Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janan82
18. feb 2019

@zoja82 mne to robi obvodna. Krv mam na druhy den a potom internista

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
18. feb 2019

7 DC mám len 1 folikul 10mm ďalších 6 sa pripravuje asi sú ešte moc malé. Čakala som viac nevidím to rúzovo

zoja82
18. feb 2019

@ajinka23 ahoj a aku mas stimulaciu?

janan82
18. feb 2019

@zoja82 to stihas

ajinka23
18. feb 2019

Od 2 DC mam diphereline a od 3 dna Bemfola 300 od zajtra 225. Teraz uz aj menopur dnes 75 a od zajtra 150. Mám krátky protokol.

zoja82
19. feb 2019

@ajinka23 to máš dosť veľa hormónov, preto si myslim, ze by malo nakoniec narásť viac ako 1. Kedy budes mat dalsiu kontrolu? Ja som dnes 3DC, zatial od vcera beriem len clostil a na 9dc idem na folikulometriu.

ajinka23
19. feb 2019

Idem v štvrtok ale som aj prechladnuta išla som radšej na PN taká menej príjemná staršia sestrička mi tam naznačila že mám urobiť možné aj nemožné aby som bola pri punkcii zdravá. Ale takým tónom akoby by mi na tom nezáležalo.

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
19. feb 2019

Tak kocky už aj my patríme medzi vás..... Prosím vás tie všetky striekačky mam mat v chladničke?

mkt26
19. feb 2019

@zuzulka501 ja som mala vsetko aj ked mi doktor povedal len ovitrelle aby bol v chladnicke ale v lekarni vyberala vsetko z chladnicky a aj v pribalivom letaku je pisane aby bolo v chladnicke.

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
19. feb 2019

@zoja82 ahoj áno softom začíname tak dúfame že to vyjde ak nie tak prefuky a asi originál ivf... A ty si ako na tom

endzel
19. feb 2019

@zuzulka501 ja som mala len ovitrelle. Zvysok normalne v izbe na stole.

ajinka23
19. feb 2019

@zuzulka501 aj ja len ovitrelle v chladničke

janan82
19. feb 2019

@zuzulka501 mne v lekarni kazali mat v chladnicke Menopur a Ovitrelle

zuzulka501
19. feb 2019

@janan82
@ajinka23
@endzel ďakujem vám kocky veľmi pekne a ešte by som chcela vedieť pre platila vám niektorej IVF soft poisťovňa?

janan82
19. feb 2019

@zuzulka501 ja som dlhy protokol IVF, takze o soft neviem. Ale drzim palceky

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
19. feb 2019

@callisia nie vraj nepreplaca ale mam kamošku ktorá mi dávnejšie spomínala ze jej pre platili tak zato sa pýtam vás či viete o niečom. A preco soft?? No dosť sa bojím toho originál IVF je tam moc injekcií... A mam sesterku ktorá bola už 2 krát na ivf a ma 2 bábätká ale..... Neviem jednoducho to bolo naše rozhodnutie s manželom bojím sa tých šialených hormónov. Takže tak dnes je 4 DC a už to vyšlo 1100e ale tak co už veríme že to vyjde

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
endzel
19. feb 2019

My sme sli rovno na klasicke IVF. Soft sme neskusali.

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
19. feb 2019

@callisia a vy ste sa preco rozhodli, ze tentokrat skusite normalne ivf a nie tiez druhe soft? Aj vam v RF povedali nejake vysvetlenie preco tato soft stimulka mozno nezabrala?

zuzulka501
19. feb 2019

Tak baby v podstate si myslím ze každú z nás co ideme na soft nás to vyjde rovnako co sa týka poplatkov pred zákrokom. Pred odberom to ma byt vyplatene. 680e je soft ivf plus 140 ten ich poplatok.plus 250 e tabletky. Ak nebudem mat žiadne vajka alebo bez transferu peniažky nejaké vrátia. A tabletky som hneď vybrala všetky ved co to budem kuskovat.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre