Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka9
27. mar 2018

@adulik333 tak to ma mrzi. A preco uz nechcete pokracovat?

katarina372
4. apr 2018

@kikaliki pri vklade

katarina372
4. apr 2018

@djera kolko krat ste boli na ket kym to vyslo?

djera
4. apr 2018

@katarina372 raz na Ivf a raz na ket

adulik333
4. apr 2018

@babulka9 Už by som znovu do IVF nešla. Nikdy som nemala problémy so štítnou žľazou, ani moja mama, ale od IVF musím brať hormóny na štítnu žľazu, pretože si telo začalo vytvárať protilátky proti vlastnému orgánu. Nechcem už viac podstupovať takéto procedúry. Jedno dieťa máme a radšej si ďalšie deti adoptujeme.

stanka2612
5. apr 2018

Prosim vas baby kam ste chodili do Bratislavy na reprodukcnu imunologiu?z gynfivu ma poslali do Imunoreprovitalu no tam nikto po pociatocnom maily a zistenia situacie uz nekomunikuje...dakujem za tipy

aiculaa
5. apr 2018

@stanka2612 aj mna odporucili tam z Gynfivu. Mam vsak zmiesane pocity slecna na recepcii absolutne netusi ako pracovat s mailom. Trikrat mi odpovedala na niecomuplne ine nez som sa pytala v predchadzajucej komunikacii. Dokonca pytali vysledky, ktore vsak nemam v CAR mi telefonicky povedali, ze je to pozitivne.
Co je pozitivne netusim.

19lilly
5. apr 2018

Ahojte baby mam otazocku dnes som sa objednavala na genetiku a tam mi vraveli ze mam doniest vysledky vysetreni z CAR ale mne vzdy davali len spravy o vykonoch kde vysledky nie su... pytali ste si niektora v gyn-five nejaky suhnr vysledkov? A ak ano od koho ste to pytali? Nerobili s tym problem? Diky moc za pomoc

normab
5. apr 2018

@boba82 ahoj prosim ta co ti povedali na ten zodac?? Lebo ten beriem aj ja ci ho mam menit..

stanka2612
5. apr 2018

@aiculaa Ved toto,ze aj u mna mailova komunikacia viazne 😐 no nic,asi skusim este zavolat...dakujem

stanka2612
5. apr 2018

@aiculaa a mne vysledky dali,ze to mam tam zobrat,ked sa objednam

aiculaa
5. apr 2018

@stanka2612 dakujem skusim zavolat do gynfivu, tiez by som och rada mala v rukach

anezka1412
5. apr 2018

Ahojte baby som tu nov. My sme najskor zacali chodit do iscare k dr hlinstak nevidel nikde problem a absolvovali sme iui samozrejme neuspesne, kde nas zachranila dr reisenmullerova od dalsich zbytocnych zakrokov lebo nas spermiogram bol zly. Po tomto zisteni sme zvolili gyn fiv a zatial sme velmi spokojni 😉 po roku sme konecne zacali so stimulaciou na ivf. Som v dlhom protokole a chcem sa spytat kedy priblizne nastava odber? Ci je to priblizne v case normalnej ovulacie alebo sa to nejako predlzilo? Ja este len cakam na ms a teda aj prvu kontrolu s ultrazvukom. Berie sa krv uz hned na prvej kontrole? Dakujem

janie7
11. apr 2018

Ahojt babeny, chcela by som Vas poprosit o info, tie ktore ste boli na soft ivf v Gyn_Five, kolko Vas to vyslo a ako to prebiehalo. Vdaka.

katarina372
12. apr 2018

@djera kolky ket vam vyšiel?vkladal ti jedno emb.?

katarina372
12. apr 2018

@djera kolky ket vam vyšiel?vkladal ti jedno emb.?

katarina372
12. apr 2018

Ako ste sa citili po embryotransfere?nejake bolesti?

djera
12. apr 2018

@katarina372 raz sme Mali Ivf a raz ket. Na két ni vkladali 2. Jedno ostalo.
Ja som Mala bolesti a bola som nafuknuta aspon 2 mesiace.

katarina372
12. apr 2018

@djera preco si sa rozhodla pre dve?a preco ti robili ket a nie embryotransfer po punkcii?

djera
13. apr 2018

@katarina372 Mali sme ah enbryotransfer naprv. Len 1 vajko a nepodarilo sa, bola som chora... potom sme Mali ket.

lilli202
13. apr 2018

Ahojte.mám jedného syna 5rocneho vtedy nam ostali mrazacikovia pre ktorych sme boli 3.4 aka je sanca ze bude dobre???dnes test ukázal 1ciarku na 7den ducha 😐😐😄😄😄

katarina372
13. apr 2018

@djera a ket ti. Vysiel na 1x?vkladali ti jedno?

djera
14. apr 2018

@katarina372 vkaladli mi 2 a podarilo sa. Len jedno zostalo...

lilli202
14. apr 2018

@djera a prosím ta kolko boli zamrazene?ja som bola po 5rokoch pre súrodenca 3.4 testy negatívne 😦😦😦

adulik333
14. apr 2018

@lilli202 My sme mali zmrazené embryá 3 roky - 2x KET a nič

lilli202
15. apr 2018

@adulik333 a 1x sa podarilo?

katarina372
15. apr 2018

Baby embrya vam mrazili po dvoch.kusoch alebo vam dávali ponuku mrazit o jednom?

lilyianka
15. apr 2018

@katarina372 ja som napr ani nevedela, ze sa daju mrazit po jednom...nikto mi nic neponukol, nic sa nespytal, iba mrazili..a mala som po 2 zmrazene....to, ze sa da aj po 1 som sa docitala neskor tu

djera
15. apr 2018

@lilli202 No mi sme Mali len mesiac. Ptetote embryotranzfer sa nepodaril a isli sme hned...

adulik333
15. apr 2018

@lilli202 Áno, z prvého ivf máme chlapčeka, zostali nám mrazáčikovia, ale ani jeden sa neujal.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre