Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
4. aug 2009

leonie no to mi je vážne moc lúto, ale rada počujem, že si nezanevrela a ideš ďalej 🙂
drž sa

zukrik
4. aug 2009

Ahojte
Leonie,je mi to ľúto,že to nevišlo,ale ty si silná a verím,že vám to víde 🙂
Či to bude v GF,alebo v inom centre.Mne tiež nerobili transfer pod sonom.
Neviem čím to je ,ked to niekomu víde hned a niekto sa trápi tak dlho,
Leonie velmi ti držíme palčeky a želám ti aby si sa nevzdávala a verila cmuk 🙂

Mayuška,kde sa flákaš?
Ahoj Monig 😉

leonie28
4. aug 2009

ahojte mile pipinky ani neviete ako mi tym co ste popisali velmi pomahate je to velka podpora dakujem cmucik 🙂 ved kto by ma vedel lepsie pochopit ked nie vy ved vy ste to tiez prezili naozaj je to velmi velmi tazke 😢 ale co ine mi ostava len verit ze raz sa to podari
bola som si ukoncit PN u obv.gyn. a rozplakala som sa mu tam lebo ma privital so slovami no co moja tak vypiseme teh.knizku? a potom ze ako mu je velmi luto taky zlaty bol tak som sa rozrevala ako male decko a on ma chudak utesoval bol strasne zlaty je to taky starsi pan uz ale ludsky 🙂 tak ja som asi taka silna 😒

a ktore centrum by ste mi odporucali?

mima11
4. aug 2009

Pipinky, ahojte!
Veľmi dlho som tu už nebola. Ako sa mi mávate?

Leonie, je mi to veľmi ľúto. Ako si to napísala, tak som sa rozplakala aj ja. To je podpora, prepáč! Stále si hovorím, čo má prísť príde a stále verím, že to príde, niekomu, žiaľ to dlhšie trvá. Nevieme prečo, ale taký je asi život. Nevzdávaj to a bojuj, aj keď to je niekedy veľmi ťažké a človek má všetkého plné zuby, ale často si hovorím, mám okolo seba ľudí, ktorých veľmi ľúbim a stále si hovorím, aj keby snáď ten sen sa nikdy nesplnil.
Zvádneme to všetky!!!

Zukríček, Mayuška, Vám to tak strašne letí!!! 🙂

Ostatným tiež silno držím palčeky, mňa čaká v auguste KET, dúfam, že úspešný!!!

mayka
4. aug 2009

leonie velmi chvalia kocky car ferticent v BA. Dost ktorym sa nepodarilo v GF otehotniet tam prestupilo . Vraj su aj lacnejsi a napr. za ISCI si neuctuju nic a v GF tusim 8000. Skus nakuknut aj do temy kamosky z GF. To su kocky o prestupili alebo priamo temu ferticent.

mima, ahoj moja ty si tu davno nebola. Takze si ides zaketovat? Ved uz je august. 😉 Takze zasa mozeme z vesela na niekoho plut. Dufam ze tebntokrat to bude uspesne.
😉

lukila
4. aug 2009

Ahojte kočky. Dlho čítam túto tému, lebo tiež som pipina z Gynfivu a čakám na schválenie z poisťovne. A to nejako nechodí stáááále nechodí... Čakám skoro dva mesiace. Žeby to bolo uhorkovou sezónou? Všetkým držím palce a prajem šťastie 🙂

callex
4. aug 2009

ahoj lukila...normalne si zavolaj do poistovne a informuj sa na ako to vyzera s tvojou ziadostou.
ja som si tak volala a zistila som ze musim dodat nejake papiere pre poistovnu ze mi kvoli nim pozastavili ziadost.
za opytanie nic nedas.

moniq
5. aug 2009

Čauky krásky, včera som len nakukla a musela bežať.... tž v nedelu mi v GF skoro vyrazili dych.... úplne náhodou som sa totiž od jednej roztomilej ukecanej kočky ( ktorá má doma 11 mes dievčatko vďaka GF a teraz idú na druhé) dozvedela, že vlastne už za 10 dní ma oplodnia. A ja som si to rátala podla tých inj, že to bude až o mesiac, vôbec som netušila, že mi ostane tolko nevyužitých inj. Tak som rýchlo vybavovala predoperačné a našťastie má môj milý zlatú lek. bo inak by sme to nestihli...
Doky povedal, že je vše ok, začala som v sob so stimulkou a piatok idem na kontr. tak uvidíme či bude už cez vík možný zákrok.Jaj už sa moc teším, najprv som to ani nevedela rozdýchať-to za chvílku už budem tehotná 🙂

moniq
5. aug 2009

lukila a fakt si veru zavolaj do poisťovne, mne totiž tvrdili, že na apollo sa dlho čaká, tok som si to obvolala a zistila - apollo to vybavilo a poslalo za 1 týždeň !!!!!, v GF sa vyhovárali na poisťovňu pritom to to moje schválenie niekde zapatrošili, totiž v apollo mi presne povedali ktorý dátum si to v GF prevzali. Tž. ja som ich 3 dni bombardovala tel a zrazu to mali a mohla som prísť. Nedaj sa odbiť, bo ľudia keď spravia chybu nepriznajú sa ani za nič....len sa vyhovárajú 😠

moniq
5. aug 2009

calex a ty kedy budeš na rade ? a čo ti vlastne je ?
Ja mám nepriechodné vajcovody a milý pomalé sperm. 😒

zukrik
5. aug 2009

Ahojte
Mimuška ahojček srdiečko 😀
Ja len dodám,určite to zvládneme všetky,silno držím palčeky
a posielam vám aj vírusy 😀 😀 cmuky.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a ešte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniq
5. aug 2009

zukrik ďakujeme
a mohla by si poslať aj extra balenie - dvojičkovské - já bych móóóc rada dvojičky 🙂 😅

callex
5. aug 2009

ahojte bambulky.
fiiha moniq tak to drzime palce..aby si o par dni bola tehu tehu tehulienka. ja ked som si vyzdvihla myslim ten pregnyl z lekarne som pochopila ze lieky nam davaju asi na 3cykly IVF.pretoze pregnyl sa picha raz a v baleni su tri.
ono davkovanie tych hormonov zavisi ako nase tela reaguju,a tvoje zrejme reaguje vyborne.

pozeram ze si zo sale...tak to sme skoro susedky 🙂

aj s zukrikom. 🙂

callex
5. aug 2009

jaj a moja diagnoza? jeden vajcovod nefunkcny...a cez druhy mi nepresla tekutina.nevedia preco.a spravu po laparke napisali tak salamunsky ze ani moj gynekolog nevedel co mi vlastne robili.
takze im musim verit ze inak to nepojde.
a manzel ma zly spermiogram...ostenoteratozoospermia ak sa nemylim.v kocke..idu do stran...a nemaju spravny tvar.vedeli ste ze spermie mozu az 7podob?ccc

uff dvojicky...no ja mam strach z toho zeby to boli dvojcata.

moniq
5. aug 2009

do Nitry som chodila 6 rokov do školy - SPŠP 🙂
V piatok som zvedavá čo povedia kedy bude zákrok...

moniq
5. aug 2009

ja chcem mať 2 deti a neviem si predstaviť, že sa nám na staré kolená bude chcieť znova podstupovať vše okolo IVF Tž aj preto chcem dvojičky
a ani mne nevedeli povedať prečo to cez jeden nešlo ( o problémoch s druhým som vedela pred laparkou)

zukrik
5. aug 2009

Posielam extra baleníčko pre všetky snažilky.
Inak dvojky môžu byť super,je to naraz šok
a veľká makačka,ale ja si tak poviem: aspoň
to budem mať za sebou,lebo aj mi sme chceli
2 detičky 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniq
5. aug 2009

supiš 😀

sylviq
5. aug 2009

Ahojte, dievčatá 🙂
Čoraz častejšie si vás čítam, tak som sa konečne registrovala. Práve dnes som bola na konzultácii, snažíme sa o bábo a keďže zatiaľ nič nenašli, doporučili mi laparoskopiu.Máte s tým skúsenosti ? Budú mi ju robiť v Ružinove

moniq
5. aug 2009

Čauky sylviq, mne ju robili v Ružinove, dr Drábek tam totiž chodí operovať, ale neviem či je to pravidlom, že len tam sa chodí...A ničoho sa nemusíš báť, nič to nie je a rýchlo máš jasno kde je v tebe problém - ak je dáky.

callex
5. aug 2009

zukrik vdaka za extra balenie. 😉

sylviq...mne ju robilli v GF.bola to moja tretia laparoskopia...a ani na jednu nemam skvele spomienky.teda na narkozu a stavy potom.ale kazdy to znasame inak.
v GF davaju ine anestetika..tie sa vraj lepsie znasaju a su setrnejsie k organizmu.ale i tak mi tlak klesol na 70/50 🙂 .a potom chodte na wc-nemozneee.

sylviq
5. aug 2009

díky za rady,
moniq, ty si ma potešila, ja som nikdy na nijakom väčšom vyšetrení ani na operácii nebola, preto mám z toho strach, ale inak nie som nijaká upípaná / myslím/
callex, ja mám obyčajne nízky tlak, max.90/60, tak to nebudem ani nič vidieť, keď mi to dajú

moniq
5. aug 2009

teda callex a na čo ti museli tú laparku toľko opakovať?
Ja som tiež dosť zle znašala tú narkózu, kvôli čomu ma nepustili vstať z postele - ani na záchod 😒 , ale pak asi navečer sa mi napravil trochu tlak a bolo fajn. Ja som strašne vracala, čo mi dosť vadilo, ale dá sa to prežiť.

callex
5. aug 2009

no ja som az niekde nad ranom isla na wc ale myslela som ze nedorazim naspet do postele.
prvu laparku mi robili cca 8rokov dozadu kvoli bolestiam v podbrusku aj pri styku a castym kvasinkovym zapalom-predpokladali zrasty.
pocas druhej mi odstranili slepe crievko
no a tretia bola v GF kvoli tomu ze prva bola strasne davno a ak som mala zrasty mohli sa obnovit a kvoli dlhej 11az12dnovej mestruacii.

labutienka
6. aug 2009

Ahojte pipinky,
moooc vám držím palčeky, aby ste úspešne nastimulovali a aby ste aj ostali tehotné 😉

lieky dostávate vždy len na 1 cyklus, aj keď sú v balení 3 pregnyly, môžu vám predpísať pichnutie všetkých troch. a lieky, ktoré vám ostanú, môžete predať u hlavnej sestry. oni lieky odkupujú preto, že niektoré kočky potrebujú vysoké dávky liekov a rýchlo minú predpísané, tak si od hlavnej sestry na odporúčanie lekára dokúpia. u nej je to vždy ako za poplatok v lekárni. takže si tak pomáhame jedna druhej 😉

callex
6. aug 2009

ahojte...
labutienka vdaka za tuto vzacnu info.kazda koruna teda pardon centik je dobry.

sylviq
6. aug 2009

Čavenky.....
veľmi vám ďakujem, že ste popísali tie pocity, už sa s tým zmierujem a idem až na konci septembra, dovtedy mi urobia nejaké testy a predýcham, ste zlaté, dnes sa už tak nebojím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 VĎAKA

nelly3
6. aug 2009

ahojte 🙂 baby ze az na tretej strane ☹
no ja po dovolenke, minuly tyzden sme boli v madarsku-balaton, tento tyzden spiš, ale prisli sme skor lebo tam zacalo byt zle pocasie, a my sme chceli ist na tury, lomnicak atd. no co uz, hlavne, ze pri balatone bolo teplucko a supet.
monq: a ty mas kratky protokol? ake si pichat injekcie? mas aj nejake neziaduce ucinky z nich? 🤐

moniq
6. aug 2009

Cauky . No nelly ty si sa mala, same dovci, na Balatone muselo byt fajn....
Mam dlhy protokol, picham si 0,5 diph. do brucha a 3 fostim. do zadku denne.Uz ma z nich boli cele telo, ale nemam ziadne hrozne neziaduce ucinky. Akurat som trochu precitlivela , ale to uz su asi aj tie stresy ako to vse bude a adopadne. Strasne som sa bala, ze priberiem, ale aj vaha sa drzi 😀 jaj akurat umieram po sladkom 😅

moniq
6. aug 2009

neviem vobec spat, rano idem do GF a som moc zvedava co mi povedia....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre