• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. októbra 2017 
nie iba ked sme si naposledy pisali tak som isla dokymu sa opytat na tie opuchy noziek a zmeral mi tlak a mala som vyssi tak sa ani so mnou nebavil a rovno do nemocky asi sa boji o mna :grinning:
27. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj tak drzim palce...a aky si mala? davaj na seba pozor
27. júl 2009 o 17:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak 130/90 neni to nic vazne ale aspon mi urobili vysetrenia a som ok zatial :wink:
27. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa niekedy, ze som total idiot - hlavne v tych skratkach sa vobec nevyznam :sweat_smile:
ale ja dufam, ze to bude napoprve tz zatial mi dufam pomozete sa zorientovat a pak uz ziadne skratky ohladom IVF nechcem pocut
a dik za palceky - robim si zbierku :slight_smile:
27. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 140/90
27. júl 2009 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi sak co sa niekedy nezastavis ked si doma na kafe?
27. júl 2009 o 17:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ale prestala som uplne solit a asi mi to pomohlo :wink:
ja mam uz skratky v malicku iba s nimi machrujem hihi a o take dva roky si jednu skratku dam KET ked si pojdem pre brunka :grinning:
27. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale evit ja kafe nee :wink: iba bezkofeinovu ale vsak mozem dobehnut niekedy ale pridem az o dva tyzdne to ti hned ukazem zo 4d foto a dvd oki ?
27. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi bezkofeinovu kupime neni problem :wink: ...budem sa tesit
27. júl 2009 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ide manzel ideme gratulovat mojej mam k narodkam papa zatial
27. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Sylvyka,Evitkamalicka :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi pa a pozdravuj

zukrik ahoooooj :grinning:
27. júl 2009 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evi,ako sa máte?
Tvoj drobček je zlatučký,pozrela som foto :slight_smile:
27. júl 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sa super, rastieme ako z vody...a ty ako mamina cakatelka?
27. júl 2009 o 17:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme sa fajn,len už premýšľam nad pôrodom a tak.
Chcem si už nakúpiť neaké veci,lebo ešte nič nemám.
Drobci si robia disco v brušku a dosť ma tlačia dolu :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mas to v tom brusku vesele ked ich tam mas dvoch...a ako znasas tieto tepla?
27. júl 2009 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to v pohode,máme pri dome bazén,tak ked mi je moc
teplo,idem tam :grinning:
Ak sa môžem spýtať,kde si rodila?
27. júl 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodila som v Galante
27. júl 2009 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj je mi zle prave mi vypocitali cenu na komplet kocik aj s autosedackou :angry: :grinning: do kelu co kradnem? :confounded:

no idem to niako zredukovat totok alebo do ciech ci viedne bo 1060 eur je trosku tazka palka :angry:
27. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, dik za ten zakon. Dokelu z nicim sa neda vyhupat. :grinning:
No veru dnes sme sa rozsupli s och.

Sak ale niekto to tu musi strazit.
27. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och zvykaj si na tie ceny.
:grinning: Aky ti odporucili v BM . Teutoniu? Ta tam j najdrahsia ale aj najkvalitnejsia. V Rakusku kupis mozno opar korun lacnejsie. Alebo v Polsku ale bacha lebo bude problem pri rieseni zaruky.
27. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka :grinning: tiez sa pridavam do partie teutoniek :grinning: :grinning: po vyse hodinovej prednaske jedneho strasne mileho pana v babymarkete sme sa zhodli ze Cosmo je pre mna najlepsi :grinning: :grinning: len ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: prrrr budem s tym musiet nieco vymysliet lebo to je moc silna palka :sweat_smile: ale ked si uvedomim ze je v tom aj autosedacka s tym nastavcom do auta :confused: tak to zase neni tak moc :grinning:

najhorsie na tom bude presvedcit stareho ze trojkolko neni max idealna a radsej 4 kolieska su predsa len lahsie ovladatelne a trojkolku by si mala drzat oboma rukami (uz sa vidim ako telefonujem tou tretou rukou co mi narastie)
27. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby vy ste sa tu dnes ale rozkecali, Ja som si vybehla s manželom na zmrzku a kavičku, tak sa nám dobre sedelo. :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pipinky,už to nestačím ani čítať :grinning:
Boli sme s drahým týždeň v Krkonošiach, trochu si oddýchnuť a "rozdýchať" to naše šťastie.

A už sa to začalo, je mi zle keď som hladná, keď som najedená, keď sedím, ležím, cikám 100x denne a prsia boliáááá a tomuto všetkému sa hróóózne teším :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta cena je najkrajsia vsak? Poherala som v Polsku v eshope. Nieco sa da usetrit ale ked sa ti kocar pokazi tak pruuuuuuuuser veliky. V rakusku mozno tiez bude nejaky rozdiel ale podla mna moc velky eee.
slniecko tak ty chodis s muzom po kavickach... :grinning:
27. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciamk aaaaale ved to si chcelaaaaaaaaa. :grinning:
27. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj a tak vééééľmi :grinning: :grinning: :grinning:
drahý sa už rozpráva len s mojím bruchom :angry:
27. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciamk :grinning: :grinning: aspon ze sa vie tesit aj navonok :grinning: tomu mojmu sa to stale nedari, stale sa nechce tesit predcasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ho uskrtim :grinning: :grinning:

mayka pamatas cenu v babymarkete? bo mne najlacnejsi vychadza z kiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sem tam nezaškodí ísť na kávičku. Včera sme mali rušnú noc vo veľajšom dome, s ktorým máme spoločný múr si užívajú mačky adnes to už zase začalo. Tak sa asi zase nevyspíme. Včera tam mali orgie od polnoci do rana
27. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko,

och, a ty si si dala nacenit ten isty kocar v Kike, Lebo ja som tam bola v sobotu pokukat a ten co chcem tam ani nemali a ani predavacky tam nebolo ktora by mi co to povedala. Ale nezda sa mi zeby boli lacnejsi. Ja zatial kupim v baby markete kvoli sluzbam.
V pripade ked sa mi kocik pokazi tak daju nahradny alebo aj keby neprisiel nacas do porodu tak zapozicaju . Nehovoriac o rieseni reklamacie . Ak by som aj kupila kocik v zahranici tak tu mi ho neopravia. :angry: A vyhradny dovozca pre SR je baby market a kika si zabezpecuje sama ale pochybujem ze maju take sluzby. POdla mna tie predavacky ani neviedia co to je teutonia. hehe
Ale ak sa mylim tak ma vyved z omylu. :grinning: Neviem su mi sympatickejsi v BM. Ale z tej ceny mam stale nocnu moru do kelu. :frowning2:
Na druhej strane neviem ci si pozerala aj ine kociky alebo skusala podobne teutonke tak mne sa este paci ten casualplay ale o moc lacnejsi nie je nehovoriac o tom ze nie je tak kvalitny.
Som zmatena. na jednej strane sa mi to zda byt mooooc vela penez a vobec sa mi to nepaci ale na druhewj kvalita je kvalita. a sportak nekupujes na rok ale minimalne na 2 a pol roka. Ale tiez som z toho rozhodena. Do kelu.

slniecko odkedy mame doma jazvecice som macku nevidela. vsetky ich rozohnali . Predtym po dvore behalo asi 5 divych skaredych maciek - ja som ich volala potkany. Hrozne boli ani k ku mne nedosli a aj tak by som sa ich nedotkla.
:grinning: Ale nase dievky jazvecice si cih podali a odvtedy macka u nas nebola. Zdaleka sa nasmu dvoru vyhybaju.
Poziciam ti ich? :grinning:

My sme boli vcera na pizzy a dala som si potom horuci bozk ako dezertik. No dobre to bolo mnam.
28. júl 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok