Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
29. júl 2009

pahu ahoj vsetky tehulky su v tej novej temicke 😉

mayka
29. júl 2009

pahusik my sem tam nakukneme aj sem. 😉

moniq
29. júl 2009

fu, no tuším sme tu ostali len zo 3 ešte stále čakatelky na šťastíčko... dúfam sa skoro presunieme 🙂
držím palčeky každej z nás

callex
29. júl 2009

ahojte a fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu posielam trochu chladu.
chruminka v ktorejze to novej temicke sa schovavate?

ja idem dnes k tej bylinkarke do vrboveho..cosi kdesi som tu o nej citala tak reku vyskusam..a hned mi moze daco naordinovat na bolavu mrchu lebo potvora dnes ma veru zobrala utokom. 😠

a idem z lekarne kde som nechala 265eur za fostimon takze parada.chcem si to liekove nadobicko nafotit, nech mam romanticku pamiatku na zrod mojho dietata. 🙂

moniq
29. júl 2009

tá foto je dobrý nápad - aj ja si jednu cvaknem ( aj keď mi už prvých 7 inj chýba )

pahu
29. júl 2009

Callex, ja som u bylinkárky bola včera 😀
A Fostimonu mám plnú igelitky, mi ostalo 😉 Si mohla povedať...

callex
29. júl 2009

pahu..ako sa ti pacila?my sme este nevyrazili ale o chvilu pojdeme.
fiiha ty mas este tolko fostimonu?ako to je mozne?ti rychlo zabral alebo malo a musela si dokupovat?

callex
29. júl 2009

no hodila som kukuc do tej novej temy a ved ste nam vsetky utiekli tam...tusim tu zostaneme len 3-4?/moniq,nelly3,pahu?a ja?/

mayka
29. júl 2009

callex sak viete kde sme. Len sme to tu nechceli zaplnat kecami o kocikoch a plenkach. Ale sme s vami. 😉

slniecko01
29. júl 2009

Ahoj PAHU, že se aj ukážeš. No veď musíš makať keď idete na dovču 😉

zukrik
30. júl 2009

Ahojte snažilky a tehulky 😀 😀
Neaká nová témička sa nám zrodila,super 🙂
Callex,držím palčeky,aj mne ostalo dosť fostimonu,aspon
že mi vrátili prašule 🙂
Pahuška ahojček 😀

callex
30. júl 2009

ahojte pipinky...
vratili ti prasule za lieky?

moniq
30. júl 2009

jej, to nam dake tablety ostanu nazvys? a potom ich zoberu spat v lekarnach , bo co s nimi?

leonie28
30. júl 2009

ahojte pipinky tak ja som dnes bola na krv negativna ☹ 10den po ET
v ginfive mi povedali ze musim brat dalej utros potom v pondelok znovu na krv a ja vravim ved naco a sestricka ze preto lebo uz mali pripady ze 10den neg. 14den pozitvne ale tomu ja uz neverim ja som nateraz uz skoncila som smutna 😢
drzim palce vam ostatnym snazilkam nech vam to vyjde 🙂

moniq
30. júl 2009

leonie nevzdavaj to - presne ako ti povedala sestricka sa stalo aj kamoske - len si uskodis ked budes smutna, teraz mozno prave potrebuje embrijko tvoju podporu , tz usmev prosim 😉

leonie28
30. júl 2009

moniq dakujem za pozvbudenie ja uz neverim to by musel byt zazrak
tvoja kamoska potom mala velke stastie
a ty kedy zacinas ci uz si zacala so stimulkou?

moniq
30. júl 2009

dnes mi moj muzik pichol 8 inj, akurat zajtra idem do GF na prve vysetrenie, tak som cela nedockava co mi povedia. A ty bud v klude, ides v pondelok na dalsi odber?

pahu
30. júl 2009

Moniq, lieky mozes predat v gynfive u hlavnej sestry 😀 Aj ja sa tam musim vybrat 😵 A drzim palceky na prvu kontrolu....

Leonie, este to nevzdavaj, drzim palce aby si bola jedna zo zazracnych tehuliek 😵

Slniecko, vsak vy ste uz v tehulkach 😀

callex
30. júl 2009

leonie naozaaj to nevzdavaj...zazraky sa deju.viem ze ta dnesne vysledky zarazili ale nehadz flintu do zita..bojuj..aspon do dalsieho odberu.drzim palceky.

callex
30. júl 2009

moniq aky mas protokol?

leonie28
30. júl 2009

dakujem pipinecky moje zlate velmi vas mam vsetky rada aj ked vas nepoznam osobne ale mozno sa raz spozname 😉
tak teda este verim aj manzel mi povedal ze este veri a mama mi povedala ze ona tomu neveri ze nie som tehulka ze ona na 100% verila ze mi to vyjde tak este nemam zufat a povedala ze ona rozmysla ci niekde urobila chybu ked nemam deti ona chudiatko si to vycita ☹ ale ja verim ze raz sa to podarit musi 😉
a naozaj z celeho srdca vam vsetkym snazilkam zelam aby ste coskoro boli maminky 🙂

slniecko01
31. júl 2009

Dobré ranečko Pipinky 😀 . Leonie ešte je stále nadej. Keď som bola s jednou babou na OPU tak hovorila že jej známa dokonca dostala aj mrchu a bola tehu. Vraj je ešte volali už neviem na ktorý deň že prečo neprišla na krv. No vidíš treba veriť a hlavu hore 🙂

Pahu, ale chodím aj sem jedným očkom 😉

mayka
31. júl 2009

DObre ranko vsetkym.

Leonie, neviem co povedat. je mi to velmi luto. ☹ Je to hrozne na psychiku.
Ale ak si nemala PK tak ta moznost tam este bude. Nevesaj hlavicku makovicku.
😉

moniq, tak do spichnutia. 😉 Drzim palce.

leonie28
31. júl 2009

dobre ranko vsetkym pipinkam 🙂
dakujem za povzbudive slova nie Mayka PK som nemala mala som klasicku v sobotu OPU a pond.ET
a aka moznost je tam?

mayka
31. júl 2009

no ked si nemala PK tak sa tie embrijka mozon aj inak vyvyjaju. No tebe vkladali embrijka vlastne o 3 dni skor ako mne. A ja som mala na 10 den od ET hcg len nejakych 76 niektore kocky aj menej. Cize tebe to fakt este nemuselo ukazat.

moniq
31. júl 2009

Cauky krasky. Dnes som si vystala asi 2 hodky v GF ( resp vysedela a rovno pod tou hroznou klimou tz teraz stale potrebujem cikaaat - porazi ma ), a nedozvedela som sa nic, mam prist znova v nedelu. Krasky, to teraz ako casto budem musiet chodit na tie kontroly ? mam dlhy protokol a teraz som tam bola 1.-krat.

callex
31. júl 2009

MONIQ a to ti nemali brat len krv?ci robili ti ultrazvuk? mozno nebolo nic dobre vidiet tak preto ta nedela.

pahu
31. júl 2009

Moniq, ak ťa šupli hneď na nedeľu, je to skôr dobré znamenie, že dobre reauguješ na lieky, tak aby to neprepásli 😉 Väčšinou na začiatku folikulometrií v nedeľu vyšetrenia nerobia, skôr by počkali na pondelok... Držím palčeky...
P.S. ja som bola cca na 3-4 kontrolách, už sa nepamätám 😉

Mayka, ja viem 😀

nelly3
31. júl 2009

ahojte 🙂 tak ja po dovolenke, ale od pondelka sa ide na dalsiu 🙂 toto je len medzizastavka 😀
callex a kolko ta nakoniec vysli tie injekcie spolu vsetky? kedy si presne zacinas pichat? ja idem 12 augusta na konzultaciu, ziadost mam uz mesiac schvalenu, len drabek mal volny termin az v auguste, asi dovolenky atd. budeme pichat spolu dufam a aj tehulkovat to je jasne nie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre