Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mom311
21. júl 2016

@baby24 pozri,ak mas podozrenie,ze mozes byt tehotna a plus si vyssie pisala,ze spinis,takja by som urcite zajtra rano na 100% isla na kontrolu. Ak nahodou si tehotna (co by bolo super),tak by si si nemala pichat hormony. Radsej chod a povedz,ze si uz 11 dni pichas,ze mas spinenie a na teste si mala ducha.

baby24
21. júl 2016

@mom311 spinenie som mala iba pri jednom utreti rano idem tam is neviem ci tam je duch uz mi sibka I ok zajtra tam idem. .

mom311
21. júl 2016

@baby24 pre vlastnú pohodu a pokoj tam chod,lebo táto nervozita tiež nie je pre telo a vajíčka dobrá. A vôbec sa necít previnilo zajtra. Vsetky sme tam takto chodili,že pre istotu. Ja som tiež bezala hneď na druhý den ako som dostala ms a odporúča sa až na nejaký 3-4 den. Takze oni s tým rátajú,že ženy to intenzívne prežívajú a chcú riešiť všetko hneď,lebo uz včera bolo neskoro. 🙂 je to citlivá téma,takze sa to prežíva intenzívne.

zuzsat
21. júl 2016

@baby24 len tabletkami clostylbegit od 5dc po 9dc a potom pregnyl

baby24
21. júl 2016

@zuzsat zajtra pjdem do ba uvidim co povedia ďakujem zatial

baby24
21. júl 2016

@mom311 prosim ta vies mi este povedat kolko sa doplaca za lieky diphereline?? Teda ampulky to boli

mom311
21. júl 2016

@baby24 prepac to ti neviem povedať,lebo som ich nedokupovala. Vystacila som si s tými,čo som mala. Ale dá sa dokúpiť aj v gynfive,lebo tam baby vrátia,keď im ostanú. Alebo skús tuto na konikovi. Viem,že tu bola téma,kde ponúkali dievčatá,čo im zvýšilo. Bolo to výhodné pre obe strany,lebo im sa vrátili nejaké peniazky a teba by to nestalo až toľko. Ale opýtaj sa na to zajtra na kontrole,že čo ak sa ti minie,či ti vedia zabezpečiť ešte a za kolko.

19lilly
21. júl 2016

@baby24 tam je maly doplatok okolo 1,50

baby24
21. júl 2016

@mom311 dakujem si poklad

baby24
21. júl 2016

@19lilly to akoze fakt?? Super dakujem 🙂

baby24
22. júl 2016

Tak ms dosla 🙂 tak ze v pondelok huraaa k doktorovi 🙂

19lilly
22. júl 2016

@baby24 nemas zac 🙂 keby daco ja mam doma este 9 ampuliek

janula2003
22. júl 2016

@baby24 mne dali jedno balenie zadarmika v GF, lebo v lekarni by si platila cenu sumu, od poistovne mas schvalene len tolko kolko ti dali na zaciatku..

xxxena
22. júl 2016

@bubinko1506 ahoj,tak dnes nam este nerobili nt screning, ideme na neho az 3.8.to je tusim den po tebe. Zabudla som vypytat fotku. Ale vieme ze mame 3,93cm,sme v 10+6tt.a Predpokladany TP mame zatial na 11.2. Srdiečko bilo ako zvon.
A ty ako uz si uzivate chatu? ☺

baby24
22. júl 2016

@19lilly predpisali mi zas diphereline jaze to sa berre Len 10 dni ako mi povedali...☹

baby24
22. júl 2016

@janula2003 platila som 8 eur za dve balenia a plus injekcie a striekacky 🙂

19lilly
22. júl 2016

@baby24 ja som diphereline brala pocas celej stimulky

janula2003
22. júl 2016

@baby24 zaujimave, mne to fakt dala do ruky a isla som, za gonal som potom doplacala 77€

bubinko1506
22. júl 2016

@xxxena jj, ides den po mne. to uz su teda pekne cisla, 3,9cm. zatial si este neuzivame - dnes som este "pracovala" a teraz balime. predpokladam, ze tak o hodinku by sme mohli vyrazit a moze zacat dovolenka 🙂

xxxena
22. júl 2016

@bubinko1506 tak si to teda riadne uzite.huraaa konecne ziadne schody ☺
Ano pekne čísla. Inak napadlo ma,niektore baby tu pisu, ze dostali na poradni od gynekologov nejake testovacie ci ake balicky. Aj ten nas take nieco dava? Prajem este raz,a vypni od vsetkeho. Zachvilku si uz neoddychnes az tak ked pridu dvojičky ☺

mom311
22. júl 2016

@baby24 diphereline sa berie pocas celej stimulacie aj ja si tak pamätám. Ja som si ho asi 3tyzdne prichala. A gratulujem k ms. 😉

baby24
24. júl 2016

@janula2003 no gonal ešte neberiem v pondelok idem tam uvidím čo mi povedia ... ☹

baby24
24. júl 2016

@19lilly aha no pekne jaze len 10 dní ako mi povedali no zajtra idem tam tak uvidím... ☹

baby24
24. júl 2016

@mom311 no trochu som dúfala že sa zadarilo no neva... V tento cyklus uz by sa to malo udiať celé ze?? No už fakt neverím v nic žeby nám pomohlo ☹

mom311
24. júl 2016

@baby24 nepoddavaj sa zlym myslienkam. Tento cyklus sa ti uvolni viac vajicok,ktore ti odoberu a potom oplodnia. A ty teraz musis mysliet na to,ze tam to jedno super je,co bude vas maly mily uzlicek. Takto som to brala ja,ked uz sme mali embrya. Povedala som si,ze je mi jedno,ktore a kedy a na ktory pokus sa uchyti,ale ze viem,ze tam na nas to jedno spravne embryo caka. Len neviem,v ktorom poradi ho vlozia. A to iste bude u vas. Je tam a bude to vasa laska len si musite pockat a byt pozitivne naladeni!

baby24
25. júl 2016

@mom311 jako celé zle teraz som došla z BA za lieky som dala 357 a to neni konec ty si využila všetky?? Mám gonal 900 dve balenia gonal 450 1 balenie a luveris 15 balení...

mom311
25. júl 2016

@baby24 za lieky každý dal okolo 400€,takze máš podla mna štandard. Myslím,že presne takto som to mala aj ja,čo sa kusov týka. Nepoužila som všetko. Ostalo mi niečo. Ja som to vtedy vrátila v gynfive,ale peniaze som od nich nechcela. Povedala som nech to dajú niekomu kto to potrebuje. Potom som to olutovala,keď som zistila,že to predávajú ďalej. Radšej by som to bola darovala nejakej snazilke priamo. No čo uz,stalo sa. Ale ak tebe ostanú lieky/injekcie, tak to gynfiv od teba odkúpi,takze sa ti nejaké peniaze vrátia. Treba dúfať,že zareagujes dobre, a tým pádom si vystacis s tým,čo máš. A inak ako dopadla kontrola?

misela103
25. júl 2016

Ahojte sme pred 2 IVF 4.8. ideme na konzultaciu nie k stenovej kedze ta tam cele leto nieje ale ideme rovno k harbulakovi... neviete ci uz my daju hned aj protokol? taka som zvedava ci este budu nejake testy ale uz sa pojde hned na stimulku atd. 😎

clarissa77
25. júl 2016

@misela103 ja idem 3.8.na konzultaciu k Harbulakovi a dohodneme vraj rovno aj protokol. Lebo ak bude dlhy, zacinam tento cyklus uz 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

clarissa77
25. júl 2016

@misela103 a povedal ze este nejake testy a kultivacie mi urobia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre