Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

stanka2612
26. feb 2018

Baby,prosim vas,ako to je,ked mi robili v GF hematologiu a reprodukcnu imunologiu,budu mi volat,ze su vysledky,ci po tych siestich tyzdnov si mam ja zavolat?dakujem za odpoved

lilyianka
26. feb 2018

@stanka2612 za tych cca 5-6tyzdnov sa objednaj na konzultaciu...tam ti povedia ako vysledky dopadli

kufea
26. feb 2018

@zoja82 v mesiaci keď mad hyfosy treba používať kondom. Nám vyslovene povedali, že sa máme chrániť.

stanka2612
26. feb 2018

@lilyianka dakujem ti velmi pekne,zajtra tam teda zavolam 😊

zoja82
27. feb 2018

@kufea dakujem velmi pekne za radu 🙂 musim pozriet ci mame nejake stare zasoby 🙂

zoja82
27. feb 2018

@stanka2612 ahoj, prosim ta, na zaklade coho ta poslali na hematologiu a reprodukcnu imunologiu? ci sama si si to vyziadala?

stanka2612
27. feb 2018

@zoja82 sama nie,na zaklade toho,ze sa dva krat nepodaril KET 😕

zoja82
27. feb 2018

@stanka2612 ahoj, to ma velmi mrzi..dufam, ze tieto vystrenia vela toho vysvetlia...a vy uz mate jedno dietatko? a to sa vam vydarilo prirodzene?

stanka2612
27. feb 2018

@zoja82 ahoj,dakujem,ano jedneho dvojrocneho chlapceka mam,no nie prirodzene,ale v gyn-five nam k nemu pomohli 😊 mali sme ivf
A vam sa tiez nedari?😩

zoja82
27. feb 2018

@stanka2612 tak gratulujem k malému, musí to byt velká radosť po takýchto útrapách...my sme este len na začiatku, mali sme jedno neuspesne spontanne iui a tento mesiac budem mat vysetrenie priechodnosti vajcovodov a potom uvidime co dalej...nejako to mna vsetko dolieha v poslednej dobe, bojim sa ci sa vobec niekedy podari a to vidim ze naozaj len zaciname..

zaneta7
27. feb 2018

@stanka2612 ahoj, ja som si volala o výsledky sa mi zdá, ale za 4 týždne od odberu

stanka2612
27. feb 2018

@zoja82 hej,je to aj radost,no obcas veru aj "mensia radost" 😂 nam teda vysiel hned prvy vklad,cize ET hned po stimulacii a este sme mali par mrazacikov...a z tych nam uz dva vklady nevysli,preto mi potom robili tu hemo a repro...uvidime,ake budu vysledky,este mame embtyjko na jeden vklad,ked ten nevyjde,tak budeme mat iba jedno dietatko...inak,niekedy si tak hovorim,ze ci som si uz svoje stastie nevycerpala,ze ci uz nechcem "vela",ked vidim,ako tu mnohe baby absolvuju x neuspesnych vkladov a nic,a ja mam uz dietatko a este chcem jedno...kiez by kazdej jednej bolo dopriate,ktora tuzi a nemoze mat...
A neboj,sama vravis,ze si este len v zaciatkoch,uvidis po vysetreniach,co ti navrhnu...velmi ti drzim palce 😊

stanka2612
27. feb 2018

@zaneta7 hej uz som dnes volala,no Dr. Behunova ma zlomenu ruku,tak si mam zavolat na termin az o tri tyzdne,ze to uz budu vediet,kedy nastupi do prace 😐

lilyianka
27. feb 2018

@zoja82 ahoj, aj mna poslali na repro.imunologiu a hematologiu po 2 neuspesnych vkladoch...zistili mi vysoke hodnoty cytokinov, nasadili liecbu, sla som na KET a zase nevyslo....mne Behunova hovorila, ze na tie testy posielaju po 2 neuspechoch, ale co som aa dopocula/docitala, tak nie vzdy...treba sa na to pytat..ak teda budes v tej situacii

katarina372
27. feb 2018

@nivea93 u koho si bola? Mne doporucili centrum v nitre

katarina372
27. feb 2018

@stanka2612 v gyn five ti robili hematologiu?to robia take vysetrenia,,?

katarina372
27. feb 2018

@lilyianka u koho si bola na hematologicke a reprodukcne vysetrenie?,kolko vas stalo?dakujem

lilyianka
27. feb 2018

@katarina372 vysetrenie ti robia v GF...zoberu krv,zaplatis 50€ a cakas na vysledky...a kedze sa mi potvrdilo aj aj, tak na hemato som chodila k Mudr.Drakulovej a na reproimuno do Imunovitalu k Mudr Bergendiovej

lilyianka
27. feb 2018

@katarina372 hemato ma potom uz nestala nic, ale na reproimuno za kazdy odber som platila tusim 75eur...a to som chodila cca kazdych 6 tyzdnoch na krv...

stanka2612
27. feb 2018

@lilyianka
@katarina372
Boze,snad mi nic nevyjde,ved za kazdy odber 75€je teda dost...

luckamjar
27. feb 2018

@lilyianka prosím ta, na tej imuno ti zistili len cytokiny? Ako nadmerne si mala tie hodnoty a čo ti nasadili?

lilyianka
27. feb 2018

@luckamjar ano zistili mi len zvysene cytokiny, nic ine...nasadili mi Medrol, kt som brala skoro 3/4roka....ale pravdupovediac uz by som do toho nesla...ale nemohla som vediet co mi to porobi s organizmom

katarina372
27. feb 2018

@lilyianka pytam sa preto ze nam hematologicke vysetrenie nerobili v gyn five

katarina372
27. feb 2018

@lilyianka tak toto je novinka?mna na hematologiu poslali k inemu dr nerobili mi ich v gyn five a tak isto ziadne odbery za 75e..takze v gyn five robia hematologicke a reproimunologicke vysetrenie?v bratislave?potom nnerozumiem preco ma poslali k hematologovi inam..co ti zistili na hemato?a o.ake odbery za 75,e ide,?

lilyianka
28. feb 2018

@katarina372 v GF mi len zobrali krv kde mi zistovsli ako mam na tom imuno a hemato a kedze zistili "nieco" tak ma ohladom imunity poslali do Imunovitalu a tam ma uz potom zobrali do parady....oni mi brali sami potom krv a nastavili liecbu-mala som zvysene cytokiny....hemato nebolo nic hrozne, ale kedze vraj aby sa nic nezanedbalo bolo by fajn keby som aj tam chodila...takze hematologicka nastavila pred vkladom fraxiparine a ohladom reproimuno som brala Medrol.....a inak neriesila som to tak davno, pred rokom tak sa len divim, ze uz to znovu maju inak? Mne zobrali krv, po 2 neusp.pokusoch, za kt.som zaplatila 50€, poslali ju kam treba a o cca 5- 6 tyzdnov som sla do GF na konzultaciu ohladom toho...no a potom tie dalsie odbery v Imunovitale ma vysli 75€, lebo 60€ odber krvi a 15 € poslanie vysledkov cez mail, nakolko sa mi nechcelo stale chodit hore dole, kedze nie som z Ba

tinni
28. feb 2018

Kocky, prosim vas boli ste niektora v Gynfive na iui? Boli ste spokojne?

vero9053
28. feb 2018

Ahojte dievcata 😊 rada by som sa k vam pripojila. Vcera 27.2.som mala KET. Vkladali mi 2 embryjka. Od vecera ma pobolieva brucho ako pred Ms. Je to normalne? Viem ze je este skoro,ale moze to znamenat neuspech?

janulka_1
28. feb 2018

Ahojte, co to znamena ked mi na hemato zistili hyperhomocisteinozu? V papieroch mam pisana, ze zla zrazanlivost krvy blizsie neurcena
Ma to nejaky suvis s ivf? 1x ET, 1x KET oba neuspesne, plus SZ, PCO, endometrioza

tinni
28. feb 2018

@janulka_1 Ahoj, myslim, ze to suvisi so zlym metabolizovanim kyseliny listovej, asi budes mat aj nejake trombofilne mutacie. Ja mam zistenu mutaciu a na zaklade toho mi vysetrovali aj homocystein, ale ten som mala v norme, ale pre istotu mi dr predpisala aj vysoke davky kyseliny listovej - beriem 20 mg denne

tinni
28. feb 2018

@janulka_1 a ked budem tehu tak budem pichat aj fraxiparin - to je na riedenie krvi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre