Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

77luccy77
20. aug 2019

Ahojte snažilky dnes som 12 DC a mam 1x folikul 19mm hneď dnes po usg som si mala pichnúť ovitrel a zajtra ráno IUI, zatiaľ môj 2 pokus. Všetko v norme zatiaľ spontalny cyklus.

nelinka37
23. aug 2019

Dievcata mam 2 ampulky menopur, striekacky, dezinfekcne obrusky a ihly. Da sa to niekde niekomu prosim darovat? Je mi to luto len tak vyhodit...

erikacom
31. aug 2019

Ahojte, dávali ste si selekciu spermii cez MSS - Microfluidic sperm sorting?

erikacom
5. sep 2019

@atari89 ahoj, ako to dopadlo s ISCI mňa to čaká o týždeň tiež dr.Stenová

atari89
22. okt 2019

@erikacom Ahoj, neuspesne.. vlozili dve embria a neuchytili sa.. od zajtra zacinam duostimulaciu, tak uvidime ci sa to podari. Ty ako? Mi sme nakoniec prestupili ku dr. Harbulakovy.

erikacom
22. okt 2019

@atari89 zabudli spraviť MSS a zle nastavená stimulácia :/ zo 16vajíčok bolo dozreté iba 4 a z toho iba jedno embryo, vklad po 3.dňoch neúspešný :/
Odchádzam z gyn-fivu

kocica7
23. okt 2019

Mile žienky.Ja by som bola tiež najštastnejšia keby sa nam podarilo prirodzene nejakym zazrakom,ale moje roky ma velmi tlačia,tak je pred nami umele oplodnenie.

mofa
24. okt 2019

@erikacom zabudli????spravit mss?to je ako mozne preboha?a preco zle nastavili stimulaciu?co bolo zle. co si brala?myslite,ze ta doktorka je nekompetentna?

erikacom
24. okt 2019

@mofa ked sme chceli od nej viacej info vzdy mala vyhovorku ze nie je embriolog alebo urolog. Podla jej instrukcii sme si po odbere vajicok mali vsetko prejst s embriologom, ale to sa uz mss nedalo spravit, neskoro :/
A pri stimulacii mi na zaciatku meskala 4dni mrcha a o tolko viacej som brala dipherelin, co teraz doktorka identifikuje ako chybu :/

veronika_lelonka
25. okt 2019

@atari89 aj ja som mala duo...a ANi po druhom vklade sa z 2 neuchytilo ... teraz robili imuno a hemato vysetrenie, imuno su nejake odchylky, tiez odchadzam z gyn fivu

butterfly333
25. okt 2019

@atari89 ahoj chodíš do gyn five v Nitre? Ja som bola včera bol tam breštansky a ideme na druhé iui no mam obavy ze sa to zas nepodarí potom už jediné IVF mám 40r. Čakať nemôžem.

tucsok89
25. okt 2019

@veronika_lelonka ahoj, prosim Ta mozem sa opytat, co znamena duo stimulacia? Ja chodim tiez do GF a mam za sebou 4xIui a 2x Ivf a 2 potraty 😣

ragaca
27. okt 2019

Ahojte dievcata ja mam 41 rokov a z muzom chodime do gynfiv v Bratislave .stym ze ja som absolvovala iba KET.Jedno bolo teraz v lete ale neuspesne co som stale na to myslela.Tak sme sa dali na druhe aj ked vela penazi nas to stalo ale prestalo som nad tym tak mysliet a bola som uplne uvolnena a nemyslela som na to.a 11.10 som mala vklad.na odber som isla 25.10 stakou malilinkou radostou ked sa mi od 9D na teste objavila druha ciarka.A krv nakoniec bola pozityvna.hodnota hcg je 640.A na ultrazvuk idem 14.11a medzi tym zas dlhe cakanie.Je to normalne u gyn fivu?Ako mam vediet do toho 14.11 ci je vsetko ok.Ale drzim silno kazdej snazilke palce.

elimu
27. okt 2019

@ragaca Áno, je to normálne. Po potvrdení tehotenstva z krvi ideš na sono až o 3 týždne. Je to nekonečné čakanie a neistota, či je všetko ok. Mne padol neskutočný kameň, keď mi oznámili, že srdiečko bije ❤️ Ak budeš veľmi nedočkava, ešte je tu taká možnosť, že zavoláš svojmu gynekologovi, že ti meškajú a máš pozitívny tehotenský test 😊

ragaca
27. okt 2019

@elimu diki moc.A to si vedela vydrzat 3 tyzdne?

habibidada
28. okt 2019

Ahojte baby.Som tu nová. 24.10. sme s partnerom boli v GF-Nitra.Ideme rovno na program IVF keďže nemám ani jeden vajíčkovod.Mňa vyšetrili a partnerovi urobili sg.Zajtra idem na krv koli hormonom. Trochu ma zarazil pán doktor, lebo mi povedal že ET bude možný až v januári lebo vraj GF v decembri nerobia.Je toto naozaj možné, alebo som sa len nejak prepočula? Viete mi na to niektorá niečo povedať?

butterfly333
28. okt 2019

@habibidada ahoj aj ja som bola 24.10 o 9h v gyn five v Nitre my ideme skúsiť druhé iui.

habibidada
28. okt 2019

@butterfly333 Ahoj.Tak držím palce .Jee my sme tam boli o 13.00.Prosím ťa ty vieš niečo o decembrovom výpadku ? Alebo prečo mi povedal že až v januári?

butterfly333
28. okt 2019

@habibidada no to veru počujem prvý krát iui by malo byt koncom novembra a o 15dni kontrola to bude v polke decembra no nikto mi nevravel že tam nebudú alebo niečo o výpadku.

ikuska187
28. okt 2019

@habibidada každé CAR je cez sviatky zavreté, preto sa v decembri nejde do stimulácii a odberov, lebo by to vyšlo na sviatky. KET spravia, ak menštruácia príde hneď na začiatku decembra, resp koncom novembra, neskôr už tiež nie, keďže KET sa robí 19 až 21 DC väčšinou.

habibidada
28. okt 2019

@butterfly333 Tak som sa asi prepočula , ale furt mi to vrta hlavou. Nič zajtra sa opýtam .Druhú konzultáciu máme naplánovanú na 21.11 . Tak som zvedavá, to už by mi mohli nasadiť lieky či ?

habibidada
28. okt 2019

@ikuska187 ďakujem za info.Ja len že ďalšiu mrchu mám dostať 29.11 čiže 21 deň MC by bolo 19.12 a to je pred sviatkami ..... nejak tomu nerozumiem . Už keď sme sa do toho odhodlali a zrazu vám toto zabijú.... no som nedočkavá ale tak mesiac už hore dole...uf..

butterfly333
28. okt 2019

@habibidada ja by som mala na to druhe iui 25.11 na sono a podľa toho iui.

habibidada
28. okt 2019

@butterfly333 Zajtra sa popýtam ešteraz , spravím zo seba nechápavku...dúfam že mi to nebudu mať za zlé.....

mom311
28. okt 2019

@habibidada ak by ste zacali s liekmi na konci novembra,tak by vam mohol vyjst odber vajicok bud tesne pred sviatkami alebo cez sviatky,kedy uz nerobia. A ak by aj stihli odber,tak sa robi oplodnenie a vklad vacsinou na 5ty den a to by uz urcite bolo pocas vianoc. Cize by vam embrya mrazili a robili KET, cize vklad z rozmrazenych. Tie lieky,ktore dostanete,su vlastne injekcie a pichaju sa dost dlho. V zavisloti od toho ci mate dlhy alebo kratky protokol. Proste ide o to,ze sa to neda naplanovat tak,aby to vyslo este do vianoc. Ak ste vydrzali do teraz,tak verte,ze je pre vas lepsie este 1 mesiac obetovat. Uzite si vianoce v klude a bez stresu na myslienky,ci sa to podarilo. A po novom roku mozete ist s tadostou do toho.

elimu
28. okt 2019

@ragaca vydržala. Musela som, lebo mňa gynekologička nezobrala skôr. Tak som len 3 týždne dúfala, že je všetko ok.

ragaca
29. okt 2019

Caute baby a snazilky .Ja sa stale snazim dopatrat a vobec som sa nikde ani nedopatrala a ked hej tak podlatych tabuliek sa tu nevyznam.25.10 som 14D po ket a hodnota v krvy bola hcg 640.ale vobec neviem ci je to malo alebo je to velmi vysoke.A ked som si este robila test tak mi dneska konecne zosilnela ciarka tak ze su uplne rovnake.diki

ikuska187
29. okt 2019

@ragaca daj si do googla hladina HCG po KET rodina.cz, tam nájdeš tabuľky, 14 DPT je dobra hodnota.

ragaca
7. nov 2019

Zacala som krvacat ,tak som bola na pohotovosti ale krv mi tam brali a mam hcg 23661 mam sa bat alebo je to normalne to krvacanie

natalaka
24. nov 2019

Ahojte, my sme mali 2x ivf gyn-fiv, a toto zariadenie uz nikdy viac. 1x zle nastavena stimulacia co som sa samozrejme dozvedela az ked sa jeden z doktorov preriekol.... zo strany doktorky,ktora cyklus nastavovala neskutocny alibizmus... 😪no a 2pokus zase chyba gyn fivu, a este tam lekarka po mne hucala ako na handru.. poslala ma domov bez akehokolvek vysetrenia s vetou pridite zajtra. Ja som myslela ze nedozijem rana- hrozne bolesti... priatel ma tam doslova priniesol... hned ako sme prisli sme hlasili, ze od bolesti umieram,no na rad som isla ako posledna o 10tej, a ked som sa prebudzala uz som vedela ze nie je vsetko v poriadku... 3x ma bol pozriet anesteziolog, doktor a o sestricke ani nehovorim... ale nemyslite si, neospravedlnil sa mi nikto!!!! Iba lekar konstatoval,ze som musela mat neskutocne bolesti... a verte, ze som ich k#rva mala... najskor sme zvazovali trestne oznamenie, no teraz rozmyslam nad medializaciou, lebo z ich stranky toto nebol profesionalny pristup a uz vobec nie eticky... pre nich som len cislo ktore im pride na ucet...zial. GYNFIV NIKDY VIAC...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre