Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
1. apr 2009

anet aj ja chcem nafuknut prsia 😀 😀 mna len hrozne bolia tot vsjo, inak mi to nic nerobi 😀 chvala bohu, ani navaly nepocitujem alebo je mozno este skoro 😀 😀

luly3
1. apr 2009

och mne stimulky nerobili vobec nič ani som nevedela
že nou prechádzam 😉
zukrík ako?????

nanika
1. apr 2009

Mne museli este stimulky pripichavat, malo bolo, nereagovala som :( uz som si pripadala ako ihelnicek, manzel mi pichal do zadku injekcie, ja som pokracovala do brucha a tu poslednu, co mala vyvolat praskanie vajicok mi uz nemali pomaly kam pichnut...

och
1. apr 2009

luly no to som rada aspon sa so mnou starky nerozvedie 😀 😀

nani 😀 😀 mne skor hrozi hyperstimulak, bleee

nanika
1. apr 2009

vtedy je velmi vysoka moznost, ze otehotnies, aj ked, nechcela by som, Och 🙂

zukrik
1. apr 2009

Ja som to znášala v pohodičke,len som bola trochu prercitlivená. 😀
Zato,teraz,som nervná a vrčím po mužíkovi 😒

zukrik
1. apr 2009

Zajtra idem znova na krvičku,som zvedavá 😕 😕 😕

och
1. apr 2009

nani ja idem nasledovat zukrisku 😀 na dve krasne hnedooke baby 😉

zukrik mozes vsetko co chces najblizsie tri roky 😉

och
1. apr 2009

zukrik ty uz len cakaj kolko srdiecok budes mat 😉 ale tipujem ti hcg nad 9000 😀 😀

mayka
1. apr 2009

Ahojte babulky,
to sa neda ani vsetko precitat. Za chvilu Vas zasa budu musiet zamykat. 😀

Och kedy zacinas pichat puregon? No kedze si ako ja cez kopirak ako si raz pisala este aj s tym sioforom tak dufam ze ma budes nasledovat aj dalej . 😀

Dnes je nadherne pocasie a ja sa snazim vycistit si hlavicku a nesmutit. Aj ked je to tazke a este dlho to bude boliet. Ale moj ocino bol taky optimista tak si vzdy spomeniem na niektore jeho vyroky a ako ma mal velmi rad tak mi je hned lahsie. Velmi mi prial mimi a ked som mu to povedala tak bol stastny. Len skoda ze sa ho uz nedozije. To mi je strasne luto. ☹
Strasne mi bude chybat. Dufam, ze mu je dobre tam kde je.

Zukricek no co ako tehu priznaky? Ze vraj zavisia od vysky HCG tak by si ich mala mat uz urcite. 😀 Mne bolo trosku dnes zle ale nevolnoasti inak zatial nemam, iba mi vobec nechuti jest. Musim sa vyslovene nutit ale to bude asi aj tymi stresmi. Dnes som sa postavila na vahu a mam o 3 kg menej. Co zasa nie je na skodu lebo ma je dost a myslim ze babo ma z coho cerpat lebo zasoby su riadne. 🙂
Manzel ma nuti jest. Co predtym ma skoro krotil sem tam. Tak sa o nas boji.

och
1. apr 2009

mayka ahoj 😀 vydim ze ti je uz lepsie trosku, dokonca aj slniecko vyslo 😉 no to by mi ms uz mala kazdu chvilku dojst

fakt som si ju este nikdy tak velmi nepriala ako teraz 😀 😀 inak ked mi 4 dc vychdza na nedelu, mam ist na utz aj tak ?

mayka
1. apr 2009

och a hlavne ked to ma byt tvoja posledna menzes v tomoto roku. 😀
Tak potom chod na treti DC. Ale radsej sa spytaj . Mne povedali ze mozem prist od druheho do 4 DC.

babulka123
1. apr 2009

mayka.. je mi to neskutocne luto.. myslim na teba.. cmuuk

mayka
1. apr 2009

Och ja tomu ze tu uz tatino neni akosi nemozem uverit. Vcera som sa vyplakala az az. Ale dnes som akokeby v inej dimenzii a nemozem tomu verit. Mam pocit ze sa mi to snivalo. Mozno to je dobre ale v piatok bude pohreb tak tam neviem ako to zvladnem . Ale bude pri mne manzel tak snad hej. Neznasam tie cudzie pohlady ktore sa na teba pozeraju v akom si stave a ci places alebo nie. Ci smutis malo alebo privela. Neznasam to. A okrem toho jedna dobra dusa ktoru tymto srdecne pozdravujem povedala v rodine ze som tehotna aj napreik tomu ze som ju prosila aby si to zatial nechala pre seba. A vie to odtialto. Tak aj z toho som v strese. Akokeby som toho aj tak nemala dost. Ved sa moze este cokolvek stat. Strasne ma to stve. ☹

mayka
1. apr 2009

babulka slniecko, dakujem.
Ja som dnes fakt mimo. Akokeby som ani srdce nemala. Mala by som smutit plakat a nic. ja to nechapem.

A Ty sa mi ako mas aj s mimi?

mayka
1. apr 2009

och inak ja som si puregon zacala pichat od 4 DC. A bola som na kontrole na 3 DC.

mayka
1. apr 2009

Babulky, prave som si pozrela tvoj albumik a tie fotky su kraaaaaaaaasne a aj pupek. Inak si straaaaaaaasne fotogenicka. Mas velmi peknu papulku. 😉

A to sa fakt teraz nevtieram. 😀

mayka
1. apr 2009

Nie babulky ale babulka som chcela napisat. 😲
Vsak ale na druhej strane mozno aniv nie som daleko od pravdy ze ste dve babulky. 😀

babulka123
1. apr 2009

mayka.. to je uplne normalny stav.. nebooj ci chces alebo nie tak to este len pride.. citala som ze je tam uz aj s maminkou o to je to smutnejsie ale neboooj ver tomu ze zhora davaju na vas pozor.. a hlavne na toho tvojho anjelika.. a su na teba pysni.. cmuuk

a my sa mame dobre, kopeme a to ma velmi tesi aspon viem ze je tam hehehehe
a mam nove foto tak ak chces tak kukni..

och
1. apr 2009

mayka 😠 zboznujem tieto neskutocne duse 😠 😠 kasli na pohlady, rob to co citis v tej chvily a na ostatnych sa mozes akurat tak vyprdnut, nech si kazdy kuka a hovori co chce 😀 ono ti to aj tak v skutocnosti nedojde, ze tato tu uz nie je, ale to je v pohode, navzdy ostane v tvojom srdiecku a na inom nezalezi. 😉
moja rodina tiez o tom nevie, ze ideme na umele alebo ze sa vobec snazime len segra, a ti poviem ze som hnusna, ale ked budem tehotna to nikomu ani z rodiny nepoviem pokym to na mne nebude vidiet, hlavne nie babke 😝

mayka
1. apr 2009

och, najprv som na nu bola velmi nahnevana. A rozmyslala som ze si zmenim nick, ale potom som si pomyslela ze kaslem na to a co sa ma stat to sa stane, ale mrzi ma ze nedodrzala slovo. Ja viem ze ona to v zlom nemyslela ale aj tak ma to mrzi. Ona to povedala svojej mame a ta asi ostatnym. Inak ich mam velmi rada ale toto je pre mna velmi citlive hlavne ked momentalne prezivam taketo smutne chvile. A bojim sa aby bolo mimi v poriadku a fakt sa snazim bojovat so smutkom ako sa len da.
Dnes mi volala krstna mama a ta mi povedala ze aby som si hlavne teraz davala na seba pozor tak som hned vedela a potvrdila mi to. Ale uz je to jedno.
ja viem ze niekedy to clovek nemysli zle ale zrovna v tejto chvili mi to moc nepomohlo.

mayka
1. apr 2009

Och to chapem ze to nikomu nehovoris. Ani ja som to nehovorila ani kamoskam. Chodila som sa vykecat sem. To mi velmi pomahalo. 🙂
Moj brat so svagrinou to tusili, lebo zrovna ako som isla na OPU tak ocino isiel na prvu operaciu a po nej som si ho mala vziat domov lebo brat isiel na dovolenku a ocino byval s nimi . Tak som im povedal ze si riesim nejake zdravotne zalezitosti. Tak tusili to . A potom ked som zistila ze som tehu tak ocina museli operovat druhykrat tak som mu to povedala pred nimi aby som ho potesila a aby sa snazil. A on sa fakt snazil ale vsetko bolo na prd.
😢

och
1. apr 2009

mayka ved prave o to ide, raz ked niekoho poziadas aby to nehovoril mal by to splnit, a hlavne ti ludia ti chcu pomoct a neuvedomuju si ze to len zhorsuju 😖
a vies co, ked sa ti chce plakat tak plac, si myslim ze zadrziavat v sebe emocie je horsie ako ich vypustit von, si tehotna nie chora a plac tvojmu babu neublizi, neboj to by sme sa nemohli ani smiat 😕
to ze si mame davat na seba pozor je myslene tak ze nemame skakat padakom 😉

cica presmeruj si telefon na muzov a nech on kazdemu hovori, ze nemas chut s nikym telefonovat a basta 😎

och
1. apr 2009

ja to nechcem hovorit babke bo ma strasne sklamala a ja nevieeeeem niako sa mi nechce tie reci pocuvat 😝 po svadbe som uz ani nereagovala na otazku ci som v tom, dokonca ma tetka presviedcala ze som urcite tohotna 😲 proste nevedeli pochopit ze som sa vydavala z lasky !!! to bolo nieco neskutocne 😀 a zvlastne 😀 som sa mala vydavat 13 oktobra ale to ma babka narodeniny a tu radost som jej nechcela urobit 😠

och
1. apr 2009

hlavne sa mi normalne znechutila babka tym, bo ma nevedela uz ani pozdravit rovno mi rozprava ako ONA by strasne chcela ist na vnuckynu svadbu a mat pravnucata, fuj no grcne reci a este ja som taka ze a just naopak 😀 nikto sa ma ani len neopytal ci sa vobec niekedy chcem vydat! 😨

och
1. apr 2009

mayka ked mozes su pusti tv papriku idu piect neskutocne kolace 😀

mayka
1. apr 2009

och asi som to nestihla . Spravila som si bryndzovu pomazanku a akosi sa jej neviem dozrat. 😀

Och tov su tie rodinne vztahy. Niekedy si rozumies viac s kamaratmi ako s vlastnou rodinou. Aj ked to rodina nemysli zle ale urcite veci nemozu pochopit lebo ta poriadne nepoznaju a si zaskatulkovana medzi ostatnymi. A nemas co vynikat z radu.
Ale hlavne ze sme zdrave .

😉

och
1. apr 2009

no tomu ver ze dokonca aj kamarati mi viac v zivote pomohli ako vlastna rodina 😅 a to je zle ked clovek musi povedat, moja babka je dokonca schopna si vypytat peniaze za strudlu o ktoru som ju poprosila k meniman 😠 juj roztrhnut ma ide, nezavola ako je rok dlhy a potom na svadbe sa tlaci v prednom rade sediet lebo ona je svodobna mama :- 😲 p 😝 juuuuj hnevat sa budem ale nevadi sa mi zdvihne adrenalin, rozbucha srdiecko, tym prekrvim pokozku a ostanem krasna a nevraskata 😀 😀 😀

mayka
1. apr 2009

och ved uz si krasna. 😀

Kokso niektora z mojich jazvecic si prdla. Vies aka pecka. Sa asi zadusim. To bola asi ta krpata bestia . 😅

mayka
1. apr 2009

No idem trosku upratat. Mozno este vecer sa zastavim. Tak sa tu majte vsetky krasky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre