Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

corinne
13. júl 2009

Krakulka vitaj v klube 😀 Tu nejde o precitlivelost mojej sestry ,ale ona si mysli ze vie vsetko najlepsie,aj kedze je len o 1,5 roka starsia ale vsetku mudrost sveta nezjedla.Ona nepreskakala v zivote tolko ako ja(som uz roky v zahranici),mne nikto nepomoze musim saobratit na ludi co poznam len trochu,co mi niesu ani rodina atd atd.Na tej akupunkture som bola a dr.mi povedal ze sa nebude zameriavat vobec na pohlavne organy atd,ale len na zaludok.Takze tolko odo mna .Mayka ako sa citis?

slniecko01
13. júl 2009

Ahojte Pipinky nakoniec sme šli do DS na kupko. Chrumi ja by som tam bola vyvalená od rána do večera

zukrik
13. júl 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
Mayuška vitaj domka 🙂
Máme sa fajn,zajtra ideme na poradnu.
Dám vedieť ako sme dopadli,zatial papa.

ivalak
13. júl 2009

ahojte pipinky ale vam tie tyzdne ubiehaju 🙂 🙂 🙂 🙂
Chrumi ja som bola tiez v GF na 3D ultrazvuk a tiez som bola sklamana mam to take iste ako ty tie fotky ujdu aj ked si myslim ze mohli byt lepsie a videa mam tak asi 3-5 sekundove a to tam bola len jedna herecka za tie prachy to je onicom videla som aj lepsie hm 😢

slniecko01
14. júl 2009

Dobre ranko Pipinky 😀

callex
14. júl 2009

Ahojte babulky...
Mayka vitaj z dovolenky a do slovenskej reality.
Chrumi gratulujem ku slecnam.

dnes o 13,30 mam konzultaciu v Gynfive ..som zvedava ako male dieta pod vianocnym stromcekom.dufam ze cesta bude ok..lebo dnes po 12rokoch co ma vodicak ma 1.zastavili policajti a bum pokuta.spolujazdkyna vzadu nemala pas.vraj som ju mala upozornit.ano mala..ale ona je velka a dospela osoba.no nie?ale aj tak mam zmiesane pocity.kolegyna mi povedala ze po vyplate mi da peniaze.tak ja neviem.na jednej strane jej robim laskavost ze ju beriem do prace-neprispeiva na benzin..ateraz ta pokuta.mam od nej tie peniaze zobrat?

labutienka
14. júl 2009

ahojte,
callex - ja na tvojom mieste by som tie peniaze od nej zobrala. každý je predsa za seba zodpovedný. keby si išla ty v taxíku a nebola pripútaná a zastavili by vás policajti, a dali vám pokutu, čo myslíš kto ju zaplatí? ty alebo taxikár?

chruminka
14. júl 2009

calex dik 🙂
no ja by som si tie peniazky zobrala od nej a aj ona sama by ti ich mala dat,vsak uz hadam vsetci vedia ze aj vzadu treba pasy zapinat ,ja este aj po laparke ked ma kamoska viezla domov som sedela vzadu tak som si zapla pas aj ked trosku tlacil na brusku 😖
drz sa dnes som zvedava co ti povedia a ku komu vlastne ides?

zukri jej ze 20tt ale nam to bezi,maly posluchaju? Uz aj kopkaju?Moji zacali tak riadnejsie kopkat,ze som to uz citila a vedela ze to su oni okolo 2Ott a teraz si nedaju pokoj skoro cely den hlavne rano ked sa zobudim a vecer ked si lahnem vtedy tam nacvicuju spartakiadu 😀

ivalak keby som to bola vedela tak idem do toho hlohovca,len ja som myslela ze za tie prachy to spravia este lepsie a krajsie,ale to by nemohol byt GF 😠

slniecko ako bolo v DS na kupku,ja by som tam tiez sla ale cez vikend je tam urcite hlava na hlave a to ja neznasam a cez tyzden drahy robi a samej sa mi nechce este aj busom 😒

slniecko01
14. júl 2009

Chrumi dobre tam bolo, ale veď je to veľký areal, možno to nebude až také strašné aj voda bola dobrá.

mayka
14. júl 2009

ahojte pipinky,

dakujem za pekne privitanie vsetkym.

Callex to akoze ked sedim vzadu v aute sa mam priputavat? To odkedy? V zivote som sa vzadu nepriputavala. Ale ak ti dali pokutu za nu tak jasen ze by ti peniaze mala dat. To by som si nad tym ani hlavu nelamala.
😉
No baby ja som fakt nevedela ze ked sedim vzadu sa treba zapinat. 😀 Pekne by si na mne zgustli pani policajti. To odkedy plati?
chruminka aj tebe tie kopanceky niekedy vadia? Sem tam uz poveim tomu dietatu ze nech prestane lebo jej to spocitam. az mi to je niekedy neprijemne. 😀
Baby tak na tzo 3D nepojdem veru do GF ako som chcela . Ste ma v tom utvrdili. Oni to tam maju ako na beziacom pase. A rozmyslam ze zavolam do toho gpn ze kolko to 3D trva a co vsetko je v cene.

luciamk
14. júl 2009

Ahoj babulky,

niečo som Vám poslala do albumu... je to zo včera 😀
Len dúfam, že je všetko v poriadku.

och
14. júl 2009

ahojte hrusticky 😀 😀 😀 😀 😀

som vas trosku pozanedbavala 😖 ale uz som spat 😀 😀

mayka tesim ze si mala uspesnu dovolenku 😉
zukricek drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt 😉
callex urcite si pytaj peniaze i ked si zodpovedna za spolujazdcov ty cica sa mohla postavit a zobrat to na seba a mozno by ste ani nic neplatili, to musel byt dobry uchyl policajt ked si nevedel vymysliet nic lepsie 😠 oni proste ked chcu dat pokutu tak si najdu hocico smradi jedni 😝

no ja som bola dnes na poradni vsetko vizera byt v poriadku 😀 😀 😀 skvrna ma necelych 8cm a videla som aj rebra, zaludok, chrbticu, dokonca aj nosovu kost (co znaci ze by nemusela hrozit geneticka porucha 😀 😀 ) o tri tyzdne vysledky z AFP 😝 no a skvrna zase levitovalo akurat mi zamavolo a otvaralo a zatvaralo pasticku 😀 😀 zacinam mam pocit ze to bude baba 😉 tak uvidime 😀 😀 😀 😀

krakulka
14. júl 2009

Gratulujem Luciamk, vizera krasne. 😀 Len tak dalej. 🙂

chruminka
14. júl 2009

mayka ano aj mne obcas uz tie kopance vadia hlavne ked chcem spat a oni nie a nie prestat zurovat,ale racsej nech kopu,lebo uz sa mi par krat stalo ze jeden den kopkali menej resp.akoby vobec a to som stresovala celu rodinu 😀 ,drahy sa smeje ze mne nic nevyhovuje ani tak ani tak....
mayka ale chod na 3D co najskor ja si myslim,ze v GF robia aj chybu ze sa chodi po 24tt ,lebo babetka su uz dost velke (a moje uz aj dost natlacene) a cim väcsie tym sa tazsie zmestia na obrazovku

och nadherne miery ze 8cm no krasa! 🙂

mayka
14. júl 2009

och ahoooooj, tiez si bola mimo? Si tu davno nebola. Vy ste uz velkyyyyyyy, Hod foto. A super ze je vsetko ok.

luciamk, ukazkove foto ocikaneho papierika. Super. 😀

chrumi ved aj ja som rada ked kope ale niekedy asi kopne na miesto kde mi to moc nevyhovuje. Ale co uz narobime. hehe Sa len smejem ze raz kopne hore potm dole vzapeti na to. No kruti sa tam ako paragraf. Niekedy ked kope az mi pupek nadskakuje.
Za chvilku to bude citit aj ochina nasa.
😀

Som zvedava zajtra na Zukricku. To by uz teoreticky mohli aj povedat ze co tam ma v tom bruchu. Tipujem chlapcov dvoch. hehe 😀

callex
14. júl 2009

ahojte..uz zarezavam naspet vpraci.
noo od Stenovej som isla s hlavou ako melon naplnenou informaciami. 🙂 pri predposlednom bode protokolu som uz vypla mozog a prestala vnimat co mi hovori.obcas som mala pocit ze na mna hovori cudzou recou.ale potesila ma ze vie ze je to vela informacii a vzdy si ich zopakujeme.uff..spadol mi kamen zo srdca.
ked sa ma pytala kedy chceme zacat povedala som ze hned...lebo som ratala ze to zacina kratko po menzesi...a ona chcela zacat na 21.den menzesu co je buduci utorok.a to nam zacina dovolenka. ☹ keby nemuseli byt tie injekcie v ladnicke tak nema problema.ale takto maaaaam.
tak zmenila bojovu taktiku ze zacnem brat antikoncepciu a po jej dobrati pichat decapeptyl-poviem vam precitat to bol problem,...este ze existuje net. 🙂chvala stvoritelovi.
po nom nasleduje fostimon,potom pregnyl.ale kedy to momentalne uz neviem. 😎
tak som odisla nabalena 5receptami.no parada.

nelly3
14. júl 2009

ahojte 🙂
callex super, takze v auguste zacinas, mozno aj ja, budeme spolu stimulovat. inac ja som si myslela, ze sa zacina tiez nejaky 2-3 den menst. cyklu 😕 a kto ti bude pichat injekcie? ci mas prist a ukazu ti v gynfive? ja sa uz tesim, ale aj bojim. baby ktore ste stimulovali, ake ste mali ucinky neziaduce? naco sa mame pripravit? diky 🙂

slniecko01
14. júl 2009

Ahojte babulky, boli sme na tom 3D, vyzerá to všezko v pohode, malinké sa nám ale moc neukázalo tvaričkou len zadočkom. Možno mám jednu fotku tváričkou dopredu. Keď sa mi zajtra zadarí tak to sem zavesím.
Zatial pa pa

ivalak
14. júl 2009

Nelly ak dostanes to iste ako Callex tak ten decapeptyl ten si budes pichat do podbruska vyzera to desivo ale neboj zvyknes si na zaciatku budes mat navaly tepla ale aj tie pominu a potom to ostatne uz je v pohodke hlavne pi vela vody a mozno ta bude pobolievat hlava ale stoji to za to aby si to vydrzala 🙂
Callex mala som presne tu istu stimulku tak nech ti to vyjde na prvy sup ako mne 🙂 🙂

nelly3
14. júl 2009

ivalak tie navaly tepla som uz zazila, ked mi pichali injekcie po operacii, pol roka, to som v pohode zvladla, tak dufam, ze aj toto. ja sa bojim, aby mi cysta co mam nerastla alebo nebodaj nepraskla 😢 inac aj mne sa lubi meno pre dievcatko alexandra - saska 🙂

callex
14. júl 2009

Injekcie mi bude pichat svokra...
mne doktorka povedala ze decapeptyl moze ist aj do ramena alebo do podbruska.co som rada lebo svokra odmieta do brusko.
akurat rozmyslam ci mam uz docestovane kedze injedkcie maju byt v chlade a my dost casto cestujeme na zahorie k mojim rodicom.myslite ze chladiaca taska by to mohla zachranit alebo nemam riskovat?
jeej ivalak to je fajn ze si mala taku istu stimulku.ak budem z dacoho bezradna mozem sa na teba obratit?

slniecko01
15. júl 2009

Dobré ránko Pipinky 😀
Dnes to vyzerá, že bude opäť teplúčko. Mayka a ty kde sa túlaš ?

mayka
15. júl 2009

Dobre ranecko,
uz som tu. Ale mala som nejake prac. povinnosti. 😀

slniecko01
15. júl 2009

Kde ste diečvčatá, čo ešte ležkáte ?

krakulka
15. júl 2009

Dobre rano pipinky 😉

Callex, len decapeptyl a pregnyl musia byt v chladnicke, fostimon nie. Ja som decapeptyl pichala do brucha, lebo na rukach to vidno, niekedy su z toho male modriny. A nezabudni, vsetky injekcie sa musia pichat v rovnaku dobu.

Pipinky - tehule, ja som mala dnes rano taky zvlastny vytok, tmavo hnedy, nie vela. Ale asi niekedy teraz by som mala MS. Myslite, ze je to ok?

callex
15. júl 2009

Ahojte kocky.

krakulka kde do brucha?je to jedno?
viem ze sa maju pichat kazdych 24hodin a to mam problem so svokrou.lebo ja jeden den robim:odchadzam z domu 5.30 a vraciam sa 22.30....a druhy den mam volno cize si trochu pospim.a ona odmieta pichat v noci co je pochopitelne ked spi.este skusim ukecat na rano na 5.15.ked budem mat volno tak ma pichne a supnem sa naspet do postele. 🙂
snad na to pristane.

callex
15. júl 2009

babeny kolko ste platili za decapeptyl?moze byt ze nic? ja som si dala zistit ceny v lekarni a kocka mi odpisala ze ak mam recept tak 0eur.a celkovo tie ceny s receptami neboli hrozne..a to mi dokyna povedala ze si mam pripravit tak 10000.
tak som z toho zmetena.

krakulka
15. júl 2009

Callex, pichanie nie je take strasne. Ja som to zvladna, a urcite ja ostatne kocky sama. Prvych 2x to bolo divne, ale potom ti to ani nepride. Normalka.

krakulka
15. júl 2009

Ano Decapeptyl je bez doplatku. Mas lacnejsiu variantu liekov. Mna vysla rovnaka kombinacia cca 15 tis. ale len preto, ze som kupovala vela fostimonov od vrchnej, lebo som stimulovala dlhsie, ako dr. predpokladal.

mayka
15. júl 2009

krakulka vraj je v norme trosku vytok ale radsej zbehni k lekarovi a budes si istejsia. Aspon uvidis znovu chrusta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre