Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dagaz
19. júl 2016

@19lilly presne..fotka ta prezradila

dagaz
19. júl 2016

@19lilly no super...to mate dost....uz len nech to vyjde na prvy krat ...ano ja mam 7 rocneho nezbednika😊

19lilly
19. júl 2016

@dagaz tak dufam ze to vynde ked sa darilo aj tym ostatnym 🙂 aj ste chceli si dat dve? taktiez drzim silno paste nech vam to vynde 🙂

janula2003
19. júl 2016

@baby24 co ja viem, podla vsetkuch je fajcenie zle, ale neviem ci to.moze uskodit nejako..neplanujes prestat ked budes tehotna? nebude tobpotom este tazsie? aj ked pozn baby co fajcili pocas tehotenstva, proste to nedali a maju krasne zdrave deticky

dagaz
19. júl 2016

@19lilly ano chcela som dve....mne uz taha na 40 tak som sa rozhodla a aj embriolog mi to odporucil. A ked by nic tak skusime ten jeden KET a potom uz nic....my sme vdacny aj za toho jedneho co mame.

narciska3
19. júl 2016

Dievcata, prosim, nasmerujte ma. Minuly tyzden mi schvalili ziadost a buduci mam termin u lekara. Ide to byt nasa prva skusenost. Co bude nasledovat teraz? Od ktoreho dna mens.cyklu ma zacnu stimulovat? Zacnu ma stimulovat uz od buduceho tyzdna alebo co ma teraz nasledovat?

19lilly
19. júl 2016

@dagaz tak super potom 🙂 mna sa snazili aj nedelu odhovorit ze len jedno ale nedala som sa tak mam dve 🙂 nebudete potrebovat mrazacika urcite to vyda na prvy sup ako pred par rokmi ;)

19lilly
19. júl 2016

@narciska3 ahoj no ono zavisi od typu protokolu ked mas dlyh protokol stimulujes od 20 DC ak mas kratky protokol tak stimulujes od 2DC... ako rychlo to pojde zavisi od cyklu tvojho v ktorej si faze a aky protokol ti navrhnu

dagaz
19. júl 2016

@19lilly tak ja som aj tak nastavena ze nas krpec bude mat brata...ved si o to poziadal😂sestra neprichadza do uvahy😀 drzim palce aj Vam nech sa to podari 👍

leelloo
19. júl 2016

@narciska3 zalezi ci mas krátky alebo dlhy protokol, ak krátky, tak sa zacina stimulovať od 2 dna cyklu, ak dlhy, tak sa zacina este pred menštruáciou, ale to by ti tam mali vsetko vysvetlit

19lilly
19. júl 2016

@dagaz dakujeme 🙂 mozno bude mat brata aj sestru nikdy nevies 🙂

dagaz
19. júl 2016

@19lilly 😂😂😂tak toto ma nenapadlo

narciska3
19. júl 2016

To mi z coho nastavia alebo cim je to dane, ze kratky alebo dlhy protokol?

19lilly
19. júl 2016

@narciska3 to je tazko povedat ja som mala dlhy protokol ale nepytala som sa preco... pri dlhom su zevraj kvalitnejsie vajicka

19lilly
19. júl 2016

@dagaz mna ked odhovarali od dvoch embryjok tak nas strasili ze mozu byt aj stvoricky :D to by bolo 🙂

narciska3
19. júl 2016

Aha. Robili mi hormon.profil a vysledky z ostatnych vysetreni som si uz (za ten cas, co mame za sebou neusp.tehotenstva) k nim priniesla sama. No a teda, podla toho ci mi daju kratky alebo dlhy, budem brat potom lieky a nasledne uz mozu zobrat vajicka?

19lilly
19. júl 2016

@narciska3 ano budes mat presne podla protokolu rozpisane ake lieky kedy a potom po stimulacii podla toho ako budes reagovať pojdes na odber vajicok

narciska3
19. júl 2016

@19lilly Dakujrm. Prosim a to uz mi daju buduci tyzden? To uz mi teda vsetko nastavia? Aj sa tesim aj obavam..

ria294
19. júl 2016

@dena22 pravda je , že sa človek nemôže sústrediť len na tú jednu vec....aj keď to nie je také ĺahké, keď ide o túžbu mať dieťa.....situácie, ktoré sa v živote deju sa dejú pre niečo, lebo všetko má svoje dôvody, aj keď nie vždy to pochopíme hneď. A máš pravdu , že psychika je veĺmi dôležitá , treba myslieť pozitívne, robiť veci, ktoré nás bavia , aby sme sa vnútorne pripravili na deň , kedy budeme ďakovať zato, že sme to zvládli do vytúženého cieľa 🙂 v to čo človek verí, to sa mu aj splní, lebo sám si to naozaj privolá 😉

19lilly
19. júl 2016

@narciska3 nemas zaco 🙂 hej hej protokol by ti mali dat na dalsej konzultacii a nicoho sa neboj ubehne to ako voda a ani sa nenazdas a budes cakat na vyslefok ci to vyslo alebo nie

narciska3
19. júl 2016

@19lilly Dakujem. Ty tiez chodis do Gyn-Fiv? Ja patrim k doc. Haburlakovi.

19lilly
19. júl 2016

@narciska3 ano ale ja chodim k doktorke Behunovej

baby24
19. júl 2016

@19lilly fuu myslíš že az takto...?? Jako cigarety som obmedzila ale fajcit urcite nie prrstat mam stresujucu pracu... ☹

baby24
19. júl 2016

@janula2003 v tehotenstve prestan urcite budem mat dovod preco ale teraz Som to le n obmedzila ::( dufam ze mi to neuskodi ☹

19lilly
20. júl 2016

@baby24 no ono ked beres len antikoncepciu co sú ovela nizsie davky hormonov ako pri stimulacii moc neodporucaju fajcit práve kvoli riziku trombozy pripadne mrtvice

dagaz
20. júl 2016

@19lilly mozu....aj stvoricky😊to by bola zabava😊

19lilly
20. júl 2016

@dagaz no manžel trochu zbledol pri tej predstave :D ale to je mala pravdepodobnost budem rada ak sa zadaria dve 🙂 a dakujem za srdiecko

dagaz
20. júl 2016

@19lilly prosim😊no my mame nabeh na dvojicky. Manzel je z dvojiciek svokra tiez😊 tak to by bola sranda velka....my niesme nachystane na dvojicky...uz s izbou by bol problem. Volna je iba jedna😂

dagaz
20. júl 2016

@19lilly kedy mas ist na odber? Ja 27.

baby24
20. júl 2016

@19lilly fuuuha to ti povedal lekar?? Mna na take nieco neupozornili ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre