Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Pipiny z Gyn - Fiv

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !
linda10
10. dec 2017
Ahojte vsetci ak by mal niekto zaujem mam na predaj Utrogestan -4 krabice.;A Estrofem tiez -4 krabice.
mom311
10. dec 2017
@tobiaskababo oni urcite zavolaju,ak mabyt vklad zajtra
ivina011
10. dec 2017
Ahojte baby .
Tak sme skusili aj digi . Test 😊😊
Je taam fazulka podla testu 😄
Som mooc zvedava na stredu na krv.
tobiaskababo
10. dec 2017
@moooonca volali mi .. ze rano na 10:00 vklad a chcu vlozit dve.To mrazenie sa plati az pri tehotenskom teste cca o 10 dni. Ide zajtra niekto na vklad? Mam 27r a silnu astmu.Bojim sa vlozit dve...ale zas je vacsia sanca..🙏
moooonca
10. dec 2017
@tobiaskababo daj vediet ako si sa rozhodla ci si dala 2 😁
tobiaskababo
10. dec 2017
@moooonca ano davam dve a velmi sa na zajtra tesiiim ❤ boli ma brutal hlava idem dat vanu a spinkat zajtra 4hod v aute pomoooc
nimana
10. dec 2017
@ivina011 úžasné!!! Teším sa s Tebou
nimana
10. dec 2017
@tobiaskababo držím palce🙂
mimiqa
10. dec 2017
@tobiaskababo aaa takze dve?? Drzz saa potom nam napis 😙
moooonca
10. dec 2017
@tobiaskababo Drziiiim silno palce 😁
ivina011
10. dec 2017
@nimana
Dakujeme velmi pekne 😘
A ja drzim palecky žabkam nech sa uhniezdia 😊
djera
10. dec 2017
@ivina011 Gratulujem a drzim palce 😊
@tobiaskababo a aj tebe velmi drzim palce!!! 🙂
ivina011
11. dec 2017
@djera dakujeme velmi pekne 😘
tobiaskababo
11. dec 2017
@ivina011 mam polo plny mrchur a ked pojdem na salu zacnu s vkladom.Ptm mozem ist hned na wc?
mom311
11. dec 2017
@tobiaskababo potom treba lezat aspon polhodinu. Mozno aj dlhsie vas nachaju s vylozenymi nohami. Az potom sa moze ist na wc
djera
11. dec 2017
@tobiaskababo Ja som po Tom nebola 2 hodiny na WC.
tobiaskababo
11. dec 2017
@mom311 nehali ma 20min lebo mali malo miest...bola som uz po dvoch hodinach ..plavaju vo mne dve babiky je mi na vracanie s tej 2hod cesty 🤰
djera
11. dec 2017
@tobiaskababo Teraz uz len cakanie. Velmi ti drzim palce ☺️☺️☺️
tobiaskababo
11. dec 2017
@djera pri vlozeni dvoch si mozem test spravit aj napr na 5-7 den? Tiez mi hrozi ohss ? Mam pit 3l vody? Zas mi nic nepovedali
moooonca
11. dec 2017
@tobiaskababo ci je vlozene 1 alebo 2 😁 test moc neurychli.na 5den je to moc skoro ale vyskusat mozes. Najlepsie testovat az 10 a viac. Ano treba stale vela vody 😁 drzim silno palce
mom311
11. dec 2017
@tobiaskababo drzim palce. Pit treba vela,ci hrozi ohss alebo nie,lebo som citala clanok od jedneho nemeckeho lekara,ze to je ako "lepidlo" na babtka/embrya, ze vraj sa lepsia "pricucnu" 😄 Ja som si test robila tusim uz 6-7den,ale zavisi to od povahy,lebo niekoho moze rozhodit to,ze este nic nevidno. Ale niekoho to neobplyvni. Kazdopadne vela stastia.
djera
11. dec 2017
@tobiaskababo Ja som robila test 5 a 8 den negat, 11,12,13 velmi slaba druha ciarka. Ale asi to je u kazdeho ine...podla mna pi vela vody, to robi len dobre😊 Ja som pila ale nie na schval, bola som stale smadna 😂
lilyianka
11. dec 2017
@tobiaskababo nerob si test tak skoro...mozes ho mat uplne biely a zbytocne sa vystresujes a pritom mozno o par dni zistis ze tehotna si...ja som si testy nikdy nerobila...iba rano pred odberom krvi, aby som sa vedela psychicky pripravit co mi oznamia poobede...
Hlavne sa teraz setri a prve dni len tak zlahka...potom si daj prechadzky...neviem ci budes na PN alebo budes chodit do prace...prosye aby si stale nemyslela na to
tobiaskababo
11. dec 2017
@lilyianka som PN lezim nohy vylozene rodina sa o mna stara.Pozeram filmy som pozitivne naladena hladkame brusko tesime sa 🙂 verim v dobro a viem ze sa stane co sa ma stat ... to s tym testom som niekde citala 😂 ze na 5den bol pozitivny lebo sa ujali obe . Ale testnem urcite neskoor ❤ len to pitie je strasne nevladzem uz pit
janulka_1
11. dec 2017
Ahojte, som 3 den po KET (2 blastocysty) a strasidelne ma bolia krize a bedra. Moze to byt z liekov?
lilyianka
11. dec 2017
@tobiaskababo zase netreba to prehanat😉 ja som bola 3 dni doma a potom do prace...a to ma doma porazalo..nevedela som co robit 😁😁 kedze som bola sama ako prst
tobiaskababo
11. dec 2017
@lilyianka ano vsetko s mierou ❤
kristina6014
11. dec 2017
Ahojte dievčatá, budúci týždeň ideme na spermiogram do gyn-fiv.. boli ste niektorá v ZA? Aký ste mali dojem a aký bol prístup? 🙂
moooonca
11. dec 2017
@janulka_1 mna tiez tak bolelo ale zvysila som tekutiny a pomohlo.mne v gyn povedali ze vela tekutin pit je dobre aj preto aby neboli bolesti.
janulka232
11. dec 2017
@kristina6014 ZA budeš určite spokojna su tam všetci velmi zlati😉

Začni písať odpoveď...

Odošli