Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
1. apr 2009

fuuuu 😝 som raz strazila 3 mesacne kocura takeho toho bezchlpateho a ten prdel celu noc a hrozne a lezal ti pri tom na bruchu aaaaa to bola aroma, sice ta to rychlo uspalo ale ani do vecera si nevyvetrla 😀 😀 😀 😀

mayka
1. apr 2009

Kokso taka mala - ma len 4 mesiace a smrdi ako tchor. Asi nasla nieco vonku. To asi z granuliek nebude. 😀

Veru tie zvery si niekedy vedia tak utat ze sa na ne nechytame ani keby sme kybel fazule pojedli. 😀

och
1. apr 2009

moja tomu ver 😀 😀 😀 ja tiez pojdem za hodku plavat bo aktivita sportova musi byt 😀 😀 😀

mima11
1. apr 2009

Katarinka, ak je voľný ešte ten tvoj termín do Prahy na tom imuno daj vedieť, aby som vedela, inak sa chcem potom objednať!

zukrik
1. apr 2009

😀 Ahojte pipinky
Je tu niekto?

zukrik
1. apr 2009

😀 Mayka,čo dávaš tým jezvečicám papať?
Chcela som len doplniť,že ja to tiež nemám v rodine super.
Niekedy je lepšie zveriť sa kamoškám, ako rodine,bohužial.

zukrik
1. apr 2009

😀 Pipinky,dnes sa vám nechce písať,tak si nepokecám.
Zajtra sa vám teda ozvem,ako som dopadla.
Dobrú nôcku pipinôčky.

vika34
1. apr 2009

ahojte,dlhšie som tu nebola ,ale ak som správne pochopila tak zukrík si mala pozitívny testík,tak držím palce na krvičku
sivuša ,dakujem za pozdrav čo si mi poslala od kolegu 😀

och
1. apr 2009

caute zeny

pocujte mam taky problem
dnes sa mi vyhadzili ruky, vlastne len zapestia a dlane z vrchu takymi drobnymi cervenymi bodkami a svrbi to 😠 pisu pri decapeptile ze sa mozu objavit vyrazky a svrbenie

myslite ze to mam z toho? a ak ano co mam robit?

pomoc

vika34
1. apr 2009

och,bohužiaľ ti nepomôžem,ale vyrážky a svrbenie píšu skoro na 90% liekoch.
Koľkáty deň to uýž berieš?

och
1. apr 2009

dnes som si pichla 6 kus

len teraz neviem ci mam letet ku koznej alebo rovno do GF

strasne ma to vydesilo a teraz moja psychika mi hovori ze ma svrbi vsetko 😠 v zivote som nebala na nic alergicka

vika34
1. apr 2009

mne to nič nerobilo,ale ak to bude neznesiteľné ozaj,chod na pohotovosť ,aby ti niečo pichli,al emôžeš to mať aj z jedla,ak to neni akútné tak vydrž,možno to do zajtra prejde

och
1. apr 2009

tfuuu teraz som citala taky clanok ze sa to moze stat pri poklese hormonov ale ved ja sa nimi dopujem 😠 ja tomuto uz nerozumiem fakt, a mozno som naozaj nieco zjedla 😎 len neviem co, nic neobvikle 😅 minak mi nic nerobi, zatial

vika34
1. apr 2009

idem už pá,tak sa drž

och
1. apr 2009

papa

luly3
2. apr 2009

krasne ranko žienky 😉
už je krásny den 😅 😅 😅

kacarina
2. apr 2009

OCH, Fenistil gel nemas doma? Kup si v lekarni, to aspon zmierni svrbenie, niekedy aj pomoze proti vyrazkam... to je aj na alergie...

mayka
2. apr 2009

Dobre ranecko, dnes nam krasne svieti slniecko.

Och ani ja som sa z hormonov nevyhadzala. Skus si zavolat do GF pre istotu. Mozno je to v pohode a prejde to same.
A nemoze to byt aj z vody v bazene ked si bola plavat? Pisala si ze dost sportujes. Ja neviem ale ja som mala problem ked som pichala injekcie decapetyl tusim to bolo tiez nieco po vyse tyzdni straaaasne ma boleli krize ked sme boli na dost dlhej prechadzke. A to som na take prechadzky zvyknuta ale asi to bol tiez ucinok hormonov lebo som sa z tej bolesti 3 dni spametavala takze si myslim ze by sa to tiez so sportom asi nemalo prehanat a hlavne aj ked zacne stimulovat puregonom a menopurom. To uz sa ti budu tvorit foliky tak aby si ich mala potom kvalitne.

Zukrik, tesim sa na poobedie kvoli tebe.

😉

och
2. apr 2009

no ahojte 😀

tak dnes mi to uz preslo, tfuj ale som sa bala ze sa mi to stopne a nedobehnem svoje 1 IVF 😀 😀 som citala ze pri poklese hormonov sa to moze stat a ze je dobry krem na ruky s vitaminom E a taky mam doma a pomohol, mozno to bolo aj z niakeho jedla alebo co, no nepoznam ja taketo stavy, vzdy som jedla vsetko so vsetkym a na akekolvek lieky 😀 😀 😀 😀

dakujem 😉

katherinesand
2. apr 2009

cafte pipky 🙂
prajem vam krasny slnecny den. 😵

mayka zlatik, som rada, ze sa citis o trosku lepsie. zajtra to bude tazke, ale budeme na teba mysliet. 😔

och ahoj 😵

katherinesand
2. apr 2009

zukrik, uz sa neviem dockat 😉

och
2. apr 2009

kathy ahoj 😀 😀

vonku je fakt uplne krasne 😀 😀 asi pojdem vyvencit macky 😀 😀

katherinesand
2. apr 2009

och, nadherne je dnes 😵
nechce sa mi ani sediet v praci 😖
uz sa tesim na stare mesto plne ludi na terasach. 😎 😎 😀

och
2. apr 2009

juuuj ani mi nehovor 😀 sediet na kavicke vecer, teplucko, vsade kopa ludi 😀 😀 😀

katherinesand
2. apr 2009

alebo na vinecku 😀

och
2. apr 2009

😉 😉 a potom ta prechadzka po meste a vsade sama vrava 😀 😀 a sadnut si na koktail uuuuuuuum 😀 😀
som strasne zvedava ako dopadne zuzkrik 😀 ja verim tomu ze tam ma minimalne 2 miminecka 😀 😀

zukrik
2. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Ani ja sa neviem dočkať,ale ked tie hodiny idú tak pomali.
Dúfam,že bude pozit.a vysoké HCG.
Potom sa ozvem papa.

och
2. apr 2009

spomen certa 😀 😀

katherinesand
2. apr 2009

zukrik, to ze to bude pozitivne je jasnacka 😉
my len chceme vediet hcgggggggggggggggggggg! 😀
ci to budu dvojky alebo trojky 😀

och
2. apr 2009

kocurovi sa prave prilepila jedna spageta (co vytiahol z hrnca) na nohu a jedna na zadok, a trepe teraz nohou a kruti sa dokola 😀 😀 😀 😀 😀 tela to je

zukrik a mozno aj stvorky budu 😀 😀 si potom rezervujem jedno tiez 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre