• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. októbra 2017 
@19lilly presne..fotka ta prezradila
19. júl 2016 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly no super...to mate dost....uz len nech to vyjde na prvy krat ...ano ja mam 7 rocneho nezbednika:blush:
19. júl 2016 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagaz tak dufam ze to vynde ked sa darilo aj tym ostatnym :slight_smile: aj ste chceli si dat dve? taktiez drzim silno paste nech vam to vynde :slight_smile:
19. júl 2016 o 21:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 co ja viem, podla vsetkuch je fajcenie zle, ale neviem ci to.moze uskodit nejako..neplanujes prestat ked budes tehotna? nebude tobpotom este tazsie? aj ked pozn baby co fajcili pocas tehotenstva, proste to nedali a maju krasne zdrave deticky
19. júl 2016 o 21:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly ano chcela som dve....mne uz taha na 40 tak som sa rozhodla a aj embriolog mi to odporucil. A ked by nic tak skusime ten jeden KET a potom uz nic....my sme vdacny aj za toho jedneho co mame.
19. júl 2016 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, prosim, nasmerujte ma. Minuly tyzden mi schvalili ziadost a buduci mam termin u lekara. Ide to byt nasa prva skusenost. Co bude nasledovat teraz? Od ktoreho dna mens.cyklu ma zacnu stimulovat? Zacnu ma stimulovat uz od buduceho tyzdna alebo co ma teraz nasledovat?
19. júl 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagaz tak super potom :slight_smile: mna sa snazili aj nedelu odhovorit ze len jedno ale nedala som sa tak mam dve :slight_smile: nebudete potrebovat mrazacika urcite to vyda na prvy sup ako pred par rokmi ;)
19. júl 2016 o 21:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@narciska3 ahoj no ono zavisi od typu protokolu ked mas dlyh protokol stimulujes od 20 DC ak mas kratky protokol tak stimulujes od 2DC... ako rychlo to pojde zavisi od cyklu tvojho v ktorej si faze a aky protokol ti navrhnu
19. júl 2016 o 21:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly tak ja som aj tak nastavena ze nas krpec bude mat brata...ved si o to poziadal:joy:sestra neprichadza do uvahy:grinning: drzim palce aj Vam nech sa to podari :thumbsup:
19. júl 2016 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@narciska3 zalezi ci mas krátky alebo dlhy protokol, ak krátky, tak sa zacina stimulovať od 2 dna cyklu, ak dlhy, tak sa zacina este pred menštruáciou, ale to by ti tam mali vsetko vysvetlit
19. júl 2016 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagaz dakujeme :slight_smile: mozno bude mat brata aj sestru nikdy nevies :slight_smile:
19. júl 2016 o 21:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@19lilly :joy::joy::joy:tak toto ma nenapadlo
19. júl 2016 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To mi z coho nastavia alebo cim je to dane, ze kratky alebo dlhy protokol?
19. júl 2016 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@narciska3 to je tazko povedat ja som mala dlhy protokol ale nepytala som sa preco... pri dlhom su zevraj kvalitnejsie vajicka
19. júl 2016 o 21:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagaz mna ked odhovarali od dvoch embryjok tak nas strasili ze mozu byt aj stvoricky :D to by bolo :slight_smile:
19. júl 2016 o 21:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aha. Robili mi hormon.profil a vysledky z ostatnych vysetreni som si uz (za ten cas, co mame za sebou neusp.tehotenstva) k nim priniesla sama. No a teda, podla toho ci mi daju kratky alebo dlhy, budem brat potom lieky a nasledne uz mozu zobrat vajicka?
19. júl 2016 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@narciska3 ano budes mat presne podla protokolu rozpisane ake lieky kedy a potom po stimulacii podla toho ako budes reagovať pojdes na odber vajicok
19. júl 2016 o 21:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly Dakujrm. Prosim a to uz mi daju buduci tyzden? To uz mi teda vsetko nastavia? Aj sa tesim aj obavam..
19. júl 2016 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dena22 pravda je , že sa človek nemôže sústrediť len na tú jednu vec....aj keď to nie je také ĺahké, keď ide o túžbu mať dieťa.....situácie, ktoré sa v živote deju sa dejú pre niečo, lebo všetko má svoje dôvody, aj keď nie vždy to pochopíme hneď. A máš pravdu , že psychika je veĺmi dôležitá , treba myslieť pozitívne, robiť veci, ktoré nás bavia , aby sme sa vnútorne pripravili na deň , kedy budeme ďakovať zato, že sme to zvládli do vytúženého cieľa :slight_smile: v to čo človek verí, to sa mu aj splní, lebo sám si to naozaj privolá :wink:
19. júl 2016 o 22:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@narciska3 nemas zaco :slight_smile: hej hej protokol by ti mali dat na dalsej konzultacii a nicoho sa neboj ubehne to ako voda a ani sa nenazdas a budes cakat na vyslefok ci to vyslo alebo nie
19. júl 2016 o 22:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly Dakujem. Ty tiez chodis do Gyn-Fiv? Ja patrim k doc. Haburlakovi.
19. júl 2016 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@narciska3 ano ale ja chodim k doktorke Behunovej
19. júl 2016 o 22:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly fuu myslíš že az takto...?? Jako cigarety som obmedzila ale fajcit urcite nie prrstat mam stresujucu pracu... :frowning2:
19. júl 2016 o 22:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2003 v tehotenstve prestan urcite budem mat dovod preco ale teraz Som to le n obmedzila ::( dufam ze mi to neuskodi :frowning2:
19. júl 2016 o 22:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby24 no ono ked beres len antikoncepciu co sú ovela nizsie davky hormonov ako pri stimulacii moc neodporucaju fajcit práve kvoli riziku trombozy pripadne mrtvice
20. júl 2016 o 06:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly mozu....aj stvoricky:blush:to by bola zabava:blush:
20. júl 2016 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagaz no manžel trochu zbledol pri tej predstave :D ale to je mala pravdepodobnost budem rada ak sa zadaria dve :slight_smile: a dakujem za srdiecko
20. júl 2016 o 06:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly prosim:blush:no my mame nabeh na dvojicky. Manzel je z dvojiciek svokra tiez:blush: tak to by bola sranda velka....my niesme nachystane na dvojicky...uz s izbou by bol problem. Volna je iba jedna:joy:
20. júl 2016 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly kedy mas ist na odber? Ja 27.
20. júl 2016 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@19lilly fuuuha to ti povedal lekar?? Mna na take nieco neupozornili :frowning2:
20. júl 2016 o 08:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok