Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
16. júl 2009

katherinesand nieco podobne uvazujem spravit s postelou? Preco by uz konecne nemohli vymysliet matrac pre tehotne s vyrezanym matracom. Dnes som sa v noci zobudila na to ze lezim na bruchu a teda pohodlne to nebolo nehovoriac ze som si dieta prilahla. Snad nebude prilahnute lebo od rana ma kope za trest. 😀

callex nie si votrelec tiez si nasa. my sme tak nejako vsetky naraz spolu stimulovali a sem tasm sme sa stretli aj na chodbe v GF. 😀 No a potom na kavicke. Take stretko by bodlo veru. Bolo to fajn.
callex ak aj nei sme tu tak nas najdes v inych temach alebo posli IP.
Vsetky ti radi poradia a podelia sa so skusenostami. Ja som si minule uvedomila ze som uz na niektore veci aj zabudla este ze som si to pisala na konovy do albumu. 😀

Ocihnaaaaaaaa caaaaaaaaaaaaaaaf , kde sa flakas?

tolka radost z trojok. ja ma 5 - ky. 😀 Kto je vaaaac... A bolia potvory jedny asi zasa rastu. A dokonca sem tam z nich vyteka to mlieko. Vraj budem dobra dojka. 😀

katherinesand
16. júl 2009

ahoj och 🙂
tak tie trojky ti uprimne zavidim. 🙂
a inak ako sa mas tehulka?

mayka, tak ja ked budem tehu, tak postel si dam vyrezat urcite!!

😀 😀

callex, nebud pipi 😀
ja som tu ako doma, a porpitom som tu nepachla uz par tyzdnov. ale viem, ze tu ma vzdy pekne privitaju 😉
a o chvilu budem znova prezivat to co ty teraz, a budem pichat jedna radost. 😀

mayka
16. júl 2009

kathy uz sa tesim na to opluvanie. Vidim ze zacinas naberat silu a pozitivnu energiu do dalsieho boja tak len do toho. Od septembra chcem ostat doma tak ta mozem chodit opluvat aj osobne ked budes chciet. 😀
Velmi ti to prajem mojenko.
Ja tomu stale nemozem akosi uverit ze som tehotna aj ked je to uz viac nez zjavne. 😀 Stale rozmyslam ze ako je mozne ze to vyslo na prvykrat a bez problemov. teda zatial a dufam ze to tak ostane.
Asi si to potom zliznem vsetko pri porode.
😀 nemozem to mat predsa take jednoduche.

katherinesand
16. júl 2009

mayka, neruhaj sa 😀
ze vraj jednoduche!!! jednoduche to maju tie, co otehotneju a ańi nevedia kedy. a snazia sa o babo jeden mesiac. ani jedna z nas, co uz podstupila IVF to nema jednoduche. 😉
takze uz ta nic zle necaka, neboj. 😉

tesim sa na tie osobne oplutia. 😀

mayka
16. júl 2009

😀 😀 😀 mali by sme hodit nejake stretko pipiniek zasa. 😉

katherinesand
16. júl 2009

no jasne 🙂
ja som za.
musime to dohodnut, ked nas tu bude viacej. 😉
odvtedy ste nemali ziadne? ani tehulky?

mayka
16. júl 2009

nie ziadne nebolo, aj sme sa o tom bavili v juni ale zislo z toho a teraz zasa dovolnekove obdobie je tak neviem. Mozno az v septembri by sme mohli. V tomto horku si neviem predstavit chodit niekde po meste. V kancelarii idem zdochnut od tepla. A zasa mi zacinaju tusim nohy opuchat.
Ja som sa iba stretla s och. Bolo fajn s micou jednou. 😀
uf dnes je na skapanie. tesim sa domov tam mame tak prijemne.

katherinesand
16. júl 2009

tak teda v sepetmbri. 😉
tebe opuchaju nohy, lebo si tehu. mne opuchaju v tejto posranej sedavej robote a ani nie som tehu.
idem sa zblaznit.
neviem si predstavit, ked budem tehu, to budem mat asi nohy ako slon. 😀

slniecko01
16. júl 2009

Ahojte Pipinky, dala som pár fotiek do albumu

luciamk
16. júl 2009

Ahoj Pipinky,

tak ako Callex ani ja som si nie istá či sem ešte patrím.... V skrini mám síce odložený protokol a všetky recepty od Dr. D, ale dúfam hrozne dúfam, že ich nebudem potrebovať.... Zajtra idem k môjmu dokimu, nech konečne vieme na čom sme... mrcha mešká 17 dní a čiaročka na teste stále silnie... pocity ešte nič moc, ale prsia ma na dotyk bolia, akoby som mala svalovku... je to ono ??

Juj babule tak som nervózna, zajtra sa ozvem, zatial sa držte a hlavne sa neupečte, vonku je hrozne.....

mayka
16. júl 2009

kathy ja ich mam ako jaternice. Ale este to nie je take zle. Videla som inym aj ovela horsie. Zasa leto je pred nami tak uvidime ako este spuchnu
Zatial pohoda

slniecko hned sa mrknem na foto
luciamk, no ty si zvlastny pripad to je pravda. 😀 Ale zasa uz sem chodis nejaky ten tyzden tak si nasa. Aj ked si neresla pichackami. 😀
Daj vediet zajtra co a ako.

slniecko01
16. júl 2009

Luciamk budem držať palčeky, nech je všetko OK a ešte pfuj pfuj pfuj 🙂 🙂 🙂

A zajtra čakáme na dobré správičky

mayka
16. júl 2009

slniecko jeeej aky krasny novy clovek je na fotke. Ta druha fotka je super vsetko pekne vidiet aj rucicky. a peknu gebulku ma.

katherinesand
16. júl 2009

luciamk, drzim palceky, aby bol testik u lekara pozitivny. 🙂

mayka, juj, az teraz som si precitala, ze budes mat Terezku. to je jedno z mojich favoritov na zenske meno.
super. 🙂

luciamk
16. júl 2009

Ďakujem Pipinky...
Ak sa zajtra všetko potvrdí asi by som mala založiť novú tému 😀 😀 😀

slniecko01
16. júl 2009

Božr nič sa mi nechce. Mala by som žehliť v detskej mám na posteli kopu. Ďakujem Mayka, je to sila ako je aj na tom 3D všetko vidno, ale všetky fotky mám len zadočkom alebo bokom. Ale čo už. 🙂

mayka
16. júl 2009

kathy, no zatial je to prve meno v poradi. Ale ktovie ale uiz jej akosi hovorim Terezka tak asi to tak ostane. 🙂 A okrem toho este to nemam potvrdene na 100% iba na 99% mi povedal mudr. Tak to 1 % ma trosku matie. 😀 Ze co ked zo toho bude pipik. Ked ti mam povedat pravdu tak to miesto kde mi to ukazoval som nevidela ale absolutne nic . zaidnu ciarku. Triosku bolo zle vidiet lebo mam vraj menej plodovej vody. Ale buduci tyzden idem na poradnu tak som zvedava ci mi to potvrdi. No zatial je to Terezka hyperaktivna - furt mi robi zle. Dnes sa zamerala na mocovy mechur a je to zatial take najneprijemnejsie kopanie. To dieta bude po muzovi -to mi je jasne od zaciatku. 😀
Inak aj churminka caka dve dievcata a predpokladam ze aj Och bude mat divca kedze ma zatial uspesne kopiruje. 😀
A Zukricke tipujem bud parik alebo dvoch chlapcov.
Dnes ked som bola na obede tak tam bola mamicka s dvojickami chlapcami. Fuu ta mala ale tank. Strasne mi pripadal ten kocik obrovsky. 😀

mayka
16. júl 2009

slniecko no robi si z vas prdel od mala. Co uz. 😀

katherinesand
16. júl 2009

mayka, to sa moze stat, ze z holcinky bude kluk. 😀
vies, ze chlapci si zvyknu niekedy schovat pipika medzi nohy, takze nie je nic vidiet a potom zrazu vyhupne z teba maly chuligan. 😀 😀
alebo zeby ste teda vsetky mali dievcatka?? ty, och, chruminka dvojky dievcata, to je super a zukricek mozno tiez. uz sa tesim, ked budeme vsetky spolu na ihrisku. 😀

mayka
16. júl 2009

no jo no. zato si nechavam to 1 % v rezerve a este nekupujem vecicky. 😀 Iba jedny zajacikovske papucky som kupila hned po tom sone. Pre radost. Uverim asi az na 3D ovsem ked to tam to dieta vybali a roztiahne poraaaadne nohy. 😀
Och este nevie co caka ale teoreticky by jej to mohli povedat na tom morfo utz co sa robi okolo 20 tt.
A to ma za chvilku.

mayka
16. júl 2009

kathy, takze ty si ok, len manzel nie, Ale ved to nie take zle. nejake spermijky musia vyselektovat. 😀 Uz mas podanu ziadost v FC? Ake to tam je, aky mas dojem z centra?

katherinesand
16. júl 2009

mayka, ano, ja som ze vraj ok. pozeral ma na 9DC a mala som tam 21mm folikul, tak ma chvalil, ze je to tak ako ma byt. tak aj ovulujem tak v strede cyklu.
muzik ma hrozny ten spermiogram,ale na to IVF to bude. len ja som dufala, ze sa to podari prirodzene.
no a vo FC bolo fajn. vsetci boli mili, doktor bol fajn, vysvetlil nam vsetky rozdiely od GF, ze neplatime za ICSI ani za predlzenu kult. a ze za lieky platime nejakych 160 EUR, takze to vyzera super. 😉

callex
16. júl 2009

uff to je ale priserne...ja ak budem tehu v lete tak sa zavrem do mrazaku. 🙂
labutienka vdaka za link kam mozem chodit po mudrosti 🤐

mayka tebe za myslienku ze mozem otravovat cez IP. 🤐

Luci..ty si taky extra pripad..ale drzim palce aby si tie recepty nemusela vytahovat zo skrine.ja tiez nemam v poriadku vajcovody tak si mi dala nadej..ale zase manzelov spg tiez nie je uplne ok.

katherinesand to je super ze vo FC sa nemusim platit za ICSI..lebo v GF je to teda polozka a obavam sa ze tamtie tety v labaku povedia ze nam ho doporucuju.a cloveku neostava nic ine ako sa nechat strhnut virom udalosti.skoda ze FC nema zmluvu aj s Apollom.vlastne GF je jediny kto ma s nimi zmluvu ak sa nemylim.ale to maju premyslene. 😠

och
16. júl 2009

fuj pipisky kolko ste toho popisali 😀 😀 😀 si clovek ide nohy omocit na zlate a potom ze do vecera citaj 😀 😀 😀

no neviem ja vam povedat co to bude, vsetci mi predpovedaju chalana 😀 😀 ja to nijak necitm neni som asi normalna tehula 😀 😀 co tusi co nosi pod srdieckom 😀 😀 ja totiz tomu stale neverim 😀 😀 keby som krpca kazde tri tyzdne nevidela, tak.... 😀 😀

mayka ved som ti to hned vravela, ze budes dobra dojnica 😀 😀 😀

a krom toho sa tu budete vsetky bavit, ze koho ste a vam vobec nedoslo, ze ste vsetky moje, tak neni o com 😀 😀 😀 😀

mayka
16. júl 2009

kathy tak to je sila kolko usetrite. Je to velmi velky rozdiel. 😠 No co uz GF su nenazrany a aj v Iscare. Tiez by som isla do to oFC ak by to nevyslo v GF. Chvalabohu ze to nemusim absolvovat ale ved ktovie co bude v buducnosti. Este mame 6 embrijok zamrazenych a chceli by sme aj druhe dieta. Tak mozno po roku a pol. Vek tlaci no. A hlavne je mi luto nechat tam tie chudence nase uplne zmrznut. ☹ Ale to mam este cas riesit.

Verim ze vam to tentokrat vyjde. Je to velmi na psychiku to cele podstupit. Ale stoji to za to. Nemoze ani uverit ze uz som v polke tehotenstva. Strasne rychlo to ubehlo. Ved uvidis.

callex co sa ti pokazilo chladenie? 😀
callex nam odporucili icsi, PK a aj zonalny hatching. Tiez mi to prislo ako tahanie eurov z vrecak ale nastastie sa to oplatilo.
Ak by som mala ist do toho znova tak si asi nova dam vsetko co ponuknu. 😀 Seeeecko musim mat.
a o som nevedela ze apollo nema zmluvu v inych centrach. Najlepsia poistovna v tomoto je VSZP teda co sa tyka IVF.

katherinesand
16. júl 2009

ochina ty si dosla a ja uz utekam. skoda. ☹

tak sa majte krasne.
papa zajtra. 🙂

och
16. júl 2009

idem sa ja baby zapisat na brusne tance 😀 😀 😀 trala ked mne ten tanec taaaaaaaaaaaaaak chyyyyyyyba 😀 😀 keby ste vy vedeli ako strasne sa so skvrnatom natriasame v aute pri vypeckovanom radiu a spievame na celu ulicu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kathy 😉 neva ved ja si vas aj tak priebezne citam 😀 😀

krakulka
16. júl 2009

Teda pipinky, tu bolo dnes poriadne veselo 😉 .

Ja som prave prisla od Dr. Volala som s kamoskou a ta mi vyhresila, ze mam ist, radsej 10x zbytocne, ako 1x a neskoro. Na UTZ srdiecko bilo, uf, som si oddychla. Dr. ma podozrenie na hematomy, ale nebol si na 100% isty. Dostala som Duphaston. Mam kludovy rezim a ak sa to bude opakovat, tak do nemocky. ☹ To nechcem ☹ ☹ ☹ . Ale ja budem poslusne doma lezat, na KO idem 4.8., tak dovtedy bude vsetko v poriadku. Je to nespravodlive. Nestaci, ze mame problem prirodzene otehotniet, to musime mat problemy este aj v tehotenstve? ☹ ☹ ☹ ☹

callex
16. júl 2009

no veru moje chladenie je v pr...li 🙂
uvazujem ze si dam pod stol lavor s vodou..ale este musim ist upratat spolocne pracovne priestory..uff.a to nie som ani tehotna.zatial.
ja ked som hladala do ktoreho centra pojdem tak som pozerala s kym ma apollo zmluvu a skym nie.no a len GF mal a pochybujem za sa nieco v priebehu cca polroka zmenilo.

jeeeej aj ja by som isla na brusne...lenze v nitre skapal pes a tazko sa k niecomu takemu dopatrat. 😠
vrr

callex
16. júl 2009

chcela som ze sa prihlasime s manzelom na pilatesa..nasla som jedno studiu kde ho precvicuju ale ked som manzelovi povedala cenu :spolu pre nas dvoch 10hodin - 6000sk, tak manzel zahlasil ze aj cdcko a knizka budu musiet stacit.
uz sa len dokopat k tomu v tychto horucavach.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre