch:
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....staci? 🙂

och
2. júl 2009

ahoj callex

ja lenze mne z GF nevolali ze to mam schvalene, bo mne prislo schvalenie domov takze som do GF volala ja a objednala sa, takze ak to chces urychlit ber papiere z apolla a hybaj do GF alebo volaj, ze mas papiere v ruke 😉 drzim moc moc palce

chruminka
2. júl 2009

ahojte pipinky,neviete kde je mayka....dnes mala tusim velky UTZ okolo 13:00 a este sa neozvala 😨

sylvyka
2. júl 2009

ahojko aj ja cakam na mayku 😉 ma napadlo ze ma utz mozno bolo vela ludi tak mayka napis cakame 😅

zukrik
2. júl 2009

Ahojte 😀 😀
Mayka sa asi balí na dovču 🙂
Určite nám napíše ako dopadla.
Callex,no to je super,že ti schválili žiadosť,teším sa s tebou 😉

callex
2. júl 2009

ziadost mam schvalenu ale este nemam nic v ruke.doktorka povedala ze 29.6. to davala do podatelne.tak uz len cakat na postu a ked to pride tak im volam.
taka som bola vytesena ze som si aj celkom rada prelistovala quelle katalog s babetkovskymi vecami a iiikala a ochkala kolko krasnych veci je a ze raz ich budem kupovat aj ja.celkom fajn myslienka.

krakulka
2. júl 2009

Ahojte pipinky, tak Mayka slubila, ze sa ozve, asi nestiha.... Budeme musiet pockat, snad to bude este dnes, lebo zajtra odchadza.
Callex, ak si dobre pamatam, ty mas ZP Apollo, oni maju trocha iny system. Budu ti volat z GF, ze mas ziadost schvalenu, par dni pockaj, oni ti urcite zavolaju a mozes sa objednat na konzul. k dr. On ti vsetko vysvetli a dohodnete sa, kedy do toho pojdete.

mayka
2. júl 2009

Ahojte dievcata, fakt nestiham. Bola som este na nakupoch a teraz balim kufre. 😀 Nohy ma tááák strasne bolia ze az. Som sa dnes nachodila ako blazon.
No a to najdolezitejsie kedze cakate na spravy. Sme zdravucky, vazime 300 g, trosku sme mali problem skontrolovat babo lebo furt sa vrtelo a mam menej plodovej vody tak nebolo vsetko az tak zretelne vidiet ale vraj budeme mat na 99 percent Terezku. 😀 Jupiiiiiiiiiiiii
No sice ja som tam ziadnu ciarku medzi nohami nevidela ale ani pipik netrcal. Tak som bezala kupit mojmu muzovi ruzove papucky pre novorodeniatko. 😀
No a co mate nove vy?

Callex takze ides na to? Teraz maju asi v GF letny rezim tak daj vediet na kedy ti naplanuju stimulku.

krakulka
2. júl 2009

no super Mayka, tak Terezka, krasne meno, gratulujem. A na dovolenke pekne oddychuj a pozdravuj more... 😀

mayka
2. júl 2009

krakulka ty si este tu? 😀 Dakujem velmi pekne. 🙂 Taka som stastna ako blska. Len ci z bby este o mesiac nebude chlapec. Som zvedava ci mi to moj mudr potvrdi. Co nevidim na vlastne oci tak tomu neverim. 😀

mayka
3. júl 2009

Dobre ranko pipinky 🙂 Dnes asom posledny den v praci a potom tyzden vegetit budem huraaa

slniecko01
3. júl 2009

Dobré ránko aj ja prajem 😀

Mayka a čo si neostala aj dnes doma ?

mayka
3. júl 2009

ahoj slniecko,
musim asi nieco podokoncovat v praci a mam malo dovolenky tak ju setrim. ☹ Ale by mi to horzne bodlo. Do kelu.

chruminka
3. júl 2009

mayka gratulujeme k terezke 🙂
uzi si dovolenku a oddychni si a hlavne dnes moc uz nepracuj!!!

mayka
3. júl 2009

chrumi dakujem. 🙂 No a s tou pracou dens to uz musim vydrzat ale nejako to prezijeme. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre