• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. septembra 2017 
pahu ahoj vsetky tehulky su v tej novej temicke :wink:
29. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahusik my sem tam nakukneme aj sem. :wink:
29. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu, no tuším sme tu ostali len zo 3 ešte stále čakatelky na šťastíčko... dúfam sa skoro presunieme :slight_smile:
držím palčeky každej z nás
29. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu posielam trochu chladu.
chruminka v ktorejze to novej temicke sa schovavate?

ja idem dnes k tej bylinkarke do vrboveho..cosi kdesi som tu o nej citala tak reku vyskusam..a hned mi moze daco naordinovat na bolavu mrchu lebo potvora dnes ma veru zobrala utokom. :angry:

a idem z lekarne kde som nechala 265eur za fostimon takze parada.chcem si to liekove nadobicko nafotit, nech mam romanticku pamiatku na zrod mojho dietata. :slight_smile:
29. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá foto je dobrý nápad - aj ja si jednu cvaknem ( aj keď mi už prvých 7 inj chýba )
29. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Callex, ja som u bylinkárky bola včera :grinning:
A Fostimonu mám plnú igelitky, mi ostalo :wink: Si mohla povedať...
29. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu..ako sa ti pacila?my sme este nevyrazili ale o chvilu pojdeme.
fiiha ty mas este tolko fostimonu?ako to je mozne?ti rychlo zabral alebo malo a musela si dokupovat?
29. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hodila som kukuc do tej novej temy a ved ste nam vsetky utiekli tam...tusim tu zostaneme len 3-4?/moniq,nelly3,pahu?a ja?/
29. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
callex sak viete kde sme. Len sme to tu nechceli zaplnat kecami o kocikoch a plenkach. Ale sme s vami. :wink:
29. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj PAHU, že se aj ukážeš. No veď musíš makať keď idete na dovču :wink:
29. júl 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky a tehulky :grinning: :grinning:
Neaká nová témička sa nám zrodila,super :slight_smile:
Callex,držím palčeky,aj mne ostalo dosť fostimonu,aspon
že mi vrátili prašule :slight_smile:
Pahuška ahojček :grinning:
30. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky...
vratili ti prasule za lieky?
30. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, to nam dake tablety ostanu nazvys? a potom ich zoberu spat v lekarnach , bo co s nimi?
30. júl 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky tak ja som dnes bola na krv negativna :frowning2: 10den po ET
v ginfive mi povedali ze musim brat dalej utros potom v pondelok znovu na krv a ja vravim ved naco a sestricka ze preto lebo uz mali pripady ze 10den neg. 14den pozitvne ale tomu ja uz neverim ja som nateraz uz skoncila som smutna :cry:
drzim palce vam ostatnym snazilkam nech vam to vyjde :slight_smile:
30. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonie nevzdavaj to - presne ako ti povedala sestricka sa stalo aj kamoske - len si uskodis ked budes smutna, teraz mozno prave potrebuje embrijko tvoju podporu , tz usmev prosim :wink:
30. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniq dakujem za pozvbudenie ja uz neverim to by musel byt zazrak
tvoja kamoska potom mala velke stastie
a ty kedy zacinas ci uz si zacala so stimulkou?
30. júl 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi moj muzik pichol 8 inj, akurat zajtra idem do GF na prve vysetrenie, tak som cela nedockava co mi povedia. A ty bud v klude, ides v pondelok na dalsi odber?
30. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniq, lieky mozes predat v gynfive u hlavnej sestry :grinning: Aj ja sa tam musim vybrat :dizzy_face: A drzim palceky na prvu kontrolu....

Leonie, este to nevzdavaj, drzim palce aby si bola jedna zo zazracnych tehuliek :dizzy_face:

Slniecko, vsak vy ste uz v tehulkach :grinning:
30. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonie naozaaj to nevzdavaj...zazraky sa deju.viem ze ta dnesne vysledky zarazili ale nehadz flintu do zita..bojuj..aspon do dalsieho odberu.drzim palceky.
30. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniq aky mas protokol?
30. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pipinecky moje zlate velmi vas mam vsetky rada aj ked vas nepoznam osobne ale mozno sa raz spozname :wink:
tak teda este verim aj manzel mi povedal ze este veri a mama mi povedala ze ona tomu neveri ze nie som tehulka ze ona na 100% verila ze mi to vyjde tak este nemam zufat a povedala ze ona rozmysla ci niekde urobila chybu ked nemam deti ona chudiatko si to vycita :frowning2: ale ja verim ze raz sa to podarit musi :wink:
a naozaj z celeho srdca vam vsetkym snazilkam zelam aby ste coskoro boli maminky :slight_smile:
30. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranečko Pipinky :grinning: . Leonie ešte je stále nadej. Keď som bola s jednou babou na OPU tak hovorila že jej známa dokonca dostala aj mrchu a bola tehu. Vraj je ešte volali už neviem na ktorý deň že prečo neprišla na krv. No vidíš treba veriť a hlavu hore :slight_smile:

Pahu, ale chodím aj sem jedným očkom :wink:
31. júl 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObre ranko vsetkym.

Leonie, neviem co povedat. je mi to velmi luto. :frowning2: Je to hrozne na psychiku.
Ale ak si nemala PK tak ta moznost tam este bude. Nevesaj hlavicku makovicku.
:wink:

moniq, tak do spichnutia. :wink: Drzim palce.
31. júl 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym pipinkam :slight_smile:
dakujem za povzbudive slova nie Mayka PK som nemala mala som klasicku v sobotu OPU a pond.ET
a aka moznost je tam?
31. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si nemala PK tak sa tie embrijka mozon aj inak vyvyjaju. No tebe vkladali embrijka vlastne o 3 dni skor ako mne. A ja som mala na 10 den od ET hcg len nejakych 76 niektore kocky aj menej. Cize tebe to fakt este nemuselo ukazat.
31. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky krasky. Dnes som si vystala asi 2 hodky v GF ( resp vysedela a rovno pod tou hroznou klimou tz teraz stale potrebujem cikaaat - porazi ma ), a nedozvedela som sa nic, mam prist znova v nedelu. Krasky, to teraz ako casto budem musiet chodit na tie kontroly ? mam dlhy protokol a teraz som tam bola 1.-krat.
31. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MONIQ a to ti nemali brat len krv?ci robili ti ultrazvuk? mozno nebolo nic dobre vidiet tak preto ta nedela.
31. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniq, ak ťa šupli hneď na nedeľu, je to skôr dobré znamenie, že dobre reauguješ na lieky, tak aby to neprepásli :wink: Väčšinou na začiatku folikulometrií v nedeľu vyšetrenia nerobia, skôr by počkali na pondelok... Držím palčeky...
P.S. ja som bola cca na 3-4 kontrolách, už sa nepamätám :wink:

Mayka, ja viem :grinning:
31. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ja po dovolenke, ale od pondelka sa ide na dalsiu :slight_smile: toto je len medzizastavka :grinning:
callex a kolko ta nakoniec vysli tie injekcie spolu vsetky? kedy si presne zacinas pichat? ja idem 12 augusta na konzultaciu, ziadost mam uz mesiac schvalenu, len drabek mal volny termin az v auguste, asi dovolenky atd. budeme pichat spolu dufam a aj tehulkovat to je jasne nie :dizzy_face:
31. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok